H. pylori testas VEDALAB PYLORI-Screen N1 - 1
Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

H. pylori testas VEDALAB PYLORI-Screen N1

H. pylori bakterijos nustatymo testas PYLORI-Screen N1 skirtas kraujyje aptikti Helicobacter pylori antikūnus. Bakterija H. pylori gyvena skrandyje ir dvylikapirštėje žarnoje ir yra laikoma opų susidarymo priežastimi šiuose organuose bei vėžio rizikos faktoriumi.

Detalus aprašymas

More details

Vedalab
Pristatysime
balandžio 23d. - 24d.
Pristatymas į OMNIVA siuntų terminalą
Kaina: 1,99 €
Pristatymas į namus
Kaina: 2,90 €
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele arba grynais pristatymo metuH. pylori bakterijos nustatymo testas VEDALAB PYLORI-Screen N1

Galiojimo laikas: 36 mėn.

H. pylori bakterijos nustatymo testas tai namų sąlygomis atliekamas testas, skirtas kraujyje aptikti Helicobacter pylori antikūnus.

Žmogui kenksminga bakterija Helicobacter pylori gyvena skrandyje ir dvylikapirštėje žarnoje ir yra laikoma opų susidarymo priežastimi šiuose organuose bei vėžio rizikos faktorium. Helicobacter pylori bakterijomis galima užsikrėsti per rankas ir per burną.

Patekusios į skrandį šios bakterijos apsigyvena apatinėje jo dalyje, kuri pereina į dvylikapirštę žarną. Helicobacter pylori bakterija yra užsikrėtęs beveik kas antras planetos gyventojas. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad iki 75 proc. skrandžio vėžio atvejų išsivysčiusiose šalyse ir apie 90 proc. – besivystančiose šalyse sukelia Helicobacter pylori.

Todėl svarbu aptikti bakterijas, kad būtų galima specialiais antibiotikais jas sunaikinti. Pats veiksmingiausias būdas aptikti bakterijas – rasti cirkuliuojančius specifinius jų antikūnus, nes dėl skrandžio epitelyje esančių Helicobacter pylori bakterijų imuninė sistema ima gaminti specifinius antikūnus. PYLORI-Screen® testu kraujyje aptinkami būtent šie specifiniai antikūnai, kurie rodo, kad organizme yra bakterijų.

Testas gali būti atliekamas bet kuriuo paros metu, kai pasireiškia vienas ar keli iš toliau išvardytų požymių:
- Pakartotini skrandžio ar žarnyno skausmai,
- Pilvo skausmas
- Rūgšties refliuksas (Rėmuo — deginimo skausmas ar diskomfortas, gali pereiti iš skrandžio į savo pilvo ar krūtinės, ar net į gerklę, rūgštus arba kartaus skonio rūgšties atsargines kopijas į gerklę ar burną).

Atsisiuntimai
Atsiliepimai apie prekę
Pirkinys
 - Viskas gerai!
Testas
 - Paprasta naudotis ir greitai gaunami rezultatai. Patenkintas užsakyta preke
Ačiū
 - Naudotis paprasta,tikiuosi ir tikslu
puiku
 - puiku
H. PYLORI TESTAS
 - Puikus testas!
Kokybė tinkama
 - Jokių pretenzijų neturiu
Atsiliepimas
 - Esu visiškai patenkinta suteikta paslauga.
del H.Pylori testo
 - Nera labai sunku nauduoti, taciau reikia atidziai perskaityti instrukcija ir viska daryti taip kaip parasyta. Tkiuosi kad rezultatai patikimi.
Lengva naudoti
 - Puikus gaminys, lengva naudoti