Limfodrenažinis masažas namuose

Limfodrenažinis aparatas BEAUTY CENTER

Kompresinės terapijos ir limfodrenažinio masažo procedūros tiesiog namuose! Sugrįžtantis kojų lengvumas, dailesnės kūno linijos bei pagerėjusi kūno būklė.

620,00 € 870,00 €
Rekomenduojame
Presoterapijos (limfodrenažinio masažo) aparatas I-TECH I-PRESS 4 TOT

Pilna presoterapijos - limfodrenažinio masažo sistema I-PRESS su 4 kompresinėmis kameromis. Komplekte: 2 kojų įmautės, 1 rankos įmautė ir 1 pilvo - juosmens srities - juosta.

630,00 € 890,00 €
Rekomenduojame
Presoterapijos (limfodrenažinio masažo) aparatas I-TECH I-PRESS 4 LEG2-ABD

Presoterapijos - limfodrenažinio masažo sistema I-PRESS su 4 kompresinėmis kameromis. Komplekte: 2 kojų įmautės ir 1 pilvo - juosmens srities - limfodrenažinė juosta.

549,00 € 749,00 €
Presoterapijos (limfodrenažinio masažo) aparatas I-TECH I-PRESS 4 LEG2

Presoterapijos - limfodrenažinio masažo sistema I-PRESS su 4 kompresinėmis kameromis. Komplekte: 2 kompresinės terapijos kojų įmautės limfodrenažiniam masažui.

420,00 € 590,00 €
Presoterapijos (limfodrenažinio masažo) aparatas I-TECH I-PRESS 4 LEG2-OS

Presoterapijos - limfodrenažinio masažo sistema I-PRESS su 4 kompresinėmis kameromis. Komplekte: 2 padidintos apimties kojų įmautės limfodrenažiniam masažui.

500,00 € 620,00 €
Rekomenduojame
Presoterapijos (limfodrenažinio masažo) aparatas I-TECH Power Q1000 Premium

4 kamerų, pilna kompresinė limfodrenažo sistema, atliekanti veiksmingas kosmetologines ir gydomąsias procedūras. Komplekte: 2 kojų įmautės, 1 rankos įmautė ir 1 pilvo - juosmens srities - juosta.

1 100,00 € 1 290,00 €
Presoterapijos (limfodrenažinio masažo) aparatas I-TECH Power Q6000 Plus

Profesionali 6 kamerų, 5 programų, pilna kompresinė limfodrenažo sistema skirta profesionaliam naudojimui. Komplekte: 2 kojų movos, vidpadžiai 2vnt., 1 rankos mova ir 1 pilvo - juosmens srities - juosta.

2 190,00 € 2 490,00 €
Limfodrenažinio masažo nauda ir galimybės
 
Limfodrenažinis aparatas skleidžia vibruojančias bangas, taigi taip suaktyvinama apykaita, kraujagyslių veikla, gražinama kūno oda ir panašiai. Limfodrenažo aparatai skirti tiek grožiui, tiek sveikatai. Limfodrenažas namuose šiuo metu yra gana dažnai pasirenkama savęs gražinimo galimybė, kadangi įrangos kaina nebėra didelė, o dėl skubančio gyvenimo tempo žmonės nebeturi laiko lankytis masažo arba SPA salonuose. Svarbu paminėti, kad limfodrenažinis ir presoterapinis masažas yra viena ir ta pati procedūra.

Taigi, poilsio zonos buvo perkeltos į namų aplinką. Limfodrenažiniai aparatai turi būti naudojami reguliariai norint išlaikyti jų naudą. Tačiau jau po pačios pirmos presoterapijos procedūros pamatomi akivaizdūs rezultatai, žmogus kur kas geriau jaučiasi, yra atsipalaidavęs.

Kas yra limfa?

Limfos pagrindas yra skystis, kuris keliauja iš kraujo į audinius, o toliau iš jų – į kapiliarus. Limfos kiekis gali tiek padidėti, tiek sumažėti. Dažniausia padidėjimo priežastis – kraujospūdžio pakitimai kapiliaruose. Kuomet jos per daug – atsiranda riebalai, kurie kelia ne tik estetines, tačiau ir sveikatos problemas.

Paprasčiausias būdas pašalinti limfos perteklių – limfodrenažiniai masažai, kurie atliekami naudojant specialią įrangą.

