Rodoma 1 - 24 iš 25 įrašų
Rodoma 1 - 24 iš 25 įrašų
Rodoma 1 - 24 iš 25 įrašų

Elektriniai masažuokliai

Šioje elektrinių masažuoklių prekių kategorijoje pateikiami įvairūs elektriniai masažuokliai pėdoms, blauzdoms, kojoms, nugarai, sprandui, kaklui, celiulitui ir kt. Priklausomai nuo masažuoklio paskirties, elektrinis kūno masažuoklis gali aktyvinti medžiagų apykaitą, kraujotaką, stangrinti kūno audinius, kovoti su tokiomis ligomis ir infekcijomis, kaip aknė ar celiulitas. Daugelis masažuoklių – elektriniai, nes taip, įdedant mažiau pastangų, gaunamas didesnis masažo malonumas ir nauda. Įkrovus jų bateriją, galima mėgautis kelias valandas trunkančiais masažais.Mūsų internetinėje parduotuvėje „Biomed“ yra:

infraraudonųjų spindulių masažuoklis;

- nugaros masažuoklis;

- elektrinis kojų masažuoklis;

- elektrinis veido masažuoklis;

- elektrinis pėdų masažuoklisi;

- kaklo masažuoklis;

- masažinė kojų vonelė;

- masažuoklis nuo celiulito;

- elektrinis galvos masažuoklis;

- elektrinis raumenų masažuoklis;

                      bei kiti masažuokliai kūnui. Asortimente taip pat yra masažuokliai su šiluma, ši funkcija leidžia dar greičiau ir giliau atsipalaiduoti.

Tik pačius aukščiausius reikalavimus atitinkantys masažuokliai tiekiami iš žinomų užsienio (Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Japonijos) ir Lietuvos gamintojų. Šiomis kompanijomis pasitiki daugybė žmonių visame pasaulyje. Įmonių produkcija ir kiekvienas jų elektrinis masažuoklis (celiulitui mažintiraumenų skausmui malšinti ir kitoms paskirtims) yra patikrinti oficialiai, atlikus ne vieną klinikinį tyrimą. Saugūs ir patogūs naudoti masažuokliai kojoms, veidui, kūnui ir kiti į elektroninę parduotuvę „Biomed“ patenka tiesiai iš šių kompanijų gamyklų:

- Hydas;

- Medisana;

- Circulation Pro;

- Vida 10;

- Beurer;

- Lanaform;

- Saneo;

- Globus;

- I-Tech;

- LuftHous.Šiuo metu prekyboje šalia įprastų, į rankas imamų masažuoklių yra ir didesni, bet ypatingą komfortą garantuojantys aparatai, skirti nugaros, pečių, kojų, pėdų ir kitų kūno dalių masažui, pavyzdžiui, burbulinio masažo vonios generatorius („Hydas“), masažinis čiužinys („Medisana“), kompresinės terapijos aparatas („Vida 10“), masažinė kojų vonelė („Medisana“) ir kt. Ieškantiems patogesnių masažo prietaisų, kuriuos esant reikalui bus nesudėtinga transportuoti, pasiimti kartu į kelionę ar tiesiog padėti į spintoje tarp kitų daiktų, siūlome rinktis itin kompaktiškus lengvus elektrinius masažuoklius  (smūginis masažuoklis), 4 pirštų Shiatsu masažuoklius su infraraudonųjų spindulių šildytuvu, jonizuojantį ultragarso masažuoklį, elektrinį vibracinį daugiakryptį masažuoklį, taip parduodamas celiulito masažuoklis ir daugelis kitų.


Tiek anticeliulitinis, atpalaiduojamasis ar gydomasis masažas, daromas profesionalių masažistų, tiek infraraudonųjų spindulių masažuoklis ar visai paprastas rankinis masažo aparatas, - visi elektriniai masažuokliai teikia milžinišką naudą tiek žmogaus kūnui, tiek jo sielai. Pasinaudokite puikia proga ir patrauklia kaina, kol masažo aparatai parduodami su akcija: jau dabar rinkitės Jums patinkantį masažuoklį internetu, o mes jį pristatysime į Jūsų pageidaujamą vietą visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose miestuose). Reguliariai parduodame prekes su akcija. 


Jeigu turite daugiau klausimų dėl produkcijos, gamintojų, kainų, akcijų ar užsakymo pristatymo į namus, susisiekite su „Biomed“ konsultantais nurodytais kontaktais. Taip pat kiekviename prekės puslapyje pristatomi atsiliepimai iš mūsų klientų, kurie paskatins įsigyti norimą prekę

Slide background