Spuogų, aknės mažinimas

Rodoma 1 - 10 iš 10 įrašų
Rodoma 1 - 10 iš 10 įrašų
Rodoma 1 - 10 iš 10 įrašų

Veidas – kiekvieno mūsų gyvenimo būdo, ligų, poilsio, nuotaikos atspindys. Nepailsit, turint daug rūpesčių darbe ar namuose, organizmo viduje vykstant įvairiems pokyčiams ir pan. veide išryškėja viso to pasekmės – pablyškusi oda, pajuodę paakiai, išryškėjusios raukšlės ar staiga užaugę spuogai. Pastarieji, sukelia ypač daug problemų. Toks odos defektas priverčia kompleksuoti tiek jauną, tiek seną. Spuogų gydymas skiriasi priklausomai nuo spuogų rūšies. Jaunatviniai spuogai (aknė) dažniausiai atsiranda ankstyvoje paauglystėje. Deja, sulaukus tam tikro amžiaus jie nedingsta. Aknės gydyme nerekomenduojami šveitikliai, kurie gali sudirginti odą ir pabloginti situaciją. Į aknę linkusi oda valoma švelnesniais šveitikliais arba putojančiais specialiais prausikliais. Tyrimai rodo, jog skirtingomis aknės formomis serga net 80 proc. įvairaus amžiaus žmonių. Kai kuriems asmenims ant veido, smakro, nugaros ar ant kojų matosi ryškūs, pūlingi spuogai. Ypač dažnai pasireiškiantys jaunatviniai spuogai ant kaktos, vadinamojoje T zonoje ir ant skruostų kankina tiek jaunus vaikinus, tiek merginas. Jos ypač jautriai reaguoja į spuogus, bet kokia kaina siekia maskuoti atsiradusį odos uždegimą, domisi, kurie kremai nuo spuogų yra efektyviausi. Aknės gydymas – nelengvas procesas, tačiau net ir problematiška veido oda gali būti išgydyta. Nors dažniausiai aknės pažeistai odai taikomas profesionalus gydymas kosmetologo kėdėje, tam tikros veiksmingos priemonės nuo spuogų dabar leidžia tai atlikti ir patiems. Su tam tikrais prietaisais bei kosmetika aknės gydymas namuose tampa įmanomas, neskausmingas, o dažnai net ir pigesnis. Jei nežinote, ko griebtis, kad varginantys spuogai ant Jūsų veido ar kūno pranyktų, kviečiame rinktis efektyvų ir modernų gydymą: elektroninėje medicinos prekių parduotuvėje „Biomed“ parduodamos veiksmingos priemonės nuo spuogų, padėsiančios greitai ir kur kas lengviau atsikratyti nemalonios ir diskomforto jausmą nuolat keliančios problemos.Lėtinė odos liga – aknė – yra linkusi atsinaujinti. Kovoje su šia liga reikia nuolatinių pastangų, nes tik reguliariai prižiūrint odą, ją drėkinant galima išsaugoti švarią, lygią ir be spuogų odą.Spuogų (aknės) atsiradimo priežastys gali būti įvairios. Bene dažniausiai įtaką spuogų atsiradimui turi šie veiksniai:

- hormonų disbalansas ir pasikeitimai endokrininėje sistemoje;

- netinkamos, odą erzinančios kosmetinės priemonės;

- blogas gyvenimo būdas (pavyzdžiui, miego trūkumas, greitas maistas ir nevisavertė mityba, žalingi įpročiai tokie, kaip alkoholio vartojimas ar rūkymas);

- paveldimumas.Norėdami, kad Jūsų ar Jums brangių žmonių veido ar kūno oda taptų švaresnė, lygesnė, patariame nedelsti ir nelaukti, kol spuogeliai išnyks patys. Dar blogiau, jeigu jie yra maskuojami įvairiomis kosmetinėmis priemonėmis. Odoje jau ir taip esantis uždegimas ar infekcija uždėjus ant jos tam tikros kosmetikos gali tik komplikuotis. Todėl atsiradus pirmiems bėrimams, pūlingiems spuogams, ar diagnozavus rimtą odos uždegimo ligą, nedelsdami imkitės spuogų gydymo. Siūlome išbandyti klinikiniais tyrimais patikrintas ir efektyvias priemones nuo spuogų.

