Rodoma 1 - 40 iš 44 įrašų
Rodoma 1 - 40 iš 44 įrašų
Rodoma 1 - 40 iš 44 įrašų

Masažuokliai

Sunku susidoroti su stresu? Jaučiate nuolatinį tempimą kaklo srityje, o gal nugaros, kojų? Jūsų raumenys itin pavargę ir nori poilsio? Greičiausiai į klausimus daugelis atsakėte teigiamai, ir tai nenuostabu, nes neretas šiandien gyvena itin aktyvų gyvenimą, turi didelius darbo krūvius ir kur kas mažiau laiko poilsiui. Bet pasirūpinti savo kūnu ir puikia savijauta yra būtina. Tad rekomenduojame efektyvią pagalbą – masažuoklius.

Apie masažą trumpai

Kas yra masažas?

Masažas yra procedūra, patenkanti į grožio, sveikatinimosi bei poilsio, atsipalaidavimo paslaugų rėmus. Gerąsias savo savybes jie atskleis bei maksimalią naudą demonstruos atliekami profesionalių masažo specialistų. Tiesa, jei neturite laiko lankytis masažo kabinetuose, verta pagalvoti apie kokybiškus, profesionalius prietaisus, sudarysiančius visas sąlygas ir namuose mėgautis nepriekaištingai ir tiksliai atliekamu masažu.

Plastus masažuoklių pasirinkimas pagal paskirtį

Masažuoklių įvairovė labai didelė, tad pasirinkti tinkamiausią nėra lengva užduotis. Daugelis besirenkančiųjų prioritetiniu kriterijumi laiko tai, kurią kūno vietą konkrečiai nori masažuoti.

Masažuokliai nugarai

Nugaros masažuoklio poreikis paprastai iškyla dėl skausmų, maudimo ir diskomforto juosmens srityje. Tai lemia stovimas ar sėdimas darbas, gimdymas, sunkus fizinis krūvis ir kiti panašūs veiksniai. Nugaros raumenims atpalaiduoti, masažuoti ir stiprinti mūsų asortimente galite rinktis limfodrenažinius masažuoklius, taip pat infraraudonųjų spindulių, akupresūrinius kilimėlius, masažinius čiužinius ir pan. Pasirinkimas paltus, todėl įvertinkite individualius poreikius ir atraskite tai, kad juos idealiai atitiks.

Masažuokliai kaklui ir pečių bei sprando sritims

Kaklui ir pečiams masažuoti puikiai tinka smūginis masažas. Masažuoklis pasieks net sunkiai pasiekiamas kaklo ir pečių vietas, pašalins stresą, nuovargį, atpalaiduos ir suteiks energijos po sunkios darbo dienos. Lengvas tokio tipo masažuoklių valdymas dovanos komfortą bei naudojimosi patirtį padarys dar geresnę.

Veido masažuokliai

Veidas yra ta kūno sritis, kuri visada matoma, tačiau drauge ir nuolat veikiama išorės veiksnių. Veido odai neigiamą poveikį turi vėjas, šaltis, saulė, temperatūrų svyravimai. Įtakos veido odos pokyčiams turi ir amžius. Todėl veido masažuokliai yra labai paklausūs. Paprastai pasirenkami elektrostimuliatoriai ar vakuuminiai masažuokliai, kurie puikiai padeda stangrinti veido odą, ją masažuoja, stimuliuoja kraujotaką ir taip padeda kovoti su raukšlelėmis, prarandamu elastingumu.

Masažuokliai pėdoms, kojoms

Pėdos itin glaudžiai susijusios su bendra savijauta. Būtent šiai kūno daliai tenka viso kūno apkrova, tad pavargus pėdoms, pavargę jaučiamės ir patys, trūksta energijos. Todėl pasirūpinti kojomis būtina!

Mūsų asortimente yra funkcionalus pėdų masažuoklis, tinkantis atpalaiduojančiam, raminančiam kompresiniam arba Shiatsu masažui, skatinantis kraujo cirkuliaciją ir atgaivinantis pavargusias pėdas bei kojas. Ypač šio prietaiso naudą įvertinsite grįžę namo po įtemptos ir varginančios darbo dienos.

Pilvo masažuokliai

Pilvas yra ta kūno dalis, kuri neretam kelia šiokių tokių kompleksų. Ypač tema jautri dailiosios lyties atstovėms. Jei diskomfortą kelia atsikišęs pilvukas, norite sumažinti juosmens apimtis ir / ar stiprinti pilvo raumenis, tam puikiai tiks presoterapija – limfodrenažiniai masažuokliai stimuliuoja kraujotaką ir tai bus vienas paprasčiausių ir efektyviausių būdų pasirūpinti dailiu pilvuku.

BioMed.lt siūlomi masažuokliai atpalaiduoja kūną ir malšina raumenų skausmus, o geriausia, kad visa tai galite padaryti ilsėdamiesi namuose. Šiame puslapyje pateikiamas ne tik prekių asortimentas, bet ir jų kainos bei akcijos. Pasirinkę prekę galite apie ją pasiskaityti plačiau ir užsisakyti internetu.
Slide background