Inhaliacijos nuo slogos

Inhaliatorius Medisana IN 550 PRO

Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius MEDISANA IN 550 PRO skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, laringitas, faringitas, bronchiniai susirgimai ir kt.

54,90 €
Inhaliatorius A70

Skirtas naudotis kvėpavimo ligų, kaip bronchinės astmos, laringito, faringito, bronchito ir kitų virusinių infekcijų profilaktikai ir gydymui.

38,01 € 50,68 € -25%
Inhaliatorius AND UN-011

Inhaliatorius AND UN-011 - kvėpavimo ligų gydymui bei profilaktikai tinkamas prietaisas, užtikrinantis efektyvę visų kvėpavimo takų aerozolinę terapiją. Su inhaliatoriumi galima naudoti  įvairius gydytojo paskirtus medikamentus.

70,96 €
Kvapų difuzorius (aromato skleidiklis) Beurer LA30

Kvapų difuzorius Beurer - Jūsų namų jaukumui. Beveik begarsis, skleidžiantis malonų aromatinių aliejų aromatą jūsų namuose.

29,90 €
Inhaliatorius Beurer IH21

Beurer inhaliatoriaus veikimas yra pagrįstas suspausto oro technologija. Skirtas viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų, peršalimo, astmos bei kitų kvėpavimo ligų gydymui.

50,90 €
Elektrinis nosies aspiratorius kūdikiui Novama Pingo

Elektrinis nosies aspiratorius kūdikiui Novama Pingo pritaikytas kūdikio nosies gleivėms surinkti. Tai veiksminga ir lengvo naudojimo priemonė. Aspiratorius pašalina gleives iš nosies ir atlaisvina kvėpavimo takus.

24,75 € 33,00 € -25%
Nosies irigatorius FLAEM Rhino Clear Sprint

Nosies irigatorius FLAEM Rhino Clear Sprint išvalo sinusus, nosies kamščius, nuosėdas, bei sudrėkina sausas nosies membranas. Skirtas vaikų ir suagusiujų nosies ertmės higienos palaikymui.

49,60 € 62,00 € -20%
Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 NE-C301-E

Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 su dviem keičiamomis inhaliacijos galvutėmis padeda vaistams pasiekti viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus. Nosies aspiratorius švelniai išvalo kūdikio užsikimšusią nosytę, taip palengvindamas kvėpavimą.

64,60 € 83,90 € -23%
Oro drėkintuvas su aromaterapijos funkcija Vitammy Mist

Padeda išsaugoti natūralias apsaugines nosies gleivinės ir kvėpavimo takų funkcijas. Palaiko tinkamą patalpų drėgmę šildymo sezono metu. Galima būti naudojamas ir kaip kvapų difuzorius.

39,87 € 46,90 € -15%
Inhaliatorius Novama Nebulino

Inhaliatorių paprasta naudoti, jis tiks visiems šeimos nariams. Padeda kovoti su tokiomis ligomis, kaip bronchitas, plaučių uždegimas, kosulys, peršalimas, sloga, astma.

35,12 € 43,90 € -20%
Inhaliatorius Medel Family EVO

Kompresinis inhaliatorius Medel Family EVO rekomenduojamas asmenims, sergantiems viršutinių kvėpavimo takų ligomis. Jo veiksmingumas taip pat padės po plaučių uždegimo ar bronchito.

34,49 € 45,99 € -25%
Medisana Aroma Pušies aromato namų kvapas

Pušies kvapo aliejus skirtas Medisana kvapų difuzoriams.

5,50 €
Inhaliatorius Homed JLN-2300AIR

Inhaliatorius skirtas viršutinių ir apatinių kviepavimo takų terapijai tiek vaikams, tiek suaugusiems. Saugus ir efektyvus procedūrų atlikimas namuose.

18,75 € 25,00 € -25%
Ultragarsinis inhaliatorius Vapo M1

Ultragarsinis inhaliatorius Vapo M1 - tai kvėpavimo takų ligų profilaktikai skirtas aparatas. 8 ml talpos įrenginys gali purkšti ≥0.25 ml/min greičiu. Įrenginyje suprojektuotas automatinis išsijungimas.

