„Beurer“ vs „Medisana“

Žastinis kraujospūdžio matuoklis Medisana MTS

Visiškai automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis MEDISANA MTS tiksliai nustato širdies ritmo sutrikimus. Prietaisu gali naudotis du vartotojai, o jų matavimo rezultatai išsaugomi atskirai.

29,33 € 41,90 € -30%
Inhaliatorius Medisana IN 500

Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius MEDISANA IN 500 skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, laringitas, faringitas, bronchiniai susirgimai ir kt.

39,84 € 49,80 € -20%
Infraraudonųjų spindulių - multifunkcinis bekontaktis termometras Medisana FTN

Infraraudonųjų spindulių-multifunkcinis bekontaktis termometras MEDISANA FTN greitai ir tiksliai matuoja kūno, aplinkos, skysčių bei paviršiaus temperatūrą (0-100 °C skalė). Galima net 30 matavimų atmintis.

33,60 € 42,00 € -20%
Kvapų difuzorius Medisana AD 620

Kvapų difuzorius Medisana AD 620 - ultragarso technologijos pagrindu veikiantis įrenginys, sukuria smulkios miglos pavidalą ir paskleidžia norimus kvapus visoje patalpoje.

25,83 € 36,90 € -30%
Inhaliatorius Beurer IH21

Beurer inhaliatoriaus veikimas yra pagrįstas suspausto oro technologija. Skirtas viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų, peršalimo, astmos bei kitų kvėpavimo ligų gydymui.

47,83 €
Šviesos terapijos lempa Beurer TL90

Padeda pakelti nuotaiką, susigrąžinti darbingumą, įveikti depresiją, kai trūksta natūralios dienos šviesos. Lempa naudoja labai ryškią šviesą, kuri imituoja saulės spindulius.

129,00 €
Masažinė kojų vonelė Beurer FB50

Mūsų kojos turi ypatingai didelę reikšmę bendrai savijautai, nes joms tenka užduotis išlaikyti viso kūno svorį. Masažinė pėdų vonelė Beurer - idealus pasirinkimas, norintiems pailsinti kojas, po varginančios darbo dienos.

149,00 €
Infraraudonųjų spindulių bekontaktis termometras Medisana TM 65E

Greitas ir tikslus bekontaktis termometras Medisana TM 65E matuoja ne tik kūno, bet taip pat ir aplinkos, skysčių ir paviršiaus temperatūrą, bei turi funkciją įjungti/išjungti garsinį signalą. Garsinis ir vizualinis informavimas apie karščiavimą.

24,00 € 32,00 € -25%
Šiandieninė rinka siūlo platų įvairių prekių pasirinkimą, tad rasti tinkamiausią daiktą atrodo sudėtinga. Šiandien aptarsime dviejų grožio ir sveikatingumo priemonių gamintojų – „Beurer“ ir „Medisana“ – panašumus ir skirtumus. Pradėkime nuo to, kad abu šie gamintojai yra puikiai vertinami, jų gaminiai pasižymi pavydėtina kokybe ir gera kaina. Platų šių gamintojų prekių asortimentą rasite mūsų e. parduotuvėje.

Pirkėjai renkasi: „Beurer“ vs „Medisana“

Abiejų gamintojų produkcija turi savo pirkėjų ratą. Vis dėlto reikia pripažinti, kad „Beurer“ vardas lietuviams yra geriau žinomas, nuo seniau pažįstamas ir itin palankiai vertinamas. Galbūt tai lėmė didesnės gamintojo investicijos į reklamą, o gal daugeliui patinka asociacija su vokišku patikimumu. „Medisana“ – taip pat vokiškas prekinis ženklas, tačiau dėl kitokio skambesio sukelia mažiau asociacijų.

