Nugaros masažuokliai

Rodoma 1 - 26 iš 26 įrašų
Rodoma 1 - 26 iš 26 įrašų
Rodoma 1 - 26 iš 26 įrašų

Šioje prekių kategorijoje pristatomi nugaros masažuokliai bei masažiniai čiužiniai skirti tiems, kurie skundžiasi nugaros, o kartu ir pečių, kaklo ar net kojų skausmais. 

Masažuoklis nugarai


Elektrinis nugaros masažuoklis gali būti smūginis, su IR spindulių šildymo funkcija, vibracinis ir t.t. Smūginis masažuoklis nugarai išsiskiria tuo, jog pasiekia pačius giliausius poodinius sluoksnius ir juos šildo, todėl efektyviai numalšina giliai kylančius skausmus nugaroje ir visame kūne. Švelnesnio veikimo yra elektrinis vibracinis nugaros masažuoklis, kuris vibruodamas skleidžia IR spindulių šilumą ir leidžia atpalaiduoti įtemptus kūno raumenis. Kaip nugaros masažuoklis veikia ir viso kūno masažinis čiužinys. Jis paprastai turi kelias programas ir masažuoja kojų, nugaros, viršutinę ir apatinę kūno zonas.

 

BioMed.lt – siūlo įsigyti nugaros masažuoklius iš tokių gamintojų kaip Medisana, Beurer, Vida10, Saneo. Tai pripažinti gamintojai, apie kuriuos iš mūsų klientų pasiekia tik geriausi atsiliepimai. Internetu užsakydami norimą masažuoklį, kataloge taip pat rasite ir prekių su akcija, kai norimą masažuoklį nugarai galėsite įsigyti dar geresne kaina. 

Susiję straipsniai

Masažuokliai su infraraudonaisiais spinduliais
Rankiniai masažuokliai
Masažas: gydomoji galia, rūšys, būdai masažuotis savarankiškai