Kvapų difuzoriai ir kvapai

Rodoma 1 - 40 iš 54 įrašų
Rodoma 1 - 40 iš 54 įrašų
Rodoma 1 - 40 iš 54 įrašų
Malonus kvapas Jūsų namuose bei tiesiog ore tvyranti ramybė ir gaiva – skamba viliojančiai, tiesa? O pasiekti tai visai nesunku – padės kvapų difuzoriai, šiuolaikiška priemonė, patalpoje paskleidžianti malonų kvapą. Elektrinis ultragarsinis difuzorius skaido eterinį aliejų ir į aplinką išskiria malonų kvapą. Nuo seniausių laikų taikyta kvapų terapija populiari išliko iki šiol. Jos nauda bei poveikis žmogaus vidinei būsenai, miego kokybei – akivaizdus: savo namuose ar biure turintys aromaterapinius aparatus lengviau susikoncentruoja, yra labiau atsipalaidavę, mažiau jaučia stresą, jų mąstymas yra orientuotas tik į tai, į ką reikia atitinkamu momentu, taip pat sunku nepastebėti, jog kur kas lengviau pailsima.

Kvapų difuzoriai, kaip ir pati aromaterapija, pastaruoju metu itin sparčiai populiarėja. Daugelis gyvendami gana įtemptu ritmu ieško įvairių kuo natūralesnių ir nebrangių būdų, kaip efektyviai atsipalaiduoti, mažinti stresą, pailsėti, atgauti jėgas, rūpintis gera savijauta ir puikiu mikroklimatu namuose ar darbo erdvėje. Tad malonų aromatą po patalpas skleidžiantis kvapų difuzorius, nenuostabu, jog sulaukia sėkmės. Juk aromaterapija naudojama ne tik atsipalaiduoti, jos veiksmingumo spektras kur kas platesnis – tai puiki priemonė mažinti stresą, propaguoti sveiką gyvenseną, net atsikratyti kai kurių negalavimų, mažinti įtampą, nuraminti ir t.t.

Kvapų difuzorius – kas tai?

Kvapų difuzoriai daugelio žmonių namuose dažniausiai naudojami kaip jaukumo suteikiančios priemonės. Automatiškai į patalpos orą išskleidžiamas išskaidytas eterinis aliejus pasklinda po erdvę ir orą papildo norimu kvapu. Aroma difuzorius turi specialią talpą vandeniui. Į jį įpylus kelis lašus eterinio aliejaus, jis greitai išskaidomas smulkesniais lašais, kurie patekę į orą suteikia patalpos atmosferai itin malonų kvapą.

Kodėl aromaterapijai rinktis kvapų difuzorių?

Kai kurie aromaterapijai renkasi, pavyzdžiui, žvakes. Paprastai tokio pasirinkimo priežastis yra siekis taupyti, nes žvakės kainuoja pigiau, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje, jei aromaterapija mėgaujamasi periodiškai, kvapų difuzorius bus naudingesnis, sveikesnis ir daug saugesnis pasirinkimas, o ką jau kalbėti apie efektyvumą ir komfortą!..

Taip pat reikia paminėti, kad, pavyzdžiui, žvakės kelia nemažai nepatogumų: privalu itin atidžiai rūpintis saugumu – degant žvakei reikia stebėti, kad prie jos nesiartintų vaikai, augintiniai, kad nesiliestų tekstilės gaminiai ir pan. Tad aromatinės žvakės teikiamais kvapais vargu ar galėsite mėgautis visiškai atsipalaidavę. Juo labiau ji nebus tinkamas pasirinkimas nakčiai. O kvapų difuzorius visus šiuos nesklandumus panaikina – jis saugus naudoti ir vaikams, augintiniams esant šalia, juo galite mėgautis vonioje, miegamajame, svetainėje, darbo kambaryje ar bet kurioje kitoje patalpoje, jis yra visiškai saugus naudoti naktį, papildomų funkcijų turintį prietaisą net galėsite nustatyti, kada jam įsijungti ar išsijungti. Todėl kvapų difuzorius namuose kur kas komfortiškesnis, saugesnis ir geresnis variantas, palyginti su aromaterapijai naudojamomis žvakėmis ar kitomis paprastomis priemonėmis.

Kaip išsirinkti vandeniu užpildomą kvapų difuzorių?

