Limfodrenažinio masažo nauda ir galimybės

Limfodrenažinis aparatas BEAUTY CENTER

Kompresinės terapijos ir limfodrenažinio masažo procedūros tiesiog namuose! Sugrįžtantis kojų lengvumas, dailesnės kūno linijos bei pagerėjusi kūno būklė.

770,00 € 870,00 €
Presoterapijos (limfodrenažinio masažo) aparatas I-TECH Power Q1000 Premium

4 kamerų, pilna kompresinė limfodrenažo sistema, atliekanti veiksmingas kosmetologines ir gydomąsias procedūras. Komplekte: 2 kojų įmautės, 1 rankos įmautė ir 1 pilvo - juosmens srities - juosta.

770,00 € 1 100,00 € -30%
Presoterapijos (limfodrenažinio masažo) aparatas I-TECH Power Q6000 Plus

Profesionali 6 kamerų, 5 programų, pilna kompresinė limfodrenažo sistema skirta profesionaliam naudojimui. Komplekte: 2 kojų movos, vidpadžiai 2vnt., 1 rankos mova ir 1 pilvo - juosmens srities - juosta.

1 900,00 € 2 200,00 €

Limfodrenažinis masažas - viena iš tų gydomųjų priemonių, kuri puikiai tinka tiek norint susigrąžinti sveikatą, tiek galvojant apie savo išvaizdą. Būtent universalumas ir lemia tai, kad žmonės perka įvairius sveikatinimo įrenginius savo reikmėms. Tas pats limfodrenažas, kaip būdas išgyti, yra naudojamas jau seniai, tačiau anksčiau buvo prieinamas tik gydymo bei grožio įstaigos. Dėl gana nedidelės kainos limfodrenažiniai masažai šiuo metu galimi ir namuose. Taip galima sutaupyti labai daug laiko bei investicijų, kadangi apsilankymas salonuose bus kur kas brangesnis bei daugiau laiko užimantis procesas. Taigi, pasinaudokite šia galimybe greitai ir paprastai išspręsti sveikatos problemas.

Jeigu sudominome - skaitykite toliau, kadangi limfodrenažo panaudojimo galimybės yra labai įvairiapusės ir galinčios padėti išspręsti sudėtingas sveikatos problemas.

 

Limfodrenažinio masažo poveikis

Kiekvienas asmuo skirtingai supranta kokią tikslią naudą turi duoti kiekviena įranga. Natūralu, kad labiausiai ieškoma universalaus būdo gerinti savo sveikatą. O jeigu prie to paties galima papildomai pagražinti ir išvaizdą - nauda yra neįvertinama.

Limfodrenažinio masažo nauda juntama jau po kelių kartų. Klausimas, koks tas poveikis?

  • 1. Kojų trombozė - opi daugelio šiuolaikinių žmonių problema. To rezultatas - ne tik padidėjusios kojos, tačiau taip pat ir sunkus vaikščiojimas, kojų skausmas, o galiausiai net ir negebėjimas judinti savo kojų. Limfodrenažas aktyvina kraujotaką, todėl taip pagerinama kojų venų būklė, žmogus jaučiasi kur kas geriau, aktyvesnis, nejunta nemalonaus skausmo ir panašiai. Taip išgydyti galima net ir labai pažengusią kojų problemą, tad kuo anksčiau pradėsite naudoti - tuo geresnį rezultatą pavyks pasiekti.
  • 2. Limfodrenažinis masažas taip pat padeda labai patinusioms kojoms bei rankoms. Taip gali nutikti, kadangi per didelis kiekis skysčių sankaupų didina galūnes, žmogus blogai jaučiasi. Žinoma, norint, kad būtų panaikinama seniai įsišaknijusi problema - reikalingas reguliarus limfodrenažinis masažas. Bene tai labiausiai ir paskatina įsigyti nuosavą techniką, o ne kaskart keliauti pas specialistus.
  • 3. Po didelio svorio numetimo limfodrenažinis masažas yra geriausia galimybė galinti padėti susitvarkyti su per dideliu odos pertekliumi. Tai puikus pasirinkimas po nėštumo arba paprasčiausiai siekiant numesti svorio. Taip pat oda darosi kur kas elastingesnė bei gražesnė.
  • 4. Jeigu jaučiate didelį ir aktyvų sunkumą kojose, kuris kelia diskomfortą - tokiu atveju limfodrenažinis masažas yra geriausia alternatyva. Nauda pajuntama jau po kelių terapijų, tad verta pasinaudoti bei išbandyti. Daugelis žmonių tikina, kad limfodrenažiniai masažai padėjo susitvarkyti su ilgą laiką gyvenimą apsunkinančiomis problemomis.
  • 5. Limfos masažas taip pat prisideda ir prie organizmo valymo bei geresnės imuninės sistemos. Šiais laikais labai dažnai kalbama apie tai, jog daugelis ligų žmogų kankina, kadangi jo organizmas yra labai užterštas. Išsivalius organizmą galima susitvarkyti su daugeliu ligų. Žinoma, limfodrenažiniai masažai yra viena iš galimybių. Norint pasiekti efektyvumą rekomenduojamas kompleksiškas organizmo gydymas.
  • 6. Limfodrenažinio masažo poveikis pamatomas jau gana greitai ir tai paskatina žmones įvertinti galimybes. Labai didelis pliusas yra tai, kad tai puiki priemonė kovoje su oda, kuri atrodo kaip apelsino žievelė. Daugelis moterų perka pačius brangiausius kremus, kad galėtų sumažinti negražią odą. Visgi, limfos masažas yra kur kas greitesnis ir paprastesnis būdas. Limfodrenažinio masažo namuose poveikis bus pamatomas jau po kelių procedūrų. Tačiau norint, kad riebalinis sluoksnis negrįžtų - reikalinga reguliari riebalų stimuliacija.
  • 7. Limfos drenažas taip pat yra labai puiki priemonė norint pašalinti nuo kūno randus. Galbūt jie visiškai neišnyks, tačiau bus tikrai ne tokie ryškūs ir ne taip labai trauks akis.
  • 8. Galiausiai, kompresinės terapijos masažas yra labai puiki atsipalaidavimo priemonė. Jeigu jūsų gyvenimas yra labai sudėtingas ir dažnai neturite laiko sau, neturite laiko keliauti pas masažuotoją - tokiu atveju presoterapinis masažas yra labai puikus būdas pailsinti savo kūną. Namuose tai galite daryti jums patogiu metu. Dažniausiai rekomenduojama viena sesija iki valandos laiko. Per tą laikotarpį organizmas visiškai atsipalaiduos ir dings psichologinės problemos.

