Presoterapija

Presoterapijos nauda

Gerinkime sveikatą ir išvaizdą

Presoterapija — kompresinė terapija arba dar kitaip vadinama limfodrenažiniu masažu. Presoterapija namuose labiausiai rekomenduojama žmonėms, kurie kenčia nuo venų varikozės bei tiems, kurie dirba stovimą darbą. Visgi, paskutiniu metu vis dažniau kalbama apie tai, kad nuolatos sėdintys asmenys taip pat turėtų pasirūpinti savo kojomis, kadangi jos mažai juda. Mažas judėjimas gali būti toks pat kenksmingas kaip ir nuolatinis fizinis aktyvumas. Svarbiausia yra atrasti balansą, o šiuolaikiniame pasaulyje, kai taip skubama, paprasčiausias būdas savimi pasirūpinti – masažuokliai. Presoterapijos nauda aktuali tiek besirūpinantiems savo sveikata tiek ir išvaizda.

Presoterapijos aparatas padeda išspręsti šias problemas:
1. Celiulitas, kuris kankina vis jaunesnes merginas, net kurios yra lieknos. Riebalų perteklius turėtų būti atliekamas derinant skirtingus metodus. Vienas iš jų – presoterapija.
2. Jeigu nuolatos juntate nemalonų kojų ir kitų galūnių šalimą – reikia susirūpinti savo sveikata. Dažniausiai pasitaikanti problema – sutrikusi kraujotaka. Kompresinė terapija padeda ją suaktyvinti ir ilgainiui nemalonus kojų šalimas virs praeitimi.
3. Presoterapijos apartas padeda net sumažinti kūno linijas, tad tai puiki paviršinių riebalų deginimo priemonė.
4. Galūnių tinimas – tai ne tik estetinė, tačiau ir sveikatos problema. Presoterapinis aparatas padeda sumažinti tynimus, skausmus, dirginimą. Norint išlaikyti pastovumą – reikalingas reguliarus aparato naudojimas.
5. Presoterapja yra naudojama, kai norima sumažinti susikaupusius limfos kiekius.
6. Lifodranažas naudojamas ir odos grąžinimui bei stangrinimui. Aktyvinama kraujotaka tuo pačiu padeda odai būti kur kas gražesnei ir elastingesnei.
7. Pagerėja bendroji savijauta.

Presoterapijos procedūra

Prosoterapijos aparatas veikia naudojant vibracines bangas. Būtent jos ir suaktyvina limfos apytaką tam tikrose kūno vietose. Nors dažniausiai presoterapijos procedūra taikoma kojų bei pilvo zonoms, tačiau galima įsigyti ir masažuoklius, kurie skirti rankų limfai mažinti.

Nepaisant to, kad presoterapija aparatu atlieka procedūras orientuojantis tik į kojas, tačiau teigiamas rezultatas jaučiamas visam kūnui. Daugelis žmonių tikina, kad po presoterapijos procedūros jaučiasi kur kas geriau, dingsta blogos mintys.

Presoterapijos aparatas labai giriama todėl, kad jau po pačios pirmos procedūros yra pamatomi akivaizdūs rezultatai. Jeigu Jus kankina išsiplėtusios venos – po pirmosios valandos kojos bus kur kas mažesnės, o oda – tolygesnė.

Nepaisant to, kad presoterapijos aparatas yra labai naudingas ir veiksmingas, visgi, juo gali naudotis ne visi. Presoterapinis apartas negalimas tokiu atveju, kai:
  • Moteris yra nėščia.
  • Turint trombozę negalima naudotis aparatu be gydytojo sutikimo.
  • Esant piktybiniams navikams.
  • Sergant inkstų nepakankamumu.
  • Esant hipertenzijai.
  • Turint atvirų žaizdų.
  • Sergant įv. odos infekcijomis.
  • Turint širdies nepakankamumo problemas.
Konsultacija su šeimos gydytoju visada naudinga.
Aparatai internetu, pristatomi iki pat namų durų. Prosoterapijos aparatas kaina pigi, tad vertinant su nauda – vieni privalumai. Palaukus akcijos presoterapijos aparato kaina bus mažesnė, o kokybė nuo to nesumenkės.
Limfodrenažinis aparatas BEAUTY CENTER

Kompresinės terapijos ir limfodrenažinio masažo procedūros tiesiog namuose! Sugrįžtantis kojų lengvumas, dailesnės kūno linijos bei pagerėjusi kūno būklė.

620,00 € 870,00 €
Rekomenduojame
Presoterapijos (limfodrenažinio masažo) aparatas I-TECH I-PRESS 4 TOT

Pilna presoterapijos - limfodrenažinio masažo sistema I-PRESS su 4 kompresinėmis kameromis. Komplekte: 2 kojų įmautės, 1 rankos įmautė ir 1 pilvo - juosmens srities - juosta.

630,00 € 890,00 €
Rekomenduojame
Presoterapijos (limfodrenažinio masažo) aparatas I-TECH I-PRESS 4 LEG2-ABD

Presoterapijos - limfodrenažinio masažo sistema I-PRESS su 4 kompresinėmis kameromis. Komplekte: 2 kojų įmautės ir 1 pilvo - juosmens srities - limfodrenažinė juosta.

549,00 € 749,00 €
Presoterapijos (limfodrenažinio masažo) aparatas I-TECH I-PRESS 4 LEG2

Presoterapijos - limfodrenažinio masažo sistema I-PRESS su 4 kompresinėmis kameromis. Komplekte: 2 kompresinės terapijos kojų įmautės limfodrenažiniam masažui.

420,00 € 590,00 €
Presoterapijos (limfodrenažinio masažo) aparatas I-TECH I-PRESS 4 LEG2-OS

Presoterapijos - limfodrenažinio masažo sistema I-PRESS su 4 kompresinėmis kameromis. Komplekte: 2 padidintos apimties kojų įmautės limfodrenažiniam masažui.

500,00 € 620,00 €
Rekomenduojame
Presoterapijos (limfodrenažinio masažo) aparatas I-TECH Power Q1000 Premium

4 kamerų, pilna kompresinė limfodrenažo sistema, atliekanti veiksmingas kosmetologines ir gydomąsias procedūras. Komplekte: 2 kojų įmautės, 1 rankos įmautė ir 1 pilvo - juosmens srities - juosta.

1 100,00 € 1 290,00 €
Presoterapijos (limfodrenažinio masažo) aparatas I-TECH Power Q6000 Plus

Profesionali 6 kamerų, 5 programų, pilna kompresinė limfodrenažo sistema skirta profesionaliam naudojimui. Komplekte: 2 kojų movos, vidpadžiai 2vnt., 1 rankos mova ir 1 pilvo - juosmens srities - juosta.

2 190,00 € 2 490,00 €