Įvairiose apklausose dažnai pirmauja „Beurer“ gaminiai: puikiai vertinami kraujospūdžio matuokliai, termometrai, svarstyklės, grožiui ir gerai savijautai skirti įrenginiai. Tiesa, „Medisana“ produktus pirkėjai taip pat dažnai mini kaip puikų pasirinkimą, nors reitinguojant jie truputį ir atsilieka.

Reikia pastebėti, kad „Beurer“ daugiau dėmesio skiria dizainui: jis modernus, tačiau patogus ir praktiškas. Tuo tarpu „Medisana“ dažnai renkasi klasikinį stilių, naudoja pilką ir žalią spalvas, kurios atspindi kompanijos logotipą.

„Beurer“ ir „Medisana“ kainos: kokie jų skirtumai?

Šių gamintojų prekes galima priskirti tai pačiai kainų kategorijai. Siūloma puiki kokybė už priimtiną kainą, todėl prekės yra populiarios ir daugelio mėgstamos. Vis dėlto lyginant atskirai galima pastebėti, kad „Beurer“ produkcija yra šiek tiek pigesnė. Kompanija siekia gaminti visiems prieinamus ir gerai jaustis padedančius produktus, todėl daug dėmesio skiria ne tik kokybei, bet ir praktiškiems sprendimams, kurie padeda optimizuoti galutinę prekės kainą.

Visgi rinktis vien pagal kainą neverta – visada atkreipkite dėmesį į asmeninius poreikius ir, visų pirma, rinkitės tą daiktą, kuris geriausiai juos atitinka. Keli sutaupyti eurai nepakeis funkcionalumo, kuris gali būti naudingas. Pavyzdžiui, „Beurer“ kojų šildyklė su masažo funkcija ir dviem temperatūros lygiais kainuoja 50 eurų, o „Medisana“ siūlo tik 3 lygių temperatūrinius režimus už 56 eurus – reikėtų įvertinti, ar masažo funkcija reikalinga, kokia temperatūra yra tinkamiausia ir kt.

Asortimentas: „Beurer“ prieš „Medisana“

Lengvai pastebėsite, kad „Medisana“ asortimentas yra gerokai platesnis, siūlomos įvairesnės prekės. Tai tiesiog puiku, nes visos jos pavyzdingai dera tarpusavyje tiek savo išvaizda, tiek funkcionalumu. Pasirinkimo įvairovė taip pat žavi, nes galima lengviau rasti produktus, kurie patenkina poreikius bei reikalavimus. Didesnis pasirinkimas leidžia rinktis būtent tas funkcijas, kurios iš tikrųjų yra reikalingos, o ne mokėti brangiau ir įsigyti įrenginį su papildomomis funkcijomis, kurios iš tikrųjų taip ir liks nepanaudotos.

„Beurer“ specializuojasi kaip namų naudotojams skirtų medicinos prietaisų gamintojas ir siūlo platesnį kraujospūdžio matuoklių, termometrų, masažuoklių asortimentą. Pirkėjai teigia, kad šio prekės ženklo gaminiai pasižymi puikiu tikslumu ir ilgaamžiškumu, yra funkcionalūs ir puikiai atitinka jų poreikius.

Tiesa, kalbant apie ilgaamžiškumą, reikia paminėti, kad skiriasi gamintojų suteikiamos garantijos terminai. Pavyzdžiui, žastiniams kraujospūdžio matuokliams „Beurer“ suteikia 24 mėnesių garantinį laikotarpį, o „Medisana“ analogiškiems gaminiams suteikia net 36 mėnesių garantiją. Kainų skirtumai yra palyginti nedideli, o ilgesnis garantinis laikotarpis užtikrina ir ilgesnį veikimą – tai tikrai verta apsvarstyti renkantis medicinos prietaisus.

Atraskite „Beurer“ ir „Medisana“ produktų asortimentą mūsų elektroninėje parduotuvėje – mes jau atrinkome tuos produktus, kurie yra geriausi, todėl jų kokybe galite pasitikėti.