Elektrostimuliacija - TENS aparatai

Rodoma 1 - 34 iš 34 įrašų
Rodoma 1 - 34 iš 34 įrašų
Rodoma 1 - 34 iš 34 įrašų
Jei vargina lėtinės ligos, kamuoja nenutrūkstamas ar dažnas raumenų skausmas, po treniruočių jaučiatės visiškai neenergingi ir ilgai trunka, kol atsigaunate, Jums verta išbandyti elektrostimuliaciją. Šis metodas puikus tuo, jos labai efektyviai veikia skausmo židinį, be to, turi ir platų kitų privalumų sąrašą. Dar geriau tai, kad elektrostimuliatoriai savo darbą atlieka ne tik efektyviai, bet ir nekeldami jokio diskomforto!

Jei anksčiau skausmas buvo daugiau siejamas su amžiumi ir būdingas vyresnio amžiaus žmonėms, tai šiandien jau nestebina jauni, darbingi ir aktyvūs žmonės, besiskundžiantys nugaros, sąnarių, kaklo ar kitų kūno dalių skausmais. Tai iš dalies lemia gyvenimo būdas. Bet visi žinome, kaip skausmas kenkia gyvenimo kokybei ir apriboja nemažai veiklų, mažina darbingumą, neigiamai veikia nuotaiką. Tad verta išbandyti elektrostimuliacijos naudą.

Kas yra elektrostimuliacija?

Elektrostimuliacija – tai specialus metodas, patvirtintas profesionalų ir naudojamas medicinoje skausmui malšinti, raumenims atpalaiduoti, ištvermei bei jėgai didinti, taip pat siekiant sulieknėti, padailinti kūno linijas.

TENS procedūra puikiai tinka bet kokio amžiaus asmenims. Tiek vaikams, gal net kūdikiams, kurie kartais negali pasakyti, kurią vietą jiems skauda, ir senjorams, dažnai besiskundžiantiems lėtiniais raumenų skausmais. Ilgainiui vartojant tabletes jos tampa neveiksmingos, nemalšina skausmo arba reikia nuolat didinti dozes – organizmas paprasčiausiai pripranta prie jų. Elektrinis raumenų stimuliatorius yra tas būdas, kuris gali padėti susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.

Koks elektrostimuliacijos veikimo principas?

Nuskausminamoji elektrostimuliacija paremta tam tikro dažnio elektros impulsų siuntimu laidais iš TENS/EMS aparato į elektrodus (arba wi-fi bangomis). Tose vietose, kur priklijuotas elektrodas, per odoje esančius receptorius, nervais į smegenis siunčiami signalai, kurie slopina skausmo židinius. Be to, diskomfortas, ūmus ar lėtinis skausmas pamažu dingsta, žmogus vėl tampa energingas.

Elektra blokuoja skausmą. Elektrostimuliacijos procedūra veikia pažeistus raumenis, nervus, net vidaus organus, todėl gali efektyviai malšinti nugaros, kaklo, kojų, galvos ir kitus skausmus, sąlygotus sumušimų, uždegiminių procesų, traumų, sėdimo darbo, sunkios, intensyvios fizinės veiklos ir t.t.

Elektrostimuliacija: kuo išskirtiniai TENS aparatai?

Transkutaninė elektrinė nervų stimuliacija, arba TENS terapija, yra labai modernus klinikiniais tyrimais patvirtintas skausmo malšinimo metodas. Specialiai tam sukurti TENS aparatai tvirtinami prie kūno, tada jie siunčia specialaus dažnio signalus į skaudamas kūno vietas. Prietaisus galima naudoti ne vien skausmui malšinti – aparatų panaudojimo spektras kur kas platesnis, pavyzdžiui, jie taip pat tinka:
  • raumenų stimuliavimui,
  • ištvermės, jėgos didinimui,
  • riebalų deginimui (EMS elektrostimuliatoriai).
Verta paminėti ir tai, jog elektrostimuliatorius labai pravers dirbantiems sėdimą darbą, kas šiandieninėje visuomenėje yra labai populiaru. Toks darbas, ne paslaptis, yra tiesiogiai susijęs su pasyviu gyvenimo būdu, o pastarasis neigiamai veikia sveikatą, pavyzdžiui, raumenis. Todėl mažai judantiems, dirbantiems sėdimą darbą toks aparatas labai tiks ir patiks – padės kovoti su diskomfortą keliančiu raumenų skausmu.

Atlikti tyrimai rodo, jog elektrostimuliatoriai veiksmingi ne tik kovojant su fiziniu skausmu – jie gali būti puiki pagalba gydant ir psichologines, emocines problemas. Kai kurie tyrimai leidžia teigti, jog šie aparatai gali padėti mažinti depresijos simptomus, gerinti nuotaiką, teikiamai veikti miegą.

