Limfodrenažinis masažas namuose

Limfodrenažinis aparatas BEAUTY CENTER

Kompresinės terapijos ir limfodrenažinio masažo procedūros tiesiog namuose! Sugrįžtantis kojų lengvumas, dailesnės kūno linijos bei pagerėjusi kūno būklė.

670,00 € 870,00 €
Presoterapijos (limfodrenažinio masažo) aparatas I-TECH Power Q1000 Premium

4 kamerų, pilna kompresinė limfodrenažo sistema, atliekanti veiksmingas kosmetologines ir gydomąsias procedūras. Komplekte: 2 kojų įmautės, 1 rankos įmautė ir 1 pilvo - juosmens srities - juosta.

990,00 € 1 280,00 €
Presoterapijos (limfodrenažinio masažo) aparatas I-TECH Power Q6000 Plus

Profesionali 6 kamerų, 5 programų, pilna kompresinė limfodrenažo sistema skirta profesionaliam naudojimui. Komplekte: 2 kojų movos, vidpadžiai 2vnt., 1 rankos mova ir 1 pilvo - juosmens srities - juosta.

1 900,00 € 2 200,00 €
Sveikatos ir grožio sektoriuje limfodrenažinis masažas tikrai nėra naujas terminas. Tai yra viena populiariausių ir efektyviausių priemonių, siekiant gerinti kraujotaką, gydyti limfinės sistemos sutrikimus, taip pat užkirsti kelią daugelio ligų atsiradimui. Bet apie viską nuo pradžių...

Limfinė sistema: ką reikia žinoti?

Kas yra limfinė sistema?


Tai limfagyslių ir limfinių organų sistema. Limfiniams organams priskiriami limfmazgiai, blužnis ir kt., o limfagyslės išsidėsčiusios poodiniame sluoksnyje – jomis tema skaidrus, klampios konsistencijos skystis, sudėtyje turintis labai didelį limfocitų kiekį. Tai – limfa. Pastarosios žmogaus organizme yra maždaug 1–2 litrai. Limfa tekėdama nuolat skalauja vidaus organus, iš jų surenka visas blogąsias ląsteles ir transportuoja jas į limfmazgius. Jie taip pat atlieka labai reikšmingą vaidmenį – filtruoja tas blogąsias ląsteles, išvalo ir grąžina atgal į kraujotakos sistemą, tačiau jau švarias. Štai kodėl organizme padidėjus bakterijų skaičiui ar pasigavus kažkokią infekciją vienas iš tai pranešančių signalų yra limfmazgių padidėjimas – jie patinsta dėl intensyvios kovos su organizmą puolančiomis bakterijomis ir infekcijomis.

Tad tinkamai funkcionuojanti limfinė sistema valo organizmą nuo kenksmingų medžiagų, pasirūpina švariomis ląstelėmis, užtikrina atsparumą infekcijoms bei bakterijoms. Todėl labai svarbu užtikrinti tinkamą jos funkcijų atlikimą.

Remiantis minėtais aspektais, nekyla abejonių, jog šią sistemą pelnytai galime priskirti prie svarbiausių žmogaus organizme – ji itin glaudžiai susijusi su kraujotaka (o apie pastarosios reikšmę visi žinome), taip pat jai tenka reikšmingas vaidmuo imuniteto ir organizmo valymo kontekste. Būtent jai turime dėkoti, kad iš mūsų kūno šalinami visi nereikalingi produktai.

Kas trukdo limfinei sistemai tinkamai funkcionuoti?


Limfinė sistema sutrikti gali dėl įvairiausių priežasčių. Esminiais limfinės sistemos priešais yra išskiriamas mažas fizinis aktyvumas ir sėdimas darbas. Deja, būtent šie veiksniai nesvetimi daugeliui šiuolaikinių žmonių.

Verta paminėti ir tinkamos mitybos aspektą, nes pastaroji daro įtaką daugeliui mūsų organizmo procesų, tarp jų – ir limfinei sistemai. Vartojant produktus, turinčius didelius kiekius blogųjų angliavandenių, blogųjų riebalų ir kitų kenksmingų medžiagų, limfa tiesiog nebespėja iš organizmo jų pašalinti, tad jie ima kauptis. Tad maitintis sveikai yra svarbu tiek dėl limfinės sistemos veiklos, tiek dėl sveikatos ir puikios bendros savijautos.

