Limfodrenažas - kompresinė terapija: kas tai yra?

Limfodrenažinio masažo aparatas Venen Engel 4

Limfodrenažinio masažo aparatas skirtas kojų masažui. Komplekte dvi kojų movos. 4 slėginės oro kameros, 1 programa, individualiai reguliuojamas spaudimo stiprumas ir masažo trukmė.

299,00 €
Limfodrenažinio masažo aparatas Venen Engel 4

Limfodrenažinio masažo aparatas skirtas pilvo ir kojų masažui. Komplekte pilvo juosta ir dvi kojų movos. 4 slėginės oro kameros, 1 programa, individualiai reguliuojamas spaudimo stiprumas ir masažo trukmė.

369,00 €
Limfodrenažinio masažo aparatas Venen Engel 4

Limfodrenažinio masažo aparatas skirtas rankos, pilvo ir kojų masažui. Komplekte rankos mova, pilvo juosta ir dvi kojų movos. 4 slėginės oro kameros, 1 programa, individualiai reguliuojamas spaudimo stiprumas ir masažo trukmė.

448,00 €
Limfodrenažinio masažo aparatas Venen Engel 4

Limfodrenažinio masažo aparatas skirtas rankos masažui. Komplekte rankos mova. 4 slėginės oro kameros, 1 programa, individualiai reguliuojamas spaudimo stiprumas ir masažo trukmė.

239,00 €
Limfodrenažinio masažo aparatas Venen Engel 4 Premium

Limfodrenažinio masažo aparatas skirtas kojų masažui. Komplekte dvi kojų movos. 4 slėginės oro kameros, 3 programos, individualiai reguliuojamas spaudimo stiprumas ir masažo trukmė.

439,00 €
Limfodrenažinio masažo aparatas Venen Engel 6

Limfodrenažinio masažo aparatas skirtas kojų masažui. Komplekte dvi kojų movos. 6 slėginės oro kameros, 1 programa, individualiai reguliuojamas spaudimo stiprumas ir masažo trukmė.

419,00 €
Limfodrenažinio masažo aparatas Venen Engel 6

Limfodrenažinio masažo aparatas skirtas kojų ir pilvo masažui. Komplekte dvi kojų movos ir pilvo juosta. 6 slėginės oro kameros, 1 programa, individualiai reguliuojamas spaudimo stiprumas ir masažo trukmė.

518,00 €
Limfodrenažinio masažo aparatas Venen Engel 6 Premium

Limfodrenažinio masažo aparatas skirtas kojų ir pilvo masažui. Komplekte dvi kojų movos ir viena pilvo juosta. 6 slėginės oro kameros, 6 programos, individualiai reguliuojamas spaudimo stiprumas ir masažo trukmė.

698,00 €
Kojų movų praplatinimai Venen Engel limfodrenažiniams aparatams

Kojų movų praplatinimai tinkantys Venen Engel limfodrenažinio masažo sistemoms. Kojų movų apimtis padidinama 10cm.

29,90 €
Limfodrenažinio masažo aparatas Venen Engel 4 Premium

Limfodrenažinio masažo aparatas skirtas kojų ir pilvo masažui. Komplekte dvi kojų movos ir pilvo juosta. 4 slėginės oro kameros, 3 programos, individualiai reguliuojamas spaudimo stiprumas ir masažo trukmė.

499,00 €

Kompresinės terapijos, dar kitaip vadinamos presoterapijos arba limfodrenažo, esmė yra švelniai suspausti tam tikrų kūno vietų taškus, kad būtų suaktyvinta veninė kraujotaka.

Su limfos pasiskirstymu problemų turintys asmenys dažniausiai skundžiasi prasta sveikata. Suprastėjusią organizmo būklę lemia nepakankamas veninės kraujotakos darbas, kai limfa negali iš audinių į kraujagysles grąžinti pratekėjusių skysčių. Taip pat limfinė žmogaus sistema atsakinga ir už riebalų, esančių plonojoje žarnoje, sugėrimą bei pernešimą į širdies ir kraujotakos sistemą. Sutrikus šioms funkcijoms žmogus turi problemų su kraujotaka, jis gali nuolat jaustis pavargęs, nemalonaus, ūmaus skausmo išvengti sunku, kūnas gali pradėti tinti dėl iš organizmo nepašalinamų skysčių.

Šiuo metu kompresinė terapija bei limfodrenažas yra atliekamas ne tik profesionaliose medicinos įstaigose. Daugelis SPA centrų, masažo salonų kuris laikas kviečia išbandyti presoterapijos naudą. Specialūs aparatai užtikrina geresnę savijautą jau po pirmųjų procedūrų.

Tobulėjanti medicina, sukūrė ir patogius naudoti namuose limfodrenažo aparatus. Šie prietaisai malšina skausmą, šalina pavargusių kojų jausmą, padeda sureguliuoti kraujotaką, dėl to efektyviau kovojama su venų nepakankamumu – varikoze ir pan. Negana to, limfodrenažas savoje aplinkoje naudojantis tam pritaikytu įrenginiu garantuoja dar didesnį atsipalaidavimą. Lengvai apjuosus juosmenį, kojas ar sėdmenis specialiu preso terapijos aparatu, gydomosiomis bei atpalaiduojančiomis procedūromis pradėsite mėgautis iš karto.

Limfodrenažas kompresinės terapijos aparatu turėtų užtrukti maždaug 30-45 minutes. Per šį laikotarpį bus suaktyvinama veninė kraujotaka, be to žmogus atsipalaiduos, pamirš kasdienius rūpesčius.

Masažo aparatas yra patogus naudoti tiek vyrams, tiek moterims, nesvarbu kad ir kokio ūgio ar amžiaus jie būtų. Lengvai uždedamas įrenginys, gydys žmogaus kojas, juosmenį nuo įvairių sveikatos problemų tiesiog patogiai sėdint ant sofos.

Kompresinė terapija naudinga bei plačiai taikoma:

-         Kenčiant nuo įvairios kilmės rankų ar kojų edemos (kai rankos ar kojos tinsta);

-         Jei ant žmogaus kojų, juosmens, rankų pastebimos išryškėjusios venos (veniniam nepakankamumui gydyti/varikozei);

-         Kai pastebimi itin išryškėję kapiliariai įvairiose kūno vietose;

-         Siekiant paspartinti žaizdų, opų gijimą;

-         Norint sumažinti raumenų ir nervų skausmus;

-         Kai jaučiamas nuolatinis, varginantis kojų nuovargis, sunkumas;

-         Buvo patirtos sportinės traumos ir siekiama greičiau grįžti į aktyvų gyvenimo ritmą (greitesnei reabilitacijai po traumų);

-         Norint išvengti trombozės;

-         Siekiant palaikyti normalią limfos bei veninės kraujotakos būklę;

-         Po operacijų, sudėtingo chirurginio gydymo;

-         Celiulito mažinimui;

-         Audinių struktūrų gerinimui arba atstatymui;

-         Norint atsikratyti papildomų kilogramų.

Presoterapijos masažo aparatas uždėtas ant kojų arba pilvo ritmiškai siunčia impulsus į limfinę sistemą, organizme aktyvindamas veninę kraujotaką, o žmogui sukurdamas malonaus atsipalaidavimo jausmą.