36,40 € 56,00 € -35%
Antgaliai sinusams plauti SoWash burnos irigatoriams

Sinusų plovimo antgaliai 2vnt.. Tinkami naudoti su SoWash burnos irigatoriais.

9,90 €
Profesionalus inhaliatorius FLAEM AirPro 3000 Plus

Galima pasirinkti MMAD dalelytės dydį ir vaisto padavimo gretį. Rankinis purškimo valdymas leidžia tausoti inhaliacijos metu naudojamus vaistus. Komplekte yra dvi Soft Touch kaukės.

125,10 € 139,00 € -10%
Akumuliatorinis inhaliatorius Medel Smart

Inhaliatorius tinka naudojimui namuose ar kelionėje, nes pakrautas gali veikti 45min be elektros energijos lizdo. Inhaliatorius yra lengvas, mažas ir labai tyliai veikia.

78,32 € 89,00 € -12%
Inhaliatorius vaikams FLAEM Lella la Coccinella

Inhaliatorius vaikams FLAEM Lella la Coccinella boružėlės pavidalu yra puikus būdas gydyti mažiausius ligoniukus, kurie serga astma arba turi kitų viršutinių ar apatinių kvėpavimo takų ligų.

75,65 € 89,00 € -15%
Inhaliatorius FLAEM Respir Air

Novatoriškas nebulizatorius RF7 Speed Plus turi du darbo režimus. Mažesnės vaisto dalelytės ir ilgesnis inhaliacijos laikas leidžia vaistui giliai prasiskverbti į apatinius kvėpavimo takus. Greitesnis režimas ir didesnės dalelytės veiksmingai gydo viršutinius kvėpavimo takus.

53,54 € 62,99 € -15%
Inhaliatorius FLAEM Ghibli Plus

Inhaliatorius Ghibli Plus gali dirbti dviem režimais. Prietaisas turi veiskmingą nebulizatorių RF6 Basic2, kuris yra testuotas institute TÜV.  Komplekte yra dvi Soft Touch kaukės. 

42,00 € 52,50 € -20%
Nosies irigatorius FLAEM Rhino Clear Mobile

Nosies irigatorius FLAEM Rhino Clear Mobile išvalo sinusus, nosies kamščius, nuosėdas, bei sudrėkina sausas nosies membranas. Skirtas vaikų ir suagusiujų nosies ertmės higienos palaikymui.

84,15 € 99,00 € -15%
Rankinis nosies gleivių aspiratorius FLAEM Baby Nasal

Prietaisu naudotis labai paprasta. Nereikia siurbti gleivių kūdikiui traukiant savo burna. Speciali atsiurbimo sistema nesukuria spaudimo, todėl yra saugi kūdikiams.

11,82 € 13,90 € -15%
Nosies gleivių aspiratorius VITAMMY Colibri

Lengvas nosies aspiratorius. Nereikia naudoti jokių vienkartinių priedų. Tinka 0-12 metų vaikams. Komplekte yra du skirtingi siurbimo antgaliai.

22,43 € 29,90 € -25%
Nosies aspiratorius CHICCO PhysioClean

Leidžia išvalyti susikaupusį nosies sekretą patogiai ir švelniai. Ergonomiškas dizainas ir minkštas natgalis pritaikyti jautriai mažylio nosytei. Vienkartiniai filtrai užtikrina higieną.

6,75 € 9,00 € -25%
Vienkartiniai filtrai nosies aspiratoriui CHICCO PhysioClean

Vienkartiniai filtrai (antgaliai) nosies aspiratoriui CHICCO PhysioClean, 10vnt.