Prie veiksnių, neigiamai veikiančių limfinės sistemos darbą, turime priskirti ir stresą, miego stoką, žalingus įpročius ir pan.

Dar nepamirškime ir to, kad amžius yra natūralus ir nuo mūsų nepriklausantis, bet limfos sistemos veiklą lėtinantis veiksnys.

Iš ko galime spręsti, kad sutriko limfinės sistemos funkcija?


Sutrikus limfinės sistemos veiklai netruksime to pajusti. Toks sutrikimas apie save informuos darbingumo stoka, dažiau puolančiomis infekcijomis, sutrikusiu švarių ląstelių tiekimu kraujotakai. Tai lems riebalinių audinių sankaupų atsiradimą, celiulito formavimąsi, skysčių kiekio organizme padidėjimą, energijos stoką ir pan. Tai tik pagrindžia būtinybę atsakingai rūpintis savo limfinės sistemos būkle ir padėti jai tinkamai funkcionuoti.

Ar galima atkurti sutrikusią limfos sistemos veiklą?


Sakysite, vargu, ar tai priklauso nuo mūsų? Tačiau juk didele dalimi daugelis procesų organizme priklauso būtent nuo mūsų pačių – ką valgome, kiek judame, kokių įpročių turime, kiek ilsimės ir t.t. Todėl tikrai galime daryti įtaką ir limfinės sistemos veiklai. Pavyzdžiui, pagrindinė priemonė, aktyvinanti limfotaką, yra judėjimas, konkrečiai – judant vykstantys raumenų susitraukimai, kurių metu stimuliuojamos limfagyslės, o limfos tekėjimas natūraliai spartinamas.

Dar vienas veiksnys yra subalansuota mityba ir pakankamas išgeriamo vandens kiekis. Apie pastarojo naudą, greičiausiai, teko girdėti nemažai. Vanduo teigiamai veikia medžiagų apykaitą, o patekęs į limfotaką jis skystina limfą, kas padeda jai geriau funkcionuoti.

Gal daugelis nė nepagalvotų, tačiau net mūsų apranga turi įtakos limfinei sistemai. Pavyzdžiui, dėvint ankštus, pernelyg apsitempusius drabužius limfagyslės yra spaudžiamos, kapiliarų laidumas sumažėja, o kraujotaka sutrinka.

Norėdami padėti savo limfinei sistemai palepinkite kūną kontrastiniu dušu.

Nors būdų gerinti limfinės sistemos veiklą, kaip matome, yra nemažai, bet vienas geriausių yra limfodrenažinis masažas – greita ir labai efektyvi pagalba limfinei sistemai.

Limfodrenažas: kas tai?


Pirmą kartą išgirdę šio masažo pavadinimą klausia, kas yra limfodrenažinis masažas. Tai – masažo rūšis, kai aktyvinama limfinė sistema, limfos tekėjimas. Jis orientuotas į limfinės sistemos veiklos atkūrimą, aktyvinimą, normalizavimą. Nesuklysime, jei šio tipo masažą traktuosime kaip gydomąjį, nes jis glaudžiai susijęs su sveikata ir gera savijauta, mat aktyvina kraujotaką, padeda organizmui pašalinti blogus produktus, pasirūpina, kad nebūtų stokojama švarių ląstelių. Dėl minėtų aspektų galime džiaugtis mažėjančiu svoriu, elastinga, atgaivinta oda, energingumu, kur kas geresne emocine būsena ir pan. Tad limfodrenažiniu masažu periodiškai rekomenduojama lepintis net tada, jei nejaučiate jokių simptomų ir nemanote, kad Jūsų limfinės sistemos veikla yra sutrikusi. Atliekamas be indikacijų šis masažas tikrai nepakenks, anaiptol, leis užbėgti už akių daugeliui sveikatos ir grožio problemų, puoselėti nepriekaištingą odą, išvengti ar iki minimumo sumažinti daugelio moterų priešą – celiulitą.

Bene populiariausias yra limfodrenažas kojoms, tarp moterų labai daug dėmesio sulaukia ir pilvo limfodrenažas, taip pat rankų, veido limfodrenažo procedūra.

