Svarstyklės, kūno masės analizatoriai

Rodoma 1 - 39 iš 39 įrašų
Rodoma 1 - 39 iš 39 įrašų
Rodoma 1 - 39 iš 39 įrašų

Apie savo kūną žinokite viską! Išmanios svarstyklės padės Jums įvertinti kūno masę, kūno masės indeksą (KMI), riebalų, skeleto raumenų kiekį ir pan. Elektroninės svarstyklės yra tikrų tikriausias kūno masės analizatorius, tiksliai parodantis visas kūno svorio sudedamąsias. Kūno analizės svarstyklės ne tik parodo, kiek sveriate, su šiuo prietaisu lengva sekti kūno riebalus, raumenų kiekį. Priklausomai nuo tokių duomenų galima lengvai kontroliuoti maisto racioną, normuoti maistą ir sėkmingai tobulinti kūno linijas. Taip pat „Biomed“ asortimente turime ir kiekvienai dienai virtuvėje naudojamas maistines svarstykles. Virtuvinės svarstyklės taip pat užtikrina tikslų maisto produktų, patiekalų ir pan. svėrimą. Būsite tikri, kad suvalgysite ar į patiekalą įdėsite tiksliai tiek, kiek reikia.

 

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti įvairių užsienio gamintojų svarstykles maistui bei kūno masei analizuoti. Elektroninėje medicinos priemonių parduotuvėje „Biomed“ rasite kompanijų „Omron“, „Tanita“, „Medisana“, „Beurer“ ir „Vitammy“ svarstykles. Visos šios elektroninės svarstyklės palengvins kasdienybę normuojant maistą ir sekant savo kūno svorį.

 

Svarstyklės - kūno masės analizatorius – tai specialios svarstyklės tiems, kuriems rūpi jų organizmas, mityba ir, žinoma, figūra. Įsigijus tokį prietaisą, galėsite sekti savo kūno būklę, matuoti riebalų kiekį ir daug kitų aspektų. Ypatingai šie aparatai tinka žmonėms, nusprendusiems gyventi sveikiau ir norintiems sulieknėti. Reguliariai atliekama kūno analizė padės tikslingai siekti užsibrėžto tikslo.

 

Kūno sudėties analizatorius tai tarsi asmeninis dietologas Jūsų namuose. Toks kūno riebalų matuoklis padeda:

- matuoti kūno riebalus;

- kontroliuoti maisto racioną;

- planuoti treniruotes ir jas derinti su mityba;

- skaičiuoti KMI (kūno masės indeksą);

- matuoti skeleto raumenų lygį;

- nustatyti bendrąjį raumenų kiekį;

- identifikuoti kūne skysčių kiekį;

- pamatuoti mineralinės kaulų masės lygį;

- sužinoti apie bazinę medžiagų apykaitą ir pagal ją tikslingai suformuoti maisto racioną.

 

Vienos populiariausių svarstyklių – segmentinis kūno kompozicijos analizatorius „Tanita BC-545N“ ypač tiksliai atlieka apie 10 skirtingų matavimų. Aparato tikslumą ir matavimo greitį jau įvertino daug žmonių visame pasaulyje. Lietuvoje šis kūno riebalų matuoklis, kaip ir kitos kūno svarstyklės sparčiai populiarėja.

 

Priklausomai nuo gamintojo ir prietaiso galimybių, skirtingas kūno masės analizatorius gali matuoti ir saugoti nuo kelių iki keliolikos rezultatų. Sekant tokius duomenis yra žymiai lengviau suprasti savo kūno masę, prie to derinti maistą ar treniruočių režimą.

 

Ieškantiems paprastų svarstyklių į savo virtuvę, siūlome aukštos kokybės dietines svarstykles. Šios virtuvinės svarstyklės gelbsti normuojant maisto produktus. Be to, beveik visos virtuvinės dietinės svarstyklės turi 999 maisto produktų duomenų bazę. Elektroninės svarstyklės skirtos tiksliam maisto raciono kontroliavimui, kad būtų pasiektos dailios kūno formos.

 

Kūno masės analizatoriai-svarstyklės yra pagaminti iš tvirtų medžiagų, todėl ant jų svertis gali ir stambesni asmenys. Ko ne kiekvienas kūno riebalų matuoklis yra stikliniu paviršiumi, tai suteikia aparatui išskirtinę, modernią išvaizdą. Virtuvinės svarstyklės pasižymi kompaktiškumu. Svarstyklės yra lengvos, tad jas galima naudoti tiek namuose, tiek pasiimti su savimi vykstant į sodybą, kelionę, atostogaujant prie ežero ir pan.

 

Užsukite į elektroninę medicinos prietaisų ir priemonių parduotuvę „Biomed.lt“ - čia siūlome bene geriausias virtuvinių svarstyklių, kūno masės, kompozicijos, sudėties analizatorių kainas. Iš patikimų gamintojų tiekiamos svarstyklės kaina atitinka įprastus dažnai naudojamus medicinos įrenginius, tačiau jų nauda yra neįvertinama. Turint šį produktą lengvai seksite savo kūną ir prie jo masės pokyčių galėsite normuoti maistą. Užsakytas svarstykles pristatome visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje Šiauliuose, Panevėžyje ir mažesniuose šalies miestuose. Taikome akcijas.

 

Susidomėjote kūno masės analizatoriumi, dietinėmis virtuvinėmis svarstyklėmis, norite daugiau informacijos apie svarstyklių ir kūno riebalų matuoklių kainas, akcijas ir pristatymo sąlygas? Mes pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus! Susisiekite internetu arba telefonu.

Populiariausios paieškos

Susiję straipsniai

Kaip greitai atsikratyti celiulito?
Veiksmingos priemonės nuo celiulito
Kaip atsikratyti celiulito?
Detoksikacijos metodai ir priemonės
Organizmo detoksikacija namuose