Presoterapija

Limfodrenažinis aparatas BEAUTY CENTER

Kompresinės terapijos ir limfodrenažinio masažo procedūros tiesiog namuose! Sugrįžtantis kojų lengvumas, dailesnės kūno linijos bei pagerėjusi kūno būklė.

770,00 € 870,00 €
Presoterapijos (limfodrenažinio masažo) aparatas I-TECH Power Q1000 Premium

4 kamerų, pilna kompresinė limfodrenažo sistema, atliekanti veiksmingas kosmetologines ir gydomąsias procedūras. Komplekte: 2 kojų įmautės, 1 rankos įmautė ir 1 pilvo - juosmens srities - juosta.

950,00 € 1 280,00 €
Presoterapijos (limfodrenažinio masažo) aparatas I-TECH Power Q6000 Plus

Profesionali 6 kamerų, 5 programų, pilna kompresinė limfodrenažo sistema skirta profesionaliam naudojimui. Komplekte: 2 kojų movos, vidpadžiai 2vnt., 1 rankos mova ir 1 pilvo - juosmens srities - juosta.

1 900,00 € 2 200,00 €
Limfodrenažinio masažo aparatas Venen Engel 4

Limfodrenažinio masažo aparatas skirtas kojų masažui. Komplekte dvi kojų movos. 4 slėginės oro kameros, 1 programa, individualiai reguliuojamas spaudimo stiprumas ir masažo trukmė.

299,00 €
Limfodrenažinio masažo aparatas Venen Engel 4

Limfodrenažinio masažo aparatas skirtas pilvo ir kojų masažui. Komplekte pilvo juosta ir dvi kojų movos. 4 slėginės oro kameros, 1 programa, individualiai reguliuojamas spaudimo stiprumas ir masažo trukmė.

369,00 €
Limfodrenažinio masažo aparatas Venen Engel 4

Limfodrenažinio masažo aparatas skirtas rankos, pilvo ir kojų masažui. Komplekte rankos mova, pilvo juosta ir dvi kojų movos. 4 slėginės oro kameros, 1 programa, individualiai reguliuojamas spaudimo stiprumas ir masažo trukmė.

448,00 €
Limfodrenažinio masažo aparatas Venen Engel 4

Limfodrenažinio masažo aparatas skirtas rankos masažui. Komplekte rankos mova. 4 slėginės oro kameros, 1 programa, individualiai reguliuojamas spaudimo stiprumas ir masažo trukmė.

239,00 €
Limfodrenažinio masažo aparatas Venen Engel 4 Premium

Limfodrenažinio masažo aparatas skirtas kojų masažui. Komplekte dvi kojų movos. 4 slėginės oro kameros, 3 programos, individualiai reguliuojamas spaudimo stiprumas ir masažo trukmė.

439,00 €
Trokštate džiaugtis dailia talija? Norite atsikratyti venų tinklelio ant kojų? O galbūt dažnai vargina kojų skausmas, sunkumas dėl stovimo ar, atvirkščiai, sėdimo darbo? Sėkmingos kovos su šiomis ir daugeliu kitų problemų sprendimas gali būti presoterapija!

Presoterapijos nauda

Gerinkime sveikatą ir išvaizdą

Nors ši procedūra jau nėra naujovė sveikatos ir grožio sektoriuje, tačiau vis dar yra nežinančių apie presoterapiją, kam ji skirta, kaip taikoma ir kokią naudą teikia. Tad pirmiausia atsakykime į klausimą: presoterapija – kas tai?

Presoterapija — kompresinė terapija arba dar kitaip vadinama limfodrenažiniu masažu. Presoterapija namuose labiausiai rekomenduojama žmonėms, kurie kenčia nuo venų varikozės bei tiems, kurie dirba stovimą darbą. Visgi, paskutiniu metu vis dažniau kalbama apie tai, kad nuolatos sėdintys asmenys taip pat turėtų pasirūpinti savo kojomis, kadangi jos mažai juda. Mažas judėjimas gali būti toks pat kenksmingas kaip ir nuolatinis fizinis aktyvumas. Svarbiausia yra atrasti balansą, o šiuolaikiniame pasaulyje, kai taip skubama, paprasčiausias būdas savimi pasirūpinti – masažuokliai. Presoterapijos nauda aktuali tiek besirūpinantiems savo sveikata tiek ir išvaizda.

