Elektrostimuliatoriai raumenims stimuliuoti (EMS)

Rodoma 1 - 25 iš 25 įrašų
Rodoma 1 - 25 iš 25 įrašų
Rodoma 1 - 25 iš 25 įrašų

Siekiantiems greičiau pasiekti trokštamų sporto rezultatų, prieš treniruotę tinkamai apšilti, padailinti kūno linijas sporto treneriai bei sveikatos priežiūros specialistai rekomenduoja naudoti raumenų elektrostimuliatoriusAukštos kokybės, daugiafunkciniai prietaisai stimuliuoja raumenis, didina sportininko ištvermę, jėgą, padeda greičiau atsigauti raumenims po treniruotės, degina riebalus, todėl žmogaus kūnas tampa atletiškesnis ir kur kas tvirtesnis. Raumenų stiprinimui skirti elektrostimuliatoriai daug kur vadinami EMS (angl. Electrical muscle stimulation). Pastebėjus, jog prie prietaiso aprašo yra raidės EMS galite būti tikri – šis elektrostimuliatorius yra tinkamas Jūsų raumenų stimuliavimui.

 

Raumenų elektrostimuliatoriai tikslingai stimuliuoja kūno raumenis, kad šie atrodytų stangresni, o visas kūnas taptų tvirtesnis. Jie padeda žmogui tapti ištvermingesniam. Kliniškai patvirtinti raumenų elektrostimuliatoriai yra saugūs naudoti, kadangi ši priemonė natūraliai siunčia elektros impulsus ir stimuliuoja raumenis.

 

Elektrinė stimuliacija buvo patvirtinta daugybe mokslinių tyrimų. Laboratorijose atliktais bandymais išsiaiškinta, kad tam tikro dažnio elektros impulsai stimuliuoja raumenis. Dėl to stiprėja kūnas, deginami riebalai, didėja sportininko jėga. Žmogus, prieš ar po treniruočių naudodamas elektrostimuliatorius raumenims, dailina savo kūną bei atsikrato nereikalingų kilogramų.

 

Be to raumenų stimuliatorius veikia ne tik kaip priemonė raumenims stiprinti, bet ir atpalaiduoti. Su pavargusiais ir skaudamais kojų, rankų, nugaros raumenimis susiduria dažnas sporto entuziastas ar profesionalas. Po intensyvių treniruočių ar varžybų juntamas raumenų skausmas gali ne juokais suvaržyti judesius bei sujaukti visus planus. Kad taip neatsitiktų, o raumenys greičiau atsigautų, rekomenduojama raumenų elektrostimuliacija. Elektros impulsai tiesiogiai veikia tam tikrus kūno raumenis, atpalaiduoja juos, todėl ilgainiui skausmas slūgsta, kol galiausiai iš vis dingsta.

 

Jeigu Jums nepakanka laiko ar ryžto reguliariai lankytis sporto salėje, raumenų elektrostimuliacijos aparatai yra puiki priemonė tobulinti kūną net neišeinant iš namų. Kai kurie prietaisų modeliai (pavyzdžiui, gamintojo „GLOBUS“ elektrostimuliatoriai) turi itin pažangią limfodrenažo funkciją, puoselėjančią Jūsų kūno linijas. Atpalaiduojančios procedūros metu nuraminami įsitempę raumenys, raumeninių struktūrų būklė greičiau normalizuojasi, nebejuntamas sunkumas kojose ar rankose, kova su celiulitu tampa lengvesnė, o žmogaus kūnas tampa tvirtesnis. Taip pat sveikatos priežiūros specialistai limfodrenažą rekomenduoja ir dėl natūralaus skysčių pertekliaus, toksinų bei šlakų pašalinimo iš organizmo.

 

Daugelis raumenų elektrostimuliatorių:

- didina raumenų masę;

- stiprina kūno raumenis;

- didina ištvermę bei jėgą;

- stangrina kūną, dailina kūno formas;

- tonizuoja;

- mažina mėšlungio riziką;

- padeda atsikratyti papildomų kilogramų;

- mažina celiulitą;

- moterims formuoja ir pakelia krūtinę;

- padeda atsigauti ir atsistatyti raumenų struktūroms;

ir kt.

 

Šiuo metu prekyboje galima rasti mišraus veikimo bei kitų rūšių elektrostimuliatorių: „Biomed“ elektroninėje parduotuvėje taip pat rasite elektrostimuliatorius , skirtus skausmo malšinimui be maistų (elektroterapijos aparatas TENS), inkontinencijai bei kūno grožiui. TENS – įvairaus skausmo malšinimui skirtas prietaisas, taip pat gali turėti ir raumenų stiprinimo programų. Apie tokių dvejopų funkcijų egzistavimą praneša prekės aprašas: jei jame yra žymės TENS bei EMS – galite būti tikri, kad priemonė ir stiprins raumenis, ir malšins skausmus.

 

Elektroninėje medicinos priemonių ir prietaisų parduotuvėje „Biomed“ galite rinktis įvairių kainų bei funkcijų „MEDISANA“, „GLOBUS“, „Beurer“ bei kitų patikimų gamintojų elektrostimuliatorius raumenims (taip pat skausmui mažinti, inkontinencijai, grožiui). Atsižvelgdami į skirtingus žmonių poreikius bei finansines galimybes, galime pasiūlyti įvairių raumenų elektrosimuliatorių gera kaina. Tik iš patikimų gamintojų tiekiama produkcija reguliariai parduodama pigiau – pasinaudokite specialia akcija ir elektrostimuliatorius įsigykite žemesne nei įprastai kaina.

 

Pažangus būdas koreguoti savo kūno formas bei tapti stipresniais – elektrinė stimuliacija raumenims. Įsigijus „Beurer“, „Medisana, „Globus“ ar kitų žinomų gamintojų prietaisus tobulinsite savo kūną, didinsite jėgą, ištvermę, raumenys po treniruotės atsigaus kur kas greičiau.

 

Užsakymus priimame internetu arba telefonu ir vykdome visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kt. šalies miestai. Daugiau informacijos apie raumenų elektrostimuliatorius, kitas prekes, joms taikomas akcijas bei pristatyto kainas, susisiekus su mūsų komanda.

Susiję straipsniai

Raumenų stimuliatorius: geresnei savijautai ir gražesniam kūnui
Raumenų ryškinimas moterims
Raumeninė stimuliacija. Dažnių tipai ir poveikis
Vidurinio sėdmens raumens elektrostimuliacija
Didžiojo sėdmens raumens elektrostimuliacija
Pusgyslinio ir pusplėvinio dvigalvių šlaunies raumenų elektrostimuliacija
Dvilypio blauzdos raumens elektrostimuliacija
Keturgalvio šlaunies raumens (kvadricepso) elektrostimuliacijos programa
Trigalvio žasto raumens (tricepso) elektrostimuliacija
Trapecinio raumens elektrostimuliacija
Krūtinės raumens elektrostimuliacija
Plačiojo nugaros raumens (Latissimus Dorsi) elektrostimuliacija
Vidinių (pritraukiamųjų) šlaunies raumenų stimuliacija
Deltinio raumens elektrostimuliacija
Geriausias elektrostimuliatorius: techninių savybių apžvalga