Išsirinkti, kai prietaisų tokia gausa, kaip Biomed.lt asortimente, yra sudėtinga. Tad pateikiame esmines gaires, į kurias tikslinga atkreipti dėmesį, jei žvalgotės naujo kvapų difuzoriaus:
 • Vandens bakelio talpa. Atkreipkite dėmesį, kokia vandens talpa yra įmontuota aparate. Būtent nuo šio rodiklio priklausys ir garinimo trukmė.
 • Triukšmo lygis. Kokį prietaisą besirinktumėte, visuomet verta pasidomėti jo triukšmo lygiu, mat itin garsiai veikiantis gali erzinti, kelti diskomfortą, kurio fone net didžiausi jo privalumai nublanks. Kvapų difuzoriai labai dažnai paliekami veikti ir naktį, tad tylus veikimas bus svarus. Mūsų asortimente galite rinktis iš itin tyliai veikiančių prietaisų – jų veikimas bus visiškai negirdimas ar girdimas minimaliai, bet visai neerzinančiai.
 • Naktinis režimas. Yra tokių kvapų difuzorių, kurie turi LED apšvietimą, sukuriantį itin jaukią, ramia atmosferą. Jie gali tapti funkcionalia naktinės lemputės alternatyva ar miegamajame, vaikų kambaryje sukurti raminantį, prislopintą apšvietimą vakare, naktį.
 • Papildomas privalumas – automatinis išsijungimas. Ši funkcija užtikrins saugumą – pasibaigus vandeniui talpoje prietaisas neperkais, nes išsijungs automatiškai.
 • Papildomas komfortas – nuotolinis valdymas. Išmanaus nuotolinio valdymo funkcija neabejotinai garantuos maksimalų komfortą įjungiant, išjungiant ir valdant kvapų difuzorių.
 • Dizaino ypatumai. Mūsų asortimente gausu įvairių kvapų difuzorių. Visi jie stilingi, dailūs, tad nereikėtų manyti, jog toks prietaisas gali sugadinti vientisą interjero stilių. Plati dydžių, spalvų, formų įvairovė leis atrasti tokį aparatą, kuris puikiai įsilies į modernų, kaimišką, skandinavišką, Provanso, minimalistinį ar kitokį interjerą ir derės jame net labai harmoningai.

Aroma difuzoriai: kokie gali būti?

Dabar prekyboje esantys aromaterapijos aparatai – aroma difuzoriai – skirstomi į:
- elektrinius difuzorius;
- ultragarsinius difuzorius.

Elektriniai difuzoriai

Elektriniai kvapų difuzoriai veikia panašiai kaip ir daugelis elektrinių prietaisų: jiems reikalingas elektros šaltinis. Stalinę lempą primenantis aroma difuzorius įkištas į kištukinį lizdą pradeda skleisti malonų kvapą. Su šiuo aparatu kambaryje oras tampa grynesnis, juntamas malonus aromatas.

Ultragarsiniai difuzoriai

Ultragarsiniai kvapų difuzoriai veikia specialios technologijos pagrindu, kai eterinio aliejaus lašai yra padalijami į ypatingai mažas daleles. Tokie prietaisai gali automatiškai įsijungti arba išsijungti. Dėl tokios prietaiso savybės jo naudojimas tampa dar paprastesnis: žmogui nebereikia galvoti, kada įjungti, o kada išjungti aparatą.

Eterinių aliejų difuzorius

Paprastai eterinių aliejų kvapų difuzoriai turi kelis korpusus, iš kurių vieną nuėmus, galima pripildyti vandens talpą. Jos tūris gali būti įvairus (dažniausiai būna 100 ml vandens talpa). Į vandenį yra įlašinamas norimo kvapo eterinis aliejus. Nuo karščio vanduo ima garuoti ir taip ne tik drėkina patalpą, bet ir skleidžia malonų aromatą. Įjungtas į elektros tinklą prietaisas sunaudoja nedaug elektros energijos. Toks taupus veikimas leidžia išlaikyti ekonomiškumą ir mėgautis maloniu kvapu asmeninėse Jūsų erdvėse namuose arba darbe. Be to, kai kuriuose prietaisuose yra įdiegtas apsaugos mechanizmas, kuris veikia tokiu principu: pasibaigus vandeniui bei eteriniam aliejui specialioje talpoje aroma difuzorius išvis išsijungia, taip taupydamas elektrą ir apsisaugodamas nuo perdegimo. Eterinių aliejų difuzorius gali būti pripildomas bet kokiu kvapiuoju eteriniu aliejumi. Žinoma, patartina rinktis natūralius, kurie ne tik skaniai kvepia, bet ir turi gydomųjų savybių. Difuzorius eteriniams aliejams taip pat gali padėti pagerinti nuotaiką, kovoti su peršalimo ligomis, stiprinti imunitetą, įveikti nemigą, svarbu tinkamai pasirinkti gydomųjų savybių turintį eterinį aliejų.

