Reduced price! Čiužinys nuo pragulų Rossmax AM40

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Čiužinys nuo pragulų Rossmax AM40

Garantija: 24mėn.
Burbulinio tipo antipragulinis čiužinys AM40 kintamo slėgio terapijai.

Detalus aprašymas

More details

ROSSMAX
123,00 €
Kaina:110,70 €
-10%

Pristatysime
birželio 21d. - 25d.
Pristatymas į OMNIVA siuntų terminalą
Nemokamai
Pristatymas į namus
Nemokamai
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele arba grynais pristatymo metu
  • Lizingu
Lizingo bendrovės:
Pragulos – tai vietiniai odos, poodinių ar gilesnių audinių pažeidimai dėl sutrikusios kraujotakos, audinių mitybos, kai jie nepakankamai aprūpinami deguonimi spaudžiamose kūno vietose. Tai audinių vientisumo pažeidimai, sutrikdantys audinių trofiką ir įsotinimą deguonimi. Atsiranda tada, kai kūno audiniai suspaudžiami tarp dviejų kietų paviršių ir kraujas, nešantis deguonį ir maistines medžiagas, negali patekti į suspaustąsias vietas. Ląstelės, negaudamos deguonies ir maisto medžiagų, žūva – formuojasi pragulos.


Antipragulinis čiužinys AM40 su prisipučiančiomis kameromis kintamo slėgio terapijai. Čiužinyje sumažėja slėgis nuosekliai išsileisdamas ir prisipūsdamas alternatyvius oro elementus maždaug 12 minučių laiko intervalais. Jis skirtas pragulų dažnio sumažinimui ir pagalbai, tuo pačiu optimizuojant paciento komfortą bei ilgalaikę pacientų, kenčiančių nuo pragulų, priežiūrą. Čiužinys su prisipučiančiomis kameromis rekomenduojamas 3 ir 4 pragulų klasifikacijos lygiams.

Čiužinys pagamintas iš patvaraus, medicinoje tinkamo PVC su pailgintais galais patogesniam tvirtinimui. Yra itin tyliai veikiantis. Komplekte yra aukštos kokybės pompa (slėgio reguliavimo indikatorius pagal paciento svorį).Čiužinio išmatavimai: 200x86x9.5cm
Maksimali apkrova iki 135 kg.

Į komplektaciją įeina:

-
Nailoninis čiužinys;
- Pompa;
- Aukštos kokybės guminis vamzdelis;
- Saugiklis;
- Remontinis komplektas;
- Vartotojo vadovas.
Atsisiuntimai