Rodoma 1 - 24 iš 45 įrašų
Rodoma 1 - 24 iš 45 įrašų
Rodoma 1 - 24 iš 45 įrašų

Masažuokliai

Sunku susidoroti su stresu? Jaučiate nuolatinį tempimą kaklo srityje, o gal nugaros, kojų? Jūsų raumenys itin pavargę ir nori poilsio? Greičiausiai į klausimus daugelis atsakėte teigiamai, ir tai nenuostabu, nes neretas šiandien gyvena itin aktyvų gyvenimą, turi didelius darbo krūvius ir kur kas mažiau laiko poilsiui. Bet pasirūpinti savo kūnu ir puikia savijauta yra būtina. Tad rekomenduojame efektyvią pagalbą – masažuoklius.

Apie masažą trumpai

Kas yra masažas?

Masažas yra procedūra, patenkanti į grožio, sveikatinimosi bei poilsio, atsipalaidavimo paslaugų rėmus. Gerąsias savo savybes jie atskleis bei maksimalią naudą demonstruos atliekami profesionalių masažo specialistų. Tiesa, jei neturite laiko lankytis masažo kabinetuose, verta pagalvoti apie kokybiškus, profesionalius prietaisus, sudarysiančius visas sąlygas ir namuose mėgautis nepriekaištingai ir tiksliai atliekamu masažu.

Masažo rūšys:

· klasikinis;
· švediškas;
· anticeliulitinis;
· limfodrenažinis;
· vakuuminis;
· tailandietiškas;
· Shiatsu;
· holistinis;
· povandeninis;
· sportinis;
· aromaterapinis ir kt.

Kokį masažą rinktis, padės apsispręsti lūkesčiai, sveikatos sutrikimai, laukiamas rezultatas. Pavyzdžiui, esant raumenų nuovargiui, varginant sąnarių skausmui puikiai tiks klasikinis ar švediškas masažas. Jei norite dailinti kūno linijas, gerinti kraujotaką bei širdies veiklą, lepinkitės limforenažiniu masažu. Patyrus traumą sportuojant, patempus raumenis, tiks sportinis masažas. Varginant stresui, nerimui vienas geriausių pasirinkimų bus atpalaiduojantis ir raminantis aromaterapinis masažas. Kovai su daugelį moterų varginančia grožio problema – celiulitu – pasitelkite vakuuminį masažą. Pastarasis labai tinka ir veidui, kovojant su raukšlelėmis.

Masažo nauda


Masažai gali būti atliekami ir sveikiems, niekuo nesiskundžiantiems žmonėms. Tačiau didelė jų nauda akcentuojama turintiems tam tikrų sveikatos problemų. Kalbant apie masažo naudą bene visada pabrėžiama jo įtaka raumenims – masažas juos atpalaiduoja, mažina įtampą. Į didžiausių masažo naudų sąrašo viršų patenka ir kraujotakos bei limfos apytakos stimuliavimas, teigiamas poveikis nervų, endokrininei sistemai.

Verta paminėti ir tai, jog masažas yra vienas efektyviausių ginklų prieš nuovargį, energijos stoką, kas itin aktualu šiuolaikiniams žmonėms.

Dar į masažo naudų sąrašą įtraukime ir šiuos privalumus: jis padeda gerinti imunitetą, mažina skausmus, atpalaiduoja bei stiprina raumenis, padeda kovoti su mėšlungiu, teigiamai veikia odos elastingumą ir odos ląstelių atsinaujinimą, gerina miego kokybę, suteikia energijos bei žvalumo ir t.t.

Plastus masažuoklių pasirinkimas pagal paskirtį


Masažuoklių įvairovė labai didelė, tad pasirinkti tinkamiausią nėra lengva užduotis. Daugelis besirenkančiųjų prioritetiniu kriterijumi laiko tai, kurią kūno vietą konkrečiai nori masažuoti.

