Prekių filtravimas

Masažinės sėdynės

Rodoma 1 - 13 iš 13 įrašų
Rodoma 1 - 13 iš 13 įrašų
Rodoma 1 - 13 iš 13 įrašų

Paradoksalu, tačiau šiuo metu ypač greitas gyvenimo ritmas konkuruoja su sėdimu darbu. Jo pasekmė didžiajai daliai žmonių – nugaros, kaklo, juosmens skausmas. Nuolatinis arba ypač stiprus ir staiga atsirandantis skausmas šiose kūno dalyse trukdo kokybiškai judėti, sukelia daug diskomforto, o negydomas gali tik stiprėti. Tačiau ką daryti, jeigu nugaros, kaklo, sėdmenų ar juosmens skausmas nedingsta, naudojami tepalai ir geliai nieko nepadeda, o dirbti sėdimą darbą ar vairuoti automobilį vis tiek reikia? Siūlome Jums išeitį – masažines sėdynes. Tokios kėdės-krėslai leidžia žmogui taisyklingai sėdėti, prisitaiko prie stuburo, kaklo, juosmens formų, masažuoja ir taip mažina nemalonius pojūčius. Masažinės sėdynės gali būti naudojamos tiek namuose, tiek automobilyje, tiek darbe. Išlaikyti fizinį aktyvumą visą dieną bus žymiai paprasčiau, jeigu sėdėsite patogiose kūną švelniai atpalaiduojančiose kėdėse arba krėsluose. Visos masažinės sėdynės yra lengvai uždedamos ant paprastos kėdės, sofos ar automobilio sėdynių, todėl visai nesunkiai jas galėsite pasiimti kartu ten, kur norėsite prisėsti ilgesniam laikui. Nesiramstykite dešimtimis pagalvių grįžę namo po sunkaus darbo ir jauskite komfortą, kol dirbate prie kompiuterio – rinkitės masažines sėdynes arba krėslus (atskirai pastatoma masažinė kėdė).


Masažinės sėdynės, kėdės, krėslai

Masažinės sėdynės automobiliui ir masažinės kėdės - krėslai darbui, namams ar tiesiog poilsiui yra paremtos specialiu atliekamu masažu nugaros, kaklo, juosmens, sėdmenų, sprando ir kitoms sritims. Produkto viduje suprojektuoti specialūs varikliukai. Dirbdami jie veikia nugaros, kaklo ar kitas kūno vietas, kuriose juntamas skausmas, taip jas atpalaiduodami bei tonizuodami. Priklausomai nuo juntamo skausmo ir poreikių, galima pasirinkti įvairias programas ir skirtingo intensyvumo lygio masažą.

 

Masažinės sėdynės arba atskirai pastatomi masažiniai krėslai, kėdės atlieka įvairių sričių masažą:

sprando;

- viršutinės bei apatinės nugaros dalies;

- sėdmenų;

- kaklo;

- pečių;

- juosmens.

 

Dabar prekyboje yra visai elementarių, kelias pagrindines funkcijas turinčių masažinių sėdynių ir ypač profesionalius masažus atliekančių masažinių kėdžių bei krėslų. Nuo kiekvieno žmogaus individualių poreikių ir galimybių priklauso, kokią sėdynę jam įsigyti. Visgi, jeigu ieškote išskirtinio atsipalaidavimo būdo galite išmėginti masažines sėdynes su šildymu. Maloni šiluma užplūstanti kūno vietas sėdint padės pamiršti visus rūpesčius ir skausmus. Taip pat užsienio gamintojai siūlo masažines sėdynes, kuriomis atliekamas Shiatsu taškinis arba sukamasis masažas (unikalus Shiatsu masažuoklis).

 

Elektroninėje medicinos priemonių parduotuvėje „Biomed“ galite rinktis patikimų ir pasaulyje jau įvertintų užsienio gamintojų masažuoklius ant kėdės bei masažuojančius mašinų sėdynių užvalkalus:

- Medisana;

- Lanaform;

- Beurer;

- Lufthouse.

 

Modernaus dizaino, daugiafunkcinė masažinė sėdynė yra aptraukta mažai priežiūros reikalaujančiu audiniu, tad baimintis, kad medžiaga greitai išdils ar išsipurvins – neverta. Tai ypač aktualu vairuojantiems žmonėms. Masažinės sėdynės pritaikytos ir automobiliui. Masažuojantys sėdynių užvalkalai internetu parduodami ne tik naudojimui namuose, bet ir automobilyje. Tai puiki dovana žmonėms, kurių darbas už vairo: tolimųjų reisų vairuotojams, kurjeriams, taxi vairuotojams ir kitiems, kurie didelę dienos dalį praleidžia mašinoje. Masažuojantys automobilių sėdynių užvalkalai nudžiugins kiekvieną.

 

Bene vieni paklausiausių mūsų produktų – kompanijos „Medisana“ masažinės sėdynės „Medisana MC 825“, „Medisana MCN“ ir „Medisana MCH“. Platus pasirinkimas internetu, tinkamas įvairių poreikių turintiems asmenims. O tiems, kurie svajoja apie aukščiausios klasės masažą tiesiog namuose ar biure, puikiai tiks masažinis krėslas „LuftHouse“.

 

Kviečiame atsipalaiduoti sėdint šiuolaikiškuose masažiniuose krėsluose ar auto masažinėse sedynėse. Šiuolaikiškas dizainas, komfortas bei pagalba pavargusiai nugarai, kaklui, sėdmenims, pečiams, juosmeniui, - visa tai gausite įsigiję Jums patinkančią masažo sėdynę. Masažinis krėslas kaina pranoksta sėdynes, tačiau jo sukuriamas poveikis ir funkcijų gausa yra verti šių pinigų. Įsigykite naujas, bandymais patikrintas masažo sėdynes automobiliams gera kaina. Taip pat galite pasinaudoti specialia akcija. Sutaupykite ir mėgaukitės. Užsakymų pristatymas visoje Lietuvoje – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir mažesni miestai ir miesteliai.

 

Daugiau informacijos apie kainas, akcijas, pristatymo sąlygas, gamintojus – susisiekus su „Biomed“ komanda. 

Populiariausios paieškos

Susiję straipsniai

Masažas: gydomoji galia, rūšys, būdai masažuotis savarankiškai
Taškinis masažas ir jo nauda sveikatai
Rankiniai masažuokliai