Kompresoriniai inhaliatoriai

Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 NE-C301-E

Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 su dviem keičiamomis inhaliacijos galvutėmis padeda vaistams pasiekti viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus. Nosies aspiratorius švelniai išvalo kūdikio užsikimšusią nosytę, taip palengvindamas kvėpavimą.

64,60 € 83,90 € -23%
Inhaliatorius Novama Nebulino

Inhaliatorių paprasta naudoti, jis tiks visiems šeimos nariams. Padeda kovoti su tokiomis ligomis, kaip bronchitas, plaučių uždegimas, kosulys, peršalimas, sloga, astma.

35,12 € 43,90 € -20%
Inhaliatorius Medel Family EVO

Kompresinis inhaliatorius Medel Family EVO rekomenduojamas asmenims, sergantiems viršutinių kvėpavimo takų ligomis. Jo veiksmingumas taip pat padės po plaučių uždegimo ar bronchito.

34,49 € 45,99 € -25%
Inhaliatorius ROSSMAX NA100

Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius ROSSMAX NA100 skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, bronchitas, pneumonija, laringitas ir kt.

64,00 €
Kvėpavimas – kasdieninis procesas, kurį mes atliekame ir paprastai net nesusimąstome apie tai. Visgi kvėpuoti lengva tik tiems, kurie neturi jokių sveikatos problemų. Štai kompresorinis inhaliatorius kai kuriems yra gyvybiškai svarbus įrenginys, padedantis sistemingai, tvarkingai ir tinkamai kvėpuoti.

Kaip veikia kompresorinis inhaliatorius?


Kompresoriniai inhaliatoriai veikia perdavimo principu. Inhaliatoriaus priekyje yra talpyklėlė, kurioje turi būti pilami reikalingi vaistai (juos turi paskirti gydytojas). Inhaliatoriaus talpyklėlės kiekis – iki 8 ml. Veikdamas kompresorius pučia orą, kuris per specialų vamzdelį tirpalą padalina į mažus lašelius, daleles. Būtent šios dalelės ir patenka į žmogaus kvėpavimo takus, padengia visą kvėpavimo takų gleivinę, todėl inhaliatoriaus naudotojas nustoja dusti, gali ramiai atsikvėpti. Sudrėkinta gleivinė nuramina organizmą, atsikosėjimas tampa kur kas lengvesnis ir laisvesnis.

Kompresorinis inhaliatorius vaikams ir suaugusiems namuose


Namų naudojimui visiškai užtenka kokybiško kompresorinio inhaliatoriaus. Jis tinka tiek profilaktikai, tiek gydymui. Galima naudoti su vaistais ar eteriniais aliejais. Šio tipo prietaisai labai efektyvūs, veikia pakankamai tyliai (puikus pasirinkimas – begarsis inhaliatorius), yra kompaktiški, todėl nesukels rūpesčių dėl jų laikymo tada, kai bus nenaudojami.

Kompresorinis ihaliatorius: kaip naudoti?


Kompresoriniai inhaliatoriai yra saugūs ir labai patogūs naudoti, todėl tai vienas geriausių pasirinkimų inhaliacijoms namų sąlygomis.

Inhaliatoriaus komplektacijoje paprastai yra pora skirtingų dydžių kaukių, kad aparatas patogiai būtų pritaikytas ir vaikams, ir suaugusiems, taip pat yra kandiklis, oro vamzdelis, inhaliatorius, inhaliacijos rinkinys ir nosies antgalis.

Specialią talpyklę pripildykite gydytojo skirtų vaistų ar inhaliacijoms tinkamo eterinio aliejaus. Kaip pripilti medikamentų ar kitų preparatų? Nuo talpyklos nuimkite dangtelį, burnos kandiklį, viršutinę dalį, purkštuko galvutę; į talpyklą įpilkite gydytojo paskirtą tikslų medikamento kiekį; purkštuko galvutę vėl dėkite į talpyklą, į savo vietą įstatykite inhaliatoriaus viršutinę dalį, o tada pasirinktis priedus: dangtelį ir burnos kandiklį arba kaukę. Tada pritvirtinkite oro tiekimo vamzdelį. Aparatas parengtas naudoti. Įsitaisykite patogiai, į burną dėkite dalį su kandikliu arba užsidėkite kaukę. Pastaroji turi dengti nosį ir burną – tai nebus sunku padaryti, nes užsidėjus netinkamai tiesiog bus nepatogu. Įjunkite prietaisą ir kvėpuokite įprastai. Aparatas po Jūsų kvėpavimo takus paskirstys miniatiūrinius talpykloje esančio skysčio lašelius. Viskas – Jūs sėkmingai atlikote inhaliacijos procedūrą kompresoriniu inhaliatoriumi.

