Kompresoriniai inhaliatoriai

Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ Pro (NE-C900)

Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ Pro (NE-C900) - apatinių kvėpavimo takų ir plaučių susirgimų gydymui skirtas prietaisas. Stipraus kompresoriaus dėka apatinių kvėpavimo takų procedūros atliekamos itin tiksliai ir greitai, o vaistai iš inhaliatoriaus gali būti išpurškiami 7L/ min greičiu.

94,01 € 119,00 € -21%
Rekomenduojame
Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 NE-C301-E

Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 su dviem keičiamomis inhaliacijos galvutėmis padeda vaistams pasiekti viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus. Nosies aspiratorius švelniai išvalo kūdikio užsikimšusią nosytę, taip palengvindamas kvėpavimą.

65,99 € 87,99 € -25%
Inhaliatorius Medel Family EVO

Kompresinis inhaliatorius Medel Family EVO rekomenduojamas asmenims, sergantiems viršutinių kvėpavimo takų ligomis. Jo veiksmingumas taip pat padės po plaučių uždegimo ar bronchito.

39,99 € 49,99 € -20%
Kvėpavimas – kasdieninis procesas, kurį mes atliekame ir net nesusimąstome apie tai. Visgi, kvėpuoti lengva tik tiems, kurie neturi jokių sveikatos problemų. Štai kompresorinis inhaliatorius kai kuriems yra gyvybiškai svarbus įrenginys, kurie padeda sistemingai, tvarkingai ir tinkamai kvėpuoti.

Kompresoriniai inhaliatoriai veikia perdavimo principu. Inhaliatoriaus priekyje yra talpyklėlė, kurioje turi būti pilami reikalingi vaistai (juos turi paskirtį gydytojas). Inhaliatoriaus talpyklėlės kiekis – iki 8 ml. Tuomet kompresorius pučia orą, kuris per specialiai sujungta šlangelė tirpalą padalina į mažus lašelius, daleles. Būtent dalelės ir patenka į žmogaus kvėpavimo takus, padengia visą kvėpavimo takų gleivinę, todėl asmuo nustoja dusti, gali ramiai atsikvėpti. Sudrėkinta gleivinė nuramina organizmą, atsikosėjimas tampa kur kas lengvesnis ir laisvesnis.

Biomet siūlomi kompresoriniai inhaliatoriai padeda susigrąžinti įprastą gyvenimo ritmą. Prekiaujama tik žinomų gamintojų produkcija, kuri yra patvirtinta mediciniškai ir atitinka visus Europos Sąjungos reikalavimus:
1. Saltair
2. A&D Medical
3. Beurer
4. OMRON
5. Medel
6. Novama
7. Vitammy
8. Medisana

Plačiau apie gamintojus galite pasiskaityti jų oficialiose internetinėse svetainėse arba Biomed.lt elektroninėje parduotuvėje. Atsiliepimai prekių puslapiuose yra palikti klientų, kurie pirko mūsų gaminius.

Kompresorinis inhaliatorius reikalingas ne tik tiems, kurie serga astma. Vis daugiau žmonių įvertina šio įrenginio privalumus sergant nemaloniomis peršalimo ligomis. Kadangi kompresorinis inhaliatorius kainuoja nedaug, o akcijos metu galima įsigyti dar pigiau – peršalimo metu tai nepamainomas „vaistas“, kuris veikia tarsi terapija.

Kompresoriniai inhaliatoriai labai palengvina kvėpavimo bei atsikosėjimo procesus. Specialūs vaistai, kurie yra pateikiami mini dalelių pavidalu, nusėda ant kvėpavimo takų, alveolių paviršių, bronchų bei bronchiolių. Dėl mažumo dalelės patenka net ir į pačius mažiausias vietas, giliausius kvėpavimo takų gleivinės sluoksnius. Tuomet ne tik pagerėja kvėpavimo procesas, tačiau taip pat gerėja ir dujų apykaita, įkvepiama kur kas daugiau oro, mažėja spazmai, gerėja sekreto pasišalinimas.

Kompesorių metu vaistai nepatenka į žmogaus kraują arba skrandį, taigi nejusite jokio nemalonaus pojūčio, dirginimo arba kito diskomforto. Įrangos kaina nedidelė, o pats inhaliatorius Jums tarnaus ilgai bei sėkmingai. Užsiprenumeravus naujienlaiškį, pats pirmas sužinosite apie naujausius pasiūlymus. Užsisakykite inhaliatorių internetu ir sutaupykite laiko bei pinigų.