Limfodrenažo nauda bus pajuntama jau po pirmo karto, tačiau siekiant efektyvumo siūlome įranga naudotis reguliariai. Tokiai atveju galima panaikinti lėtines ligas, taip pat pagražinti savo kūną.

 

Kaip veikia limfos drenažas?

Šios įrangos poveikis yra labai panašus kaip gerą valandą ir net daugiau praleidus sporto salėje. Taigi, pagaliau yra įranga, kuri jums gali padėti gauti sporto naudą beveik nieko nedarant. Labai panaši nauda gaunama ir iš masažo. Tačiau čia darbą atlieka ne masažuotojas ir ne jūs pats sporto salėje, tačiau viena įranga, kuri gali padėti išspręsti labai daug problemų namuose.

Visos procedūros metu įranga aktyvina jūsų limfos tekėjimo kryptį. Būtent šio tipo masažas, kuris yra atliekamas naudojant ne rankas, tačiau įrangą - padeda numesti svorio, pagražinti odą, sumažinti randų ryškumą ir panašiai. Dar kartą paminėsime, kad poveikis matosi jau po pirmo karto, tačiau siekiant efekto būtinas reguliarus naudojimas.

 

Limfodrenažo nauda ir veiksmingumo didinimas pasitelpiant papildomas priemones

Limfodrenažo namuose poveikis bus pasiekiamas greičiau ir efektyviau, jeigu terapija bus atliekama kartu su ja suderinus ir kitas priemones. Žinoma, priklausomai nuo konkrečios problemos reikalingas ir atitinkamas problemos sprendimas. Tačiau įvertinus tai, kad dažniausiai limfos drenažas pasirenkamas dėl grožio, svorio ir lėtinių ligų - galime išskirti kelis patarimus, kurie padės pagreitinti organizmo gerinimo procesą.

Labai svarbu pakoreguoti savo mitybą, kadangi kuo mažiau riebaus maisto - tuo jūsų organizmas jums bus labiau dėkingas ir tuo pačiu greičiau kris svoris bei oda atrodys kur kas elastingesnė. Kartu su limfodrenažiniu masažu pavyks ne tik greitai numesti svorio, tačiau taip pat užsitikrinti, kad po jo metimo neliks odos pertekliaus taip pat ji bus elastinga, pavyks išvengti celiulito bei mini spuogelių. Sveikam kūnui ir sielai taip pat būtinas ir reguliarus fizinis aktyvumas, kuris gali užtikrinti, kad ne tik pavyks išlaikyti kur kas gražesnes kūno formas, tačiau taip pat ir kur kas geriau jaustis, pamiršti lėtinius skausmus. Galiausiai, nepamirškite gerti kuo daugiau vandens, kuris yra tikrasis mūsų energijos bei grožio šaltinis. Per dieną reikia išgerti du litrus, o  kuomet atliekamas masažas - stiklinę vandens papildomai.

 

Limfodrenažo procedūrų nauda jas atliekant namuose

Limfodrenažiniai masažuokliai kainuoja nedaug ir tai bene labiausiai lėmė tai, jog jie perkami nebe tik verslo poreikiams tenkinti tačiau ir savoms reikmėms. Kaip jau supratote, masažuoklių panaudojimo galimybės yra labai plačios ir įvairios, juolab, vienu įrenginiu gali naudotis visi šeimos nariai, kaimynai ir draugai, tad universalumas bei daugiafunkcionalumas yra akivaizdus. Daugelis šiuolaikinių žmonių paprasčiausiai neturi laiko keliauti pas masažuotojus, kurių darbas panaikinti kasdieninį rūpestį. Štai namuose masažą galite pasidaryti jums patogiu metu. Galiausiai, įsigijus įrenginį sutaupysite daug pinigų, kadangi ši vienkartinė investicija yra ilgalaikė, o lankymasis masažo salonuose tikrai gana brangūs. Juolab, ne visi mėgsta, kai svetimos rankos liečia jų kūną. Ypač tuomet, kai asmuo turi viršsvorio.  Taigi, tam tikra prasme limfodrenažas tampa patrauklia alternatyva.

Jeigu turite sveikatos arba išvaizdos problemų - negriebkite vaistų, kadangi kompresinė terapija padės greitai ir paprastai susitvarkyti net ir su psichologinėmis problemomis, nemiga bei nuovargiu.