Prieš pirmą naudojimą inhaliacijos rinkinį bei priedus kruopščiai nuvalykite, dezinfekuokite. Tai padaryti reikėtų ir tada, jei elektrinis inhaliatorius nenaudojamas stovėjo daugiau kaip savaitę. Po naudojimo viską taip pat skrupulingai nuvalykite.

Baigus procedūrą talpykloje nepalikite skysčio – jį išpilkite, o kito naudojimo metu pilkite naują.

Ką siūlome Jums?


Biomed siūlomi kompresoriniai inhaliatoriaipadeda susigrąžinti įprastą gyvenimo ritmą. Prekiaujame tik žinomų gamintojų produkcija, kuri yra patvirtinta mediciniškai ir atitinka visus Europos Sąjungos reikalavimus. Mūsų asortimente rasite šių gamintojų inhaliatorius:

1. Saltair
2. A&D Medical
3. Beurer
4. OMRON
5. Medel
6. Novama
7. Vitammy
8. Medisana

Plačiau apie gamintojus galite pasiskaityti jų oficialiose internetinėse svetainėse arba Biomed.lt elektroninėje parduotuvėje. Atsiliepimai prekių puslapiuose yra palikti klientų, kurie pirko mūsų gaminius.

Ar kompresorinis inhaliatorius – tik sergantiems?


Kompresorinis inhaliatorius reikalingas ne tik tiems, kurie serga astma. Vis daugiau žmonių įvertina šio įrenginio privalumus sergant ir nemaloniomis peršalimo ligomis. Kadangi prietaiso kaina nėra didelė, o akcijos metu jį galima įsigyti dar pigiau, tai jis daugeliui tampa nepamainomu „vaistu“ sergant peršalimo ligomis. Nesuklysime pasakę, jog jis veikia tarsi terapija.

Kompresorinio inhaliatoriaus nauda


Kompresoriniai inhaliatoriai labai palengvina kvėpavimo bei atsikosėjimo procesus. Specialūs vaistai, kurie yra pateikiami mini dalelių pavidalu, nusėda ant kvėpavimo takų, alveolių paviršių, bronchų bei bronchiolių. Dėl mažumo dalelės patenka net ir į pačias mažiausias vietas, giliausius kvėpavimo takų gleivinės sluoksnius. Tuomet ne tik pagerėja kvėpavimo procesas, tačiau taip pat gerėja ir dujų apykaita, įkvepiama kur kas daugiau oro, mažėja spazmai, gerėja sekreto pasišalinimas.

Kompresorinis inhaliatorius vaikams ir suaugusiems – saugi ir efektyvi pagalba, kai atsiranda poreikis drėkinti kvėpavimo takus, mažinti bronchų spazmus, lengvinti sekreciją, mažinti uždegiminius procesus. Inhaliacinėmis terapijomis sėkmingai gydomas laringitas, bronchitas bei bronchų astma, pneumonija ir pūlinės kilmės plaučių ligos, viršutinių kvėpavimo takų ligos, taip pat tos kvėpavimo takų ligos, kurios inspiruojamos atitinkamos profesijos ir jai būdingos specifikos.

Svarbu! Inhaliacijų metu vaistai nepatenka į žmogaus kraują arba skrandį, taigi nejusite jokio nemalonaus pojūčio, dirginimo arba kito diskomforto. Įrangos kaina nedidelė, o pats elektrinis inhaliatorius Jums tarnaus ilgai bei sėkmingai.

Užsiprenumeravę mūsų naujienlaiškį, pirmieji sužinosite apie naujausius pasiūlymus. Užsisakykite inhaliatorių internetu ir sutaupykite laiko bei pinigų.