Elektrostimuliacijai (TENS / EMS)

Rodoma 1 - 40 iš 90 įrašų
Rodoma 1 - 40 iš 90 įrašų
Rodoma 1 - 40 iš 90 įrašų

Elektrostimuliatoriai – patikima ir moksliškai patvirtinta priemonė, skirta skausmui malšinti, stiprinti kūno raumenims, pagražinti tam tikras kūno vietas ar šalinti tokią nemalonią problemą, kaip šlapimo bei išmatų nelaikymasPriklausomai nuo prietaiso paskirties, elektrostimuliatoriai gali būti naudojami ne vienai sveikatos problemai spręsti. Greitai reaguodami į skausmą, šie medicininiai prietaisai nervais siunčia impulsus į smegenis, taip slopindami nemalonius pojūčius. Jų pagalba gerinama fiziologinė žmogaus būklė, jo raumenys atsigauna greičiau, nejuntamas skausmas. Su tam tikrais elektrostimuliatoriaus mažinamos išsiplėtusios venos, kūnas atpalaiduojamas, dėl to gerėja kraujotaka, mažėja įtampa, o žmogus jaučiasi daug geriau negu prieš procedūrą. Sveikatos priežiūros specialistai rekomenduoja reguliariai pakeisti elektrostimuliatorių programas, nes ilgainiui kūnas gali priprasti prie tam tikro dažnio elektros impulsų.

 

Didelis elektrostimuliatorių privalumas yra jų kompaktiškumas: nors skirtingi gamintojai dabar gali pasiūlyti skirtingų dizainų bei dydžių elektrostimuliatorius, daugelis iš jų pasižymi nedideliu svoriu bei matmenimis. Dėl šios priežasties juos paprasta naudoti ne vien namuose. Patogus ir transportavimui puikiai pritaikytas elektrostimuliatorius gali būti imamas net ir vykstant atostogauti, į įvairias keliones, sodybą, prie jūros ir pan.

 

Sudėtinė elektrostimuliatorių dalis, be kurios neveiktų nei vienas toks prietaisas, yra elektrodai. Privalomas elementas tampa tarpininku, per kurį iš aparato, į odoje esančius nervus yra perduodami elektros impulsai. Elektroninėje „Biomed“ parduotuvėje rasite ne tik įvairiems elektrostimuliatoriams tinkamų elektrodų, bet taip pat ir elektrostimuliacijos terapijos pirštinę, kojinę, analinius bei vaginalinius zondus.

 

Elektrostimuliatoriai skausmui malšinti yra bene populiariausia elektrostimuliatorių rūšis. Elektrodais perleidžiami tam tikro dažnio elektros impulsai per odą į kūną, kurie stimuliuoja nervus ir slopina skausmą. Šio tipo elektrostimuliatoriai dar vadinami „TENS elektrostimuliatoriais“. Elektroterapijos aparatas TENS – tai specialus prietaisas, stimuliuojantis nervus elektriniais impulsais per odą. Tikslus TENS metodo pavadinimas – transkutaninė elektrinė nervų stimuliacija. Taigi, visi elektrostimuliatoriai, pažymėti TENS žyme, reiškia skausmo malšinimą ir tam pritaikytas programas.

 

Siunčiami elektriniai impulsai slopina nemalonius pojūčius ir leidžia žmogui pasijusti geriau. Jei prietaisas namuose naudojamas kasdien, rekomenduojama pakeisti programas ir nesirinkti visada vienos ir tos pačios programos. Ilgainiui kūnas gali priprasti prie tam tikro dažnio elektros impulsų; kad taip neatsitiktų – keiskite programas.

 

Elektrostimuliatoriai sukuria tam tikro stiprumo elektros impulsus, kurių pagalba malšinamas raumenų skausmas, migrena, greitėja reabilitacija, stiprinami raumenys. Prietaisų valdymas – visai nesudėtingas.

 

Skausmo malšinimo stimuliatorius tinka, jeigu:

- žmogus kenčia nuo lėtinių skausmų;

- jam buvo neseniai atlikta operacija ir po jos nedingsta skausmas;

- raumenys nevalingai susitraukinėja, kiekvienas elektroninis raumenų stimuliatorius tinka spazmų gydymui;

- norima išvengti trombozės;

- vargina migrenos priepuoliai;

- norima sumažinti nuovargį.

 

EMS elektrostimuliatoriai (angl. Electrical muscle stimulation) – speciali elektrostimuliatorių rūšis, skirta raumenų stimuliavimui, ištvermės, jėgos didinimui, riebalų deginimui.

Raumenų stiprinimui skirti elektrostimuliatoriai leidžia greičiau džiaugtis gražiomis kūno formomis ir padeda atsigauti po treniruotės. Juos taip pat galima naudoti namuose, siekiant apšilti prieš treniruotę – apšilimui.  Tokio tipo elektrostimuliatoriai padeda sulieknėti ir sutvirtinti raumenis.

 

Kenčiantiems nuo kojų varikozės, trombozės ar kitų ligų, bjaurojančių odą, taip pat patariama naudoti elektrostimuliatorius. Jie teigiamai veiks kraujagysles, todėl suintensyvėjusi kraujotaka mažins venų išsiplėtimą, nesimatys iššokusių kapiliarų raizgalynės, o žmogus jausis labiau pasitikintis savo kūno išvaizda.

 

Ypač nemaloni problema, apie kurią daugelis vengia kalbėti, bet kurią privaloma spręsti, yra šlapimo (rečiau - išmatų) nelaikymas. Inkontinencijai gydyti irgi skiriamas elektrostimuliatorius. Prietaisas stiprina šlapimo pūslės ir išangės raumenis, dėl to tampa lengviau sulaikyti šlapimą. Šio tipo prietaisui reikalingas analinis arba vaginalinis zondas. Elektrostimuliatorius inkontinencijai leidžia žmogui jaustis užtikrintu, kad jo neištiks nemaloni nelaimė ne vietoje ir ne laiku.

 

„Biomed“ siūlo įsigyti įvairių gamintojų produkcijos gera kaina. Tokių žinomų gamintojų, kaip HYDAS, MEDISANA, BEURER, I-TECH, VEINOPLUS ar GLOBUS elektrostimuliatoriai elektroninėje „Biomed“ parduodami gera kaina. Pasinaudojus specialiais pasiūlymais, pažymėtais ženklu „akcija“, užsisakysite aukštos kokybės medicininius prietaisus pigiau. Internetu ar telefonu pateiktus užsakymus pristatome visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose bei kituose šalies miestuose. Į patrauklią prietaisų kainą įskaičiuoti gamintojo nurodyti priedai.

 

Jei turite klausimų apie „Biomed“ asortimentą, norite pasiteirauti, kokiems produktams šiuo metu taikoma akcija ir pan., kviečiame kreiptis.

Populiariausios paieškos

Susiję straipsniai

Naudingi patarimai kasdienei elektrostimuliacijai
T.E.N.S kategorijos, reabilitacija ir programos
Svarbiausios elektrostimuliatoriaus detalės bei jų taikymas
Elektrostimuliacijos taikymas gydyme
Pagrindiniai elektrosimuliacijos principai
Elektrostimuliacija. Įvadas.
Elektros impulsų elektrostimuliatoriuje savybės
TENS terapija
Geriausias elektrostimuliatorius: techninių savybių apžvalga