Masažuokliai nugarai


Nugaros masažuoklio poreikis paprastai iškyla dėl skausmų, maudimo ir diskomforto juosmens srityje. Tai lemia stovimas ar sėdimas darbas, gimdymas, sunkus fizinis krūvis ir kiti panašūs veiksniai. Nugaros raumenims atpalaiduoti, masažuoti ir stiprinti mūsų asortimente galite rinktis limfodrenažinius masažuoklius, taip pat infraraudonųjų spindulių, akupresūrinius kilimėlius, masažinius čiužinius ir pan. Pasirinkimas paltus, todėl įvertinkite individualius poreikius ir atraskite tai, kad juos idealiai atitiks.

Masažuokliai kaklui ir pečių bei sprando sritims


Kaklui ir pečiams masažuoti puikiai tinka smūginis masažas. Masažuoklis pasieks net sunkiai pasiekiamas kaklo ir pečių vietas, pašalins stresą, nuovargį, atpalaiduos ir suteiks energijos po sunkios darbo dienos. Lengvas tokio tipo masažuoklių valdymas dovanos komfortą bei naudojimosi patirtį padarys dar geresnę.

Veido masažuokliai


Veidas yra ta kūno sritis, kuri visada matoma, tačiau drauge ir nuolat veikiama išorės veiksnių. Veido odai neigiamą poveikį turi vėjas, šaltis, saulė, temperatūrų svyravimai. Įtakos veido odos pokyčiams turi ir amžius. Todėl veido masažuokliai yra labai paklausūs. Paprastai pasirenkami elektrostimuliatoriai ar vakuuminiai masažuokliai, kurie puikiai padeda stangrinti veido odą, ją masažuoja, stimuliuoja kraujotaką ir taip padeda kovoti su raukšlelėmis, prarandamu elastingumu.

Masažuokliai pėdoms, kojoms


Pėdos itin glaudžiai susijusios su bendra savijauta. Būtent šiai kūno daliai tenka viso kūno apkrova, tad pavargus pėdoms, pavargę jaučiamės ir patys, trūksta energijos. Todėl pasirūpinti kojomis būtina!

Mūsų asortimente yra funkcionalus pėdų masažuoklis, tinkantis atpalaiduojančiam, raminančiam kompresiniam arba Shiatsu masažui, skatinantis kraujo cirkuliaciją ir atgaivinantis pavargusias pėdas bei kojas. Ypač šio prietaiso naudą įvertinsite grįžę namo po įtemptos ir varginančios darbo dienos.

Pilvo masažuokliai


Pilvas yra ta kūno dalis, kuri neretam kelia šiokių tokių kompleksų. Ypač tema jautri dailiosios lyties atstovėms. Jei diskomfortą kelia atsikišęs pilvukas, norite sumažinti juosmens apimtis ir / ar stiprinti pilvo raumenis, tam puikiai tiks presoterapija – limfodrenažiniai masažuokliai stimuliuoja kraujotaką ir tai bus vienas paprasčiausių ir efektyviausių būdų pasirūpinti dailiu pilvuku.

Masažuoklių įvairovė pagal masažo tipą


Masažas gali būti atpalaiduojantis įsitempusius raumenis, stimuliuojantis juos, gerinantis kraujotaką, padedantis kovoti su skausmu, nuimantis įtampą, raminantis ir kt. Pavyzdžiui, limfodrenažinis masažas nepriekaištingai gerins kraujotaką, o infraraudonųjų spindulių masažuoklis puikiai atpalaiduos... Priklausomai nuo masažo tipo, yra labai plati masažuoklių įvairovė.

Limfodrenažiniai masažuokliai / presoterapija


Limfodrenažinį masažą dar galite išgirsti vadinant presoterapija. Paprastai limfodrenažinio masažo sistemą sudaro valdymo blokas ir įmautės / kojinės (kojoms, rankoms, juosmeniui).