Mūsų asortimente rasite:

- „BNM“ kompanijos šviesos terapijos lempas ar jų komplektus;

- Pažangios kovos su spuogais technologijos aparatą „Clear+“;

- Enziminį veido šveitiklį „Biomed“;

- Veido sauną „Medisana“;

- Giliai valantį veido valymo šepetėlį „Beurer“;

- Veido odos valymo prietaisus;

- Įmonės „Biomed“ serumą nuo spuogų;

- Ultragarsinį masažuoklį „Globus“;

- Kompanijos „I-tech“ kombinuoto ultragarso ir elektroterapijos prietaisą.Visi jie ir dar daugiau prekių, skirtų spuogų gydymui, parduodami internetu. Prie kiekvienos prekės galite rasti išsamesnį aprašą, tad pasiskaičius, patys galėsite įvertinti tam tikros priemonės nuo spuogų efektyvumą ir teikiamą naudą. Opi ir daugelį įvairaus amžiaus žmonių visame pasaulyje kamuojanti liga – spuogai – dabar gali būti pašalinami moderniomis gydymo priemonėmis. Elektroninėje parduotuvėje „Biomed“ rinkitės labiausiai Jums patinkančias prekes ir už jas mokėkite žemesnę kainą – reguliariai taikome akcijas, tad aukštos kokybės produktą galėsite įsigyti pigiau.

Greitas ir efektyvus spuogų gydymas: patarimai


Visgi, aknė nėra likimas. Ją panaikinti galima gana nesunkiai. Svarbiausia suderinti skirtingus metodus, skirti šiek tiek laiko, o daugiau viskas yra įmanoma. Veido spuogų gydymas turi būti kompleksiškas. Pateiksime kelis paprastus patarimus, kurie padeda sėkmingai atsikratyti spuogų ne tik vienam kartui, tačiau likusiam gyvenimui. Žinoma, tam būtina reguliari veido priežiūra, tačiau su geromis priemonėmis - tai bus malonumas, o ne darbas.


Aknės gydymas namuose gali būti reikalingas norint pašalinti spuogus nuo skirtingų kūno vietų:

·       spuogai ant nugaros

·       spuogai ant kaklo

·       spuogai ant kaktos

·       spuogai ant pečių

 

Spuogų gydymas namuose skirtingose kūno vietose puikiai tinka naudojant tas pačias priemones. Visgi, siūlome nepamiršti, kad štai veido oda yra kur kas plonesnė, tad tuo pačiu ir jautresnė. Tuo tarpu spuogai ant nugaros gali būti naikinamu kiek gudrybėmis priemonėmis, kadangi čia esant oda yra kur kas kietesnė.


Veido spuogų gydymas turėtų būti atliekamas suderinus kelis skirtingus metodus. Žemiau juos aptarsime. Siūlome rinktis ne vieną, tačiau kelis. Tokiu atveju ne tik pavyks greičiau pasiekti norimą rezultatą, tačiau tuo pačiu užsitikrinti ir ilgalaikius rezultatus.

