Masažinės kėdės, krėslai

Rodoma 1 - 13 iš 13 įrašų
Rodoma 1 - 13 iš 13 įrašų
Rodoma 1 - 13 iš 13 įrašų

Dirbate sėdimą darbą ir dienos pabaigoje jaučiatės pavargę? Medisana ir Lanaform masažinės kėdės padės to išvengti ir palaikys Jūsų aktyvumą visos darbo dienos metu. Tai masažuokliai, kurie leis pamiršti dienos stresą ir efektyviai atpalaiduoti savo kūną bei jį tonizuoti. Masažinėmis sėdynėmis džiaugiasi ir automobilių vairuotojai, ir sėdimą darbą biuruose dirbantys žmonės, kurių kūnas ilgą laiką išbūna vienoje pozicijoje bei neabejotinai patiria įtampą.

Masažiniai sėdynių užvalkalai puikiai tinka automobiliui, ši prekė pasitarnauja daug laiko praleidžiantiems prie vairo. Na, o masažinis krėslas-kėdė gali tapti puikia dovana biure dirbančiam kolegai, kuris dažnai skundžiasi nugaros skausmais. Masažinės kėdės yra lengvai pritaikomos, ergonomiškos ir atlieka įvairių sričių masažą:

  • sprando masažas;
  • viršutinės nugaros dalies masažas;
  • apatinės nugaros dalies masažas;
  • sėdmenų masažas;
  • kaklo masažas;
  • masažas šildymu;
  • Shiatsu taškinis masažas;
  • Shiatsu sukamasis masažas;
  • pečių masažas;
  • juosmens masažas.


Masažinės kėdės yra vienas universaliausių ir lengviausiai pritaikomų treniruoklių. BioMed.lt siūlo platų spektrą savarankiškai naudoti skirtų masažuoklių, kurie padės atrasti masažo naudą ir malonumą. Tai puiki dovana sau, kuri leis pamiršti dienos įtampą ir rūpesčius, atpalaiduoti ir kūną, ir protą. Mūsų prekių asortimente rasite masažines sėdynes, kėdes-krėslus, kurie atitiks pačius įvairiausius Jūsų poreikius. Šiame puslapyje pateiktos ne tik mūsų parduodamos masažinės kėdės ir krėslai su išsamiais aprašymais, bet ir jų kainos bei akcijos.

Kuo naudingas masažas?

Masažo nauda žinoma jau nuo seno. Tai terapinė procedūra, kuri yra rekomenduojama profilaktiškai, bet drauge naudinga visiems žmonėms. Masažas padeda atsikratyti raumenų ir sąnarių sąstingio, stiprina širdies ir kraujagyslių veiklą, nervų sistemą, gerina virškinimą ir kvėpavimą. Tai specifinis poveikis audiniams, kuris suteikiamas įvairiais mechaniniais procesais, pavyzdžiui, minkant, trinant, spaudžiant ir kt. Masažą gali atlikti tiek žmogaus rankos, tiek masažuoklis – esminis poveikis nesiskiria.

Kartais sakoma, kad masažas daro stebuklus. Iš tikrųjų, specifinis masažo poveikis ramina ir leidžia atsipalaiduoti, o tai yra labai svarbu ne tik fizinei mūsų būklei, bet ir nervų sistemai. Todėl po masažo jaučiamės pailsėję, geriau užmiegame ir pailsime. Fizinis masažo poveikis stiprina organizmą ir padeda išvengti skausmų, kurie dažnai kyla nuo perdėtos įtampos organizme.

Geriausią ilgalaikį poveikį turi reguliarus masažas, tačiau juo galima mėgautis ir tuomet, kai pajuntate poreikį atsipalaiduoti arba susiduriate su didesne įtampa. Taip organizmas tarsi pripranta, išmoksta atsipalaiduoti ir veikti poilsio režimu. Tai itin svarbu tiems, kurie susiduria su stresu – tokiems žmonėms paprastai sunku gerai pailsėti, jiems sudėtinga pabėgti nuo kankinančių problemų bei rūpesčių ir atsipalaiduoti.