Presoterapijos aparatas padeda išspręsti šias problemas:
1. Celiulitas, kuris kankina vis jaunesnes merginas, net kurios yra lieknos. Riebalų perteklius turėtų būti atliekamas derinant skirtingus metodus. Vienas iš jų – presoterapija.
2. Jeigu nuolatos juntate nemalonų kojų ir kitų galūnių šalimą – reikia susirūpinti savo sveikata. Dažniausiai pasitaikanti problema – sutrikusi kraujotaka. Kompresinė terapija padeda ją suaktyvinti ir ilgainiui nemalonus kojų šalimas virs praeitimi.
3. Presoterapijos apartas padeda net sumažinti kūno linijas, tad tai puiki paviršinių riebalų deginimo priemonė.
4. Galūnių tinimas – tai ne tik estetinė, tačiau ir sveikatos problema. Presoterapinis aparatas padeda sumažinti tynimus, skausmus, dirginimą. Norint išlaikyti pastovumą – reikalingas reguliarus aparato naudojimas.
5. Presoterapja yra naudojama, kai norima sumažinti susikaupusius limfos kiekius.
6. Lifodranažas naudojamas ir odos grąžinimui bei stangrinimui. Aktyvinama kraujotaka tuo pačiu padeda odai būti kur kas gražesnei ir elastingesnei. Presoterapija bus labai geras pasirinkimas turintiems odos problemų, pavyzdžiui, egzemą ar pan.
7. Pagerėja bendra savijauta.
8. Limfodrenažinis masažas-presoterapija pagelbės kovojant su išryškėjusiomis venomis, kurios neretai „puošia“ kojas, rankas, juosmens sritį. Presoterapija bus šaunus pasirinkimas kojų varikozei, kuri yra itin aktuali moterų problema, veniniam nepakankamumui gydyti. Dar ši procedūra bus tikras išsigelbėjimas ir tada, jei bet kuriose kūno vietose yra išryškėję smulkučiai kapiliarai. Ir tai dar ne viskas... Tai sveikintina prevencinė priemonė siekiant užkirsti kelią trombų susidarymui ir dėl jų kylančiai didelei sveikatos rizikai – trombozei.
9. Presoterapijos procedūra bus naudinga ne tik siekiant odos stangrumo, dailumo, tačiau ji ir spartins opų bei žaizdelių gijimą, kas yra labai svarbu norint kuo sparčiau odai gražinti estetišką išvaizdą.
10. Jei vargina raumenų skausmas, maudimas ar kitoks diskomfortas, presoterapija taip pat gali tapti tobuli išsigelbėjimu – efektyviai atpalaiduoja raumenis ir malšina skausmą. Procedūra labai pasiteisins ir tada, jei jaučiate sunkumą kojose, nuolatinį kojų nuovargį. Dėl šio poveikio presoterapija labai mėgiama sportuojančiųjų, mat puikiai atpalaiduoja sąnarius ir raumenis net po itin intensyvių treniruočių.
11. Limfodrenažinis masažas-presoterapija itin reikšmingas limfinei sistemai, atliekančiai mūsų organizme svarbų vaidmenį.

Kas yra limfinė sistema ir kuo ji reikšminga?

Limfinė sistema yra tokia sistema mūsų organizme, kuri atlieka apsaugines ir gyvybines funkcijas. Savo funkcijomis bei sandara itin siejasi su kraujotaka. Limfinę sistemą sudaro limfa, limfagyslės ir limfiniai organai (limfmazgiai, limfiniai mazgeliai, blužnis, užkrūčio liauka ir kt.). Limfinėje sistemoje gaminami leukocitai, o apie juos greičiausi yra tekę girdėti kiekvienam. Negana to, būtent limfinė sistema yra atsakinga už mūsų imuniteto formavimą, apsaugą nuo žalingų veiksnių iš aplinkos.