Kokį eterinį aliejų rinktis kvapų difuzoriui?

Eterinio aliejaus pasirinkimas priklauso ir nuo kvapo – jis turi neerzinti, būti malonus, nes juk kiekvieno žmogaus uoslė skirtingai toleruoja vienus ar kitus kvapus. Tačiau bene didžiausios įtakos pasirinkimui turi poreikiai – kokio eterinių aliejų poveikio tikitės.
 • Jei norite raminančio poveikio, puikus pasirinkimas bus levandų, mėtų, jazminų, baziliko, ramunėlių, melisų, mandarinų, kardamono, apelsinų, rožių, sandalmedžio eteriniai aliejai. Jie puikiai tiks miegamajame ar kitoje poilsio zonoje.
 • Jei norite priešingo – tonizuojančio – efekto, Jūsų akiratyje turėtų atsidurti citrusiniai kvapai, taip pat rozmarino, čiobrelių, kadagių eteriniai aliejai. Jie bus labai geras pasirinkimas darbo kambariui.
 • Atpalaiduojančio poveikio trokštantys turėtų rinktis baziliko, levandų, melisų, kedrų, ramunėlių, apelsinų eterinius aliejus, kurie efektyviai atpalaiduos, padės nusiraminti. Tokie kvapai bus tobulas pasirinkimas po sunkios dienos. Įlašinę jų į vandenį kvapų difuzoriuje mėgaukitės aromatu miegamajame, vonios kambaryje lepindamiesi šilta vonia ir pan.
 • Jei norite šiltų, jaukių kvapų, tiktai patiks imbieras, cinamonas, taip pat rozmarino eteriniai aliejai. Tai ypač puikūs kvapai kalėdiniam laikotarpiui – jie dar labiau sustiprins šventinę nuotaiką namuose ar darbo vietoje.
 • Ieškote šio to gaivaus? Rinkitės mėtų, levandų, pipirmėčių, tujų, mandarinų, citrinų ar kitų citrusinių vaisių eterinius aliejus.
 • Ar žinote, jog kvapų galia yra tokia didelė ir mistiška, jog jie net gali padėti malšinti skausmą? Tokiu poveikiu pasižymi ramunėlių, mėtų, bergamotės, arbatmedžio, rozmarino, levandų eteriniai aliejai.
 • Atėjus šaltajam metų laikui ir drauge prasidėjus peršalimo ligų sezonui, dažnas susirūpina antibakterinėmis savybėmis pasižyminčiais aliejais. Nuolat sklandydami patalpose, kuriose gyvenate ar dirbate, tokie eteriniai aliejai gali būti puiki ir efektyvi prevencinė priemonė nuo peršalimo ligų. Pavydėtinomis antibakterinėmis savybėmis pasižymi arbatmedžio, eukalipto, levandų, cinamono, rozmarino, citrinų, gvazdikėlių, apelsinų, pušų, čiobrelių, šalavijų eteriniai aliejai, negana to, jie dovanoja ir labai malonius kvapus – dviguba nauda!
 • Darbo vietoje labai tiks eteriniai apliejai, didinantys koncentraciją, gerinantys atmintį ir stimuliuojantys smegenų veiklą. Jei Jūsų tikslas toks, tuomet rinkitės citrinų, baziliko, arbatmedžio, čiobrelių eterinius aliejus.
 • Jei slegia niūri nuotaika, kamuoja depresija (taip, kvapai gali būti efektyvi pagalbinė priemonė net kovojant su tokiomis ligomis kaip depresija!), patalpas papildykite įstabiais bergamotės, ramunėlių, šalavijo, jazminų, melisų, levandų, baziliko, rožių, kvapiosios kanangos aromatais.

Kvapų difuzorius ir drėkintuvas viename – verta?

Mūsų asortimente kvapų difuzorių kategorijoje rasite ir dvigubą funkciją atliekančių prietaisų, t. y. oro drėkintuvų su aromaterapijos funkcija. Ar verta įsigyti tokį gaminį? Žinoma! Jei Jūsų patalpose oras sausas ir yra poreikis jį papildomai drėkinti, siekiant maksimalaus komforto, tuomet drėkintuvas su aromaterapijos funkcija bus labai šaunus pasirinkimas.

