Riešiniai kraujospūdžio matuokliai

Rodoma 1 - 14 iš 14 įrašų
Rodoma 1 - 14 iš 14 įrašų
Rodoma 1 - 14 iš 14 įrašų

Riešiniai kraujospūdžio matuokliai

Šiais laikais per didelis spaudimas – daugelio žmonių problema. Tiesa, atsiranda vis daugiau asmenų, kurie skundžiasi ir per mažu spaudimu. Taigi, būtina efektyviai reaguoti į iškilusias sveikatos problemas. Kadangi šiuolaikiniai riešiniai kraujospūdžio matuokliai yra nedideli – juos patogu nešiotis su savimi, spaudimas gali būti matuojamas ir darbo vietoje, kelionėje arba poilsiaujant.

Kraujospūdžio matuoklis ant riešo padeda nuolatos sekti savo organizmo būklę ir efektyviai reaguoti į atsiradusius pokyčius. Biomed.lt siūlo gana platų ir labai įvairų skirtingų matuoklių pasirinkimą, tad ieškant geriausio – teks skirti laiko lyginimui. Jeigu mažai nusimanote šioje sferoje – rekomenduojame kreiptis į mūsų konsultantus, kurie yra pasiruošę padėti surasti geriausią ir konkrečiai labiausiai Jums tinkamą matuoklį.

Riešinis kraujo spaudimo matuoklis bus pasirenkama paprasčiau, jeigu įvertinsite šiuos kriterijus:

  1. Gamintojas. Riešiniai kraujospūdžio matuokliai skiriasi savo gamintojais. Mes siūlome tik žinomiausių pasaulio gamintojų produkciją ir jaučiamės atsakingi už kiekvieną prekę. Taigi, galite būti tikras dėl kokybės, o kad tai užtvirtintume – suteikiame garantiją.

  2. Tvirtinimas. Matuokliai skiriasi savo tvirtinimo vieta. Riešinis kraujospūdžio matuoklis yra bene pats populiariausias, kadangi jis tiksliausiai parodo kraujospūdžio rezultatus.

  3. Naudojimas. Riešiniai kraujospūdžio matuokliai naudojami labai paprastai. Kuo mažiau mygtukų – tuo viskas aiškiau ir panaudojimas bus tikslesnis bei aiškesnis. Venkite sudėtingų valdymo mechanizmų.

  4. Atmintis. Šiuolaikiniai matuokliai internetu turi ir anksčiau atlikto matavimo atminties funkciją. Tai leidžia palyginti pakitimus. Patogu, kai matuojate reguliariai.

  5. Kaina. Skirtingi matuokliai kainuoja skirtingą pinigų sumą. Kaip jau minėjome, akcija leis Jums sutaupyti.

  6. Maitinimas. Didžioji dalis matuoklių veikia naudojant baterijas, tad nereikia rūpintis įkrovimu ir būti netoli maitinimo lizdo. Visgi, galima įsigyti ir tokius, kurie yra pakraunami.

  7. Duomenys. Norėdami tiksliai žinoti savo organizmo pakitimus – rinkitės tokius įrenginius, kurie pateikia ir pulsą, ir sistolinį bei distalinį rezultatus.

  8. Garantija. Beveik visi matuokliai turi garantiją, kuri leidžia iškilus problemoms visiškai nemokamai pašalinti gedimus. Skiriantis įrenginiams ir gamintojams – skiriasi ir technikos garantinis laiko tarpas. Jeigu Jums tai aktualu – pasidomėkite, koks jis.

Kraujospūdžio matuokliai ant riešo internetu kainuoja nedaug, tačiau akcijos metu galite dar daugiau sutaupyti ir įsigyti kokybišką gaminį už kur kas mažesnę kainą. Atsiliepimai prekių puslapiuose, kuriuos palieka pirkėjai, padės paprasčiau įvertinti galimybes bei susipažinti su produkcija, kuri nuo šiol taps Jūsų gyvenimo partneriu, leis sekti savo kūno pakitimus.

Prieš matuojant reikia palaukti bent kelias minutes, kad širdies ritmas taptų tolygus. Labai svarbu tinkamoje vietoje uždėti matavimo įrenginį. Iki matavimo taip pat reikėtų bent jau 30 minučių nerūkyti ir bevartoti alkoholio, kadangi tai gali iškreipti rodmenis. Matavimo metu reikia nejudėti ir nekalbėti, kadangi nuo to dažniausiai kraujospūdis pakyla ir rezultatai nėra tikslūs.

Jeigu kraujospūdis labai aukštas – išgerkite vaistus arba kreipkitės į gydytojus.

Susiję straipsniai

Automatiniai kraujo spaudimo matuokliai
Manžetė kraujospūdžio aparatui
Geriausi kraujospūdžio matuokliai: kokie jie?
Kraujo spaudimas: viskas, ką turite žinoti
Kaip pasirinkti kraujospūdžio matuoklį?