Inhaliatoriai ir jų dalys

Rodoma 1 - 40 iš 78 įrašų
Rodoma 1 - 40 iš 78 įrašų
Rodoma 1 - 40 iš 78 įrašų

Kamuoja kosulys, laringitas, kvėpavimo takų infekcijos? Tuomet rekomenduojame įsigyti inhaliatorių, kuris yra laikomas efektyvia gydymo priemone, padedančia sergant kvėpavimo takų ligomis. Inhaliatorius gali puikiai pasitarnauti kaip pagalbinė priemonė sinusitui, laringitui gydyti, palengvinti bronchito, kosulio, slogos simptomus.

Svarbu paminėti, kad inhaliatoriai puikiai tinka ir profilaktikai. Profilaktinės procedūros padės apsisaugoti nuo kvėpavimo takų ligų, be to, inhaliatoriaus kaina yra kur kas patrauklesnė nei mintis, kad susirgus reikės kęsti nemalonius kvėpavimo takų infekcijų simptomus, kuriems malšinti visgi vis vien reikės inhaliatoriaus, o taip pat, greičiausiai, ir vaistų.
Išsamiau apie inhaliacijos rūšis pasiskaityti siūlome mūsų informaciniuose straipsniuose:


Kas yra inhaliatorius?
Inhaliatorius yra prietaisas, skirtas atlikti inhaliacijas kvėpavimo takams. Savo ruožtu inhaliacijos gali būti labai įvairios.

Kaip veikia inhaliatorius? Tai priklauso nuo konkretaus prietaiso, jo tipo ir specifikos. Paprastai šie prietaisai medikamentinį skystį išskaido į smulkutes daleles, kurias purškia į kvėpavimo takus, taip drėkindami juos.

Kam skirtas inhaliatorius? Šis prietaisas skirtas visiems, nepriklausomai nuo amžiaus – jis puikiai tinka patiems mažiausiems, ūgtelėjusiems vaikams, taip pat suaugusiems, senjorams.

Kada naudoti? Inhaliatorių galite naudoti jau pajutę ligų simptomus arba profilaktiškai.

Kam reikalingas inhaliatorius?

Inhaliatorius, pirmiausia, naudojamas tuomet, kai žmogus jau skundžiasi kvėpavimo takų ligomis. Priimta manyti, kad jis labiausiai rekomenduojamas vaikams bei kūdikiams. Visgi statistika rodo, jog paprastas inhaliatorius guli ir daugelio suaugusių žmonių stalčiuose. Paprasčiausiai jie juos naudoja retai. Žinoma, jeigu inhaliatorių pirkote seniai, galbūt jis atrodo neestetiškai, o ir pats naudojimas gana sudėtingas. Biomed.lt siūlo platų pasirinkimą, kad kiekvienas asmuo susirastų jam patį patraukliausią inhaliatorių (ultragarsinį, kompresorinį, druskų ar kt.), kuris padėtų tiek nuo peršalimo, tiek nuo kitų rimtų kvėpavimo takų ligų. Nauda – akivaizdi, tik reikia ja pasinaudoti.

Kam naudojamas inhaliatorius? Jis naudojamas vaikams ir suaugusiems, kai reikia drėkinti kvėpavimo takus, sumažinti bronchų spazmus, palengvinti sekreciją, taip pat mažinti uždegimus. Atsižvelgdami į tai, galime teigti, jog inhaliatorius yra labai geras pasirinkimas gydant bronchitą, bronchinę astmą, laringitą, plaučių uždegimą, viršutines kvėpavimo takų ligas.

Ką pilti? Priklausomai nuo indikacijų (inhaliatorius naudojamas gydymui ar profilaktikai), galima rinktis, ar inhaliacijoms naudosite medikamentus, ar eterinius aliejus. Medikamentus turėtų skirti gydytojas ir nurodyti tikslias jų naudojimo inhaliacijoms dozes. Eterinius aliejus galite pasirinkti ir patys. Daugelio jų savybės yra puikios tiek gydymo, tiek ir profilaktikos kontekste.