Tiesa, siekiant maksimalių rezultatų pastangos ir priemonės turi būti kompleksinės. Vadinasi, nepaisant to, jog masažas yra viena reikšmingiausių priemonių, drauge būtina pasirūpinti visaverte mityba, išlaikyti darbo ir poilsio balansą, kuo daugiau judėti ir vengti pasyvaus gyvenimo būdo, atsisakyti žalingų įpročių, gerti pakankamą kiekį vandens.

Limfodrenažinis masažas: kada jis reikalingas?

· Šio tipo masažas itin populiarus tarp moterų, nes padeda efektyviai kovoti su grožio, estetinėmis odos problemomis, tad limfodrenažinis masažas tikrai bus puiki priemonė, jei diskomfortą, kompleksus kelia celiulitas, antsvoris.
· Šis masažas bus labai gera pagalba, jei norite iš organizmo šalinti toksinus, taip pat sutrikus kraujotakai.
· Limfodrenažas labai tiks, jei neseniai pagimdėte, nes suteiks odai elastingumo, ją stangrins, todėl padės sparčiau sumažinti ant pilvo ir / ar kitų kūno vietų esantį odos perteklių.
· Jei turite problemų su išsiplėtusiomis kojų venomis, tai limfodrenažinis masažas taip pat bus Jums tikrai reikalingas – jis gerins kojų venų būklę ir užkirs kelią kojų venų varikozės progresavimui.
· Limfodrenažinis masažas kaip profilaktinė priemonė itin reikalinga gyvenantiems pasyvų gyvenimą, dirbantiems sėdimą darbą.

Tiesa, nors limfodrenažiniu masažu dažniau lepinasi moterys, tačiau jis vienodai tinka bei yra naudingas ir vyrams. Juk stipriosios lyties atstovai taip pat linkę rūpintis savo sveikata, gera savijauta ir puikia išvaizda.

Šis masažas yra ne tik priemonė kovoti su estetinėmis odos problemomis, tačiau jis rekomenduojamas ir tam tikrais atvejais kaip efektyvi gydomoji priemonė, pavyzdžiui, sergantiems artritu, patyrusiems kaulų lūžius ar kitas sportines traumas, varginant kaklo, galvos, juosmens, kelių, sąnarių ar kitų kūno sričių skausmams, esant lengvai varikozei.

Limfodrenažinio masažo nauda


Limfodrenažas yra labai universalus ir daugiafunkcis, tad pasirenkamas dėl skirtingų priežasčių. Limfos masažas namuose gali būti ne tik gydomoji priemonė, tačiau ir puiki poilsio galimybė.

Šio masažo naudų sąrašas tikrai solidus:

· Limfodrenažiniai batai bus puikus pasirinkimas tiems, kuriuos vargina itin stiprūs, lėtiniai kojų skausmai. Šie batai efektyviai plečia kraujagysles ir taip mažina nemalonų skausmą bei patinimą.
· Limfodrenažinis aparatas pelno labai daug moterų simpatijų, mat jis naudojamas net ir norint atsikratyti papildomų kilogramų. Jau seniai pastebėtos liekninamąjį poveikį turinčios jo savybės. Žinoma, presoterapinis masažas nepadės atsikratyti didelio antsvorio, bet jis yra reikšminga bendrų veiksmų, kurių moterys imasi norėdamos sulieknėti, dalis.
· Klientai tikina, kad procedūra pakelia nuotaiką, gerina savijautą. Psichologai teigia, jog masažuokliai yra puiki priemonė nuo depresijos (ypač tamsiuoju metų laiku). Atsižvelgiant į šiandienių žmonių gyvenimo būdą, nereto polinkį į depresiją, ypač sezoninę, šis aparatas gali būti itin gera priemonė emocinei, psichologinei būklei pagerinti.
· Limfodrenažas puikiai tinka ir tokiu atveju, kai norima sumažinti nemalonius raumenų arba nervų skausmus, diskomfortą. XXI amžiuje labai daug žmonių skundžiasi nemaloniomis lėtinėmis ligomis, su kuriomis kovoti yra vis sudėtingiau. Būtent įvairūs masažuokliai ne tik mažina skausmus, tačiau net gali panaikinti skausmo židinį.
· Limfodrenažinis aparatas puikiai tiks ir tada, kai norėsite paspartinti žaizdų gijimą. Jeigu jaučiate nemalonius bėrimus ant kojų arba esate susižeidęs, limfodrenažinis aparatas ne tik sumažins skausmus, tačiau ir paspartins žaizdelių gijimą.
· Dideli ir ryškūs kapiliarai – ne tik estetinė problema. Dažniausiai juos sukelia kojų patinimas. Taigi, limfodrenažinio masažo aparatas ne tik sumažins tinimą, tačiau drauge ir padės išvengti melsvų kojų sindromo, kuris daugeliui moterų yra nemaloni estetinė problema, neigiamai veikianti pasitikėjimą savimi. Neretai dėl tokios kojų išvaizdos moterys vengia dėvėti sukneles, sijonus ar kitus kojas atidengiančius drabužius, o aparatas gali padėti išvengti tokio apribojimo, diskomforto ir nemalonumo.
· Reguliariai atliekamas limfos masažas gali prisidėti ir prie kur kas geresnės imuninės sistemos veiklos. Lietuvoje, kur oras yra toks permainingas, stipri imuninė sistema ir nuolatinis jos palaikymas yra labai svarbūs.
· Limfodrenažiniai batai padeda stangrinti kūną, ilgesnį laiką išlaikyti jo stangrumą bei odos elastingumą. Oda yra tarytum mūsų veidrodis, todėl ja rūpintis būtina. Šiandien mus supa galybė veiksnių, neigiamai veikiančių odą, pavyzdžiui, saulė, vėjas, taip pat ir amžius ar kiti nuo mūsų nepriklausantys aspektai. Specialūs limfodrenažinio masažo aparatai, padedantys stangrinti odą ir suteikti jai elastingumo, bus puikus sprendimas, pagrįstas saugumu ir efektyvumu.
· Limfodrenažiniai batai yra puiki atsipalaidavimo priemonė. Jeigu po sunkios darbo dienos jaučiatės labai pavargę ir nebežinote, kaip kokybiškai pailsėti, atsipalaiduoti, tai limfodrenažinis masažas namuose aparatu bus tobulas pasirinkimas. Daugelis žmonių teigia, kad gulėdami ant sofos ir lepindamiesi šiuo masažu jaučiasi tarytum būdami SPA.
· Celiulitas – daugelio moterų problema, mažinanti pasitikėjimą savimi. Tačiau ar žinote, jog aktyvindamos savo limfinę sistemą galite drauge atsikratyti ir to nemalonaus apelsino žievelės efekto? Būtent tokie masažo aparatai, kuriuos sėkmingai galite naudoti ir namuose, gali padėti tai padaryti. Svarbu paminėti ir tai, jog celiulito mažinimo kontekste šis masažas ne tik dovanos gerus rezultatus, tačiau ir padės šalinti celiulito atsiradimo priežastis.
· Šio tipo masažas yra labai geras pasirinkimas moterims, kurioms ima ryškėti pirmieji venų varikozės požymiai. Ligai pažengus masažas ne visada gali ją išgydyti, tačiau jis reikšmingai prisidės užkertant kelią venų varikozės atsiradimui ar iki minimumo sumažinant šios problemos simptomus.
· Limfodrenažiniu masažu džiaugsis ir moterys po gimdymo. Ne paslaptis, kad nėštumo laikotarpiu kai kurių zonų oda išsitampo, todėl moterys skundžiasi elastingumą, stangrumą praradusia oda. Limfodrenažinio masažo metu oda kur kas sparčiau susitraukia, ji tampa elastingesnė ir pastebimai dailesnė.
· Kartais gali varginti galūnių tirpimas. Tam įtakos gali turėti sunkus fizinis darbas ar kiti veiksniai. Ir tokiu atveju Jums padės limfodrenažinis masažas, kurio metu efektyvinama kraujotaka ir efektyviai šalinamas tirpimas.
· Jei vargina ant veido odos atsirandantys spuogai ar veido oda tiesiog yra linkusi į užsikimšusias poras, išsigelbėjimas taip pat gali būti ne kas kitas, o limfodrenažinis masažas. Jis padeda iš organizmo šalinti toksinus. Štai kodėl po jo rekomenduojama gerti kuo daugiau vandens. Tai spartins procesą ir organizmas greičiau išsivalys – pasišalins druskos, toksinai ir pan., o tai gali lemti, kad išnyks spuogai ir oda tikrai kur kas labiau džiugins.