Kuo mums kenkia sausas oras patalpose?

 • mažėja atsparumas peršalimo ligoms, didėja astmos priepuolių rizika, kur kas gajesnės tampa alergijos;
 • ima varginti gerklės gleivinės, akių ir nosies ertmės džiūvimas, diskomfortą kelia sausėjantys plaukai, trapesni tampa ir nagai;
 • sausas patalpų oras neigiamai veikia odą – ji sparčiai sausėja, gali imti šerpetoti, taip pat vargina ir lūpų džiūvimas;
 • esant patalpoje, kurioje sausas oras, sunkiau įsisavinamas deguonis, todėl juntamas nuovargis, apatija, sumažėjęs darbingumas, neigiamai veikiama ir miego kokybė.
Tai keli esminiai aspektai, kuriuos lemia sausas oras patalpose. Tad kokybiškas drėkintuvas, o dar ir su aromaterapijos funkcija bus tobulas pirkinys. Aparatas užtikrins, kad namuose bus pasiektas ir palaikomas reikiamas, sveikatai naudingas drėgmės lygis, negana to, patalpų oras bus pripildytas gaivaus, kvapnaus, šviežio aromato.

Aromaterapija namuose

Aromaterapija namuose ne tik suteikia patalpoms gaivos, malonaus kvapo, bet ir ramina, padeda atsipalaiduoti, gerina miego kokybę. Tokia terapija namuose buvo populiarus būdas atsipalaiduoti, šalinti įtampą, stresą, gerinti miego kokybę dar prieš kelis tūkstančius metų. Ypatingai Rytų medicinoje kvapų galia gydyti miego sutrikimai, buvo bandoma atkurti vidinę žmogaus ramybę bei harmoniją. Į orą išsiskyrusios dalelės cirkuliuoja po patalpą. Žmogus užuodžia kvapą, kuris maloniai nuteikia, padeda pamiršti dienos rūpesčius. Difuzorius aromaterapijai namuose gali tapti puikia dovana bet kokia proga, bet kokio amžiaus žmogui.

Kvapų difuzoriai aromaterapijai beveik neskleidžia jokio garso, todėl aromaterapija namuose galima mėgautis net ir naktį, kai vertinama ypatinga ramybė bei tyla. Kai kurie prietaisai skleidžia įvairių spalvų šviesą. LED apšvietimas prideda erdvei išskirtinumo ir tampa savotišku šviesos šaltiniu. Negana to, šių difuzorių priežiūra labai paprasta.

Elektroninėje medicinos prietaisų ir priemonių parduotuvėje „Biomed“ parduodame šių gamintojų kvapų difuzorius:
 • Medisana;
 • AirNaturel;
 • Beurer.

Be to, mūsų el. parduotuvėje galite užsisakyti ir jums patinkančio aromato eterinių aliejų, skirtų miego kokybei gerinti, atsipalaiduoti. Unikaliais kvapais pasirūpino prancūzų kompanija „AirNaturel“.

