Rodoma 1 - 24 iš 69 įrašų
Rodoma 1 - 24 iš 69 įrašų
Rodoma 1 - 24 iš 69 įrašų

Kraujospūdžio matuokliai

Turite problemų su kraujotaka? O galbūt kamuoja širdies problemos? Tuomet kraujospūdžio matuokliai yra pagrindinis dalykas, kuris turėtų būti Jūsų namuose. Būtų dar geriau, jei kraujospūdžio matuokliai būtų visada po ranka ir reikalui esant, Jūs galėtumėte sekti kraujospūdžio ar pulso pokyčius. Siūlome automatinius kraujospūdžio matuoklius už gerą kainą. Šiame kraujospūdžio matuoklių puslapyje pateiktas ne tik prekių su nuotraukomis sąrašas, bet ir kainos ir akcijos. Nuolaida — tai puiki proga įsigyti kokybišką daiktą pigiau. 

Kraujospūdžio matuokliais, kurie yra mūsų siūlomame asortimente, naudotis išties labai paprasta, be to, kraujo spaudimo matavimo aparatai greitai ir lengvai nustato sistolinį, diastolinį kraujospūdį bei pulsą. Šie kraujo spaudimo aparatai automatiškai išsaugo paskutinio matavimo rezultatą, tad sekti pulso ar kraujospūdžio pokyčius visai nesudėtinga. 

Mūsų asortimente šių prekinių ženklų spaudimo matuokliai:
 • OMRON;
 • BEURER;
 • A&D MEDICAL;
 • MEDISANA;
 • BODY CARE;
 • HuBDIC;
 • NOVAMA;
 • VITAMMY.
BioMed.lt parduodamų kraujo spaudimo matavimo aparatų rūšys:
Spaudimo matuoklius galite įsigyti internetu, kad ir kur bebūtumėte: Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje ar bet kuriame kitame Lietuvos kampelyje.

Kraujospūdžio sekimas – kelias į gerą sveikatą

Norėdami būti tikri, kad jūsų kraujospūdis yra tinkamo intensyvumo – pateikiamo jo normų sąrašą. Kartais galima nuklysti nuo normų, tačiau jeigu tiek nuklydimai yra labai dažni – būtina apsilankyti pas gydytoją, kuris įvertinęs Jūsų sveikatą atsakys, kodėl kraujospūdžio matuoklio duomenys yra tokie, kokie yra.

 

Sistolinis kraujospūdis
[mm Hg]

Diastolinis kraujospūdis
[mm Hg]

Normalus

120 – 129

80 – 84

Aukštas normalus

130 – 139

85 – 89

Hipertenzija I laipsnis

140 –159

90 – 99

Hipertenzija II laipsnis

160 – 179

100 – 109

Hipertenzija III laipsnis

≥ 180

≥ 110

Kraujospūdžio matavimo aparatai turi būti kasdien naudojami prietaisai. Ypač tokiu atveju, jeigu dažnai pastebite nukrypimus nuo normos. Jeigu kraujospūdis yra per mažas – tokiu atveju dažniausiai padeda kava ir fizinis aktyvumas. Nuo per didelio kraujospūdžio dažniausiai gelbėja tik vaistai. Žinoma, ieškant tinkamiausią vaistų būtina pasitarti su gydytoju.

Kraujospūdžio aparatai yra labai skirtingi. Trumpai aptarsime svarbiausias jų charakteristikas, kurios padės apsispręsti, kuris tinkamiausias. Jeigu pačiam rasti nepavyksta – pasitarkite su Biomed.lt profesionalais, kurie įvertinę Jūsų poreikius pateiks ir geriausią matuoklį, kuris sėkmingai nurodys detalius skaičius tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Žastinis spaudimo matavimo aparatas. Šio tipo automatiniai kraujospūdžio matuokliai nurodo pačius tiksliausius duomenis, tad labiausiai rekomenduojami tiems, kurie dažniausiai skundžiasi dideliu spaudimu ir nori visada tiksliai žinoti, koks jis: reikia gerti vaistus, ar ne? Turbūt verta paminėti, kad šie pilnai automatiniai matuokliai galbūt ne taip patogiai naudojami, kadangi pripūtus daug oro jie gali spausti ranką. Labai jautriems žmonėms gali likti net ir mėlynė, tačiau tokie atvejai tikrai gana reti. Visgi, rankovė laikosi stabiliai, tad matavimo tikslumas yra didelis, o tai svarbiausias privalumas ieškant matuoklio.

