Reduced price! Žastinis kraujospūdžio matuoklis OMRON M4 Intelli IT

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Žastinis kraujospūdžio matuoklis OMRON M4 Intelli IT

Garantija: 60mėn.
Žastinis kraujospūdžio matuoklis OMRON M4 Intelli IT - ypatingai greitai ir tiksliai nustatantis kraujospūdį. Prietaise yra ,,IntellisenseTM" technologija, hipertenzijos indikacija, rezultatų vidurkių skaičiavimo galimybė. Aparatu gali naudotis keli vartotojai.

Detalus aprašymas

More details

OMRON
83,50 €
Kaina:66,80 €
-20%

Pristatysime
liepos 18d. - 19d.
Pristatymas į OMNIVA siuntų terminalą
Nemokamai
Pristatymas į namus
Nemokamai
Mokėkite:
 • Bankiniu pavedimu
 • Elektronine bankininkyste
 • Kortele arba grynais pristatymo metu
 • Lizingu
Lizingo bendrovės:

manufacturer_34.jpg

Automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis OMRON M4 Intelli IT - tikslus būdas kraujospūdžiui matuoti. Inovatyvių technologijų pagalba rezultatai gaunami greitai ir lengvai. 

Šis prietaisas naudoja naujausią Bluetooth Smart technologiją, kuri garantuoja stabilią jungtį ir mažas energijos sąnaudas. Naudojant "OMRON CONNECT" sveikatos priežiūros programėlę, galite savo duomenis iš matuoklio žiūrėti tiesiog savo telefone ar planšetėje. Galite sekti dienos, savaitės ar mėnesio, kraujospūdžio ir pulso matavimo duomenis, išsamiose diagramose.  Be to, duomenis apie savo kraujospūdį jūs galėsite saugoti ir perduoti savo sveikatos priežiūros specialistui.


Aparatas pasižymi šiomis savybėmis:

 • „INTELLI WRAP“ išmani rankovė ypač gerai priglunda prie rankos. 30% didesnė rankovės ir arterijos kontakto sritis garantuoja tikslius matavimo rezultatus. Tinka žastui nuo 22-42 cm.
 • Nereguliaraus pulso indikatoriusAptinka visų formų aritmijas (tame tarpe ir prieširdžių virpėjimą). Jei nereguliaraus pulso dažnis priimtinas (nedidelis), tai ekrane bus matomi rezultatai kartu su nereguliaraus pulso ženklu.
 • Švelni spaudimo kontrolės sistema. Sistema optimaliai parenka greitį ir spaudimą, kad rankovė būtų švelniai pripūsta. Todėl niekada nepajusite skausmo, dėl per daug užveržtos rankos.
 • Hipertenzijos indikatorius. Rodomas tada, kai matavimo metu kraujospūdis  viršija normas (135/85 mmHg).
 • Judėjimo klaidos simbolis. Labai svarbus, vertinant tikslumą.
 • Patobulinta teisingo rankovės uždėjimo sistema- specialus simbolis (užsidega lemputė) pažymi, ar teisingai buvo uždėta rankovė, tam, kad būtų gauti tikslūs matavimo rezultatai.
 • IntellisenseTM technologija nustato reikiamą oro pripūtimo lygį kiekvienam matavimui individualiai, todėl oro niekada nebus pripūsta daugiau nei reikia. IntellisenseTMtechnologija – tai greitas matavimas, patogumas ir tikslumas.
 • Keletas matavimo vidurkio režimų: rytui, vakarui ir savaitei. Galima atskirai peržiūrėti savaitės ryte, ar vakare išmatuotas vidutines vertes.
 • Naudotojo jungiklis 2 asmenims: atmintyje išsaugo 60 matavimų kiekvienam atskirai iš 2 naudotojų su datos ir laiko parodymais.
 • Kliniškai patvirtintas tikslumas pacientams, sergantiems hipertenzija, diabetu, nėščioms moterimsYpatingai patikimas atestavimas, kurį savo produktams taiko didžiausios sveikatos organizacijos.
 • 5 metų garantija.


Žastinio kraujospūdžio matuoklio OMRON M4 Intelli IT ypatybės: 

- moderni ,,Intellisense" oro pripūtimo technologija;
- tobulesnė teisingo rankovės uždėjimo sistema;
- didesnė išmani 22-42 cm rankovė;
- 2 asmenų naudotojo jungiklis (60 matavimų atmintis kiekvienam atskirai);
- parodomas nereguliarus pulsas;
- suteikiama 5 metų garantija.

Atsiliepimai apie prekę
10
 - Esu pirkiniu patenkinta
Gediminas
 - Puikus kraujospūdžio matuoklis, tikrai nenuvilė. Ačiū.
AM
 - Prietaisas atitiko lūkesčius.
Labai geras
 - Labai geras kraujospūdžio matuoklis
Grazina
 - Perku pas jus jiau ketvirta jarta.viskas puiku,esu oatenkinta,viskas greitai ir operativu✌️apararas veikia puikiai
Kokybiskas matuoklis
 - Kokybiskai, tiksliai matuoja. Naudojant kitus matuoklius mano rankai parodymai stipriai keisdavosi del skirtingo zasto imautes uzdejimo. Sis visada rodo tiksliai ir stabiliai. Programele mobiliam telefonui patogi ir lengva naudotis.
matuoklis omron m4 intelli it
 - Viskas puikiai
  
Populiariausios paieškos
Omron kraujospūdžio matuokliai