Daugelis eterinių aliejų pasižymi antibakteriniu poveikiu, tad inhaliacija gali būti ir turėtų būti atliekama ne tik naudojant vaistus, tačiau ir įsigijus pačius įvairiausius aliejus. Kokybiškai atliekamos inhaliacijos gali padėti išvengti kasmetinių peršalimo ligų, kurios dažniausiai „ateina“ kartu su vėsiuoju metų laiku. Drauge tai ir efektyvi priemonė kovoje su rimtomis ligomis: nuo plaučių uždegimo, nuo astmos, nuo faringito, nuo laringito, nuo bronchito ir kitų bronchinių susirgimų, nuo slogos, nuo kosulio, nuo įvairių kvėpavimo takų ligų, kurios gali labai apsunkinti gyvenimą. Tai ir vaikui, ir suaugusiems, ir net kūdikiams puikiai tinkanti priemonė, kurią paprasta naudoti. Svarbiausia, kad inhaliacija būtų atliekama taisyklingai.


BioMed.lt asortimente yra:


Prekių kataloge rasite BNM, A&D MEDICAL, BEURER, MEDISANA ir OMRON inhaliatorius, kuriuos galėsite įsigyti internetu. Kartu su prekių aprašymais svetainėje rasite inhaliatorių kainas bei akcijas. Taip pat turime ką pasiūlyti ir tiems, kurie nori įsigyti inhaliatorių pigiau.

Naudokite inhaliatorius ir mėgaukitės lengvu kvėpavimu kiekvieną dieną.


Inhaliatorius: kaip išsirinkti?

Nuspręsti, koks inhaliatorius geriausias, padės atsakymas į kelis klausimus. Pirmiausia, įvertinkite, kokio amžiaus asmenys naudosis prietaisu. Ar prietaisas bus skirtas tik vaikams, o gal tik suaugusiems? Jei norite inhaliatoriaus, tiksiančio visiems šeimos nariams, rinkitės universalų – tokių rinkoje daug. Jei aparatą naudos vaikai, prioritetą teikite veikiantiems tyliau, nes mažesni vaikai gali bijoti skleidžiamo garso.

Inhaliatoriai skiriasi išpurškiamų aerozolio dalelių dydžiu. Tai svarbus parametras, nes didesnės dalelės tinka viršutinių kvėpavimo takų susirgimams gydyti, o itin smulkios – apatinių kvėpavimo takų ligų gydymui. Tad įvertinkite šį kriterijų. Puiku, jei prietaisas turi galimybę reguliuoti šių dalelių dydį.

Nuspręskite ir tai, ar norite stacionaraus, ar nešiojamo įrenginio. Daugelio simpatijas pelno mobilūs, kompaktiški prietaisai, nereikalaujantys namuose daug papildomos vietos.

Įvertinkite, kokie priedai Jums aktualūs, kokios papildomą naudą ir daugiau galimybių teikiančios funkcijos reikalingos.

Tikėtina, jog šių aspektų identifikavimas leis susiaurinti pasirinkimų lauką ir įsigyti geriausią inhaliatorių Jums.

Kaip naudoti inhaliatorių?

Dažnam įsigijusiam ar planuojančiam įsigyti inhaliatorių kyla klausimas, kiek laiko kvėpuoti. Taigi atsakome – inhaliacijos laikas yra 15 arba 20 min.

Naudoti inhaliatorių nesudėtinga – pridėkite prietaisą prie burnos, įkvėpkite per burną, o iškvėpkite būtinai per nosį. Kad būtų juntama inhaliacijos nauda rekomenduojamas inhaliatoriaus naudojimas kasdien. Inhaliatoriai puikiai tinka įvairaus amžiaus asmenims: suaugusiems, vaikams, kūdikiams ir visiems, norintiems pagerinti kvėpavimo takų darbą.

Dozė „atlikta“, bet įkvėpta blogai. Ką daryti?

