Elektriniai masažuokliai

Rodoma 1 - 40 iš 49 įrašų
Rodoma 1 - 40 iš 49 įrašų
Rodoma 1 - 40 iš 49 įrašų

Šioje prekių kategorijoje rasite platų pasirinkimą elektrinių masažuoklių, skirtų pėdoms, blauzdoms, kojoms, nugarai, sprandui, kaklui, celiulitui ir kt. Priklausomai nuo masažuoklio paskirties, elektrinis kūno masažuoklis gali aktyvinti medžiagų apykaitą, kraujotaką, stangrinti kūno audinius, kovoti su tokiomis sveikatos ir grožio problemomis kaip aknė ar celiulitas. Elektriniai masažuokliai leidžia įdedant mažiau pastangų gauti didesnį masažo malonumą ir naudą. Įkrovus jų bateriją galima mėgautis net kelias valandas trunkančiais masažais.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje Biomed.lt yra:

- Infraraudonųjų spindulių masažuoklis. Tobulai atpalaiduoja raumenis, teigiamai veikia kraujotaką, padeda atsikratyti nuovargio. Jis taps nepamainomas po sunkios darbo dienos, fizinio krūvio ar tiesiog norint palepinti save.
- Nugaros elektrinis masažuoklis – puiki priemonė atsikratyti sunkumo, maudimo ar kito diskomforto nugaros srityje, ypač juosmens zonoje.
- Elektrinis kojų masažuoklis bus tobulas pasirinkimas po sunkios dienos, jei dirbote fizinį darbą, daug vaikščiojote. Jis labai pravers kelionėse.
- Elektrinis veido masažuoklis leis efektyviai ir nededant daug pastangų pasirūpinti savo veido oda – ji atgaus sveiką spindesį, bus elastingesnė, stangresnė. Prietaisas gali būti naudojamas ir kitoms kūno zonoms masažuoti.
- Elektrinis pėdų masažuoklis. Ką rinksitės: raminantį masažą, o gal Shiatsu? Šis prietaisas labai funkcionalus, jis skatins kraujotaką, atgaivins pavargusias kojas, gali padėti kovoti su skausmu, sunkumo jausmu kojose.
- Kaklo elektrinis masažuoklis. Kaklui masažuoti skirtas prietaisas labai funkcionalus, nes gali būti naudojamas ir kaip kojų, pečių, liemens masažuoklis. Skirtingi efektyvumo lygiai ir papildomos funkcijos, pavyzdžiui, šildymo, perkels Jūsų masažą į kitą lygmenį.
- Masažinė kojų vonelė – tikrų tikriausia atgaiva pavargusioms pėdoms! Kelios skirtingos funkcijos leis pasirinkti tai, kas tuo metu aktualiausia: tik vonelė, vibracinis masažas, o gal kaitinimo funkcija?
- Masažuoklis nuo celiulito. Prietaisas padės gerinti kraujo apytaką, stangrinti odą. Elektrinis masažuoklis celiulitui mažinti leis efektyviai siekti tikslo nededant daug pastangų – naudotis tokiu aparatu vienas malonumas!
- Elektrinis galvos masažuoklis užtikrins maksimaliai komfortišką atsipalaidavimą.
- Elektrinis raumenų masažuoklis atpalaiduos, masažuos, aktyvins raumenų kraujotaką, padės sparčiau atsigauti po treniruočių, fizinio krūvio.

Be minėtų, Jūsų dėmesio laukia ir kiti masažuokliai kūnui. Asortimente taip pat yra prietaisai su šiluma – tokia funkcija leidžia dar greičiau ir giliau atsipalaiduoti.

Užtikriname kokybę

Tik pačius aukščiausius reikalavimus atitinkantys masažuokliai tiekiami iš žinomų užsienio (Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Japonijos) ir Lietuvos gamintojų. Šiomis kompanijomis pasitiki daugybė žmonių visame pasaulyje. Įmonių produkcija ir kiekvienas jų elektrinis masažuoklis (celiulitui mažintiraumenų skausmui malšinti ir kitų paskirčių) yra patikrinti oficialiai, atlikus ne vieną klinikinį tyrimą. Saugūs ir patogūs naudoti masažuokliai kojoms, veidui, kūnui ir kiti į elektroninę parduotuvę „Biomed“ patenka tiesiai iš šių kompanijų gamyklų:

- Hydas;
- Medisana;
- Circulation Pro;
- Vida 10;
- Beurer;
- Lanaform;
- Saneo;
- Globus;
- I-Tech;
- LuftHous.

Didelė įvairovė: nuo mažų iki didelių ir labai funkcionalių

Šiuo metu prekyboje šalia įprastų, į rankas imamų masažuoklių, yra ir didesni, ypatingą komfortą garantuojantys aparatai, skirti nugaros, pečių, kojų, pėdų ir kitų kūno dalių masažui, pavyzdžiui, burbulinio masažo vonios generatorius („Hydas“), masažinis čiužinys („Medisana“), kompresinės terapijos aparatas („Vida 10“), masažinė kojų vonelė („Medisana“) ir kt. Ieškantiems patogesnių masažo prietaisų, kuriuos esant reikalui bus nesudėtinga transportuoti, pasiimti kartu į kelionę ar tiesiog laikyti spintoje tarp kitų daiktų, siūlome rinktis itin kompaktiškus lengvus elektrinius masažuoklius (pavyzdžiui, smūginis), 4 pirštų Shiatsu masažuoklius su infraraudonųjų spindulių šildytuvu, jonizuojantį ultragarso masažuoklį, elektrinį vibracinį daugiakryptį masažuoklį, daug simpatijų pelniusį celiulito masažuoklį ir daugelį kitų.

Kur pirkti kokybišką elektrinį masažuoklį?

Tiek anticeliulitinis, atpalaiduojamasis ar gydomasis masažas, daromas profesionalių masažo specialistų, tiek infraraudonųjų spindulių masažuoklis ar visai paprastas rankinis masažo aparatas – visi elektriniai masažuokliai teikia milžinišką naudą tiek žmogaus kūnui, tiek jo sielai.

Pasinaudokite puikia proga ir patrauklia kaina, kol masažo aparatai parduodami su akcija. Jau dabar rinkitės Jums patinkantį masažuoklį internetu, o mes jį pristatysime į Jūsų pageidaujamą vietą visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose miestuose). Reguliariai parduodame prekes su akcija.

Jeigu turite daugiau klausimų dėl produkcijos, gamintojų, kainų, akcijų ar užsakymo pristatymo į namus, susisiekite su „Biomed“ konsultantais nurodytais kontaktais. Taip pat kiekviename prekės puslapyje pateikiami atsiliepimai iš mūsų klientų, kurie padės priimti pirkimo sprendimą.

Susiję straipsniai

Masažuokliai su infraraudonaisiais spinduliais
Masažuokliai kojoms
Masažas: gydomoji galia, rūšys, būdai masažuotis savarankiškai
Galvos ir veido masažuokliai