Masažinės kėdės privalumai

Šiuolaikinis žmogus gyvena įtemptu ritmu, nuolat skuba, todėl atsipalaiduoti tampa vis svarbiau. Įtampą jaučiama tiek emociškai, tiek fiziškai, o vienas geriausių metodų ją pašalinti – masažas. Deja, vizitai pas masažo specialistą reikalauja daug laiko ir nemažai kainuoja. Puikia alternatyva yra masažinės kėdės, sėdynės ar krėslai, kurie leidžia mėgautis masažo malonumu tiesiog namuose ar biure. Modernios masažinės kėdės suteikia galimybę rinktis įvairiausius masažo režimus: nuo taškinio iki vibracinio, nuo švelnaus iki intensyvaus, tad kiekvienas galės pasirinkti poreikius geriausiai atitinkančią programą.

Štai keletas masažinių kėdžių privalumų, kurie leis lengvai ir greitai pagerinti savijautą bei gyvenimo kokybę, pamiršti per dieną susikaupusią įtampą ir atsikratyti streso:

· individualios programos leis rinktis pagal savo poreikius ir nuolat keisti masažo intensyvumą;
· masažinės kėdės puikiai atpalaiduoja raumenis, todėl iš karto pasijusite geriau, atsikratysite įtampos;
· masažas gerina kraujotaką ir deguonies pasiskirstymą organizme, o tai naudinga bendrai savijautai;
· masažas švelniai suaktyvina raumenų veiklą;
· masažo procesas yra malonus, todėl užtikrina ne tik gerą fizinę savijautą, bet ir gerina emocinę būklę;
· masažinės kėdės teigiamai veikia dubens raumenis, kurie yra sunkiai stimuliuojami;
· masažo metu sužadinami organizmo procesai, todėl organizmas valosi, sumažėja skysčių kaupimasis, gerėja limfos pratekėjimas ir kt.

Be to, masažinės kėdės puikiai tinka tiems, kurie nemėgsta prisilietimų ar masažo kabinete jaučiasi nedrąsiai. Naudojant masažines kėdes galime laisvai rinktis procedūros laiką ir intensyvumą, susikurti jaukią aplinką ir mėgautis visišku privatumu.

Masažinės kėdės naudojimas

Masažinės kėdės ir sėdynės yra labai universalios ir lengvai pritaikomos. Detalius naudojimo nurodymus rasite kėdės instrukcijoje, tačiau svarbu žinoti, kad rekomenduojamos masažo sesijos dažniausiai trunka maždaug pusę valandos – tokio laiko visiškai pakanka teigiamam masažo poveikiui pasiekti. Kėdės instrukcijoje taip pat rasite patarimus, kaip pasirinkti tinkamiausią masažo programą.

Masažinės sėdynės yra tvirtinamos specialiais diržais, jas galima naudoti ant aukštos kėdės ar fotelio. Naudojimas yra labai paprastas, o masažo programas galite pasirinkti naudodami pultelį. Svarbiausia yra tai, kad masažui nereikia jokio ypatingo pasirengimo ar aprangos, todėl galite juo mėgautis ne tik namuose, po dienos darbų, bet ir pietų pertraukos metu.

Svarbu paminėti, kad masažinės kėdės ir sėdynės yra universalios, todėl jas gali naudoti visi, nepriklausomai nuo lyties, amžiaus ar kūno sudėjimo. Pasikliaukite savo individualiais pojūčiais ir pasirinkite poreikius atitinkančią masažo programą.

Masažinės kėdės-sėdynės priežiūra labai paprasta. Ją galima valyti sausa ar drėgna šluoste, išjungus iš elektros lizdo. Svarbu atkreipti dėmesį, kad tokių masažuoklių negalima skalbti ar panardinti į vandenį – tai gali juos nepataisomai sugadinti.

Kada naudoti masažinę kėdę?

Mėgstantys masažą tikrai įvertins tokios kėdės privalumus, tačiau neverta persistengti. Pasirinkite optimalų masažo laiką – visas rekomendacijas rasite kėdės naudojimo instrukcijoje. Švelnus masažas pašalina susikaupusią įtampą raumenyse, maloniai atpalaiduoja ir ramina. Tinkamiausias laikas tokiai procedūrai – vakaras, kai nebereikia rūpintis reikalais ar namų ruoša, skubėti. Vis dėlto taupant laiką galima mėgautis masažu ir dienos viduryje, tinkamiausią laiką galima pasirinkti individualiai.

Masažo raminamąjį poveikį sustiprins atpalaiduojanti muzika, taip pat galite pasirūpinti smilkalais ar aromatinėmis žvakėmis. Reguliarūs masažai itin rekomenduojami įtemptą ar sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, vairuotojams, taip pat darbe susiduriantiems su fiziniu krūviu. Atsipalaiduoti organizmui yra labai svarbu – tik taip užtikrinamas tinkamas poilsis. Masažinė sėdynė leis kūnui pereiti į poilsio režimą.

