Prekių filtravimas

Nėštumo testai

Rodoma 1 - 6 iš 6 įrašų
Rodoma 1 - 6 iš 6 įrašų
Rodoma 1 - 6 iš 6 įrašų

Nėštumo testas yra efektyvus būdas namuose nustatyti, ar galite būti nėščia. Nors tiksliausiai moters nėštumą nustato jos ginekologė/-as ar akušerė/-is, vieno namie atlikto nėštumo testo rezultatus gali patvirtinti ar paneigti antras atliktas testas.

Yra kelios rūšys nėštumo testų: kasetė, įprastas testas ir jautriausias/ankstyvam nėštumui nustatyti atliekamas testas. Įprastą nėštumo testą geriausia daryti pirmą dieną kai vėluoja mėnesinės. Prieš mėnesines testą daryti per anksti, o per mėnesines ar pirmą mėnesinių dieną tiesiog neverta, kadangi jos natūraliai indikuoja, jog nepastojote. Net ir geriant kontraceptikus labai retais atvejais įmanoma pastoti, jei, pvz. pamirštama jų išgerti dieną prieš ar po lytinio akto. Neštumo testas taip pat gali būti daromas jei norima pasitikrinti, ar tikrai nepastojote, jei po lytinių santykių ir išgėrėte skubios kontracepcijos priemonę.

Norint jau iki mėnesinių sužinoti, ar nepastojote, geriausia atlikti ankstyvąjį nėštumo testą, kuris anksčiausiai po 8 dienų nuo nesaugių santykių gali parodyti pirmuosius rezultatus. Šis nėštumo testas kaina kiek lenkia įprastus testus, nes jo jautrumas yra didesnis. Šių testų instrukcija praktiškai tokia pati, kaip ir įprastų nėštumo testų. Jei nežinote, ryte ar vakare darytis ankstyvąjį testą, geriau jį daryti ryte. Tačiau įprasti nėštumo testai gali būti atliekami bet kuriuo paros metu, darytis jį vakare taip pat galima.

Jeigu testas rodo neryškią antrą juostelę arba rodo „vaiduokliuką“, kaip tai mėgsta vadinti moterys, verta pakartoti testą, nes jeigu juostelė viena ryški, kita - ne, testas gali būti ir neigiamas. Ryškios dvi juostelės arba du brūkšneliai indikuoja, jog testas teigiamas. Kitas dažnas klausimas – per kiek laiko parodomi rezultatai nuo tada kai testo antgalis palaikomas šlapime. Tai būtų kelios, dažniausiai 5 minutės.

BioMed.lt nėštumo testas internetu prieinamas greitai ir patogiai. Internete pamatę reklamines frazes kaip „nėštumo testas online“ - nepasitikėkite jomis, nes tai gali būti apgaulė. Mes platiname patikimų ir visame pasaulyje pripažintų gamintojų Vedalab ir Medisana nėštumo testus, kurie garantuos patikimus ir tikslius rezultatus.