Limfodrenažinis masažas: kaip jis atliekamas ir kokios galimybės?


Pagal tai, kaip atliekamas šis masažas, skiriami du jo tipai:
· Rankinis, atliekamas specialisto;
· Aparatinis.

Jei kalbėtume apie efektyvumą, tai didelio skirtumo tarp rankinio ir aparatinio masažų nepastebėtume – jie abu vienodai efektyvūs ir leidžia pasiekti puikių rezultatų. Tiesa, rankomis masažą gali atlikti tik kvalifikuotas specialistas, o galinčių profesionaliai atlikti limfodrenažinį masažą tikrai nėra daug. Štai kodėl aparatų populiarumas visgi dažnai laimi. Negana to, specialisto atliekamu masažu galima mėgautis tik masažo kabinete ar grožio salone, SPA centre. Tam reikia skirti pinigų, savo laiko, planuoti apsilankymus, derintis prie specialisto užimtumo ir pan.

Rankinis limfodrenažinis masažas atliekamas lėtais judesiais, masažuojant limfos tekėjimo kryptimi – taip nesunkiai aktyvinama jos cirkuliacija. Masažą atliekantis specialistas pirštais užčiuops problemines vietas, pavyzdžiui, kurios yra užsikimšusios, ir jas išjudins, suaktyvins limfotaką. Todėl tai dar kartą pagrindžia būtinybę rinktis tik profesionalą, jei nuspręsite daryti rankinį masažą.

Limfodrenažinis masažas aparatu atlieka tokią pat funkciją ir turi tokį rezultatą kaip ir atliekamas rankomis. Tačiau masažas aparatu turi ir daugiau privalumų, pavyzdžiui, tai tobulas variantas tiems, kuriems nepatinka būti liečiamiems svetimų žmonių. Dar tai labai geras variantas, jei neturite galimybių lankytis masažo kabinetuose, nes masažą aparatu galite atlikti ir namuose! Tiesa, aparatu atliekamo masažo rezultatai ims džiuginti greičiau nei tie, kurie atliekami rankomis. Dar geriau tai, kad specialūs limfodrenažinio masažo aparatai aktyvina ne tik limfinės sistemos veiklą, bet ir kraujotaką, todėl limfodrenažo nauda dar didesnė!

Koks limfodrenažinis masažas man tinka?


Įvertinkite tam tikrus aspektus, padėsiančius pasirinkti Jums tinkamiausią limfodrenažinio masažo būdą.
· Limfodrenažinio masažo procedūros, skirtos konkrečioms kūno zonoms. Populiariausios zonos yra pažeistos celiulito: šlaunys bei sėdmenys. Atliekant tokį limfodrenažinį masažą limfotaka veikiama ir aktyvinama tik tose konkrečiose zonose. Tačiau nors tam tikroje vietoje limfotaka stimuliuojama, kitose ji nėra aktyvinama. O limfinė sistema išsidėsčiusi per visą organizmą, tad tai yra viena iš priežasčių, kodėl atskirų zonų limfotakos stimuliavimas dažnu atveju duoda trumpalaikį efektą.
· Vakuumo principu atliekamos vakuuminės procedūros specialiais aparatais. Jų metu stimuliuojama kraujotaka ir efektyviai skaidomas riebalinis sluoksnis. Tokie aparatai irgi puikiai tinka celiulito paveiktoms kūno vietoms, taip pat toms, kuriose yra riebalinio audinio perteklius.
· Limfodrenažinis masažas su „Roll Shaper“ aparatais yra ir masažas, ir drauge sportas. Atliekant limfotakos skatinimo procedūrą naudojantis šiuo aparatu organizmas kartu patiria ir nedidelį fizinį krūvį, kuris, kaip jau minėjome, limfinei sistemai yra labai svarbus. Šis metodas užtikrina, kad limfotaka aktyvinama natūraliai, susitraukiant raumenims.
· Kompresinės terapijos ir limfodrenažinio masažo aparatais atliekamos procedūros yra tai, kas dovanos fantastiškus rezultatus! O geriausia tai, kad šiais profesionaliais aparatais galite mėgautis tiesiog namuose. Vos per pusvalandį trunkančią procedūrą (kai atliksite periodiškai) susigrąžinsite kojų lengvumą, atsikratysite nuovargio, padailinsite kūno linijas, gerinsite kraujotaką, aktyvinsite limfinės sistemos veiklą, stangrinsite odą. Šie aparatai veikia presoterapijos principu, kuomet ritmiškais suspaudimais ir atleidimais aktyvinamas limfos tekėjimas.