Riešiniai kraujospūdžio matuokliai. Rankovė taip pat laikosi labai stabiliai, tačiau čia minusas, kad šio tipo kraujo spaudimo aparatai paprasčiausiai nenurodo labai tiksliai duomenų. Pusiau automatiniai arba pilnai automatiniai, žinoma, preliminariai nurodys, koks yra Jūsų spaudimas. Tačiau dažniausiai skaičiai nebūna labai tikslūs, tad tai ne visada geras pasirinkimas tiems, kurie serga. Papildomai rekomenduojamas adapteris, kuris supaprastina matavimo procesus. Kraujospūdžio matuoklis su adapteriu yra tikresnį rezultatą pasiekti padedantis pasirinkimas.

Kraujospūdžio matuokliai su stetoskopu. Šis kraujospūdžio matuoklio tipas pasirenkamas labai retai, kadangi šio tipo matuoklis reikalauja išmanymo ir žinių, kaip juo naudotis. Šiuo metu beveik visada perkami elektroniniai, kadangi jas naudotis moka ir vaikai, kurie gali savo seneliams pamatuoti spaudimą. Nuolaida leis šio tipo matuoklį įsigyti itin pigiai. Tačiau verta atsižvelgti į tai, kad kraujo spaudimo matavimo aparatai turi būti funkcionalūs ir naudojami.

Kraujospūdžio matuokliai: kokį rinktis? Akcija leis sutaupyti,, o užsisakę internetu sutaupysite ne tik pinigų, tačiau ir laiko. Pigiau nebūtina yra blogiau. Svarbiausia palyginti alternatyvas, kad rastas spaudimo matuoklis tekintų jūsų poreikius.

Kokį pirkti? Tą, kuris patenkins Jūsų poreikius. Įvertinkite šias detales:

 1. Vieta, kur tvirtinamas matuoklis. Kraujospūdžio matuoklio rankovė gali būti tvirtinama ant žasto, riešo, net piršto. Tiksliausia yra tie, kurie tvirtinami ant žasto. Žinoma, geri ir kiti, tačiau norėdami tikslumo rinkitės tuos, kurie geba pateikti tiksliausius skaičius.
 2. Rinkitės tokius matuoklius, kurie nereikalauja daug pastangų norint tinkamai juos naudoti. Elektroniniai paprasčiausi ir jais puikiai naudojasi net vaikai. Automatinis kraujospūdžio matuoklis praktiškai veikia vieno mygtuko paspaudimu.
 3. Kraujo spaudimo matuoklis turėtų rodyti bent tris duomenis: sistolinis ir diastolinis kraujospūdis, taip pat, pulsas.
 4. Kraujo spaudimo matuoklis gali turėti ir atminties įrašymo funkciją. Taip asmuo gali paprasčiau sekti savo širdutės plakimo pakitimus. Juolab, rezultatus parodyti gydytojui, kuris įvertinęs patars, koks gydymo būdas geriausias.

Nežinote, koks labiausiai tinka Jums? Atsiliepimai prekių puslapiuose, kuriuos paliko kliento, gali padėti susidaryti nuomonę apie gautas prekes. Kam bandyti pačiam, kai galima pasitikėti kitų klientų nuomone ir iš pirmo karto susirasti tokį matuoklį, kuris visapusiškai patenkins Jūsų poreikius.

Sekite savo kraujospūdį ir būkite tikras, kad visapusiškai prižiūrite savo kūną, kuris būtent per pakilusį arba labai nukritusį kraujo spaudimą informuoja apie tam tikrus negalavimus.
Slide background