Ankstyvasis nėštumo testas su savaičių nustatymu CARE Diagnostica VIOLA - 1
Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Ankstyvasis nėštumo testas su savaičių nustatymu CARE Diagnostica VIOLA

Ankstyvasis nėštumo testas su savaičių nustatymu tai vienas iš jautriausių nėštumo testų, kuris nustato ankstyvąjį nėštumą nelaukiant menstruacijų užsilaikymo. Šis testas nustato ne tik ankstyvąjį nėštumą, bet ir parodo nėštumo savaites.

Detalus aprašymas

More details

CARE Diagnostica

manufacturer_55.jpg

Ankstyvasis nėštumo testas su savaičių nustatymu CARE Diagnostica VIOLA

Galiojimo laikas: 24 mėn.

Ankstyvasis nėštumo testas su savaičių nustatymu tai vienas iš jautriausių nėštumo testų, kuris nustato ankstyvąjį nėštumą nelaukiant menstruacijų užsilaikymo. Šis testas nustato ne tik ankstyvąjį nėštumą, bet ir parodo nėštumo savaites!

Atsakymas gaunamas per 5 min. Tyrimui geriausias pirmas rytinis šlapimas. Atlikti galima surinkus šlapimo mėginį į indelį ar keliom sekundėm pakišus po šlapimo srove.

Šis imunologinis testas leidžia nustatyti, ar šlapime yra hCG (žmogaus chorioninio gonadotropino). Nors šis testas yra ypatingai tikslus, labai retais atvejais gali pasitaikyti klaidingas rezultatas. Testo gyvulinės kilmės sudėtines dalis ( tokias kaip antikūniai) galima prilyginti infekcinėms medžiagoms, bet jos nesukels pavojaus sveikatai, jeigu visos testo sudėtinės dalys bus naudojamos nepažeidžiant instrukcijos.

Esant normaliam nėštumui ir normaliam vaisiaus vystymuisi moters organizme vyksta daugybė esminių pokyčių. Šie pokyčiai daugiausia susiję su hormonais, kurie padeda moters organizmui prisitaikyti prie nėštumo. Svarbiausi nėštumo hormonai yra estrogenas, progesteronas ir hCG ( žmogaus chorioninis gonadotropinas). hCG kiekis sveikos nesilaukiančios moters šlapime siekia nuo 0 iki 10 TV/L (tarptautinių matavimo vienetų litre). Nėštumo pradžioje hCG kiekis pradeda didėti nuo pat pirmųjų dienų ir dešimtą savaitę pasiekia 230 000 TV/L.Po kūdikio gimimo hCG kiekis vėl pasiekia normalų lygį per dvi savaites. Todėl hCG yra labai geras nėštumo nustatymo rodiklis.

Šis ankstyvojo nėštumo nustatymo testas, kurį daugelį metų sėkmingai naudoja poliklinikų ir ligonių gydytojai, siūlo jums greitą ir patikimą rezultatą. Naudojantis šiuo testu galima nustatyti nėštumą , kai tik hCG kiekis šlapime pasiekia 12 TV/L ar daugiau. Todėl šį testą galima atlikti NELAUKIANT mėnesinių susilaikymo, t.y. praėjus vos 10 dienų po seksualinės sueities.


Testą galima atlikti bet kuriuo dienos metu, bet rekomenduotina naudoti pirmąjį ryto šlapimą, nes šiuo metu hCG koncentracija yra didžiausia. Vaistai arba ligos (pvz., trofoblastinis auglys) irgi gali turėti įtakos jūsų hCG kiekiui ir tapti klaidingo rezultato priežastimi. Kontraceptinių tablečių vartojimas neturi jokios įtakos testo rezultatui.

Kadangi testas yra labai jautrus, jis gali parodyti net ir labai nedidelį hCG kiekį per kelias pirmąsias nėštumo dienas. Tačiau kadangi nemažai nėštumų nutrūksta per keletą pirmųjų savaičių ( 50 proc. per pirmąsias keturias savaites), tai irgi gali tapti klaidingo rezultato priežastimi.