Limfodrenažo aparatas


Limfodrenažo aparatas yra priemonė, padėsianti atlikti tobulą limfodrenažinį masažą. O geriausia tai, kad tokie aparatai gali būti naudojami ne tik masažo salonuose, sanatorijose ar kitose sveikatos ir grožio paslaugas teikiančiose įstaigose, tačiau ir namuose! Tai reiškia, kad Jums nereikės niekur eiti iš namų norint pasilepinti teikiama limfodrenažo nauda.

Limfodrenažinis aparatas namuose? Taip!


Limfodrenažinį masažą galima atlikti salone, tačiau kuo puikiausiai jo teikiamomis galimybėmis galima mėgautis ir namuose, tik svarbu įsigyti kokybišką aparatą. Atsižvelgiant į šiandieninių žmonių gyvenimo būdą, masažo galimybė namuose yra kur kas patrauklesnis variantas, kadangi nereikia derintis prie salono strateginės vietos, darbo laiko. Jį galima atlikti bet kuriuo metu, kai atsiranda laisvo laiko. Įsigiję limfodrenažinį aparatą galėsite mėgautis efektyviu masažu jaukiai įsitaisę namuose.

Limfodrenažinis masažo aparatas nereikalauja nei specialios vietos, nei laiko, skiriamo jo naudojimui (galite masažą atlikti žiūrėdami mėgiamą laidą, skaitydami knygą ar dirbdami kompiuteriu). Žinoma, patogiausia procedūrą atlikti ant sofos, kadangi tokiu atveju sėdėsite patogiai, atsipalaiduoti bus kur kas lengviau. Po nugara pasidėkite pagalves, apsirenkite patogiai. Norint ne tik sumažinti kojų patinimus, tačiau ir pailsėti – rekomenduojame įsijungti malonios, atpalaiduojančios muzikos, galbūt po patalpą paskleisti aromatų, kurie atpalaiduoja. Pasijusite tarsi SPA.

Kokia yra limfodrenažo aparato kaina?


Limfodrenažinis masažo aparatas naudojamas SPA salonuose. Tačiau juose procedūros kaina yra gana didelė. O limfodrenažo aparato kaina palyginti nėra aukšta. SPA salonuose vieno apsilankymo metu sumokama nemaža suma, o juk procedūros turi būti atliekamos gana dažnai, jei norime mėgautis ilgalaikiu poveikiu. Todėl finansiniu požiūriu naudingiau investuoti į aparato įsigijimą, nes jis, naudojamas namuose, atsipirks labai greitai.

Limfodrenažinio masažo aparato kaina priklauso nuo jo funkcionalumo: kokia komplektacija, koks pajėgumas, kiek skirtingų programų turi ir pan. Mūsų el. parduotuvėje limfodrenažinio masažo aparatų kainos svyruoja diapazone nuo poros šimtų eurų iki daugiau kaip dviejų tūkstančių. Profesionalams skirti aparatai kainuoja daugiau, o naudojimui namuose lūkesčius puikiai atitiks ir kelis šimtus eurų kainuojantys aparatai.

Labai dažnai šioms prekėms taikome akcijas, leidžiančias sutaupyti nemažą pirkinio sumos dalį ir mokėti kur kas pigiau!

Kaip naudotis limfodrenažo aparatu namuose?


