Reduced price! Inhaliatorius OMRON A3 Complete 3in1 NE-C300

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Inhaliatorius OMRON A3 Complete 3in1 NE-C300

Garantija: 36mėn.
Skirtas peršalimo bei kvėpavimo takų ligoms gydyti. Prietaisas užtikrinana greitą rezultatą, o mažos aerozolio dalelės patenka giliai į apatinius kvėpavimo takus. Prietaisas turi unikalų 3-in-1 reguliuojamą purkštuvą, kuris leidžia išpurkšti skirtingo dydžio daleles ir užtikrina pilną viršutinių, vidurinių ir apatinių kvėpavimo takų gydymą. 

Detalus aprašymas

More details

OMRON
74,90 €
Kaina:59,92 €
-20%
Išparduota

manufacturer_34.jpg


Žmonėms, kenčiantiems nuo chroniškų kvėpavimo takų ligų, tokių kaip astma, plaučių uždegimas ar bronchitas, alergija ar padidėjęs jautrumas oro ir aplinkos teršalams, ypatingai svarbus lengvas ir diskomforto nesukialiantis kvėpavimas ir tokio kvėpavimo sąlygų užtikrinimas. 
Inhaliatorius OMRON A3 Complete 3in1 NE-C300 pritaikytas patogiam naudojimui namuose. Šis inhaliatorius pagamintas stebint vartotojų poreikius ir jo savybes parenkant taip, kad jis atitiktų visų vartotojų reikalavimus. Šis inhaliatorius padeda gydyti atskirai tiek viršutinių kvėpavimo takų infekcijas, tiek vidurinių bei apatinių kvėpavimo takų lėtines ligas. 

3-in-1 reguliuojamas purkštuvas

Naujos kartos OMRON A3 Complete inhaliatorius gali naudoti visus inhaliacinius tirpalus daugelio kvėpavimo takų ligų gydymui. Jis specialiai pritaikytas viršutinių, vidurinių ir apatinių kvėpavimo takų ligų gydymui, dėl išpurškiamų skirtingo dydžio dalelių. Taip gali būti gydomas įprastas peršalimas (sloga, rinitas, laringitas...) ar alerginė astma, bei LOPL (lėtinės obstrukcinės plaučių ligos). Kad inhaliacija vaistiniais preparatais būtų efektyviausia, jie turėtų pasiekti tą kvėpavimo takų dalį, kurią reikia gydyti. Tai pasiekiama 3-in-1 reguliuojamo purkštuvo pagalba, keičiant išpurškiamų vaistų aerozolio dalelių dydį. Didesnės aerozolio dalelės daugiausia kaupiasi viršutiniuose kvėpavimo takuose, o mažesnės dalelės nusėda apatiniuose kvėpavimo takuose.


Visapusiškas gydymas

Daugelyje purkštuvų yra tik viena pozicija. Jie yra optimizuoti apatinių kvėpavimo takų gydymui. Todėl yra mažiau efektyvūs, gydant viršutinius kvėpavimo takus. "OMRON A3 Complete" inhaliatoriaus unikalus purkštuvas turi 3 pozicijas, dėl ko galima gydyti viršutinius, vidurinius ir apatinius kvėpavimo takus atskirai. Jo 3 pozicijų purkštuvo rinkinys leidžia keisti dalelių dydį ir tokiu būdu pasirinkti, kuriems kvėpavimo takams bus skiriamas didžiausias dėmesys.

Pagrindinės inhaliatorius OMRON A3 Complete 3in1 NE-C300 savybės:

 • Greitas ir efektyvus;
 • Pilnas viršutinių, vidurinių ir apatinių kvėpavimo takų gydymas;
 • Unikalus 3-in-1 reguliuojamas purkštuvas;
 • Inhaliacijos greitis: 1 poz.: 0.7 ml/min , 2 poz.: 0.5 ml/min , 3 poz.: 0.3 ml/min;

 • Dalelių dydis : (MMAD) 1 poz.: 10.0 μm; 2 poz.: 5.0 μm; 3 poz.: 3.0 μm;

 • Vaistai į apatinius kvėpavimo takus patenka efektyviai bei itin greitai;

 • Patogus naudoti vienu mygtuko paspaudimu;

 • Vaistų talpykla: 12 ml;

 • Garsas 1m atstumu: 65 dB;

 • Svoris: 1300 g;
 • Pakuotėje yra visi reikalingi priedai: kaukė vaikui ir suaugusiam, kandiklis, nosies antgalis;

 • Inhaliatorius OMRON A3 Complete 3in1 NE-C300 veikia įjungus jį į elektros tinklą;

 • Prietaisui suteikiama 3 metų garantija.


Atsiliepimai apie prekę
Inhaliatorius
 - Tikiuosi išsirinkau gerai, nes Omron prietaisus naudojame mūsų pacientams inhaliacijai atlikti.
Populiariausios paieškos
Omron inhaliatoriai