Rodoma 1 - 24 iš 28 įrašų
Rodoma 1 - 24 iš 28 įrašų
Rodoma 1 - 24 iš 28 įrašų

Kvapų difuzoriai

Malonus kvapas Jūsų namuose bei tiesiog ore tvyranti ramybė ir gaiva – šiuolaikiška priemonė, patalpoje paskleidžianti malonų kvapą – kvapų difuzoriai. Elektrinis ultragarsinis difuzorius skaido eterinį aliejų ir į aplinką išskiria malonų kvapą. Nuo seniausių laikų taikyta kvapų terapija populiari išliko iki šiol. Jos nauda bei poveikis žmogaus vidinei būsenai, miego kokybei – akivaizdus: savo namuose ar biure turintys aromaterapinius aparatus lengviau susikoncentruoja, yra labiau atsipalaidavę, mažiau jaučia stresą, jų mąstymas yra orientuotas tik į tai, ką reikia, lengviau pailsi.

 

Kvapų difuzoriai daugelio žmonių namuose dažniausiai naudojami kaip jaukumo suteikiančios priemonės. Automatiškai į patalpos orą išskleidžiamas išskaidytas eterinis aliejus pasklinda po erdvę ir orą praturtina norimu kvapu. Aroma difuzorius turi specialią talpą vandeniui. Į jį įpylus kelis lašus eterinio aliejaus, jis greitai išskaidomas smulkesniais lašais, kurie patekę į orą suteikia patalpos atmosferai itin malonų kvapą.

 
Aroma difuzoriai

Dabar prekyboje esantys aromaterapijos aparatai — aroma difuzoriai — skirstomi į:

- elektrinius difuzorius;

- ultragarsinius difuzorius.

Elektriniai difuzoriai

Elektriniai kvapų difuzoriai veikia panašiai kaip ir daugelis elektrinių prietaisų: jiems reikalingas elektros šaltinis. Stalinę lempą primenantis aroma dizuforius įkištas į kištukinį lizdą pradeda skleisti malonų kvapą. Su šiuo aparatu kambaryje oras tampa grynesnis, juntamas malonus aromatas.  

Ultragarsiniai difuzoriai

Ultragarsiniai kvapų difuzoriai veikia specialios technologijos pagrindu, kai eterinio aliejaus lašai yra padalijami į ypatingai mažas daleles. Tokie prietaisai gali automatiškai įsijungti arba išsijungti. Dėl tokios prietaiso savybės jo naudojimas tampa dar paprastesnis: žmogui nebereikia galvoti, kada įjungti, o kada išjungti aroma difuzorių.


Eterinių aliejų difuzorius

Paprastai eterinių aliejų kvapų difuzoriai turi kelis korpusus, iš kurių vieną nuėmus, galima pripildyti vandens talpą. Jos tūris gali būti įvairus (dažniausiai pasitaiko 100 ml vandens talpa). Į vandenį yra įlašinamas norimo kvapo eterinis aliejus. Nuo karščio vanduo ima garuoti ir taip ne tik drėkina patalpą, bet ir skleidžia malonų aromatą. Įjungtas į elektros tinklą, prietaisas sunaudoja nedaug elektros energijos. Toks taupus veikimas leidžia sutaupyti ir mėgautis maloniu kvapu asmeninėse Jūsų erdvėse namuose arba darbe. Be to, kai kuriuose prietaisuose yra įdiegtas apsaugos mechanizmas, kuris veikia tokiu principu: pasibaigus vandeniui bei eteriniam aliejui specialioje talpoje, aroma difuzorius išvis išsijungia, taip taupydamas elektrą ir apsisaugodamas nuo perdegimo. Eterinių aliejų difuzorius gali būti pripildomas bet kokiu kvapiuoju eteriniu aliejumi. Žinoma, patartina rinktis natūralius eterinius aliejus, kurie ne tik skaniai kvepia, bet ir turi gydomųjų savybių. Difuzorius eteriniams aliejams taip pat gali padėti pagerinti nuotaiką, kovoti su peršalimno ligomis, stiprinti imunitetą, įveikti nemigą, svarbu tinkamai pasirinkti gydomųjų savybių turintį eterinį aliejų.

 
Aromaterapija namuose

Aromaterapija namuose ne tik suteikia patalpoms gaivos, malonaus kvapo, bet ir ramina, padeda atsipalaiduoti, gerina miego kokybę. Aromaterapija namuose buvo populiarus būdas atsipalaiduoti, šalinti įtampą, stresą, gerinti miego kokybę dar prieš kelis tūkstančius metų. Ypatingai Rytų medicinoje kvapų galia gydyti miego sutrikimai, buvo bandoma atstatyti vidinę žmogaus ramybę bei harmoniją. Į orą išsiskyrusios dalelės cirkuliuoja po patalpą. Žmogus užuodžia kvapą, kuris maloniai nuteikia, padeda pamiršti dienos rūpesčius. Difuzorius aromaterapijai namuose gali tapti puikia dovana bet kokia proga, bet kokio amžiaus žmogui.

 

Kvapų difuzoriai aromaterapijai beveik neskleidžia jokio garso, todėl aromaterapija namuose galima mėgautis net ir naktį, kai siekiama ypatingos ramybės bei tylos. Kai kurie prietaisai skleidžia įvairių spalvų šviesą. LED apšvietimas prideda erdvei išskirtinumo ir tampa savotišku šviesos šaltiniu. Šių difuzorių priežiūra – itin paprasta.

 

Elektroninėje medicinos prietaisų ir priemonių parduotuvėje „Biomed“ parduodame šių gamintojų kvapų difuzorius:

- Medisana;

- AirNaturel;

- Beurer.

 

Be to, pas mus galite užsisakyti ir jums patinkančio aromato eterinius aliejus, skirtus miego kokybės gerinimui, atsipalaidavimui. Unikaliais kvapais pasirūpino prancūzų kompanija „AirNaturel“.

 

Kviečiame užsisakyti modernius, patalpą maloniais kvapais praturtinančius aparatus – kvapų difuzorius už gerą kainą. Reguliariai taikome akcijas, todėl aromaterapija Jums atsieis dar pigiau. Mėgaukitės gaiva ir švelniais kvapais bet kada – prietaisai su automatišku įjungimu ar išsijungimu sutaupys Jūsų laiko bei pinigų. Pamirškite įvairius kvapiklius ar oro gaiviklius – jei bet kokia kaina norite namuose ar biure orą paversti švaresniu, rinkitės patikimą aroma difuzorių. Kvapų difuzorius siunčiame visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys bei kiti šalies miestai. Rinkitės akcija pažymėtas prekes ir mokėkite žemesnę kainą už ypatingos kokybės ultragarsinius difuzorius. 

Slide background