Rodoma 1 - 24 iš 69 įrašų
Rodoma 1 - 24 iš 69 įrašų
Rodoma 1 - 24 iš 69 įrašų

Kraujospūdžio matuokliai

Turite problemų su kraujotaka? O galbūt kamuoja širdies problemos? Tuomet kraujospūdžio matuoklis yra pagrindinis dalykas, kuris turėtų būti Jūsų namuose. O jei vargina sveikatos problemos, susijusios su širdies veikla, kraujotaka, tai būtų puiku, jei kraujospūdžio matuoklį visada turėtumėte su savimi ir, reikalui esant, galėtumėte sekti kraujospūdžio ar pulso pokyčius. Siūlome automatinius kraujospūdžio matuoklius už gerą kainą. Šioje prekių kategorijoje pateiktas ne tik prekių su nuotraukomis sąrašas, bet ir kainos, sutaupyti leidžiančios akcijos. Nuolaida – tai puiki galimybė įsigyti kokybišką matavimo įrenginį pigiau.

Kraujospūdžio matuokliais, kurie yra mūsų siūlomame asortimente, naudotis labai paprasta, o kraujo spaudimo matavimo aparatai greitai ir lengvai nustato sistolinį, diastolinį kraujospūdį bei pulsą. Mūsų asortimente esantys prietaisai automatiškai išsaugo paskutinio matavimo rezultatą, tad sekti pulso ar kraujospūdžio pokyčius labai paprasta.

Mūsų asortimente siūlomi šių prekinių ženklų kraujo spaudimo matuokliai:
 • OMRON;
 • BEURER;
 • A&D MEDICAL;
 • MEDISANA;
 • BODY CARE;
 • HuBDIC;
 • NOVAMA;
 • VITAMMY.
BioMed.lt parduodamų kraujo spaudimo matavimo aparatų rūšys:
Spaudimo matuoklius galite įsigyti internetu, nepriklausomai nuo strateginės vietos: Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje ar bet kuriame kitame Lietuvos kampelyje.

Kraujospūdžio sekimas – kelias į gerą sveikatą

Norėdami įsitikinti, ar Jūsų kraujospūdis yra geras, ar verta sunerimti, svarbu ne tik periodiškai jį matuoti, bet ir sekti, ar rodmenys patenka į normų diapazoną. Tiesa, nuo normų kartais galima nuklysti , tačiau jeigu tie nuklydimai yra labai dažni, būtina apsilankyti pas gydytoją, kuris įvertinęs Jūsų sveikatą pasakys, kodėl kraujospūdžio matuoklio duomenys yra tokie, kokie yra.

Ką rodo kraujo spaudimo skaičiai?


Kraujospūdžio aparatas parodo tris pagrindinius parametrus: sistolinį ir diastolinį kraujospūdį bei pulsą. Žemiau pateikiama lentelė, kurioje matysite tam tikrus intervalus. Koks normalus kraujospūdis yra individualiu atveju, nurodys gydytojas. Bendruoju atveju normalios rekomenduojamos matavimų vertės yra tokios:

                                    Sistolinis kraujospūdis [mm Hg]         Diastolinis kraujospūdis[mm Hg]
Normalus                                       120 – 129                                           80 – 84
Aukštas normalus                       130 – 139                                           85 – 89
Hipertenzija I laipsnis                140 – 159                                            90 – 99
Hipertenzija II laipsnis               160 – 179                                         100 – 109
Hipertenzija III laipsnis                  ≥ 180                                                ≥ 110


Kodėl kyla kraujospūdis?


Kraujo spaudimas gali pakilti dėl įvairių priežasčių: streso, lėtinių ir ūmių ligų. Kartais pakilimas gali trukti ilgą laiką, todėl jo pacientas praktiškai nepajaučia, kraujagyslės spėja prisitaikyti. Ūmaus pakilimo atveju juntami tokie simptomai kaip galvos skausmas ir svaigimas, skausmai širdies plote, širdies plakimo suintensyvėjimas. Būtina periodiškai matuoti kraujo spaudimą, nes tik taip galima sužinoti apie pakitimus.

Kaip sumažinti kraujospūdį?


Daugeliui atrodo, kad kraujo spaudimą galima reguliuoti tik vaistais. Vis dėlto yra ir paprastų metodų, kaip numušti kraujospūdį. Galima panardinti kojas į karštą vandenį, atlikti taškinį masažą ar kvėpavimo pratimus. Vieno būdo, kaip greitai sumažinti kraujospūdį nėra, tačiau verta išmėginti arbatas. Kokia arbata mažina kraujo spaudimą, priklauso nuo jį lemiančių veiksnių. Nervinio pobūdžio paūmėjimus sumažins gudobelių arbata, kurią reikėtų gerti 2–3 kartus per dieną. Sergant hipertenzija rekomenduojama meškinių česnakų arbata, o profilaktikai naudinga kavą pakeisti žaliąja arbata. Vis dėlto, kas mažina kraujo spaudimą, priklauso nuo jo kilmės – kartais vienintelė pagalba yra vaistai.