Presoterapija – tobulas variantas, norint aktyvinti kraujotaką, limfos tekėjimą, pasirūpinti kur kas geresniu ląstelių aprūpinimu deguonimi, o taip pat teigiamai veikti odą. Tad limfodrenažiniu masažuokliu labiausiai džiaugsitės po sunkios darbo dienos, fizinio krūvio, ilgų pasivaikščiojimų pėsčiomis, sėdimo ar stovimo darbo, moterys šiuos masažuoklius itin vertina dėl sėkmingos kovos su celiulitu.

Limfodrenažiniai masažuokliai itin naudingi mankštinti rankoms, pavyzdžiui, nėštumo metu; kraujotakos sistemos ligų profilaktikai; reumatoidinio artrito profilaktikai, o jei jau sergate, tai palengvinti šios ligos simptomams; nuovargiui sumažinti; gerinti miegui; padėti pavargusioms kojoms; venų varikozės profilaktikai; venų trombozės profilaktikai ir kt.

Šių masažuoklių veikimo principas grįstas ritmiškais suspaudimais ir atleidimais. Dar vienas iš privalumų yra tas, kad šiam masažui reikės skirti nedaug laiko, o tuo pačiu metu galite užsiimti ir kita pasyvia veikla, pavyzdžiui, skaityti, žiūrėti mėgiamą filmą, dirbti kompiuteriu.

Infraraudonųjų spindulių masažuokliai


Infraraudonųjų spindulių šiluma prasiskverbia itin giliai, todėl neverta nė abejoti šio tipo prietaisų veiksmingumu. Šildymas, vibravimas atpalaiduos raumenis ir leis labai greitai pamiršti ką tik varginusią įtampą.

Infraraudonųjų spindulių masažuokliai puikiai atpalaiduoja raumenis, gerina kraujotaką, padeda efektyviai kovoti su nuovargiu. Šio tipo masažuoklis veiks giliai ir tiks bet kuriai kūno zonai.

Infraraudonųjų spindulių smūginius masažuoklius galite naudoti patys arba padedant kitam žmogui. Mūsų asortimente šio tipo prietaisai turi kelias programas, intensyvumo lygius, skirtingus keičiamus antgalius – visa tai suteikia daugiau galimybių naudotojams.

Infraraudonųjų spindulių masažuokliai gali būti labai funkcionalūs. Rinkdamiesi prioritetą teikite daugiau keičiamų galvučių ir parinkčių turintiems aparatams – galėsite pagal savo poreikius pasirinkti masažo būdą.

Akupresūriniai taškinio masažo kilimėliai


Šie kilimėliai yra geriausias įrodymas to, kaip galima suderinti senovės išmintį su šiuolaikinių technologijų galimybėmis. Akupresūra mena itin senus laikus, o akupresūriniai kilimėliai yra modernesnis to variantas, padedantis tobulai atsipalaiduoti ir sparčiai atgauti energingumą.

Mūsų asortimente rinkitės akupresūrinio taškinio masažo kilimėlius, pagamintus iš ekologiškų, saugių medžiagų: lino, kokoso pluošto, medvilnės.

Toks kilimėlis nepriekaištingai stimuliuos tam tikrose kūno srityse, pavyzdžiui, pečių juostoje, nugaroje, pėdose, delnuose ar kitur, esančius taškus, veikdamas akupunktūros, akupresūros ir refleksoterapijos principais. Nedidelė ir labai patogi priemonė kokybiškai atsipalaiduoti. Dėl kompaktiškumo kilimėlį galite pasiimti į darbą ar keliaudami – būsite tikri, kad prireikus pasirūpinsite savo energingumu ir puikia savijauta.

Anticeliulitiniai masažuokliai


Apelsino žievelės efektas? Nė viena moteris juo nesidžiaugia. Todėl jei norite atsikratyti šios problemos, verta pagalvoti apie celiulito masažuoklį, padėsiantį stangrinti odą, gerinti kraujo apytaką ir, žinoma, taip mažinti celiulitą.

