Rodoma 1 - 24 iš 32 įrašų
Rodoma 1 - 24 iš 32 įrašų
Rodoma 1 - 24 iš 32 įrašų

Inhaliatoriai

Kamuoja kosulys, laringitas, kvėpavimo takų infekcijos? Tuomet rekomenduojame įsigyti inhaliatorių, kuris yra laikomas efektyvia gydymo priemone, padedančia sergant kvėpavimo takų ligomis. Inhaliatorius gali puikiai pasitarnauti kaip pagalbinė priemonė sinusitui, laringitui gydyti, palengvinti bronchito, kosulio, slogos simptomus.

Svarbu paminėti, kad inhaliatoriai puikiai tinka ir profilaktikos tikslais. Profilaktinės procedūros padės apsisaugoti nuo kvėpavimo takų ligų, be to, inhaliatoriaus kaina yra kur kas patrauklesnė nei mintis, kad apsirkus reikės kęsti nemalonius kvėpavimo takų infekcijų simptomus, kuriems malšinti visgi reikės inhaliatoriaus.


Kaip naudoti inhaliatorių?
Inhaliacijos laikas 15 arba 20 min., pridėkite inhaliatorių prie burnos įkvėpkite per burną ir būtinai iškvėpkite per nosį. Kad būtų juntama inhaliacijos nauda rekomenduojamas inhaliatoriaus naudojimas — kasdien. Inhaliatoriai puikiai tinka įvairaus amžiaus asmenims: suaugusiems, vaikams, kūdikiams ir visiems norintiems pagerinti kvėpavimo takų darbą. 


BioMed.lt
 asortimente yra:

Prekių kataloge rasite BNM, A&D MEDICAL, BEURER, MEDISANA ir OMRON inhaliatorius, kuriuos galėsite įsigyti internetu. Kartu su prekių aprašymais svetainėje rasite inhaliatorių kainas bei akcijas. Taip pat turime ką pasiūlyti ir tiems, kurie nori įsigyti inhaliatorių pigiau.


Naudokite inhaliatorius ir mėgaukitės lengvu kvėpavimu kiekvieną dieną.


Inhaliacijos

Inhaliacijos gali būti įvairios, skaitykite plačiau apie jas mūsų informaciniuose straipsniuose:


Inhaliatoriaus nauda ir pasirinkimas

Daugelis eterinių aliejų pasižymi antibakteriniu poveikiu, tad inhaliacija gali būti ir turėtų būti atliekama ne tik naudojant vaistus, tačiau ir įsigijus pačius įvairiausius aliejus. Kokybiškai atliekamos inhaliacijos gali padėti išvengti kasmetinių peršalimo ligų, kurios dažniausiai „ateina“ kartu su vėsiuoju metų laiku. Tuo pačiu tai ir efektyvus būdas kovoje su rimtomis ligomis: nuo plaučių uždegimo, nuo astmos, nuo faringito, nuo laringito, nuo bronchito ir kitų bronchinių susirgimų, nuo slogos, nuo kosulio, nuo įvairių kvėpavimo takų ligų, kurios gali labai apsunkinti gyvenimą. Tai ir vaikui, ir suaugusiems, ir net kūdikiams puikiai tinkanti priemonę, kurią paprasta naudoti. Svarbiausia, kad inhaliacija būtų atliekama taisyklingai.


Kam reikalingas inhaliatorius?

Inhaliatorius, pirmiausia, naudojamas tuomet, kai žmogus jau skundžiasi kvėpavimo takų ligomis. Priimta manyti, kad jis labiausiai rekomenduojamas vaikams bei kūdikiams. Visgi, statistika rodo, kad paprastas inhaliatorius guli ir daugelio suaugusių žmonių stalčiuose. Paprasčiausiai jie juos naudoja retai. Žinoma, jeigu inhaliatorių pirkote seniai, galbūt jis atrodo neestetiškai, o ir pats naudojimas gana sudėtingas. Biomed.lt siūlo platų pasirinkimą, kad kiekvienas asmuo susirastų jam patį patraukliausią inhaliatorių (ultragarsinį, kompresorinį, druskų ar kt.), kuris padėtų tiek nuo peršalimo, tiek nuo kitų rimtų kvėpavimo takų ligų. Nauda – akivaizdi, tik reikia ja pasinaudoti.


Dozės „atlikta“, bet įkvėpta blogai. Ką daryti?

Inhaliacijos trukmė siekia vos kelias sekundes, tačiau daugelis žmonių nemoka tinkamai įkvėpti. Būtinai skaitykite instrukciją, kuri yra pateikiama kartu su prietaisu. Tokiu atveju bus paprasčiau suprasti, kaip tiksliai naudotis. Elektriniai naudojami itin paprastai, tačiau net ir šioje vietoje reikia šiek tiek žinių. Kaip naudoti? Visada naudinga pasitarti su savo šeimos gydytoju, kuris paaiškins ir atsakys Jums į iškilusius klausimus.


Jeigu po atliktos inhaliacijos jaučiasi, kad vaistai nugulė ant gomurio (geriausia tai suprasti galima iš pakitusio burnos skonio) – tokiu atveju drąsiai atlikite vieną arba dvi papildomas inhaliacijas. Net ir tokiu atveju, jeigu naudojate vaistus, o ne eterinius aliejus. Nereikia baimintis, kad vaistų gali būti paprasčiausiai per daug ir tai turėtų kaip nors pakenkti Jūsų organizmui. Skaičiuojama, kad tik apie 10 procentų vaistų tikslingai pasiekia vietą, tačiau to pilnai užtenka, kad jie sunaikintų Jūsų organizme besidauginančias bakterijas.


Jeigu po įkvėpimo, kurį atliekate su vaistais, jaučiate, kad širdis pradėjo labai intensyviai plakti, galbūt net susijaudinote – tokiu atveju įkvėpimas buvo taisyklingas ir nereikėtų kartoti procedūros. Paprasčiausiai tokiu atveju galite gauti per didelį vaistų kiekį, o tai irgi nėra labai naudinga žmogui. Su eteriniais aliejais viskas kiek paprasčiau, kadangi padauginti jų neįmanoma. Na, nebent jau atliekate inhaliacijas per trumpą laiką labai daug kartų, tačiau bent jau kelis kartus – tikrai galima.


Elektrinis užtikrina paprasčiausią ir mažiausiai diskomforto sukeliančią procedūrą. Su laiku ateina praktika, tad vėliau iš pirmo karto labai sėkmingai atliksite inhaliacijas. Kaip naudoti? Taip, kaip nurodyta instrukcijose. Tokiu atveju nauda bus pajuntama jau po poros inhaliacijų.


Biomed.lt inhaliatoriai

Atsiliepimai prekių puslapiuose yra pats geriausias ir paprasčiausias būdas įsitikinti, kad jūsų „nužiūrėtas“ inhaliatorius patenkins poreikius. Atsiliepimus palieka pirkėjai, kurie jau naudojosi Biomed.lt paslaugomis. Taigi, visi jie realūs ir gali padėti apsispręsti, ar konkretus inhaliatorius atitiks Jūsų poreikius.


Biomed.lt parduodamas inhaliatorius – pasirinkimas tiems, kurie nori pamiršti nemalonias peršalimo ligas. Su jomis kovoti yra labai paprasta. Svarbiausia imtis priemonių, kurios padėtų panaikinti visus Jūsų kelyje atsiradusius virusus!

Slide background