Populiariausi mūsų asortimente

 • Stilingi, kompaktiški ir labai dailūs „Medisana“ kvapų difuzoriai, veikiantys ultragarso technologijos pagrindu. Jiems galima naudoti bet kokio kvapo vandenyje tirpų eterinį aliejų, šie aparatai veikia itin tyliai, negana to, yra labai ekonomiški. Automatinio išsijungimo funkcija garantuoja saugumą. Mirko įpurškimai labai efektyvūs – nuostabaus aromato dalelės tolygiai pasiskirsto patalpos ore. Klientai šiuos kvapų difuzorius labai mėgsta dar ir todėl, kad jei turi LED apšvietimo funkciją.
 • Gražūs, elegantiški „Beurer“ kvapų difuzoriai, veikiantys kone visiškai be garso ir paskleidžiantys nuostabų eterinių aliejų aromatą patalpose. Vizualiai šie aparatai primena nedidelę, gražią stalinę lempą, todėl puikiai įsilies į interjerą ir taps stilingu akcentu. Malonių pastelinių atspalvių šviesa ramina, suteikia jaukumo. Ištuštėjus vandens talpai prietaisas automatiškai išsijungia, taip užtikrindamas saugumą ir padėdamas išvengti prietaiso perdegimo. Dėl itin tylaus veikimo šis kvapų difuzorius yra dažnas pasirinkimas miegamojo patalpai. Privalumų sąrašą papildo ir labai lengvas aparato valymas bei aukštas ekonomiškumo lygis.
 • Mūsų klientų simpatijas sparčiai pelnė ir „Vitammy“ oro drėkintuvai su aromaterapijos funkcija. Tai – du prietaisai viename. Turėdami tokį aparatą namuose ne tik užtikrinsite gaivų, šviežią ir aromatingą patalpų orą, bet ir saugosite savo gerklės, nosies gleivinę, akis, odą, kvėpavimo takų funkcijas ir pan. Tai – oro drėkintuvas, tačiau turi talpą eteriniam aliejui, todėl puikiai atlieka ir kvapų difuzoriaus funkciją. Šis prietaisas bus nepamainomas prasidėjus sezoninėms infekcijoms, „kabinantis“ kvėpavimo takų ligoms, ypač jei vargina sloga, kamuoja kosulys, difuzorius labai pravers sergantiems astma, mat užtikrins tinkamą patalpų drėkinimą. Negana to, labai naudingas, jei sausėja akys, todėl jį labai pamėgę daug dirbantys kompiuteriu.
 • Net išrankiausiųjų poreikius puikiai patenkina ir mūsų „Lanaform“ kvapų difuzoriai. Mikro įpurškimai pasirūpina, jog kvapas sparčiai ir labai tolygiai pasiskirstytų po patalpą. Mėgaukitės nuostabiu aromatu namuose ar darbo patalpoje. Prietaisas yra labai saugus, nes turi automatinio išsijungimo funkciją, užtikrinančią, kad aparatas nustos veikti, jei ištuštės vandens talpykla. Dėl stiklinio gaubto šis aparatas tampa stilinga, elegantiška interjero detale.

Aromaterapija stresui mažinti

Stresas šiandieninio gyvenimo kontekste linksniuojamas itin dažnai. Ir nors aromaterapija gali nebūti itin veiksminga gydant konkrečias ligas, tačiau ji gali padėti mažindama stresą, o juk ne paslaptis, kad būtent pastarasis yra daugelio ligų ir negalavimų priežastis.

Didesnis ar mažesnis stresas kiekvieną iš mūsų lydi kasdien: įtampa darbe, laukiantis atsiskaitymas, svarbus pokalbis su vadovu, komandiruotė, laiko stoka, buities rūpesčiai, sugedęs automobilis ir daugybė kitų aspektų, lemiančių streso lygio didėjimą. Spartus gyvenimo tempas, įsipareigojimai, darbo krūvis, laviravimas tarp darbo, buities, šeimos neleidžia atsipalaiduoti. Kai kurie žmonės sakosi net neįsivaizduojantys, ar galima išvis gyventi be streso. Tad aromaterapija bus puiki išeitis, padėsianti mažinti streso lygį ir kokybiškai atsipalaiduoti.

Puiku tai, kad aromaterapijos naudą „semti“ galite tiesiog būdami namuose, net darydami ir tam tikras kitas veiklas (pavyzdžiui, gamindami maistą, skaitydami knygą, žiūrėdami mėgiamą filmą ar lepindamiesi vonios malonumais). Pasirinkite raminantį, stresą mažinantį poveikį turintį eterinį aliejų, įlašinkite kelis jo lašus į kvapų difuzoriaus vandenį ir mėgaukitės ore sklandančiu raminančiu aromatu. Dar geriau tai, kad aromaterapija neturi jokio šalutinio poveikio!

Kur pirkti kokybišką kvapų difuzorių?

Siūlome mūsų el. parduotuvėje užsisakyti modernius, patalpą maloniais kvapais papildysiančius aparatus – kvapų difuzorius už gerą kainą. Reguliariai taikome akcijas, todėl nuostabi aromaterapija namuose Jums atsieis dar pigiau. Mėgaukitės gaiva ir švelniais kvapais bet kada – prietaisai su automatišku įjungimu ar išsijungimu sutaupys Jūsų laiko bei pinigų. Pamirškite įvairius kvepaliukus ar oro gaiviklius! Jei norite namuose ar biure orą paversti švaresniu ir gaivesniu, rinkitės patikimą aroma difuzorių.

Kvapų difuzorius siunčiame visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys bei kiti šalies miestai. Rinkitės akcija pažymėtas prekes ir mokėkite žemesnę kainą už ypatingos kokybės ultragarsinius difuzorius.

Populiariausios paieškos

Susiję straipsniai

Ultragarsiniai aromatų difuzoriai
Elektriniai difuzoriai
Eterinių aliejų difuzorius