Reduced price! Nešiojamas tinklelinis inhaliatorius EVOLU NANO AIR MINI

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Nešiojamas tinklelinis inhaliatorius EVOLU NANO AIR MINI

Garantija: 24mėn.
Tinklelinis inhaliatorius, skirtas inhaliuoti skystus aerozolinius vaistus, kurie skirti inhaliacinei terapijai profesionaliose sveikatos priežiūros įstaigose ir namuose. Taip pat inhaliuoti galima vandenį ir mineralinį vandenį. Tinka vaikams ir suaugusiems pacientams.

Detalus aprašymas

More details

EVOLU
95,99 €
Kaina:74,99 €
-21,00 €

Pristatysime
birželio 18d. - 19d.
Pristatymas į OMNIVA siuntų terminalą
Nemokamai
Pristatymas į namus
Nemokamai
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele arba grynais pristatymo metu
  • Lizingu
Lizingo bendrovės:Nešiojamas tinklelinis inhaliatorius EVOLU NANO AIR MINI

Prietaisas yra tinklelinis inhaliatorius, skirtas inhaliuoti skystus aerozolinius vaistus, kurie skirti inhaliacinei terapijai profesionaliose sveikatos priežiūros įstaigose ir namuose. Taip pat inhaliuoti galima negazuotą mineralinį vandenį ir fiziologinį tirpalą. Tinka vaikams ir suaugusiems pacientams. Vaikai ir žmonės su negalia turi naudoti šį gaminį tinkamai vadovaujant ir prižiūrint. Prietaisas tvirtinamas prie galvos naudojant silikonines juosteles, taip atlaisvinant rankas, o tai yra vienas pagrindinių jo privalumų.
Kompaktiškas (72,5 mm x 67,5 mm x 50,5 mm), bet labai galingas ir efektyvus.

Nešiojamo tinklelinio inhaliatoriaus veikimo principą lemia greiti elektrinės grandinės svyravimai, kurie sukuria keitiklio pjezoelektrinės keraminės mikroschemos rezonansinius virpesius, dėl kurių greitai svyruoja mikrometalinis tinklelis, tada skystis sijojamas per metalinį tinklelį su mažų ląstelių skersmeniu, greitai išstumiant, skystis išpurškiamas į daugybę smulkių dalelių, kurios per inhaliacinę kaukę ar kandiklį patenka į paciento kvėpavimo sistemą, kad būtų pasiektas inhaliacinės terapijos tikslas. Kvėpavimo sistema yra atvira sistema, todėl į smulkias daleles išpurkštas vaistas gali būti tiesiogiai absorbuojamas patekęs į burną, gerklę, trachėją, bronchus, alveoles ir kt., užsilikęs ant paciento audinių gleivinės, o tai padeda pasiekti gydymo tikslą.

Purkštuvo veikimo laikas yra 10 minučių, po kurio jis automatiškai išsijungs. Jei norite tęsti naudojimąsi, spauskite mygtuką. Visada patikrinkite, ar vaistų inde yra pakankamai skysčio.

Inhaliatorius turi režimą, kurio pagalba išpurškiamą dalelių greitį galite nustatyti patys dėka "-/+" mygtukų pagal poreikį - nuo pačio mažiausio ar šiek tiek didesnio greičio.

DĖMESIO. Eteriniai aliejai, sirupai nuo kosulio, skalavimo skysčiai ir lašai, skirti įtrynimui ar garų voniai, inhaliacijai visai netinka. Šie skysčiai dažnai yra klampūs ir gali pakenkti tinkamam prietaiso veikimui, taigi ir ilgalaikiam jo veiksmingumui.

Specifikacija:
- Maitinimas: DC 3.7 V (integruota ličio baterija) arba DC 5.0 V/1.0 А su kintamosios srovės adapteriu
- Energijos suvartojimas: <4,0 W
- Purškimo greitis: 0.15 ml/min ~ 0.90 ml/min
- Dalelių dydis: MMAD < 5 μm
- Veikimo dažnis: 130 kHz ± 10 kHz
- Vaistų indo talpa: 6 ml (Max)
- Prietaiso matmenys / svoris: 72.5 mm(I)× 67.5 mm(P) × 50.5 mm(A) / 72 g
- Kilmės šalis: Šveicarija

Komplekte:  inhaliatorius, suaugusiųjų kaukė (PVC), vaikiška kaukė (PVC), kandiklis (PP), galvos juosta, USB įkrovimo prievadas