Kaklo, pečių, sprando masažuokliai

Rodoma 1 - 36 iš 36 įrašų
Rodoma 1 - 36 iš 36 įrašų
Rodoma 1 - 36 iš 36 įrašų

Nemalonus sprando ir kaklo skausmas dažniausiai kankina tuos, kurie dirba sėdimą darbą ir tuos, kurie dirba fizinį darbą reikalaujantį nuolatinio daiktų nešiojimo. Tai – lėtinis skausmas, tad labai svarbu ne vartoti vaistus, kurie laikinai  sumažina skausmus, tačiau naikinti priežastis, kurios ir dirgina kaklą bei sprandą. Masažas – efektyviausia priemonė, tačiau egzistuoja kur kas daugiau variantų, tad juo aptarsime, kad pabandžius ir suderinus kelis skirtingus metokus pavyktų rasti Jums labiausiai tinkamą.

Kaklo masažuoklis

Kaklo masažas – pats efektyviausias būdas sumažini nemalonius kaklo skausmus. Daugeliui atrodo, kad kaklo skausmas tikrai nesukels didelio diskomforto ir pagulėjus labai labai greitai praeis. Deja, lėtinis kaklo skausmas labai apsunkina gyvenimą, daugelis žmonių skundžiasi, kad jis trukdo mąstyti, dažnai pereina į galvos bei žandikaulio skausmo. Štai todėl kaklo masažas ir tampa būtinas.

Pirmiausia kaklo masažuoklis turi būti naudojamas reguliariai, taip panaikinant tą židinį, kuris ir sukelia nemalonius skausmus. Vėliau užtenka retesnio apsilankymo, kuris padeda paraikyt gerą organizmo savijautą. Svarbiausia, kad tas masažas turi būti reguliarus, kadangi taip tik taip gali pavykti išvengti nemalonaus skausmo, kuris dažnai trukdo gyventi įprastu rimtu. Žinoma, kaklo – sprando masažas nėra vienintelis būdas sumažinti nemalonius skausmus. Labai puikiai padeda ir fizinis aktyvus. Jeigu neturite daug laiko arba paprasčiausiai nenorite sportuoti – tokiu atveju užteks paprasčiausio mankštos, kurios metu išjudinami visi raumenys reikalingi tinkama kaklo funkcionavimui. Jeigu dirbate sėdimą darbą, tokiu atveju tokios mankštelės turi būti atliekamos reguliariai. Geriausia – kas valandą. Tokiu atveju pailsinate ir akis, o tuo pačiu sprandas bus pamankštintas. Taigi, mankšta suderinta su masažu ir tuo pačiu su tinkamais tepaliukais, kurie bent jau laikinai tam kartui gali sumažinti skausmus – labai geras pasirinkimas. Pirmiausia panaikinamas ligos židinys, o vėliau kaklo masažuokliai padeda palaikyti normalią kaklo poziciją, pavyks išvengti dirginimo.

Sprando masažuoklis

Kaklą ir sprandą dažniausiai skauda kartu, tačiau atskirai nuo kaklo – skaudančiam sprandui taip pat rekomenduojamas kokybiškas masažuoklis. Sprando masažuokliai dažniausiai kartu ir šildo, ir dilgčioja, taip suaktyvindami tas vietas, kurios jums kelia diskomfortą. Svarbiausia, kad tokie sprando masažuokliai nereikalauja jokių papildomų pastangų. Paprasčiausiai užsidėkite juos ant sprando ir laikykite. Pagal poreikius galima reguliuoti programą, kadangi masažuokliai dažniausiai turi kelias skirtingas programas pagal poreikius nuo intensyviausio iki lengviausio. Gydomasis poveikis dažniausiai pajuntamas jau po kelių kartų net ir tokiu atveju, jeigu nemalonų sprando skausmai jus kankino ilgą laiko tarpą. Svarbiausia, kuo greičiau pradėti gydymą, kadangi lėtinės ligos yra baisesnes nei kad tos, kurios laikinai sukelia nemalonus skausmus. Nepanaikinus židinio – nepavyks panaikinti ir diskomforto, kurį sukelia sprando skausmas. Taigi, būtina įvertinti, kas sukelia skausmus ir panaikinus dirgiklį reguliariai naudotis masažuokliu. Kaip padaryti sprando masažą? Nedarykite, palikite darbus įrangai, kurie visą padarys kur kas profesionalai.

Pečių masažuoklis

Pečių masažas reikalingas tuomet, kai nemaloniai skauda pečius. Dažniausiai skausmą sukelia sunkių daiktų kilnojimas, nepatogia pozicija daiktų laikymas. Bet kuriuo atveju – pečių masažuokliai šiuo atveju tampa tikru išsigelbėjimui, kadangi reguliariai lankyti salonuose, kur suteikiamos tokios paslaugos, daugeliui žmonių yra paprasčiausiai per brangu. O namuose prašyti pažįstamo žmogaus, kad jis padarytų Jums masažą – pavojinga. Paprasčiausiai nežinant specialios technikos galima sukelti daugiau sveikatos problemų nei yra iki šiol. Reikia, kad masažą tinkamai atliktų profesionalas, o jeigu neturite finansinių ir laiko galimybių reguliariai pas jį lankytis – tokiu atveju specialus masažuoklis taps puikia alternatyva. Tiesa, kuri tuo pačiu yra pigesnė, o ir pasinaudoti galimybėmis galima bet kada, kai Jums to reikia. Juk labai gerai, kai nereikia taikytis prie kitų žmonių.

