Reduced price! Inhaliatorius EVOLU Nano Air PRO

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Inhaliatorius EVOLU Nano Air PRO

Garantija: 24mėn.
Tinklinis purkštuvas, skirtas skystiems aerozoliniams vaistams, skirtiems inhaliacinei terapijai profesionaliose sveikatos priežiūros įstaigose ir namuose. Tinka vaikams ir suaugusiems pacientams. Vaikai ir žmonės su negalia turi naudoti šį gaminį tinkamai vadovaujant ir prižiūrint.

Detalus aprašymas

More details

EVOLU
99,99 €
Kaina:75,99 €
-24%
Išparduota

LOGO.png

Inhaliatorius EVOLU Nano Air PRO

Nešiojamo purkštuvo veikimo principą lemia greiti grandinės svyravimai, kurie sukuria keitiklio pjezoelektrinės keraminės mikroschemos rezonansinius virpesius, dėl kurių greitai svyruoja mikrometalinis tinklelis, tada skystis sijojamas per metalinį tinklelį su mažų ląstelių skersmeniu, greitai išstumiant, skystis išpurškiamas į daugybę smulkių dalelių, kurios per inhaliacinę kaukę ar kandiklį patenka į paciento kvėpavimo sistemą, kad būtų pasiektas inhaliacinės terapijos tikslas. Kvėpavimo sistema yra atvira sistema, todėl į smulkias daleles išpurkštas vaistas gali būti tiesiogiai absorbuojamas patekęs į burną, gerklę, trachėją, bronchus, alveoles ir kt., užsilikęs ant paciento audinių gleivinės, o tai padeda pasiekti gydymo tikslo.

Prietaisas yra tinklinis purkštuvas, skirtas skystiems aerozoliniams vaistams, skirtiems inhaliacinei terapijai profesionaliose sveikatos priežiūros įstaigose ir namuose. Tinka vaikams ir suaugusiems pacientams. Vaikai ir žmonės su negalia turi naudoti šį gaminį tinkamai vadovaujant ir prižiūrint.

PRIEŠ NAUDOJIMĄ BŪTINA ATIDŽIAI PERSKAITYTI NAUDOJIMO INSTRUKCIJĄ!

Purkštuvo veikimo laikas yra 10 minučių, po kurio jis automatiškai išsijungs. Jei norite tęsti naudojimąsi, spauskite mygtuką. Visada patikrinkite, ar vaistų inde yra pakankamai skysčio.

Inhaliatorius turi režimą, kurio pagalba išpurškiamą dalelių greitį galite nustatyti patys dėka "-/+" mygtukų pagal poreikį - nuo pačio mažiausio ar šiek tiek didesnio greičio.

Eteriniai aliejai, sirupai nuo kosulio, skalavimo skysčiai ir lašai, skirti įtrynimui ar garų voniai, inhaliacijai purkštuvu visai netinka. Šie priedai dažnai yra klampūs ir gali pakenkti tinkamam prietaiso veikimui, taigi ir ilgalaikiam jo veiksmingumui.

Specifikacija

Maitinimas: DC 4,8 V (ličio jonų baterija) arba DC 5,0 V 1,0 A su kintamosios srovės adapteriu
Purškimo greitis: 0,15 ml/min ~ 0,9 ml/min
Veikimo dažnis: 130 kHz ± 10 kHz
Dalelių dydis: MMAD < 5 μm
Smulkių dalelių frakcija (FPF) 83.13%
Vaistų indo talpa: 10 ml
Garso lygis: ≤ 50 dB
Prietaiso matmenys / svoris: 67.8 mm(I)× 47.5 mm(P) × 110 mm(A) / 126.7 g

Gaminio sudėtis
- Inhaliatorius (purkštuvas)
- Vaistinis puodelis
- micro USB kabelis
- Suaugusiųjų kaukė (PVC)
- Vaikiška kaukė (PVC)
- Kandiklis (PP)
- Aksominis maišelis inhaliatoriaus saugojimui



Atsiliepimai apie prekę
Inhaliatorius
 - Labai tyliai veikiantis,gulimoj padety nelabai tinkamas, nes išbėga inhaliacinis skystis. O provalumas didelis tas, kad vaikai labai noriai sėdi ir prašo patys leist inhaliuotis.