Kodėl krenta kraujospūdis?


Kraujospūdis gali ne tik pakilti, bet ir nukristi. Pastaroji situacija susiklosto dėl įvairių ligų ar kitų sveikatos sutrikimų, pavyzdžiui, uždegimų, raumenų ir kraujagyslių atsipalaidavimo. Dažnai juntami tokie simptomai kaip nuovargis, alpimas, šaltos galūnės, pykinimas, dusulys. Kraujospūdis gali nukristi staiga, tačiau taip pat natūralu, kad kraujospūdis krenta pasyviai ilsintis, miegant, todėl atkreipkite dėmesį į tai, kada atliekate matavimą – gali būti, kad kraujo spaudimo sumažėjimas yra visiškai natūralus reiškinys.

Kaip pakelti kraujospūdį?


Žemo kraujospūdžio būsena vadinama hipotonija ar hipotenzija ir ji negydoma vaistais, tačiau verta žinoti, kas pakelia kraujo spaudimą. Organizmui gali stigti medžiagų, verta papildyti mitybą tokiais produktais kaip juodasis šokoladas, lašiša, riešutai. Daugelis žino efektyvų būdą, kaip padidinti kraujospūdį – reikia gerti vandens ir druskos tirpalo. Kas padidina kraujospūdį, yra gana individualu, todėl verta pamėginti keletą metodų ir atrasti tinkamiausią sau.

Kaip matuoti kraujo spaudimą?


Detales rekomendacijas, kaip matuoti kraujo spaudimą, rasite įrenginio instrukcijoje – tai išties paprasta. Daugeliui kyla klausimas, kada matuoti kraujo spaudimą. Tikslaus rekomenduojamo laiko nėra, tačiau jei stebite pokyčius, reikėtų matavimus atlikti panašiu laiku kasdien. Svarbu žinoti, kad prieš matuojant reikėtų nurimti, atsipalaiduoti ir ramiai pasėdėti iki 10 minučių.

Kraujospūdžio matavimo aparatai turi būti kasdien naudojami prietaisai. Ypač tokiu atveju, jeigu dažnai pastebite nukrypimus nuo normos. Jeigu kraujospūdis yra per mažas – tokiu atveju dažniausiai padeda kava ir fizinis aktyvumas. Nuo per didelio kraujospūdžio dažniausiai gelbėja tik vaistai. Žinoma, ieškant tinkamiausių vaistų būtina pasitarti su gydytoju.

Kraujo spaudimo aparatų įvairovė


Kraujospūdžio aparatai yra labai skirtingi. Trumpai aptarsime svarbiausias jų charakteristikas, kurios padės apsispręsti, kuris prietaisas tinkamiausias Jums. Jeigu pačiam rasti nepavyksta, pasitarkite su Biomed.lt profesionalais, kurie įvertinę individualius poreikius patars, kuris matuoklis būtų geriausias pasirinkimas.

Žastinis spaudimo matavimo aparatas. Šio tipo automatiniai kraujospūdžio matuokliai nurodo pačius tiksliausius duomenis, tad labiausiai rekomenduojami tiems, kurie dažniausiai skundžiasi padidėjusiu spaudimu ir nori visada tiksliai žinoti, koks jis yra, bei nuspręsti, reikia gerti vaistus ar ne. Turbūt verta paminėti, kad šie pilnai automatiniai matuokliai galbūt ne visiems bus labai komfortiški, kadangi pripūtus daug oro jie gali spausti ranką. Itin jautriems žmonėms gali likti net ir mėlynė, tačiau tokie atvejai tikrai labai reti. Visgi rankovė laikosi stabiliai, tad matavimo tikslumas yra didelis, o tai svarbiausias privalumas ieškant geriausio matuoklio.

Riešiniai kraujospūdžio matuokliai. Šio tipo matuoklių rankovė taip pat laikosi labai stabiliai, tačiau trūkumas tas, jog tokie kraujo spaudimo aparatai paprasčiausiai nenurodo duomenų itin tiksliai. Pusiau automatiniai arba pilnai automatiniai, žinoma, preliminariai nurodys, koks yra Jūsų spaudimas. Tačiau dažniausiai skaičiai nebūna labai tikslūs, tad tai ne visada geras pasirinkimas tiems sergantiesiems. Papildomai rekomenduojamas adapteris, supaprastinantis matavimo procesą. Kraujospūdžio matuoklis su adapteriu yra tikresnį rezultatą pasiekti padedantis pasirinkimas.

Kraujospūdžio matuokliai su stetoskopu. Šis kraujospūdžio matuoklio tipas pasirenkamas labai retai, kadangi tokio tipo matuoklis reikalauja išmanymo ir žinių, kaip jais naudotis. Šiuo metu beveik visada perkami elektroniniai prietaisai, kadangi jas naudotis moka net vaikai, kurie gali savo seneliams pamatuoti spaudimą. Nuolaida leis šio tipo matuoklį įsigyti itin pigiai. Tačiau verta atsižvelgti į tai, kad kraujo spaudimo matavimo aparatai turi būti funkcionalūs ir naudojami.