Koks svarbus procesas vyksta limfinėje sistemoje? Į limfą iš ląstelių patenka daug „blogio“, pavyzdžiui, medžiagų apykaitos produktai, atliekos ir pan. Čia jie yra išfiltruojami, žalingos medžiagos neutralizuojamos ir pašalinamos. O į kraujotaką iš limfos grįžta išvalytas, neužterštas limfos skystis. Štai kokia limfinės sistemos nauda ir svarba mūsų sveikatai.

Limfa teka limfagyslėmis. Sutrikus limfos tekėjimui ir limfinės sistemos veiklai dažniausiai padidėja limfmazgiai, bet drauge gali pasireikšti ir kitų simptomų, pavyzdžiui: širdies ligos, sinusitas, nuovargis ir energijos stoka, išsėtinė sklerozė, odos ligos, padidėjęs kraujospūdis, celiulitas, artritas, dažnos virusinės infekcijos ir kt. Tai tik dar labiau pagrindžia limfinės sistemos vaidmenį mūsų sveikatai ir puikiai savijautai.

Kaip pagerinti limfinės sistemos veiklą?

Gerai limfinės sistemos veiklai svarbus fizinis aktyvumas, pakankamas skysčių vartojimas, taip pat teigiamai šią sistemą veikia limfodrenažinis masažas-presoterapija. Atliekamas modernia technika šis masažas efektyviai gerina kraujotaką ir visos kraujotakos sistemos veiklai turi didelės naudos, iš organizmo šalina toksinus, šlakus ir normalizuoja limfinės sistemos veiklą, mažina galūnių tinimą. Tad jei norite palepinti savo limfinę sistemą, o sau dovanoti puikią savijautą bei sveikatos, verta išbandyti presoterapijos procedūrą. O galbūt norite įsigyti profesionalų aparatą ir presoterapiją atlikti periodiškai namuose?

Presoterapijos procedūra

Prosoterapijos aparatas veikia naudojant vibracines bangas. Būtent jos ir suaktyvina limfos apytaką tam tikrose kūno vietose. Nors dažniausiai presoterapijos procedūra taikoma kojų bei pilvo zonoms, tačiau galima įsigyti ir masažuoklius, kurie skirti rankų limfai mažinti.

Nepaisant to, kad presoterapija aparatu atlieka procedūras orientuojantis tik į kojas, tačiau teigiamas rezultatas jaučiamas visam kūnui. Daugelis žmonių tikina, kad po presoterapijos procedūros jaučiasi kur kas geriau, dingsta blogos mintys.

Presoterapijos aparatas labai giriama todėl, kad jau po pačios pirmos procedūros yra pamatomi akivaizdūs rezultatai. Jeigu Jus kankina išsiplėtusios venos – po pirmosios valandos kojos bus kur kas mažesnės, o oda – tolygesnė.

Presoterapija: kam procedūros negalima atlikti?

Nepaisant to, kad presoterapijos aparatas yra labai naudingas ir veiksmingas, visgi, juo gali naudotis ne visi. Presoterapinis apartas negalimas tokiu atveju, kai:
 • Moteris yra nėščia.
 • Turint trombozę negalima naudotis aparatu be gydytojo sutikimo.
 • Esant piktybiniams navikams.
 • Sergant inkstų nepakankamumu.
 • Esant hipertenzijai.
 • Turint atvirų žaizdų.
 • Sergant įv. odos infekcijomis.
 • Turint širdies nepakankamumo problemas.
Konsultacija su šeimos gydytoju visada naudinga.

Aparatai internetu, pristatomi iki pat namų durų. Palaukus akcijos presoterapijos aparato kaina bus mažesnė, aparatą įsigysite pigiau, o kokybė nuo to nesumenkės.