Vakuuminiai masažuokliai


Šie nedideli, kompaktiški aparatai pranoks lūkesčius, ypač moterų. Kodėl? Nes tai idealus sprendimas norinčioms efektyviai kovoti su celiulitu, raukšlelėmis, stangrinti odą, ją atgaivinti ir jauninti. Šio tipo masažuokliai tinka veidui bei visoms kūno sritims.

Mūsų asortimente Jūsų dėmesio laukia itin funkcionalūs vakuuminiai masažuokliai, turintys skirtingas masažines galvutes, modeliuojančias galvutes, kelias valdymo programas, intensyvumo lygius, masažo tipus.

Masažiniai kilimėliai / pagalvėlės / čiužiniai


Tiesiog įsitaisykite komfortiškoje sėdimoje ar gulimoje pozicijoje ir mėgaukitės masažo teikiamais malonumais. Naudotis masažiniu kilimėliu, pagalve ar čiužiniu galėsite namuose, darbo vietoje, kelionės metu. Prioritetą teikite prietaisams, turintiems daugiau intensyvumo lygių, programų, šildymo režimą, pagamintus iš kokybiškų, lengvai prižiūrimų medžiagų – taip turėsite daugiau galimybių lepintis masažu ir nesunkiai pasirūpinsite masažuoklio priežiūra.

Elektriniai masažuokliai


Šiai kategorijai priklauso visi masažuokliai, kurių veikimui reikalinga elektra. Paprastai šie prietaisai pasižymi aukštu funkcionalumu ir vienintelis jų trūkumas yra tas, kad naudotis jais galima tik ten, kur yra elektros lizdas. Tačiau juk gyvename technologijų pasaulyje ir elektra pasirūpinti galime net poilsiaudami gamtoje, tad tai dažnu atveju tikrai nebus problema.

Elektriniai masažuokliai iš mūsų asortimento yra aukštos kokybės ir dovanos geriausią naudojimosi jais patirtį.

Rankiniai masažuokliai


Tokie masažuokliai yra labai patogūs, kompaktiški ir funkcionalūs. Rankiniai masažuokliai gali būti skirti visam kūnui arba konkrečioms sritims. Dėl savo dėkingų gabaritų jie ras vietą kelioniniame krepšyje, nedidelėje rankinėje ar kukliame spintos stalčiuje.

Rankiniai masažuokliai puikiai atpalaiduos raumenų spazmus, įtampą, diskomfortą, malšins skausmą. Jei pasirinksite ilgesnę rankeną turintį masažuoklį, nesunkiai pasieksite nugarą ar kitas sunkiau prieinamas vietas, pavyzdžiui, pečių zoną.

Elektrostimuliatoriai


Elektrostimuliatoriaus veikimas pagrįstas elektrinių impulsų naudojimu. Pastarieji padeda efektyviai atsipalaiduoti, sumažina raumenų įtampą, tempimą ar kitokį diskomfortą. Tokie prietaisai gali būti skirtingų paskirčių: malšinti skausmui, masažuoti, stimuliuoti raumenis.

Mūsų asortimente esantys masažui skirti elektrostimuliatoriai puikiai mažina raumenų skausmą, padeda treniruoti kojas, rankas, jie bus puikus pasirinkimas treniruoti ir veido raumenis! Negana to, elektrostimuliatorius masažuos ir drauge treniruos sėdmenų sritį ir pilvo raumenis – būtent todėl šie aparatai pelnė moterų simpatijas. Dar elektrostimuliatoriai padeda mažinti kojų patikimą ir tobulai atpalaiduoja pėdas. Platų prietaiso funkcionalumą lemia programų skaičius.
Elektrinės stimuliacijos metodas nėra naujiena – jis naudojamas jau gana daug metų, o jo efektyvumą patvirtina toli gražu ne vienas mokslinis tyrimas. Tad Jūs nusipelnėte sau leisti mėgautis kokybišku nugaros, kojų, rankų masažu bei palepinti kiekvieną savo kūno dalį.