  1. Kaip gydyti spuogus ant veido? Pirmiausia įvertinkite, ar Jūsų kasdieninė higiena tikrai patenkina veido poreikius. Daugelis mūsų ant veido tepa dekoratyvinę kosmetiką. Netinkamai ją nuvalius užkemšame poras, tuo pačiu veidas negali kvėpuoti. Natūralu, kad nuo to atsiranda ir spuogai bei inkštirai. Porų valymas namuose taip pat prasideda nuo kasdieninės higienos. Higiena – efektyviausia priemonė nuo aknės.
  2. Taip pat siūlome pergalvoti, ar mityba, kurią kasdien propaguojate, tenkina jūsų organizmą. Dažniausiai per riebus arba per saldus maistas yra labai žalingas. Lygiai taip pat kaip daugelis žmonių, kurie turi aknę, skundžiasi, kad pieno produktai ją suaktyvina. Taigi, galbūt pabandykite atsisakyti pieno produktų. Ar keičiasi veido oda?
  3. Jaunatvinių spuogų gydymas namuose kontroliuojamas sunkau, kadangi dažnai spuogai kankina dėl hormonų. Tokiu atveju nelieka nieko kito, kaip tik tinkamai prižiūrėti veido odą ir stebėti savo organizmo pokyčius.
  4. Žinoma, tuo pačiu reikia nepamiršti, kad priemonės inkštirų valymui turi būti naudojamos reguliariai. Biomed.lt siūlo aukščiausios kokybės valymo priemones, kurios yra ne tik patvirtintos dermatologų, tačiau išbandytos ir mėgstamos klientų, kurie jau po kelių veido valymų pamatė puikus rezultatus. Priemonės spuogams naikinti taip pat būna praturtintos  reikalingais ir mineralais, tad ne tik dingsta spuogai. Tačiau tuo pa veido oda atrodo puikiai, švyti.
  5. Spuogų naikinimas neapsieina ir be tinkamo veido šepetėlio, kuris gali padėti panaikinti bakterijas, kurios kasdien atsiranda ant mūsų veido. Dažnai jas pašalinti naudojant tik paprasčiausias servetėles būna sunku. Specialus valiklis ne tik nesudirgins odos, tačiau taip pat ir suaktyvins kraujotaką, panaikins raukšles, leis veido odai atrodyti puikiai. Ši priemonė puikiai tinka ir inkštirams naikinti.
  6. Efektyvios priemonės nuo inkštirų dažnai prasideda nuo pačių paprasčiausių dalykų ir šįkart rekomenduojama šviesos terapija. O kadangi saulė gana mažai – siūlome išbandyti efektyvius įrankius, kurie padės panaikinti ne tik spuogus, tačiau tuo pačiu ir randelius, kurie dažnai lieka po aknės.
  7. Priemonės spuogams gydyti turėtų būti suderintos ir su masažu. Reguliariai atliekamas masažas dažniausiai sumažina atsiradusius spuogus ir tuo pačiu... atsipalaiduoja. O laimingas žmogus tikrai yra ir gražus žmogus. Leiskite sau džiaugtis savimi. Rekomenduojama ir inkštirams šalinti.


Priemones nuo inkštirų turi būti naudojamos reguliariai. Tik tokiu atveju pavyks pasiekti gerą ir ilgalaikį rezultatą. Dažnai pačios geriausios priemonės būna pačios paprasčiausios. Taigi, rekomenduojame jums pirmiausia išbandyti masažus ir labai detalius šveitiklius, kurie padės atsipalaiduoti ir paprasčiausiai pašalinti nešvarumus. Greta to siūlome nepamiršti ir detalų valymą bei profesionalias priemones, kurios užtikrins, kad oda gaus visas reikalingas medžiagas bei vitaminus.

Ir nors aknės gydymas pareikalauja nemažai laiko ir pastangų, su tinkamomis priemonėmis galima gana greitai pasiekti efektyvių rezultatų. Džiaukitės švaresne oda, užsisakę produkcijos iš medicinos priemonių parduotuvės „Biomed“. Užsakymus priimame tiek telefonu, tiek internetu. Jų pristatymą vykdome visoje Lietuvoje – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir mažesni šalies miestai. Susisiekite su mumis ir pirkite patikimų užsienio gamintojų prekes itin gera kaina.  

Susiję straipsniai

Nuo ko atsiranda aknė?
Efektyvios priemonės nuo aknės
Aknė: simptomai, priežastys, gydymas
Aknės gydymas namuose
Aknė: priežastys, gydymas, mitai ir faktai