Reduced price! Riešinis kraujospūdžio matuoklis OMRON RS4

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Riešinis kraujospūdžio matuoklis OMRON RS4

Garantija: 36mėn.
Riešinis kraujospūdžio matuoklis OMRON RS4 - aukščiausio automatizacijos lygio riešinis kraujospūdžio matuoklis. Prietaise yra unikali IntellisenseTM oro pripūtimo technologija, modernus širdies ritmo (pulso) sutrikimų nustatymas, vidurkių skaičiavimas, atminties funkcija ir kt.

Detalus aprašymas

More details

OMRON
79,00 €
Kaina:60,83 €
-23%
Išparduota

manufacturer_34.jpg


Riešinis kraujospūdžio matuoklis OMRON RS4 -
 prietaisas, kuris tinkamas aktyviai gyvenantiems žmonėms. Su šiuo aparatu kraujospūdį galima nustatyti ypač greitai ir lengvai. Jį galima imti į keliones, nes prietaisas - ypatingai lengvas ir plonas. Įdiegtos pačios pažangiausios technologijos padės nustatyti nereguliarų širdies plakimą ir judėjimo susekimą. Aparate yra pažangus širdies padėties daviklis. Savybės, kuriomis pasižymi riešinis kraujospūdžio matuoklis OMRON RS4:


 • Intellisense ™ technologija. Kuri  nustato reikiamą oro pripūtimo lygį kiekvienam matavimui individualiai, todėl oro niekada nebus pripūsta daugiau nei reikia. Garantuoja tikslius rezultatus, greitą ir patogų matavimą.
 • Pažangus širdies padėties daviklis. Padeda išvengti neteisingo kraujospūdžio duomenų parodymo dėl netinkamos rankos padėties matavimo metu.
 • Nereguliaraus širdies ritmo indikatorius. Kraujospūdžio matavimo metu automatiškai nustato nereguliarų širdies ritmą. Jei ekrane dažnai rodomas neritmingo širdies plakimo ženklas, apie tai praneškite savo gydytojui.
 • Teisingo rankovės uždėjimo sistema. Matuoklio ekrane parodoma, ar teisingai buvo uždėta rankovė, tam, kad būtų gauti tikslūs matavimo rezultatai.
 • Matavimas atliekamas labai greitai, < 1 min.     
 • 3 matavimų vidurkio skaičiavimas. Pateikiami tikslesni kraujospūdžio parodymai, kai matuoklis automatiškai išveda 3 matavimų, atliktų per 10 minučių, rezultatų vidurkį.       
 • Kūno judėjimo daviklis.Nustato bet kokį judėjimą matavimo metu, kuris gali įtakoti matavimo rezultatų tikslumą.
 • Hipertenzijos indikatorius. Ekrane pasirodo simbolis, kuris praneša apie aukštesnį negu norma spaudimą ir galimą hipertenzijos pavojų.
 • Rytinės hipertenzijos indikatorius.
 • Atmintyje išsaugoma  60 matavimų.      
 • Kliniškai patvirtintas. Ypatingai patikimas ir tikslus atestavimas, kurį savo produktams taiko didžiausios sveikatos organizacijos.
 • Pritaikytas riešo apimčiai 13.5-21.5cm. 
 • Didelis ekranas (44x38 mm).     
 • Kietas saugojimo dėklas.           
 • 3-ių metų garantija.        
Atsiliepimai apie prekę
Padėka už gerą aptarnavimą ir pirkinio kokybę
 - Ačiū, esame patenkinti ir aptarnavimu, ir matuokliu RS4. Išbandėme, palyginome su žąstiniu OMRON M6 Comfort, rodmenys atitinka.
Atsiliepimas
 - Matuoklis puikus. Ačiū.
Janina V.
 - Pirkau jau du Omron riešinius kraujospūdžio matuoklius , ir abu skirti kalėdinėms dovanoms. Pasitikiu Omron korporacija, šio gamintojo prekės iki šiol manęs nėra nuvilusios. Užsakymui pasirinkau BioMed, nes tiko siūloma kaina. Dėkinga už sklandų užsakymo įvykdimą.
Janina
 - Nieko naujo nepasakysiu, nes, regis, visiems žinoma OMRON produkcijos kokybė. Ačiū už priimtiną riešinio matuoklio kainą!
9
 - Viskas gerai, naudingas daiktas:)
Puikus matuoklis
 - Lengvas, gražaus elegantiško dizaino, tyliai dirba. Labai patogus išvykose arba kelionèse. Esu labai patenkinta.
Lolita
 - Patogus naudoti.
Matuoklis OMRON RS4
 - Labai patenkintas, rekomenduoju kitiems, nes prekė verta tu pinigų.
RIEŠINIS KRAUJOSPŪDŽIO MATUOKLIS OMRON RS4
 - Pirkiniu esu labai patenkinta!!!
Gera prekė
 - Patogus,geras kraujospūdžio matuoklis
  
Populiariausios paieškos
Omron kraujospūdžio matuokliai