Kodėl verta turėti presoterapijos aparatą namuose?

 • · paskaičiuokite, kiek presoterapijos procedūros kainuos masažo, kosmetologijos salonuose – investicija atsipirks po kelių procedūrų;
 • · norint mėgautis limfodrenažiniu masažu Jums nereikės derintis prie šią paslaugą teikiančių specialistų, salonų darbo laiko, strateginės vietos, nes aparatą turėsite namuose ir naudositės Jums patogiu metu, nuo nieko nepriklausydami;
 • · būkite tikri, jog laikysitės nuoseklumo – namuose atlikti procedūras periodiškai yra daug paprasčiau, nei kaskart planuoti laiką procedūroms kosmetologijos kabinete ir derinti jį su kitais darbais.

Kaip išsirinkti presoterapijos aparatą?

Jei renkatės pirmąjį savo presoterapijos aparatą naudojimui namuose, tuomet pasiūla maloniai nustebins, tačiau pasirinkimo procesas gali gluminti, nes daugelis nežino, į ką atsižvelgti ir kokius kriterijus vertinti. Taigi, jei renkatės presotarapijos aparatą, atkreipkite dėmesį į tai:
 • · kokia yra aparato komplektacija;
 • · kiek kamerų turi aparato mova;
 • · kokio ilgio ir apimčių yra limfodrenažinės „kojinės“;
 • · koks prietaiso galingumas;
 • · ar aparatas sertifikuotas ir kokybiškas bei saugus naudoti.
Verta pasirinkti aparatą, komplektacijoje turintį ne tik specialias „kojines“, bet ir pilvo-juosmens srities juostą bei įmautę rankai – tokia komplektacija užtikrins maksimalų funkcionalumą – lepinsite ne tik savo kojas, bet ir rankas, taip pat sėkmingai dailinsite juosmens sritį.

Mūsų svetainėje yra labai platus presoterapijos aparatų pasirinkimas, tad tinkamiausią ras ir tie, kurie nekelia daug reikalavimų, ir tie, kurie yra net labai išrankūs. Tiksliai įvertinkite savo poreikius, lūkesčius, apsibrėžkite kainos ribas ir rinkitės Jūsų kriterijus idealiai atitinkantį aparatą.

Prieš perkant prietaisą tikslinga pasidomėti ir gamintoju – prioritetą teikite žinomiems ir aukštas pozicijas rinkoje užimantiems gamintojams, siūlantiems kokybiškus, patvarius ir saugius naudoti gaminius. Vertas dėmesio aspektas – atsiliepimai. Virtualioje erdvėje galite rasti nemažai konkrečius aparatus jau išbandžiusiųjų atsiliepimų, tad tai irgi gali būti labai geras svertas, renkantis aparatą sau.

Kiek kainuoja presoterapijos aparatai?

Presoterapijos aparatų kaina varijuoja plačiame diapazone ir priklauso daugiausia nuo komplektacijos bei prietaiso funkcionalumo. Norintys paprasto, kuklaus varianto išsirinks puikų aparatą vos už daugiau kaip du šimtus eurų. Didesnis funkcionalumas, žinoma, didina ir prietaiso kainą. Brangiausi aparatai mūsų asortimente kainuoja per du tūkstančius eurų. Tačiau šie aparatai daugiau orientuoti į kosmetologines, medicinos procedūras teikiančius profesionalus. Namų naudojimu net aukštu funkcionalumu galintis pasigirti prietaisas kainuos kur kas mažiau.

Tiesa, verta pasinaudoti proga, kai presoterapijos prietaisai parduodami su akcija – tai unikali galimybė už aukštą kokybę mokėti pigiau.

Biomed.lt el. parduotuvėje Jūsų laukia ne tik puikus kokybiškų, profesionalių presoterapijos aparatų spektras, taip pat siūlome ir spartų bei atsakingą naujojo pirkinio pristatymą. Vilniuje galima atsiimti, o į kitus miestus siunčiame.