Bekontakčiai termometrai

Rodoma 1 - 22 iš 22 įrašų
Rodoma 1 - 22 iš 22 įrašų
Rodoma 1 - 22 iš 22 įrašų

Skaitmeninis bekontaktis termometras – tai modernus ir patogus elektroninis prietaisas (taip pat gali būti bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras), kurio paskirtis – kūdikiams, vaikams, suaugusiems išmatuoti kūno temperatūrą ar daiktų temperatūrai matuoti (pvz. kūdikio maistui ar vonelės vandeniui, ar ne per karšti). Šie termometrai dar vadinami nuotoliniais termometrais. Tiek didesniems vaikams, tiek ir kūdikiui sunku ramiai išbūti vienoje vietoje, todėl nuotolinis, bekontaktis termometras gali palengvinti temperatūros matavimo procesą. Bekontakčių termometrų prekių puslapiuose galite rasti pirkėjų atsiliepimus. Taip pat galite ir patys palikti komentarą tuose prekių puslapiuose, kurie dar neturi atsiliepimo. 

Tiems, kurie įpratę prie tradicinių termometrų kyla klausimas, kaip matuoti temperatūrą skaitmeniniu, elektroniniu, bekontakčiu termometru. Tereikia jį nukreipti į kaktos sritį ir jis per sekundę nustatys vaiko temperatūrą. Kadangi bekontaktis skaitmeninis termometras taip pat naudojamas kaip termometras skysčiui ar kaip termometras kūdikio buteliukui, tokiu pat principu jį naudojame ir kitų objektų temperatūrai išmatuoti. Tad geriausias termometras skysčiams ir žmogui matuoti – tai ne du skirtingi, o vienas bendras – bekontaktis elektroninis termometras.

Tiksliausias bekontaktis termometras tai toks, kurio matavimai turi mažiausią paklaidą. Kiekvienas geras ir pripažintas gamintojas gali pasiūlyti itin tikslius ir kokybiškus bekontakčius termometrus. BioMed.lt prekiauja tokių pripažintų gamintojų termometrais kaip Omron, Novama, Medisana, Vitammy, HubDIC, Beurer. Kviečiame norimą termometrą nusipirkti mūsų el. parduotuvėje internetu konkurencinga kaina. O kai kurioms prekėms taikoma akcija leis tai padaryti dar pigiau. Atsiliepimai, esantys kiekvienos prekės puslapyje, padės išsirinkti Jums geriausią prekę, o kiekviena jų pristatoma su pilna komplektacija ir naudojimo instrukcija, tad be rūpesčių išmoksite naudotis šiais moderniais prietaisais.

Kuo naudingi bekontakčiai termometrai?

-         Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras matuoja temperatūrą per atstumą, todėl norint patikrinti sveikatą, nereikės pažadinti miegančio vaikelio ar kito ligonio.

-         Įrenginius galima panaudoti labai įvairiai: jie matuoja ne tik kūno, bet ir daiktų, skysčių, maisto temperatūrą.

-         Bekontakčiai termometrai yra itin tikslūs ir turi vos 0,2 laipsnių paklaidą.

-         Patikimas bekontaktis termometras turi karščio signalizavimo funkciją, todėl iškart perduoda duomenis apie prastėjančią sveikatos būklę.

-         Prietaisai turi didelius ekranus, todėl galite pamiršti bandymus įžiūrėti mažas raideles įprasto skaitmeninio termometro langeliuose.

Kaip išsirinkti?

-         Funkcijos. Nors iš šalies gali atrodyti, kad bekontaktis medicininis termometras turi labai aiškią pagrindinę funkciją – matuoti temperatūrą – renkantis įrenginį atkreipkite dėmesį, galbūt gamintojas gali pasiūlyti papildomų naudų. Pavyzdžiui, itin patogų begarsį režimą,  automatinį išsijungimą arba galimybę savo atmintyje išsaugoti nuo 30 paskutiniųjų rezultatų. Beje, kai kurie prietaisai leidžia patiems nusistatyti, kuriuos matavimus išsaugoti, tad jei jums aktuali ir ši funkcija, jos ieškokite prietaiso charakteristikoje.

-         Saugumas. Nors bekontakčiu termometru temperatūra matuojama jį pridėjus 0,5 cm prie kaktos, vis tiek dairykitės prietaisų, kurie turi keičiamus antgalius. Tai padės išspręsti higienos ir dezinfekcijos klausimus.

Kur ieškoti?

Jei jus domina kokybiškas ir tikslus bekontaktis termometras, platų jų pasirinkimą rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje. Čia nuolat taikomos įvairios nuolaidos bei akcijos, todėl sau tinkamą įrenginį įsigysite pigiau. Mūsų svetainėje taip pat gausu informacijos apie kiekvieno prekės ženklo gaminius: išskiriame jų privalumus, papildomas funkcijas, kaip matuoti temperatūrą ir į kokius parametrus atsižvelgti, kad jūsų pasirinktas prietaisas būtų geriausias ir atitiktų poreikius. Jei domina kitų vartotojų patirtys, visus atsiliepimus apie bekontakčius termometrus rasite prekių puslapiuose. Kad būtų aišku, kaip tiksliai naudojamas termometras per atstumą, elektroninė instrukcija atsisiuntimui yra pateikiama prekės puslapyje; jei nėra galimybės atsisiųsti – popierinė instrukcija bus pridėta prie prekės.

Tad siūlome pamiršti gyvybei pavojų galinčius sukelti, atgyvenusius termometrus iš gyvsidabrio ar ne visuomet tikslius duomenis pateikiančius elektroninius įrenginius – mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti naujos kartos infraraudonųjų spindulių termometrų, kuriais naudotis kur kas paprasčiau, saugiau ir patikimiau.

Populiariausios paieškos

Susiję straipsniai

Geriausias bekontaktis termometras: koks jis?
Bekontaktis termometras: kaina
Bekontaktis termometras kūdikiams
Kaip matuoti temperatūrą su bekontakčiu termometru?