Kelio įtvarai

Rodoma 1 - 6 iš 6 įrašų
Rodoma 1 - 6 iš 6 įrašų
Rodoma 1 - 6 iš 6 įrašų

Kelio įtvarai rekomenduojami įvairioms kelio bei kelio girnelės problemoms gydyti: girnelės raiščio patempimui, kelio skausmui, kelio sąnario ligoms, kelio sąnario raiščių patempimui, artrozei ir t.t. Su kelio įtvarais kaulų, sąnarių, raiščių stabilizavimas yra lengvesnis, priemonė apsaugo nuo traumų, o susižalojus, uždegimas išgydomas daug greičiau. Tiek kiekvienai dienai, tiek profesionaliam sportui (pavyzdžiui, bėgimui, krepšiniui ir pan.) tinkantys kelio įtvarai užsidedami paprastai. Kelio kompresija, kurią sukelia priemonė, išlaiko kaulus jų vietoje, neleidžia jiems išnirti, sąnariai bei raiščiai kelio srityje išlieka nepažeisti. Platus kelio įtvarų pasirinkimas pritaikytas pačioms įvairiausioms kelio traumoms.

 

Elektroninės „Biomed“ parduotuvės asortimente yra tokie kelio įtvarai:

- kelio sąnario įtvarai;

- įtvarai kelio girnelei;

- kelio įtvarai tos srities raumenų patempimui;

- kelio girnelės raiščių bei sausgyslių patempimui;

- šildantys kelio įtvarai;

- kiti apsaugantys kelio įtvarai sportui.

 

Vienos svarbiausių žmogaus judamojo aparato dalių – kelio – sandara yra išties sudėtinga. Lanksti kojos dalis, prasidedanti blauzdos viršuje, baigiasi šlaunies apačioje. Šioje vietoje yra didžiausias žmogaus kūno sąnarys. Žmogui judant, kelis išsikiša į priekį, todėl ką nors dirbant, judant, bėgant, sportuojant, ar tiesiog paprastai judant neatsargus judesys gali neigiamai paveikti skirtingas kelio dalis. Jei sužeidžiama tik sąnario išorė, dažniausiai tai atsiperka nedideliu nubrozdinimu, tačiau visos kitos traumos yra laikomos kur kas rimtesnėmis kelio sąnario problemomis.

 

Kelio sandara: jį sudaro sąnario galva, duobė, sąnariniai meniskai, sąnario kapsulė, tepalinės plėvės raukšlės bei maišeliai ir kelio sąnario raiščiai. Neatsargiai sportuojant, stiprios sąveikos su aplinkiniais žmonėmis ar daiktais metu galima ne juokais pažeisti kelį. Kelio sumušimai, kelio sąnario raiščių plyšimai ir pan. sukelia ne tik didelį skausmą, bet ir apriboja judėjimo laisvę. Norint išvengti nemalonių kelio traumų arba palengvinti sužeistų kelio dalių gijimą, patariama naudoti kelių įtvarus.

 

Priklausomai nuo kelių įtvarų tipo, jie:

- mažina kelio skausmą;

- padeda kovoti su kelio sistemoje atsiradusiais uždegimais;

- tinka sergant artrozei, sinovitui;

- taikomi patyrus kelio raiščių ar sausgyslių patempimus, menisko plyšimą;

- naudojami išlaisvėjus kelio girnelės raiščiams;

- dedami, kai dėl nedidelio panirimo reikalingas girnelės centravimas;

- būtini po menisko operacijos;

- paskirsto girnelės raiščiui tenkantį krūvį;

- rekomenduojami, kai žmogui nustatyta blauzdikaulio šiurkštumos osteochondropatija;

- reikalingi pasitempus kelio girnelės raištį.

- tinka esant kelio sąnario buristui;

- fiksuoja bei šildo kelio sąnarį;

- gydo sąnario kremzlės ligas;

- koreguoja ydingą kelio girnelės padėtį;

- priglunda prie odos ir optimaliai apspaudžia kelį;

- pagaminti iš orui pralaidžių medžiagų;

- (kai kurie) gali būti nepastebimi ir nešiojami po rūbais.

 

Daugelis kelio įtvarų yra skirti kelio traumų gydymui, tačiau nemaža dalis priemonių yra prevencinės ir saugančios kelio sąnarį ar raiščius nuo įvairių rimtų sužalojimų. Bene labiausiai apsauginių kelio įtvarų ar juostelių reikalaujanti sporto šaka yra krepšinis. Kelio įtvarai krepšininkams stabilizuoja kelio sąnarį, dėl stipresnės fiksacijos mažėja rizika susižeisti. Išsaugoti sveiką kelį šiems sportininkams (taip pat ir futbolininkams, ledo ritulio žaidėjams, slidininkams ir kt.) – ypatingai svarbu.

 

Daugybės ortopedų-traumatologų atliktų tyrimų metu buvo sukurti optimaliausiai kelio elementus išlaikantys įtvarai. Lengvas, bet tuo pačiu ir tvirtas kojos apspaudimas stabilizuoja kelius, dėl to grėsmė susižeisti būna mažesnė. Šiuo metu gamintojai siūlo įsigyti ir itin modernius 3D technologija numegztus kelio įtvarus. Ne vien kompresijai, bet ir greitesniam gydymui skirti kelių įtvarai gali turėti ir šildančių savybių.

 

Jeigu ieškote, kur pirkti kelio įtvarą, rekomenduojama peržvelgti mūsų asortimentą. Elektroninėje parduotuvėje „Biomed“ rasite daugybę medicininių prietaisų bei priemonių, taip pat ir Jums tinkamiausius kelių įtvarus. Internetu parduodamos prekės tik gera kaina, todėl tinkamą variantą ras kiekvienas. Be to nuolat taikome akcijas. Su akcija parduodamas įtvaras Jums kainuos dar mažiau, tačiau niekuo nesiskirs nuo brangesnių prietaisų kokybės. Užsisakykite kelio įtvarus internetu patrauklia kaina ir užsakymus atsiųsime į bet kurią Lietuvos vietą: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys bei kiti šalies miestai. Jei turite daugiau klausimų, susisiekite su mumis

Susiję straipsniai

Artritas
Osteoartritas
Reabilitacija po traumų
T.E.N.S kategorijos, reabilitacija ir programos