Rodoma 1 - 40 iš 45 įrašų
Rodoma 1 - 40 iš 45 įrašų
Rodoma 1 - 40 iš 45 įrašų

Elektriniai dantų šepetėliai

Elektrinis dantų šepetėlis – tai efektyvus ir tikslus dantų valymo būdas. Elektrinio dantų šepetėlio privalumai yra ne tik dar patogesnis ir pastangų nereikalaujantis valymas – klinikiniai tyrimai rodo, kad elektrinis dantų valymo šepetėlis išvalo daugiau apnašų negu įprasti šepetėliai, jie natūraliai balina dantis, taip pat turi keičiamas galvutes pagal kiekvieno vartotojo poreikius (minkštesnes, mažesnes, didesnes ir t.t.), kelis valymo greičio režimus. Tad svarstant kas geriau – ar elektrinis ar paprastas dantų šepetėlis, galime užtikrinti, kad elektrinis dantų šepetėlis ir jo privalumai pranoks visus Jūsų lūkesčius.

 

Tai nėra vien prekė suaugusiems, elektrinius dantų šepetėlius gali naudoti ir vaikai. Beje, elektriniai dantų šepetėliai vaikams padeda pamėgti dantų valymo procesą, juk taip daug įdomiau valytis dantis, nei įprastu dantų šepetėliu. Vienintelis skirtumas tai, kad vaikiškas elektrinis dantų šepetėlis yra mažesnio dydžio ir paprastesnių funkcijų. Jeigu nenusprendžiate, kokį elektrinį dantų šepetėlį rinktis, galite pasirinkti prekę ir paskaityti jos aprašymą mūsų kataloge internetu. Neabejojame, kad BioMed.lt kataloge egzistuoja Jums tinkamiausias ir geriausias elektrinis dantų šepetėlis, tereikia jį išsirinkti.

Mes prekiaujame puikiai vertinamų gamintojų (Vitammy, Emmident, Waterpik, Novama Smilene) šepetėliais ir jų antgaliais, taip pat siūlome pasinaudoti akcija, kurios metu šių prekių kaina dar patrauklesnė. Mūsų svetainėje pateikiami atsiliepimai apie prekes - kviečiame įsigijus norimą šepetėlį ir patiems palikti savo įspūdžius apie jį atsiliepimų skiltyje. Elektriniai dantų šepetėliai internetu — patogu, greita ir paprasta!

Slide background