Rankiniai masažuokliai


Rankinis masažuoklis – greitas ir paprastas būdas pagražinti savo kūno odą, panaikinti lėtinius skausmus ir pailsėti po sunkių dienos darbų. Rankiniai masažuokliai – nuosavas SPA namuose tada, kai Jūs to labiausiai norite.

Siūlome įsigyti garsiausių ir labiausiai pasaulyje pripažįstamų gamintojų masažuoklius, kurie dėl savo funkcionalumo ir daugiafunkciškumo yra pripažįstami ir labai mėgstami: Hydas, Medisana, VIDA 10 Beauty Care ir kiti. Masažuoklių kaina yra nedidelė, tačiau akcija suteikia galimybę įsigyti dar pigiau. Apsilankymai masažo bei SPA salonuose nėra pigūs, tad norintys sutaupyti renkasi nuosavus, rankinius masažuoklius internetu.

Rankinis kūno masažuoklis gali būti naudojamas tiek viso kūno masažui, tiek konkrečiai vietai. Jeigu jaučiate nemalonius nugaros, raumenų, galvos ar kitos vietos skausmus – vibracinis masažuoklis padės juos pamiršti. Ultragarsinis masažuoklis taip pat padeda suaktyvinti kraujotaką, taigi kūno oda tampa kur kas gyvybingesne bei elastingesne. Galiausiai, rankinis nugaros masažuoklis leis pamiršti nemalonius artrito skausmus.

Pamirškite vaistus, masažuoklis leis vėl susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.
Celiulito masažuoklis Medisana AC 850

Celiulito masažuoklis Medisana AC 850 - tai vienas efektyviausių šiuolaikinių priemonių, norintiems išlaikyti nepriekaištingą odos stangrumą bei pagerinti kraujo apytaką.

18,79 € 28,90 € -35%
Rankinis masažuoklis su natūralaus plaušo kempinėle Medisana HM 840 (oranžinis)

Patogus rankinis masažuoklis su natūralaus pluošto kempinėle MEDISANA HM 840 - vibraciniu principu veikiantis aparatas su nuimamu ir plaunamu masažo padu. Prietaiso padas pagamintas iš natūralios plaušinės bei pasižymi atsparumu vandeniui, todėl yra patogu naudoti duše ar vonioje.

8,47 € 16,94 € -50%
Rankinis masažuoklis Beurer MG21

Infraraudonųjų spindulių rankinis masažuoklis raminančiam ir atpalaiduojančiam masažui. 3 keičiami masažiniai antgaliai, 2 intensyvumo lygiai.

22,00 €
Infraraudonųjų spindulių smūginis masažuoklis Beurer MG100

Skvarbus smūginis masažuoklis maloniam atsipalaidavimui. Paprastas naudoti individualiai arba su kito žmogaus pagalba. 4 masažo programos.

84,90 €
Rekomenduojame
Infraraudonųjų spindulių masažuoklis ProRelax Intensive

Intensyvaus spaudimo masažui skirtas infraraudonųjų spindulių masažuoklis. Lengvai valdomas, 2 režimų, su nuimama rankena. Atpalaiduoja raumenis bei nugarą. 

38,94 € 59,90 € -35%
Masažuoklis Medisana HM 858

Masažuoklis Medisana HM 858 skirtas atlikti vibracinio tipo masažą. Patogaus dizaino, lengvas laikyti rankose.

43,34 € 50,99 € -15%