Anticeliulitiniai masažuokliai

Rodoma 1 - 9 iš 9 įrašų
Rodoma 1 - 9 iš 9 įrašų
Rodoma 1 - 9 iš 9 įrašų

Celiulitas – šiuolaikinių moterų rykštė. Vis daugiau jaunų moterų ir net merginų skundžiasi odos nelygumais, kurie kelia diskomfortą, nepasitikėjimą savimi ir net psichologines problemas. Visgi, kur yra problema – yra ir išeitis, o šiuo metu tiesiausias kelias link lygios odos – anticeliulitinis masažuoklis.

Masažuokliai nuo celiulito

Anticeliulitinis masažuoklis – tiesiausias kelias link kur kas gražesnės odos.

1.    Masažuokliai nuo celiulito padeda sumažinti apimtis. Tiesa, celiulitas kartais kankina ir lieknas merginas, tad pirmiausia reikia pradėti nuo apimčių mažinimo ir toliau keliauti link odos paviršius „lyginimo“. Kadangi masažuoklis veikia vibracijos principu – jis mažina riebalinį sluoksnį, kuris kaupiasi po mūsų oda.

2.    Celiulito masažuoklis taip pat padeda stangrinti kūną. Stangrus kūnas atrodo jaunatviškai, estetiškai patraukliai, elastingai. Žinoma, greta masažuoklio taip pat labai svarbu reguliariai drėkinti odą įvairiomis priemonėmis. Tuomet Jūsų oda atrodys kaip modelių nuo žurnalų viršelių.

3.    Žinoma, masažuokliai padeda mažinti celiulito paliktus pėdsakus.

4.    Masažuokliai nuo celiulito tampa labai reikalingi po gimdymo, kai oda būna nutįsusi, praradusi savo spalvą bei elastingumą. Vibracijos principu veikiantys masažuokliai padeda jai grįžti į savo vėžes.

5.    Celiulito masažuoklis taip pat yra puiki raminamoji priemonė. Tai tarsi nuosavas SPA namuose, kuris leis pailsėti.

6.    Anticeliulitiniai vakuuminiai masažuokliai taip pat aktyvina kraujotaką, taigi kūno odos spalva yra rusva, atrodo „gyva“, nepapilkėjusi.

7.    Anticeliulitiniai masažuokliai padeda kovoti ir su spuogeliais, vadinamąja „žąsies oda“. Aktyvinama kraujotaka padeda organizmą apsirūpinti didesniu kiekiu deguonies, o tai yra neatsiejama nuo gražesnės kūno odos.


Anticeliulitiniai aparatai

Kaip atsikratyti celiulito namų sąlygomis? Pirmiausia įsigykite masažuoklį ar kokį kitą anticeliulitinį aparatą, kuris taip pat padeda kovoje su celiulitu, pvz. ultragarsinį kavitacijos aparatąkombinuotą ultragarso ir elektroterapijos prietaisą ar kt. Įvairių anticeliulitinių aparatų kainos varijuoja nuo 50 € už paprastesnius iki 1000€ už įmantresnius, profesionalesnius. Anticeliulitinis masažas (ar procedūra kitokiu aparatu) namuose laimi prieš reguliarius apsilankymus salonuose, kadangi galite pasirinkti Jums tinkamiausią laiką. Kuo dažniau masažas bus daromas – tuo oda greičiau atgaus savo žavesį ir taps elastingesnė. Juolab, apsilankymai salonuose kainuoja kur kas daugiau. Pirkdami masažuoklius internetu, paprasčiau pamatysite akcijas ir tai leis sutaupyti. Celiulito naikinimas namuose kainuos pigiai, kadangi masažuoklio kaina nedidelė, o jo išlaikymo kaštai beveik nepastebimi.

Celiulito mažinimo procedūros namuose kartu su masažuokliais leis Jums pilnai atsilaiduoti. Klientai teigia, kad net ir išsprendus celiulito problemas masažuoklius naudoja toliau, kadangi jie sukelia malonius pojūčius, po procedūros jaučiamasi tarsi po masažo. Celiulito mažinimo priemonės turi būti kuo natūralesnės, tad rekomenduojame rinktis natūralius aliejus: ricinos, alyvuogių ir panašiai. Tai leis maksimaliai sudrėkinti odą. Drėkinimas turėtų būti atliekamas iškart po masažo. Taip pavyks greičiau pasiekti efektyvų rezultatą.

Celiulito naikinimas namų sąlygomis dar niekada nebuvo toks paprastas. Atsikratykite odos nelygumų greitai, paprastai, pigiai ir ilgam laikui. Suderinus masažuoklį su fiziniu aktyvumu bei sveika mityba pavyks pasiekti puikių rezultatų.

Susiję straipsniai

Kaip greitai atsikratyti celiulito?
Veiksmingos priemonės nuo celiulito
Kaip atsikratyti celiulito?
Kaip atsikratyti celiulito nuo šlaunų?
Celiulito naikinimas: kokių priemonių imtis?
Celiulito gydymo būdai, kuriuos privalo žinoti kiekviena moteris
Celiulitas: gydymas namuose