Pečių, sprando ir kaklo masažo nauda

Viršutinės kūno dalies masažas reikalauja profesionalumo. Jeigu daugelis mūsų vienas kitam masažuoja nugaras, kadangi tai suteikia daug malonumo, tačiau esame tikri, kad organizmui nesukelsime jokio diskomforto, tai tuo tarpu kaklo, pečių ir sprando vietoms reikalingas profesionalas. O jeigu ne jis – tai bent jau profesionali technika.

  • Sprando masažas padeda panaikinti ūmiai kylančius skausmus. Viršutinės kūno dalies skausmai gali kilti dėl labai skirtingų priežasčių. Dažnai – kelias įvairius daiktus arba ilgą laiką būnant nepatogioje pozicijoje. Bet kuriuo atveju kaklo–pečių masažuoklis leis pamiršti diskomfortą.
  • Kaklo masažas namuose padeda panaikinti ir lėtinius skausmus, kurie gali kankinti kelis mėnesius ir net kelis metus. Svarbiausia, kad tokiu atveju masažą turi daryti speciali technika arba profesionalas, ne savamokslis žmogus. Lėtinio skausmo šaltinis gali būti tam tikras nuokrypis, kuris atsirado dėl netinkamo gyvenimo būdo. Labai svarbu tiksliai išsiaiškinti, kokios priežastys kelia skausmą: slanksteliai, raumenys... Tuomet tiksliai bandyti koreguoti tą vietą.
  • Pečių masažuokliai, kaklo masažuokliai ir kiti – puiki atsipalaidavimo priemonė. Daugelis mūsų įsigyja lėtines ligas vien todėl, kad paprasčiausiai labai intensyviai dirba, neturi laiko kada pailsėti, jaučiasi įsitepę ir panašiai. Masažas yra labai puiki atsipalaidavimo priemonė, kuria galite mėgautis tuomet, kai turite tam laiko ir kai paprasčiausiai norite pasijausti geriau. Specialūs masažuokliai leis geriau pasijausti, panaikinti skausmus ir papildomai atsilaiduoti. Kartais tik tiek ir tereikia, kad labai didelis rūpestis paprasčiausiai nusiristų nuo pečių, kurie yra slegiami ne tik fizinės, tačiau ir psichologinės naštos.

Žinoma, naudą pavyks pajusti tik tokiu atveju, jeigu į pagalbą pasitelksite kokybišką masažuoklį.

Kaip pasirinkti tinkamiausią masažuoklį?

Tiek pečių masažas, tiek pečių juostos masažas, tiek kitų vietų – sunkus darbas, kurį tinkamai atlikti gali tik gera technika. Biomed.lt siūlo labai platų skirtingos technikos pasirinkimą, kad kiekvienas susirastų jam labiausiai tinkamą variantą. Jeigu pats nežinote, kuris Jums tinka labiausiai – kreipkitės į mūsų konsultantus. Patarimai ir rekomendacijos dažniausiai labai supaprastina paieškas.

  • Nuspręskite, kokią pinigų sumą galite skirti masažuokliui. Dažniausiai tai vienas svarbiausių kriterijų galinčių padėti apsispręsti bei teisingai pasirinkti.
  • Siūlome įvertinti ir konkretaus masažuoklio funkciją. Kol vieni šildo – kiti dingčioja ir taip padeda panaikinti skausmus. Kuris labiausiai tinka Jums?
  • Biomed.lt siūlo tik žinomų gamintojų produkciją, tačiau dar vienas svarbus kriterijus gali būti gamintojai apie kuriuos plačiau paskaitysite internete.
  • Pasitikėkite po mūsų prekėmis paliktais komentarais, atsiliepimais, kurios paliko buvę klientai.
  • Įvertinkite, kokia tiksliai kūno verta yra masažuojama, kokios programos siūlomos.
  • Biomed.lt siūlo tiek elektrinius, tiek rankinius masažuoklius. Suprantama, kad pirmieji yra kur kas patogesni, veikia geriau, padeda gerčiau pasiekti norimą rezultatą.

Gyvenimas be skausmų yra kur kas malonesnis. Su tuo geriausiai sutikti gali asmenys, kuriems teko patirti nemalonius sprando, kaklo ir kitų vietų skausmus. Svarbiausia, kad šiuo metu yra labai daug kokybiškų priemonių, kurios gali padėti puikiai jaustis. Žinoma, masažuokliai prisidės apie organizmo sveikatos gerinimo, tačiau papildomai ir jūs turėtume apgalvoti, ar toks gyvenimo ritmas, kurį šiuo metu išgyvenate, tikrai Jums yra tinkamas.

Populiariausios paieškos

Susiję straipsniai

Masažuokliai su infraraudonaisiais spinduliais
Rankiniai masažuokliai
Masažas: gydomoji galia, rūšys, būdai masažuotis savarankiškai