Rodoma 1 - 8 iš 8 įrašų
Rodoma 1 - 8 iš 8 įrašų
Rodoma 1 - 8 iš 8 įrašų

Pulsoksimetrai

Kiekvienas žmogus, kuris rūpinasi savo kūnu, privalo namuose, vaistinėlėje, turėti ir pulsoksimetrą, kuris padeda sekti nuokrypius. Išties, pulsoksimetrai, kaip ir termometrai, vienos iš tų priemonių, kurioms dažniausiai skiriama per mažai dėmesio, kadangi tai įranga, kuri dažniausiai gali pati pirma signalizuoti, kad žmogaus kūnui kažkas negerai. Todėl reikia ne tik jį turėti savo namuose, tačiau taip pat ir reguliariai naudoti, sekti savo rezultatus ir matant neįprastus nuokrypius – kuo skubiau kreiptis į šeimos gydytoją.

Pulsoksimetras ant piršto

Pulsoksimetras – tai neinvaziniu būdu veikiantis prietaisas, kuris yra maunamas ant piršto ir padeda pamatyti arterinio kraujo deguonies įsisotinimą. Pulsoksimetras ant piršto – vienas pažangiausių, inovatyviausių ir išmaniausių šiuo metu naudojamų prietaisų, kuris padeda įvertinti asmens organizmo charakteristikas. Puikiai tinka ir suaugusiems, ir vaikams, rodo tikslius rodmenis.

Ieškodami Jums labiausiai tinkamo pulsoksimetro – nepamirškite palyginti kuo daugiau variantų. Jeigu mažai nusimanote šioje sferoje – tokiu atveju konsultacijos su specialistais labai palengvina paieškas, tad susisiekite su mumis ir mes pagal Jūsų poreikius pasiūlysime tinkamiausią įrangą, kuri padės sekti savo sveikatos pokyčius.

 • Ieškodami tinkamiausios įrangos pasirinkite tokią, kurios ekranas yra LED. Tokiu atveju įžiūrėti rodmenis bus kur kas paprasčiau, pats ekranas labai tvirtas, estetiškai patrauklus.
 • Įvertinti galima ir baterijos sunaudojimo efektyvumą. Visgi, šio tipo įranga, net ir dažna naudojama, nereikalauja didelių investicijų, tad nebūtina ieškoti ekonomiškesnio varianto.
 • Visada verta atsižvelgti į matmenis. Pulsoksimetrai dažniausiai dedami ant piršto, tad yra maži, gali būti lengvai transportuojami, juos labai patogu naudoti.
 • Įvertinkite ir gamintoją. Plačiau apie tai galite skaityti internete.
 • Skaitykite po prekėmis paliktus atsiliepimus. Juos paliko vartotojai, kurie padės įvertinti, kokio tipo produkcija yra gaunama.
Pulsoksimetrai labai plačiai naudojami namuose. Jie yra universalūs, tad puikiai tinka tiek vaiko, tiek suaugusio žmogaus pirštams. Užsidėję prietaisą nejusite jokio veržimo, po pamatavimo pirštas nebus nutirpęs, galėsite veikti lygiai tą patį, ką veikėte iki tol.

Pulsoksimetrų kainos

Biomed.lt – geriausia vieta įsigyti pulsoksimetrą, kadangi:

 • Pulsoksimetrų kainos nedidelės, tačiau pati technika jums tarnaus labai ilgai ir leis nepergyventi dėl papildomų išlaidų, kurių gali prireikti prietaisui sugedus. Mūsų el. parduotuvėje pulsoksimetrų kainos varijuoja nuo 30 iki 90 €.
 • Akcijų metu pulsoksimetrą galite įsigyti pigiau su iki 35% nuolaida. Biomed.lt siūlo reguliariai įvairiausias akcijas ir nuolaidas, kurios padeda sutaupyti ir įsigyti itin aukštos kokybės produkciją. Svarbiausia, kad galimybės plačios kaip niekada, tad sekti savo organizmo pokyčius ir lanksčiai į juos reaguoti – būtina.

Pulsoksimetrą pirkti internetu — verta!

 • Biomed.lt prekiauja tik žinomų gamintojų produkcija, kuri pripažįstama visame pasaulyje ir yra atpažįstama kaip vienas tiksliausių ir geriausių įrangų.
 • Pulsoksimetrai pirkti internetu pristatomi per 2-3 arba 6-8 darbo dienas (tikslesnį pristatymo laikotarpį rasite prekės puslapyje). Pirkti internetu šiuo metu yra paprasta, kaip niekada, tad taupykite ne tik pinigus, tačiau ir laiką.
 • Pulsoksimetras parduodamas su garantija (garantijos laikotarpį rasite prekės puslapyje). Nors Biomed.lt prekiauja tik žinomų gamintojų produkcija, tačiau ilgai naudojama technika genda ir tai yra visiškai natūralu. Tiesa, suteikdami garantiją mes tikime, kad tai Jums leis dar labiau pasitikėti mūsų produkcija, kuri užtikrina aukščiausio lygio kokybę.
 • Internetu užsakytas prekes pristatome į visus Lietuvos miestus: Klaipėdą, Kauną, Šiaulius, Panevėžį, Uteną, Marijampolę ir kt. Patys atsiimti prekes galite mūsų biure Vilniuje. Pristatymas trunka vos porą dienų, tad užsisakius nereikės ilgai laukti, kol produkcija pasieks namų duris.
Biomed.lt pulsoksimetrai – geriausias pasirinkimas ieškantiems kokybės už prieinamą kainą. Jeigu nežinote, koks Jums labiausiai tinka ir kuris pulsoksimetras geriausiai patenkins visos Jūsų šeimos poreikius – susisiekite ir kartu surasime tinkamiausią variantą. Pulsoksimetro kaina – nedidelė, tad įsigyti tokį, koks Jums labiausiai reikalingas – nesunku.
Slide background