Reduced price! Liapko aplikatorius kilimėlis "Šansas" 6,2 AG - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Liapko aplikatorius kilimėlis "Šansas" 6,2 AG

Kilimėlio dydis - 118x235 mm;
Adatos žingsnis - 6,2 mm.

Detalus aprašymas

More details

Lyapko
25,50 €
Kaina:24,23 €
-5%
Išparduota

lyapko-logo.jpg

Liapko aplikatorius kilimėlis "Šansas" 6,2 AG

  • Adatos žingsnis - 6,2 mm
  • Kilimėlio dydis - 118x235 mm


Seanso trukmė:

  • Tonizuojantis efektas – 10-15 minučių, ritinėliui – 5-7 minutės.
  • Raminantis efektas – nuo 20-30 minučių iki 2 valandų, ritinėliui 10-15 minučių.

Rekomenduojamas kursas yra 10-14 dienų. Po 2-4 savaičių kursą reikėtų pakartoti.

Sudėtis: varis, geležis, cinkas, sidabras, nikelis, medicininė guma.


Naudojimo paprastumas, saugumas, neinvaziškumas, aukštas efektyvumas leidžia aplikatorius naudoti tiek sveikatingumo įstaigose, tiek ir savarankiškam naudojimui namuose.

Aukštas aplikatoriaus efektyvumas sąlygotas intensyvių reflektorinių-mechaninių, galvano-elektrinių ir imunologinių reakcijų.Nugaros skausmas - kaip jo atsikratyti?

Nugaros skausmu skundžiasi daugybė žmonių, o besiskundžiančių amžiaus vidurkis kasmet vis mažėja. Ne tik vyresnio amžiaus žmonės turi nugaros problemų, kurios stipriai sunkina kasdienį gyvenimą. Jauni žmonės, ar net vaikai, dėl įvairių nugaros skausmo priežasčių taip pat kreipiasi į gydytojus. Tiesa, šių skausmų priežastys įvairios. Ypatingai svarbu nustatyti skausmo židinį ir žinoti tikslią diagnozę, tik tada galėsite padėti sau.


Skausmas skirstomas į ūmų ir lėtinį. Žinodami jo savitumą, galėsite geriau suprasti savo organizmą ir jam padėti.


Ūmus skausmas
 – itin stiprus, aštrus skausmas, kuris vis pasikartoja, ilgiausiai gali skaudėti iki kelių mėnesių. Dažniausiai jaučiamas vienoje nugaros zonoje, kiekvieną kartą vis toje pačioje vietoje, trunka nereguliarų laiką. Gali paūmėti po fizinio krūvio. Padeda įprastas gydymas.


Patarimai:
 nekelkite sunkių daiktų, ilgą laiką negulėkite lovoje, nes nusilps nugaros raumenys, tačiau fizinį aktyvumą taip pat didinkite pamažu. Atkreipkite dėmesį į kūno padėtį, išlaikykite taisyklingą stovėseną. Nekentėkite skausmo, jam paūmėjus, kreipkitės į gydytoją. Teiraukitės specialistų dėl įvairių pratimų ir masažų, padėsiančių nugarai, taip pat ortopedinių korsetų. Slopinant nugaros skausmą, gali padėti ir įvairūs adatiniai aplikatoriai, masažiniai voleliai (Pvz. Liapko aplikatoriai), kurie stimuliuoja skaudamą vietą.


Lėtinis
 skausmas – ilgą laiką trunkantis skausmas, kuris tęsiasi ilgiau nei keletą mėnesių. Patiriant lėtinį skausmą, jaučiamas deginantis, aštrus skausmas. Gali tirpti kojos, jaustis bendras kūno sunkumas, kankina bloga savijauta, dirglumas. Dažniausiai skausmas būna dėl sunkios, skausmingos, seniau patirtos traumos, buvusių lūžių, įvairių pakitimų, sąnarių susidėvėjimo, raumenų nusilpimo ar po atliktų operacijų. Įprastas gydymas nepadeda.

Patarimai: nekelkite sunkių daiktų ir nedirbkite sunkaus, fizinio darbo, nes tai gali Jums stipriai pakenkti. Būtina nuolatinė gydytojo priežiūra. Reabilitacinės ir terapinės procedūros ypatingai reikalingos. Slopinant nugaros skausmą, gali padėti ir įvairūs adatiniai aplikatoriai, masažiniai voleliai, kurie stimuliuoja skaudamą vietą.

Liapko aplikatorių naudojimas - nuoroda rusų k.: spausti čia
Moksliniai tyrimai ir straipsniai apie Liapko aplikatorius - nuoroda rusų k.: spausti čia


Atsiliepimai apie prekę
Kilimėlis
 - Jau po pirmo karto pasijutau daug geriau Ačiū
tai ko man reikejo
 - kokybe nuostabi
10
 - Truputis kantrybės+ liapko aplikatorius = didelis šansas atsikratyti nugaros skausmų :)
Liapko aplikatorius kilimėlis "Šansas"
 - Labai kokybiška, aprašymą atitinkanti prekė. Džiaugiuosi įsigijusi, pasiteisino 100 proc.
Populiariausios paieškos
Liapko aplikatoriai, Liapko kilimėliai