Masažinės kojų vonelės, hidromasažo aparatai

Rodoma 1 - 12 iš 12 įrašų
Rodoma 1 - 12 iš 12 įrašų
Rodoma 1 - 12 iš 12 įrašų

Hidromasažas – tai vandenyje atliekamas vibracinis masažas, kuris padeda atsipalaiduoti kojoms, numalšina kojų raumenų skausmus ir pagerina kraujo apytaką. Žmonės naudoja masažines voneles kojoms ne tik dėl malonumo ir atsipalaidavimo, jos taip pat padeda sušilti šaltomis žiemos dienomis bei greičiau pasveikti nuo peršalimo ligų. Dažniausiai naudojama hidromasažinė įranga – tai masažinės kojų vonelės ir burbulinio masažo vonios generatorius. Masažinė kojų vonelė – tai abi kojas talpinanti vonelė, kurioje integruota vibracinė funkcija bei infraraudonųjų spindulių šildytuvas, todėl kojos joje ne tik masažuojamos, bet ir šildomos gydančių spindulių. Masažine kojų vonele galima palepinti ne tik save, bet ir savo šeimos narius ar draugus. Kojų masažinė vonelė ypač pravers žmonėms, kuriems dažnai šąla, skauda, ar tirpsta pėdos ir kojų pirštai. 

Burbulinio masažo vonios generatorius – tai dar vadinamas burbulinio masažo vonios kilimėlis, kurio funkcija įprastoje vonioje atlikti Jacuzzi vonios funkcijas. Jo pagalba namų sąlygomis galite mėgautis tikriausiais spa malonumais – kadangi burbulinio masažo vonios generatorius turi ne tik masažo, bet ir aromaterapijos funkciją – todėl garantuojamas visapusiškas atsipalaidavimas namuose.

 

Jeigu Jus sudomino hidromasažas ir jo galimybės namuose, BioMed.lt prekių kataloge pristatoma ne vieno tipo masažinė kojų vonelė bei burbulinio masažo kilimėlis. Naudodamiesi kojų masažine vonele galite mėgautis hidromasažu nors ir kasdien. Perkant voneles kojoms internetu galima pasinaudoti ir akcija, kurios metu masažinių kojų vonelių ir kitų įrenginių kaina tampa dar labiau prieinama klientams.

Susiję straipsniai

Masažuokliai kojoms
Masažas: gydomoji galia, rūšys, būdai masažuotis savarankiškai