Kodėl verta rinktis masažinę kėdę?

Naudoti namuose skirtų masažuoklių asortimentas išties platus, tačiau masažinės kėdės yra vienas populiariausių ir universaliausių pasirinkimų. Tai lemia platus jų funkcionalumas: masažuojamas sprandas, nugaros ir dubens sritys, o tokia plačia apimtimi negali pasigirti nei viena masažuoklis. Taip pat svarbus ir skirtingų masažo programų pasirinkimas, kuris leidžia pritaikyti masažuoklį individualiems poreikiams, tad viena masažine kėde ar sėdyne galės naudotis visa šeima.

Tam tikroms kūno vietoms skirti treniruokliai paprastai yra nedideli ir tai pabrėžiama kaip vienas jų privalumų. Masažinė sėdynė yra kiek didesnė, tačiau nenaudojant ją galima sulankstyti ir ji neužims daug vietos. Taigi, tai aukso viduriukas tarp itin funkcionalaus ir vietą taupančio masažuoklio namams.

Populiarios yra masažinės sėdynės – jos užima nedaug vietos, jas galima vežtis į biurą, naudoti automobilyje ar kaimo sodyboje. Tai labai patogus masažuoklis, kuris puikiai patenkina individualius poreikius ir leidžia mėgautis tobulu atpalaiduojančiu masažu kiekvieną dieną. Be to, masažo metu galite žiūrėti filmą, skaityti knygą ar užsiimti kita širdžiai miela veikla.

Kaip pasirinkti masažinę kėdę?

Masažinės kėdės ir sėdynės skiriasi savo funkcijomis, todėl renkantis reikėtų į tai atkreipti ypatingą dėmesį. Vienas populiariausių pasirinkimų – Shiatsu masažo kėdės, kurios randa slėgio taškus ir juos atpalaiduoja, o štai švediško masažo kėdės suteikia į minkymą panašius judesius. Panagrinėkite masažines funkcijas ir gerai apgalvokite, koks masažo būdas būtų priimtinesnis, taip bus lengviau atlikti tinkamą pasirinkimą.

Masažinės kėdės kaina varijuoja gana plačiame diapazone. Dažniausiai didesnė kaina reiškia platesnį funkcionalumą, tačiau taip pat daugiau dėmesio skiriama ir dizainui bei medžiagoms. Kokybiška masažinė kėdė kainuos brangiau, tačiau tai ilgalaikė investicija į gerą savijautą, kuria mėgausitės tikrai ilgai. Kėdės kainą taip pat lemia ir papildomos funkcijos, pavyzdžiui, galimybė valdyti programas išmaniuoju telefonu.

Rinkdamiesi masažinę kėdę ar sėdynę, apsvarstykite kur ją naudosite. Tinkamiausia vieta – miegamasis arba darbo kambarys, kur galėtumėte atrasti ramią bei jaukią atmosferą, atsipalaiduoti masažo metu ir pabėgti nuo kasdienių rūpesčių.

Mūsų asortimente rasite įvairių masažinių kėdžių-sėdynių, kurios pasižymi lengvu pritaikymu ir naudojimu. Kruopščiai atrinktame asortimente rasite funkcijų įvairovę, kur leis pagerinti savijautą ir gyvenimo kokybę. Dvejojate? Susisiekite su mūsų konsultantais ir jie padės pasirinkti patį tinkamiausią masažuoklį.
Svarbu žinoti, kad mūsų asortimente siūlomos masažinės kėdės ir sėdynės yra originalios, pagamintos pasaulyje pripažintų gamintojų. Visiems gaminiams suteikiama garantija, todėl savo pirkiniu džiaugsitės tikrai ilgai. Tai puiki dovanos sau ar artimam žmogui idėja – daugybė malonių masažo seansų namuose.

Susiję straipsniai

Masažas: gydomoji galia, rūšys, būdai masažuotis savarankiškai
Patarimai dirbantiems sėdimą darbą automobilyje, sunkvežimyje
Taškinis masažas ir jo nauda sveikatai
Raumenų spazmai
Raumenų skausmas: priežastys, malšinimas
Kaip atpalaiduoti raumenis?
Nuovargis