Nosies aspiratoriai ir irigatoriai

Rodoma 1 - 17 iš 17 įrašų
Rodoma 1 - 17 iš 17 įrašų
Rodoma 1 - 17 iš 17 įrašų

Nosies aspiratorius ir irigatorius - patogios priemonės, skirtos palaikyti nosies higieną. Nors abu prietaisai išvalo nosies vidų ir palengvina kvėpavimą, jų veikimo principai skiriasi. Nosies irigatorius purškia vandens srovę į nosies ertmę taip ją išplaudamas. Priešingai nei irigatorius, nosies aspiratorius nepurškia srovės, bet veikia kaip savotiškas traukiklis, išsiurbdamas iš nosies gleives, dulkes, kitas įvairias nuosėdas bei leidžiantis laisviau kvėpuoti. Nosies irigatoriai bei aspiratoriai (dar dažnai vadinami „atsiurbėjais“) tinkami tiek suaugusių žmonių, tiek vaikų ar net kūdikių nosies išvalymui. Siekiant greitesnio nosies atsikimšimo bei geresnio nosies gleivinės drėkinimo, irigatorius galima naudoti su papildomais preparatais, pavyzdžiui, druskos tirpalu, kurie garantuoja maksimalų nosies išvalymą.

 

Aspiratorius bei irigatorius nosims palengvina kasdienę nosies priežiūrą. Išvalydamas bei drėkindamas nosies gleivinę, nosies irigatorius atveria kelią lengvesniam oro patekimui, todėl kvėpuoti darosi lengviau. Aspiratoriai pašalina nemalonų jausmą, lyg nosį kažkas būtų užkimšęs, todėl vos po akimirkos galima džiaugtis lengvesniu kvėpavimu. Šiuos įrenginius naudoti yra saugu net ir patiems mažiausiems: jei suaugusiems yra daug lengviau patiems išsipūsti nepageidaujamas nosies gleives ar dulkes, tai kūdikio nosiai pagalbą turi suteikti tėvai. Norint išvalyti visai mažų vaikų ar, ypatingai, kūdikių nosies vidų arba atkimšti jas, jei jos užsikimšusios, rekomenduojami nosies irigatoriai arba aspiratoriai. Su šiaip prietaisais nosies priežiūra tampa paprasta ir nepavojinga.

 

Nosies IRIGATORIUS:

purškia į nosį vandens srovę;

- išplauna nosies ertmę;

- pašalina sinusus, gleives, dulkes, purvą ar kitas nuosėdas;

- neleidžia nosies gleivinei išsausėti;

- apsaugo nuo įvairių problemų ar ligų, kylančių dėl išsausėjusios nosies gleivinės;

- lengvina kvėpavimą;

- tinkamas įvairaus amžiaus asmenims, net ir kūdikiams;

- gali būti naudojami su papildomais preparatais (pvz.: druskos tirpalu ir pan.)

 

Nosies ASPIRATORIUS (siurbtukas / traukiklis):

- atkemša nosies kamščius;

- palengvina kvėpavimą;

- neleidžia nosyje esantiems sinusams bei įvairioms nuosėdoms formuoti „nosies kamščio“;

- tinkamas įvairaus amžiaus asmenims, net ir kūdikiams.

 

Nors nosies aspiratorius (siurbtukas, traukiklis) ir irigatorius yra tinkamas įvairaus amžiaus vyrams bei moterimslabai dažnai šis medicininis prietaisas yra naudojamas ir vaikų ar kūdikių nosies valymui, nosies gleivių atsiurbimui. Atlaisvinti kvėpavimo takus ne visada paprasta net ir suaugusiems, o ką jau kalbėti apie mažuosius, kurie pirmaisiais savo gyvenimo mėnesiais ar metais nemoka ir negali patys kontroliuoti savo nosies higienos. Tikra išeitimi be didelio vargo išvalyti vidinę kūdikių nosies ertmę tampa nosies irigatorius arba aspiratorius. Tiek vienas, tiek kitas prietaisas yra saugus naudoti įvairaus amžiaus vaikams ir visai nedideliems kūdikiams, kuriems svarbu nepažeisti itin jautrios nosies gleivinės.

 

Beveik visi nosies irigatorių bei aspiratorių gamintojai produkto komplektacijoje pateikia kelis skirtingus antgalius. Vos uždėjus vieną iš kelių antgalių, oras į kvėpavimo takus patenka netrukus ir be didelio vargo. Pašalinamas itin nemalonus ir varginantis pojūtis, jog nosyje kažkas yra, ji užsikimšusi ar pilna dulkių, sinusų, kitų nuosėdų. Kiekvienas gamintojas prietaiso komplektacijoje pateikia skirtingą antgalių skaičių. „Biomed“ elektroninėje parduotuvėje suaugusio žmogaus ar kūdikio nosiai pritaikyti aspiratoriai ir irigatoriai dažniausiai turi po 3 skirtingus antgalius. Pakuotėje taip pat būna ir specialios talpos, surinkti gleives ar nuosėdas, kelios atsarginės silikoninės tarpinės bei baterijos. Išsamų komplekto turinį galima sužinoti ant dėžutės arba susisiekus su oficialiais „Biomed“ atstovais.

 

Nauja sistema tiek nosies valymui, tiek jos gleivinės drėkinimui dabar rekomenduojama ir profesionalių sveikatos priežiūros specialistų. Efektyvesniam nosies valymui bei drėkinimui kartu su irigatoriais gydytojai ir vaistininkai rekomenduoja naudoti druskos tirpalą ar specialius vaistinius preparatus.

 

Ieškantiems, kur įsigyti kompaktiškus, lengvus ir paprastus naudoti medicininius įrenginius – nosies aspiratorius bei irigatorius, kviečiame susisiekti su mumis. Priimame užsakymus internetu arba telefonu iš visos Lietuvos: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir kitų šalies miestų. Užsakymus siunčiame per kurjerį arba pristatome į kliento pageidaujamą OMNIVA siuntų terminalą. Suaugusių ar kūdikių nosies aspiratoriams ir irigatoriams periodiškai taikome akcijas – pasinaudojus specialiais pasiūlymais prietaisus įsigysite žemesne kaina.

 

Turite klausimų dėl nosies aspiratorių, irigatorių, kitų medicininių prietaisų užsakymų, jų kainos ar taikomų akcijų? Susisiekite nurodytais kontaktais

Populiariausios paieškos

Susiję straipsniai

Veiksmingas peršalimo gydymas nėštumo metu
Peršalimo gydymas be vaistų
Greiti ir paprasti peršalimo gydymo būdai
Inhaliacijos nuo slogos
Inhaliacijos nuo sinusito
Temperatūros matavimas vaikams ir kūdikiams
Geriausias nosies aspiratorius: techninių savybių apžvalga