Nėštumo testas VEDALAB Evidence N1 - 1
Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Nėštumo testas VEDALAB Evidence N1

Nėštumo testas Evidence tai savarankiškas, greitas testas, skirtas HCG kiekio šlapime nustatymui ir tuo metu diagnozuojantis nėštumą.

Detalus aprašymas

More details

Vedalab
Pristatysime
liepos 18d. - 19d.
Pristatymas į OMNIVA siuntų terminalą
Kaina: 1,99 €
Pristatymas į namus
Kaina: 2,90 €
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele arba grynais pristatymo metu

vedalab logo.jpg

Nėštumo testas VEDALAB Evidence N1

Galiojimo laikas: iki 2021 01

Evidence nėštumo testas tai savarankiškas, greitas testas, skirtas HCG kiekio šlapime nustatymui ir tuo metu diagnozuojantis nėštumą. 5 minučių bėgyje galima nustatyti 25 mIU / ml HCG lygį. Testą galite naudoti bet kuriuo paros metu, bei labai ankstyvu nėštumo periodu (8-10 dienų po apvaisinimo). Rekomenduojama naudoti pirmąją rytinį šlapimą.
Patikimumas: 99,99%

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Kaip veikia EVIDENCE® nėštumo testas?
Moteriai pastojus jos organizme pradedamas gaminti žmogaus chorioninis gonadotropinis hormonas (hCG), kuris išskiriamas į šlapimą ir ilgainiui jo koncentracija šlapime padidėja. EVIDENCE® nėštumo testas skirtas aptikti hCG hormoną šlapime.

Ar aš turiu atlikti testą tam tikru paros metu?
Jūs galite naudoti EVIDENCE® nėštumo testą bet kuriuo metu dieną arba naktį. Tačiau jei nėštumo terminas yra labai trumpas (8–10 dienų nuo pastojimo), rekomenduojama naudoti pirmąjį rytinį šlapimą.

Kada aš turiu atlikti testą?
Kai tik menstruacijos vėluoja vieną dieną.

Ar išgertas skysčių kiekis turės įtakos rezultatams?
Didelis išgertų skysčių kiekis gali praskiesti šlapimą, todėl gali būti sudėtingiau aptikti hCG. Todėl rekomenduojama vartoti įprastą skysčių kiekį.

Ką daryti, jei man atrodo, kad testo rezultatai yra neteisingi?
Jei Jums nepavyksta nustatyti, ar ovaliame testo langelyje yra juostelė, testą pakartotinai atlikite po 2–3 dienų naudodami naują EVIDENCE® nėštumo testo juostelę. Jeigu testo rezultatas bus teigiamas, atsiras tamsesnė juostelė nei anksčiau atliekant testą. Jei laikysitės nurodymų, Jūsų testo rezultatai bus tikslūs. Dėl tam tikrų vaistų, kurių sudėtyje yra hCG arba kurie vartojami kartu su hCG (pavyzdžiui, Pregnyl, Porfasi, Pergonal), ir retai diagnozuojamos medicininės būklės gali atsirasti klaidingai teigiamas rezultatas. Alkoholis, analgetikai, antibiotikai, kontraceptinės tabletės, hormonų preparatai, kuriuose yra klomifeno citrato (pavyzdžiui, Clomid, Serophen) arba skausmą malšinantys vaistai testo rezultatui įtakos neturi. Testo rezultatas gali būti klaidingai teigiamas, jei per paskutiniąsias 8 savaites Jūs patyrėte persileidimą, darėte abortą ar pagimdėte. Taip gali atsitikti dėl to, kad dėl buvusio nėštumo testas gali aptikti Jūsų organizme esantį hCG.


Aš sugeriantį antgalį šlapime palaikiau ilgiau nei 10 sekundžių. Ar mano gautas rezultatas vis tiek bus tikslus?
Taip. Kelios papildomos sekundės rezultatui įtakos neturi.

Aš sugeriantį antgalį šlapime palaikiau trumpiau nei 5 sekundes. Ar mano gautas rezultatas vis tiek bus tikslus?
Ne, nes šlapimo mėginio tūris gali būti per mažas. 

Ką reiškia, jeigu testo langelyje atsiradusi juostelė yra tamsesnė arba šviesesnė už juostelę kontrolės langelyje?
Jeigu kiekviename langelyje matote juostelę, testo rezultatas yra teigiamas.

Ką reikia daryti, jei testo rezultatas yra teigiamas?
Jeigu testo rezultatas yra teigiamas, Jūs turite kreiptis į gydytoją ir su juo aptarti nėštumą bei tolimesnius veiksmus. Kad būtų užtikrinta Jūsų ir Jūsų kūdikio sveikata, labai svarbi ankstyva prenatalinė priežiūra.

Ką reikia daryti, jei testo rezultatas yra neigiamas?
Jeigu testo rezultatas yra neigiamas, labiausiai tikėtina, kad Jūsų šlapime yra nepakankamas hCG kiekis (testu aptinkamas hCG kiekis yra ne mažesnis kaip 25 mIU/ml) ir Jūs tikriausiai nesate nėščia. Tačiau gali būti, jog Jūs neteisingai apskaičiavote, kada turi prasidėti menstruacijos, ypač jei jos yra nereguliarios. Jeigu menstruacijos neatsiranda per savaitę, testą atlikite pakartotinai. Jeigu testo rezultatas vis tiek yra neigiamas, o menstruacijos neatsirado, Jums reikia kreiptis į gydytoją. Menstruacijos gali vėluoti dėl kitų priežasčių.

O jeigu aš nepalaukiau 5 minučių prieš vertindama rezultatą?
Jeigu testo rezultatą vertinate nepraėjus 5 minutėms, testui atlikti gali nepakakti laiko, todėl testo rezultatas gali būti netikslus. Jeigu kontrolės langelyje atsiranda juostelė, tai reiškia, kad testas yra pabaigtas ir Jūs galite įvertinti rezultatus. NEVERTINKITE rezultatų praėjus daugiau kaip 10 minučių po to, kai sugeriantis antgalis pateko į šlapimą.


Atsisiuntimai