Limfodrenažinio masažo nauda

Limfodrenažas yra labai universalus ir daugiafunkcinis, tad pirkėjai jį renkasi dėl gana skirtingų priežasčių. Limfodrenažas namuose gali būti ne tik kaip gydomoji priemonė, tačiau ir kaip puiki poilsio galimybė.

1. Limfodrenažiniai batai labai padeda tuomet, kai juntami itin dideli ir lėtiniai kojų skausmai. Šie batai plečia kraujagysles ir taip mažina nemalonų skausmą bei patinimą.
2. Limfodrenažinis aparatas naudojamas net ir norint atsikratyti papildomų kilogramų. Jau seniai pastebėtos liesinamosios jo savybės. Žinoma, presoterapinis masažas nepadės atsikratyti didelio viršsvorio, tačiau jis yra reikšminga bendrų veiksmų dalis.
3. Klientai tikina, kad procedūra pakelia nuotaiką, pagerina savijautą. Psichologai teikia, kad masažuokliai yra puiki priemonė nuo depresijos. Ypač tamsiuoju metų laiku.
4. Limfoderanžas puikiai tinka ir tokiu atveju, kai norima sumažinti nemalonius raumenų arba nervų skausmus. XXI amžiuje labai daug žmonių skundžiasi nemaloniomis lėtinėmis ligomis su kuriomis kovoti yra vis sudėtingiau. Būtent įvairūs masažuokliai ne tik mažina skausmus, tačiau net gali panaikinti skausmo židinį.
5. Limfodrenažinis aparatas puikiai tinka tuomet, kai norite sumažinti žaizdų gijimą. Jeigu jaučiate nemalonius bėrimus ant kojų arba esate susižeidęs – limfodrenažinis aparatas ne tik sumažins skausmus, tačiau ir paspartins gijimą.
6. Dideli ir ryškūs kapiliarai – ne tik estetinė problema. Dažniausiai juos sukelia patinusios kojos. Taigi, aparatas ne tik sumažins tinimą, tačiau padės išvengti ir melsvų kojų sindromo.
7. Reguliariai atliekamas masažas gali prisidėti ir prie kur kas geresnės imuninės sistemos. Lietuvoje, kur oras yra toks permainingas – gera imuninė sistema ir nuolatinis jos stiprinimas yra būtini.
8. Limfodrenažiniai batai padeda stangrinti kūną, ilgesnį laiką išlaikyti jo stangrumą bei odos elastingumą. Reguliarus naudojimas leis nuo kūno nusimesti bent jau 10 metų.
9. Limfodrenaziniai batai yra puiki atsipalaidavimo priemonė. Jeigu po sunkių dienos darbų jaučiatės labai pavargęs ir nebežinote kaip pailsėti, atsipalaiduoti – tokiu atveju lifodrenažinis masažas aparatu yra geriausias pasirinkimas. Daugelis žmonių teigia, kad gulėdami ant sojos jaučiasi tarsi būdami SPA.

Limfodrenažas namuose

Limfodrenažinis masažo aparatas naudojamas SPA salonuose. Tačiau juose procedūros kaina yra gana didelė. Limfodrenažo aparatas kaina palyginus nėra didelė. SPA salonuose vieno apsilankymo metu sumokama net kelis kartus didesnė kaina nei įsigijus nuosavą aparatą. Juolab, limfodrenažo aparatas kainos aspektu skiriasi ir kiekvienas asmuo gali rasti jam tinkamiausią alternatyvą.

Limfordrenažinis masažo aparatas nereikalauja nei specialios vietos, nei laiko kuomet juo galima naudotis. Žinoma, patogiausia procedūrą atlikti ant sofos, kadangi tokiu atveju sėdėsite patogiai, atsipalaiduoti bus kur kas lengviau. Po nugara pasidėkite pagalves, apsirenkite patogiai. Norint ne tik sumažinti kojų patinimus, tačiau ir pailsėti – rekomenduojame įsijungti malonios, atlaiduojančios muzikos, galbūt po patalpą paskleisti aromatų, kurie atpalaiduoja. Pasijausite tarsi SPA.

Leiskite sau jaustis geriau. Jau po pačios pirmos procedūros rezultatas pranoks Jūsų poreikius.