Masažinės kojų vonelės


Kas yra masažinės kojų vonelės, aiškinti nereikia. Galbūt tokią jau turite? Pasvarstykite, ar ne pats metas ją pakeisti nauja – modernesne, turinčia dar daugiau funkcijų? O galbūt planuojate tokią vonelę įsigyti pirmą kartą?

Matyt, niekas neprieštaraus, kad pėdų nuovargis neigiamai veikia visą savijautą: skausmas ar diskomfortas plinta į kojas, lemia blogą nuotaiką, energijos stoką, apriboja tam tikras veiklas ir pan. Tad masažinė kojų vonelė bus nepamainoma po žygio pėsčiomis, aktyvios fizinės veiklos, įtemptos darbo dienos ir pan. Vibracinis masažas tobulai atpalaiduoja kojų raumenis, šiluma ramina ir mažina skausmą, sunkumą pėdose.

Mūsų asortimente galite rinktis pėdoms skirtas voneles, turinčias po kelias funkcijas, keičiamus masažinius antgalius, galimybę reguliuoti temperatūrą ir kitų privalumų, padėsiančių atrasti konkrečiai tai, kas geriausia Jūsų pėdoms ir komfortui.

Burbulinio masažo vonios kilimėliai


Šie kilimėliai maudynes vonioje ir atsipalaidavimo terapiją perkels į visiškai kitą lygmenį! Kilimėliai mūsų asortimente yra neslidūs, minkštučiai ir maksimaliai komfortiški. Jie tinka bet kuriai voniai, todėl net galėsite jį pasiimti keliaudami ir visada turėti šalia, kai po turiningos dienos reikės kokybiškai atsipalaiduoti.

Ar žinote, kad burbulinė vonia yra vienas geriausių būdų atpalaiduoti visus kūno raumenis? Todėl burbulinio masažo vonios kilimėlis dovanos relaksą, pailsės tiek kūnas, tiek mintys. Mūsų pasiūloje yra burbulinio masažo kilimėliai su nuotolinio valdymo pulteliu maksimaliam komfortui, keliais skirtingais intensyvumo lygiais ir net specialia talpyklą aromatiniam aliejui, todėl vienu metu mėgausitės ir burbuliniu masažu, ir aromaterapija.

Automobiliniai masažuokliai


Ar galite patikėti, kad rūpintis puikia savijauta, atpalaiduoti pavargusius raumenis galite tiesiog važiuodami automobiliu? Tai drauge ir itin praktiškas pasirinkimas siekiantiems maksimaliai taupyti brangų savo laiką.

Automobilinis masažuoklis užtikrins, kad nejusite nugaros nuovargio arba jis bus kur kas mažesnis net ilgai važiuojant. Negana to, mūsų asortimente esantis masažuoklis pagamintas iš kokybiškų, natūralių medžiagų, leisiančių odai laisvai kvėpuoti, todėl išvengsite prakaitavimo.

Mūsų automobiliniai masažuokliai tinka visiems (nepriklausomai nuo markės) automobiliams: lengviesiems, autobusams, sunkvežimiams. Puiku ir tai, jog jų priežiūra bei švaros užtikrinimas labai paprastas – tereikia valyti drėgna šluoste ir viskas.

BioMed.lt siūlomi masažuokliai atpalaiduoja kūną ir malšina raumenų skausmus, o geriausia, kad visa tai galite padaryti ilsėdamiesi namuose. Šiame puslapyje pateikiamas ne tik prekių asortimentas, bet ir jų kainos bei akcijos. Pasirinkę prekę galite apie ją pasiskaityti plačiau ir užsisakyti internetu.
Slide background