Limfodrenažo aparatą paprastai sudaro kompresinės terapijos aparatas, movos (priklausomai nuo aparato komplektacijos movų skaičius gali skirtis – movos kojoms, rankoms, gali būti ir juosmens diržas), laidai, slėginiai antpadžiai, maitinimo laidas, naudotojo vadovas ar kt.

Namuose limfodrenažinio masažo aparatu naudositės labai paprastai. Tereikia įkišti kojas ar kitas masažuojamas kūno vietas į specialias įmautes. Jose esantis kintantis slėgis švelniai išjudins raumenis, stimuliuos kraujotaką ir didins organizmo tonusą. Jausite švelnų, ritmišką oro bangų masažą, kuris atpalaiduos ir drauge atliks daug teigiamų veiksmų Jūsų sveikatai ir savijautai: gerins kraujotaką, deguonies įsisavinimą, taip pat mažins riebalinį sluoksnį, celiulitą, patinimą ir skysčių kaupimąsi.

Namuose limfodrenažinio masažo, kompresinės terapijos procedūromis galite mėgautis kas antrą dieną maždaug po 30–45 minutes. Limfodrenažas, dar vadinamas presoterapija, yra visiškai saugus ir nesukelia jokio šalutinio poveikio. Ši procedūra tinka or vyrams, ir moteris, nepriklausomai nuo amžiaus.

Skirtingos programos limfodrenažinio masažo aparatu


Mūsų asortimente įsigiję limfodrenažinio masažo aparatą galėsite mėgautis skirtingomis jo programomis, pavyzdžiui:

· Skirta sveikatai. Tobulai atpalaiduojami raumenys, sąnariai, aktyvinama limfos cirkuliacija, gerinama kraujotaka, mažinamas stresas bei nuovargis.
· Grožio programa. Atliekamas limfos drenažas, šalinami iš organizmo toksinai, skysčių perteklius, dailinamos kūno linijos.
· Sporto programa. Tai intensyvi programa, kurios metu itin efektyviai deginamas riebalinis sluoksnis, aktyvinama kraujotaka, gerinamas raumenų tonusas, deguonies pasisavinimas, šalinamas skysčių perteklius iš organizmo bei didinamas odos elastingumas.
· Poilsis-masažas. Ši programa bus Jūsų raktas į nepriekaištingą poilsį ir atsipalaidavimą – atsikratysite streso, įtampos ir pailsėsite. Masažo metu atpalaiduojami raumenys, sąnariai.

Limfodrenažinio masažo aparatų naudojimo namuose populiarumas

Limfodrenažo aparatas skleidžia vibruojančias bangas, taigi taip suaktyvinama medžiagų apykaita, kraujagyslių veikla, gražinama kūno oda ir pan. Limfodrenažo aparatai skirti tiek grožiui, tiek sveikatai.

Limfodrenažinis masažas namuose šiuo metu yra gana dažnai pasirenkama savęs gražinimo galimybė, kadangi įrangos kaina nėra didelė, o dėl įtempto gyvenimo ritmo žmonės neturi laiko lankytis masažo arba SPA salonuose.

Tiesa, svarbu paminėti, kad limfodrenažinis ir presoterapinis masažas yra viena ir ta pati procedūra.

Taigi, poilsio zonos sėkmingai perkeliamos į namų aplinką. Limfodrenažiniai aparatai turi būti naudojami reguliariai, norint mėgautis ilgalaikiais jų rezultatais. Tačiau jau po pačios pirmos presoterapijos procedūros pastebimi akivaizdūs rezultatai.

Kokiais atvejais limfodrenažinio masažo atlikti negalima?

· nėštumo laikotarpiu;
· sergant sudėtingomis odos ligomis, nerekomenduojama jis ir sergant egzema ar dermatitu;
· jei turite po operacijos dar neišimtų siūlų;
· kaip jau minėjome, sergant infekcinėmis ligomis, limfinė sistema veikia kur kas aktyviau, todėl tuo laikotarpiu taip pat nereikėtų atlikti limfodrenažinio masažo;
· sergant onkologinėmis ligomis;
· turint problemų dėl kraujo krešėjimo;
· sergant sudėtingomis širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis.

Limfodrenažinis masažas namuose aparatu – leiskite sau jaustis geriau. Jau po pačios pirmos procedūros rezultatas pranoks Jūsų lūkesčius!