Kraujospūdžio matuokliai: kiek kainuoja?


Mūsų asortimente šie prietaisai patenka į labai platų kainų diapazoną, todėl kiekvienas atrasite tai, kas atitiks ir poreikius, ir galimybes. O viena kita akcija leis sutaupyti. Tikrai verta pirkti internetu – efektyviai taupysite ir brangų laiką, ir pinigus. Tiesa, atminkite – pigiau nebūtinai yra blogiau. Svarbiausia palyginti alternatyvas ir įsitikinti, kad pasirinktas spaudimo matuoklis tekintų jūsų poreikius.

Kaip išsirinkti kraujospūdžio matuoklį?


Norėdami pasirinkti poreikius atitinkantį kraujospūdžio matuoklį, atkreipkite dėmesį į šias detales:

 • Vieta, kur tvirtinamas matuoklis. Kraujospūdžio matuoklio rankovė gali būti tvirtinama ant žasto, riešo ar net piršto. Tiksliausi yra tie matuokliai, kurie tvirtinami ant žasto. Žinoma, geri ir kiti, tačiau norėdami tikslumo rinkitės tuos, kurie gali pateikti tiksliausius skaičius.
 • Rinkitės tokius matuoklius, kurie nereikalauja daug pastangų norint tinkamai juos naudoti. Elektroniniai yra paprasčiausi ir jais puikiai naudojasi net vaikai. Automatinis kraujospūdžio matuoklis praktiškai veikia vieno mygtuko paspaudimu.
 • Kraujo spaudimo matuoklis turėtų rodyti bent tris duomenis: sistolinį ir diastolinį kraujospūdį, o taip pat ir pulsą.
 • Kraujo spaudimo matuoklis gali turėti ir atminties įrašymo funkciją. Taip asmuo gali paprasčiau sekti savo širdies plakimo pakitimus. Negana to, šitaip bus paprasta rezultatus parodyti gydytojui, kuris įvertinęs duomenis patars, koks gydymo būdas yra tinkamiausias.
 • Svarbu atkreipti dėmesį ir į maitinimo šaltinį. Daugelis matuoklių veikia su AA arba AAA tipo maitinimo baterijomis, tačiau yra ir tokių, kurie turi kintamosios srovės adapterį. Tausoti energiją matuokliui padeda tokios funkcijos kaip automatinis išjungimas, taip pat patogu bus, jei matuoklis turės baterijos krūvio indikatorių. Pirkdami panagrinėkite informaciją – kai kurie matuoklių komplekte yra pridedamos baterijos, todėl jų nereikės įsigyti atskirai.
 • Populiaresni ir patogesni naudoti yra automatiškai pripučiami kraujo spaudimo matuokliai, jie taip pat pasižymi ir didesniu tikslumu. Tačiau jei naudosite matuoklį rečiau, pakaks ir įrenginio su pusiau automatiniu pripūtimu. Jis veikia taip pat tiksliai, tačiau būtina tinkamai pripūsti manžetę.
 • Atkreipkite dėmesį į manžetės dydį. Geriausia prieš perkant išmatuoti savo rankos apimtį ir įsitikinti, kad manžetės dydis yra tinkamas. Asortimente taip pat rasite matuoklių su reguliuojamo dydžio manžetėmis, kurios yra universalios. Norint tinkamai užsidėti manžetę, pravers arterijos žymėjimas – taip visada būsite tikri, kad matavimo veiksmus atlikote tinkamai.

Nežinote, koks labiausiai tinka Jums? Atsiliepimai prekių puslapiuose, kuriuos paliko klientai, gali padėti susidaryti nuomonę apie prekes. Kam bandyti pačiam, kai galima pasitikėti kitų klientų nuomone ir iš pirmo karto susirasti tokį matuoklį, kuris visapusiškai patenkins Jūsų poreikius.

Kraujospūdžio matuoklių priedai


Rinkdamiesi matuoklį, atkreipkite dėmesį į jo komplektaciją. Atskirai galima įsigyti tokių priedų kaip papildoma manžetė, adapteriai automatiniams kraujospūdžio matuokliams. Jei standartinė manžetė yra per maža, galite pasirinkti padidintą rankovę, kuri užtikrins patogų ir tikslų matuoklio naudojimą. Priedų asortimente rasite įvairius gaminius, derančius su skirtingais aparatais. Būtinai patikrinkite, ar pasirinktas priedas tinka Jūsų turimam kraujo spaudimo matuokliui.

Sekite savo kraujospūdį ir būkite tikri, kad visapusiškai prižiūrite savo organizmą, kuris būtent per pakilusį arba labai nukritusį kraujo spaudimą informuoja apie tam tikrus negalavimus.
Slide background