4,93 € 5,80 € -15%

Slogai gydyti labiausiai rekomenduojami inhaliatoriai. Kodėl? Kadangi tai ne tik priemonė, kuri gali padėti panaikinti jau atsiradusią slogą, tačiau ir vaistas, kuris užkerta kelią slogos atsiradimui apskritai. Žinoma, tokiu atveju inhaliatoriai turi būti naudojami reguliariai. O geriausia inhaliacijoms naudoti specialius aliejus bei druskas, kurios padeda panaikinti slogas, tačiau neturi jokio žalingo poveikio žmogaus kūnui.

Inhaliacijos nuo slogos, naudojant jas reguliariai, turėtų būti pripildytos iš šių augalų pagamintu aliejumi:

  • garstyčių gaminamas aliejus nėra labai malonus, tačiau išties tai labai puiki priemonė, kuri gali padėti kovoti su užsikimšusia nosimi. Jos puikiai tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems, tačiau dažniausiai dėl aštraus kvapo inhaliatorius naudojamas retokai, kartą per mėnesį. Dažniausiai tokios profilaktinės priemonės puikiai užtenka, kad peršalimas Jūsų nekankintų. Visgi, jeigu jis jau apsigyvena jūsų kūne – tokiu atveju inhaliacijos turėtų būti kur kas dažnesnės.
  • Mėtų aliejus yra dar viena labai rekomenduojama priemonė, kuri gali padėti sumažinti staiga atsiradusius slogos simptomus. Didelis privalumas, kad mėtos yra labai gaivios, tad inhaliacijos nuo slogos bus tikrai malonios. Reguliariai jas atlikdami galite išvengti slogos ir net viso peršalimo, kadangi inhaliatoriaus purškiamas aliejus pasiekia problemines vietas, kur dažniausiai apsigyvena virusai.
  • Ramunėlių inhaliacijos yra dar viena puiki priemonė, kuri gali padėti sėkmingai kovoti su nemalonia sloga. Kadangi ramunėlės labai ramina kvėpavimo takus – rekomenduojama inhaliatorius naudoti reguliariai. Tai padės ne tik sergant, tačiau ir kvėpavimui palengvinti apskritai. Ramunėlės yra bene pats mėgstamiausias augalas, iš kurio gaminamas aliejus naudojamas inhaliacijoms. Paprasčiausiai jis padeda panaikinti tiek slogos, tie bronchito, galiausiai, gerklės skausmo simptomus. Svarbiausia, kad dėl savo raminančio poveikio jos nesukelia jokio diskomforto, tad net ir dažnai naudojamos jos padeda maloniai jaustis.
  • Pušų spygliai taip pat labai dažna naudojami inhaliacijoms nuo slogos. Nereikia pirkti jokių specialių aliejų, kadangi namuose išvirus pušų spyglius – gautą tirpalą galima sėkmingai naudoti inhaliacijoms. Dažniausiai jau po kelių kartų pavyksta pasiekti puikų rezultatą, kadangi dingsta sloga ir kvėpuoti tampa kur kas paprasčiau.
  • Inhaliacijos nuo slogos taip pat gali būti atliekamos naudojant ir paprasčiausią vandenį su jūros druska. Tiesa, pirkite specializuotą druską, kadangi automatizuota yra netinkamas pasirinkimas. Ji dažniausiai pradeda dirgint nosies ertmę. Ypač tokiu atveju, kai sloga jau „kankina“‘ ir dažnas pūsdamas palieka žaizdeles.
  • Inhaliatorius nuo slogos padės greitai kovoti su šia nemalonia liga jeigu naudosite pipirmėčių aliejų. Jis yra gana aštrus, tačiau būtent tas aštrumas ir padeda panaikinti nemalonų slogos jausmą, kuris labai dažnai apsunkina kvėpavimą.

Inhaliacijos nuo slogos yra labai puiki priemonė galinti padėti Jums išvengti rimtesnio peršalimo, kuris dažniausiai ir prasideda nuo slogos. Būtent ten dažniausiai apsigyvena pirmieji virusai, kurie vėliau paskinda po visą organizmą. Jeigu juos laiku panaikinsite – pavyks išvengti nemalonaus peršalimo, kuris negydomas galiausiai virsta gripu.