Inhaliacijos trukmė siekia vos kelias sekundes, tačiau daugelis žmonių nemoka tinkamai įkvėpti. Būtinai skaitykite instrukciją, kuri yra pateikiama kartu su prietaisu. Tokiu atveju bus paprasčiau suprasti, kaip tiksliai naudotis. Elektriniai inhaliatoriai naudojami itin paprastai, tačiau net ir šioje vietoje reikia šiek tiek žinių. Kaip naudoti? Visada naudinga pasitarti su savo šeimos gydytoju, kuris paaiškins ir atsakys į iškilusius klausimus.

Jeigu po atliktos inhaliacijos jaučiasi, kad vaistai nugulė ant gomurio (geriausia tai suprasti galima iš pakitusio burnos skonio), drąsiai atlikite vieną arba dvi papildomas inhaliacijas. Net ir tokiu atveju, jeigu naudojate vaistus, o ne eterinius aliejus. Nereikia baimintis, kad vaistų gali būti paprasčiausiai per daug ir tai turėtų kaip nors pakenkti Jūsų organizmui. Skaičiuojama, kad tik apie 10 procentų vaistų tikslingai pasiekia vietą, tačiau to pilnai užtenka, kad jie sunaikintų Jūsų organizme besidauginančias bakterijas.

Jeigu po įkvėpimo, kurį atliekate su vaistais, jaučiate, kad širdis pradėjo labai intensyviai plakti, galbūt net susijaudinote – tokiu atveju įkvėpimas buvo taisyklingas ir nereikėtų kartoti procedūros. Paprasčiausiai tokiu atveju galite gauti per didelį vaistų kiekį, o tai irgi nėra labai naudinga žmogui. Su eteriniais aliejais viskas kiek paprasčiau, kadangi padauginti jų neįmanoma. Na, nebent jau atliekate inhaliacijas per trumpą laiką labai daug kartų, tačiau bent jau kelis kartus – tikrai galima.

Elektrinis prietaisas užtikrina paprasčiausią ir mažiausiai diskomforto sukeliančią procedūrą. Su laiku ateina praktika, tad vėliau iš pirmo karto labai sėkmingai atliksite inhaliacijas.


Kiek kainuoja inhaliatorius?

Inhaliatorių kainos priklauso nuo jų funkcionalumo ir techninių parametrų. Mūsų svetainėje inhaliatoriai kainuoja nuo kelių eurų iki daugiau kaip šimto.

Kur nusipirkti?

Kokybišką inhaliatorių įsigysite mūsų el. parduotuvėje. Pirkti čia labai patogu, greita, visos prekės aprašytos, pateikta išsami informacija.

Atsiliepimai prekių puslapiuose yra pats geriausias ir paprasčiausias būdas įsitikinti, kad jūsų norimas inhaliatorius patenkins poreikius. Atsiliepimus palieka pirkėjai, kurie jau naudojosi Biomed.lt paslaugomis. Taigi, visi jie realūs ir gali padėti apsispręsti, ar konkretus inhaliatorius atitiks Jūsų poreikius.

Biomed.lt parduodamas inhaliatorius – pasirinkimas tiems, kurie nori pamiršti nemalonias peršalimo ligas. Su jomis kovoti yra labai paprasta. Svarbiausia imtis priemonių, kurios padėtų panaikinti visus Jūsų kelyje atsiradusius virusus!
Populiariausios paieškos

Susiję straipsniai

Inhaliacijų procedūros: namuose ar sanatorijose?
Inhaliacijos nuo kosulio
Inhaliacijos nuo slogos
Inhaliacijos nuo gerklės skausmo, užkimimo
Inhaliacijos nuo bronchito
Inhaliacijos nuo laringito
Inhaliacijos nuo sinusito
Profilaktinės inhaliacijos – vaistas nuo peršalimo ligų?
Inhaliatoriaus nauda
Inhaliacija namų sąlygomis
Geriausias inhaliatorius suaugusiems: kaip išsirinkti?
Geriausias inhaliatorius vaikams: koks jis?