Elektrostimuliatorius gali tapti tikru išsigelbėjimu itin skausmingas menstruacijas kenčiančioms moterims! Žinoma, kai skausmas didelis, ne viena moteris griebiasi vaistų, bet puiki alternatyva gali būti šis prietaisas, padėsiantis malšinti skausmą ir gerinti savijautą šiuo jautriu periodu.

Ir tai dar ne viskas... Naudodami šiuos aparatus jausitės kur kas geriau, nesunkiai dailinsite figūrą arba greičiau atsigausite po treniruočių. Negana to, Tens terapija tinkama ir reabilitacijai po traumų, kaip pagalbinė priemonė reabilitacijos procese. Tokios terapijos esmė – į smegenis siunčiamų impulsų blokavimas ir skausmo malšinimas natūraliais būdais. Šiame kontekste galime paminėti, jog elektrostimuliatoriai daugeliu atvejų pakeičia cheminius vaistus. Tai nepavojingas, visiškai saugus ir efektyvus būdas pasijusti geriau ir atsigauti po sunkių darbų. Tiesa, modernūs aparatai yra skirti ne visiems – dėl siunčiamų elektros impulsų elektrostimuliatoriai netinka žmonėms, turintiems dirbtinį širdies stimuliatorių, sergantiems kraujagyslių ligomis ar epilepsija, taip pat nėščioms moterims.

TENS aparatai mūsų asortimente

Ne vienos problemos sprendimo būdas – TENS aparatai – elektroninėje medicinos priemonių ir įrenginių parduotuvėje „Biomed“ tiekiami tik iš patikimų užsienio gamintojų.
Siekdami patenkinti net ir pačių reikliausių klientų poreikius, galime pasiūlyti ne vienos žinomos ir pasaulyje jau įvertintos kompanijos TENS aparatus. Aukštos kokybės prietaisai veiks skausmo židinį iš karto, vos tik bus įjungiamas elektrostimuliatorius. Paprastai uždedami TENS aparato elektrodai arba veikimas wi-fi bangomis užtikrins tikslų elektros impulsų siuntimą tiesiai į skaudamą kūno vietą, pavargusius raumenis. Toks skausmo malšinimo, jėgos bei ištvermės didinimo metodas yra visiškai saugus ir neskausmingas.
Siūlome labai gera kaina įsigyti TENS elektrostimuliatorius, besiskiriančius funkcionalumu, komplektacija, veikimo principu, dizainu, dydžiais. Šiuo metu prekiaujame tokių pasaulyje pripažinimą pelniusių ir aukštos kokybės gaminius siūlančių gamintojų skausmo malšinimo, jėgos bei ištvermės didinimo aparatais:
- Hydas;
- Vitammy;
- Medisana;
- Pain gone;
- Beurer;
- HubDIC;
- Saneo;
- WiTouch Pro;
- Omron;
- I-Tech.

Kiekvienos kompanijos elektrostimuliatoriai užtikrina efektyvų ir ypač greitą veikimą.
Juk suskaudus norime kuo sparčiau to diskomforto atsikratyti, tiesa? Todėl greitas veikimas – labai didelis privalumas. Tad išbandykite šiuolaikišką ir natūralų skausmo malšinimo metodą – TENS elektrostimuliaciją. Nustebsite, kaip staiga skausmas nugaros, pečių, kojų, rankų ar juosmens srityje dings ir Jūs vėl džiaugsitės nevaržoma judėjimo laisve. Aparatas taip pat padės didinti ištvermę bei jėgą, jei sportuojate, padės atsistatyti raumenims po sunkių, varginančių treniruočių, varžybų, negana to, jį tikrai įvertins dailiosios lyties atstovės, norinčios lengvai ir efektyviai dailinti savo kūno linijas bei deginti nepageidaujamą riebalų sluoksnį. Būtent pastarajam siekiui orientuoti EMS elektrostimuliatoriai.

Dar reikia paminėti, jog TENS terapija taip pat gali būti naudinga ir kaip viena iš priemonių gydant raumenų atrofiją. Nors raumenų atrofija yra neišgydoma, tačiau siekiama kaip įmanoma ilgiau išlaikyti raumenis funkcionuojančius, sulėtinti ligai būdingą raumenų nykimo procesą.

Populiariausi prietaisai Biomed.lt pasiūloje

Išsirinkti mūsų asortimente gali būti sudėtinga, nes pasiūla plati, o visi prietaisai kokybiški ir puikiai atliekantys savo funkcijas. Tad jei reikia pagalbos, kreipkitės. Galime išskirti kelis labai populiarius pasirinkimus:
  • Skausmo malšinimo pieštukas idealiai tiks tiems, kurie nori šį stebukladarį visuomet turėti šalia. Labai kompaktiškas ir drauge itin funkcionalus prietaisas tilps stalčiuje, rankinėje ar net kišenėje! Jo naudojimas labai paprastas – tereikia pieštuko formos prietaisą nukreipti tiksliai į skausmo židinį ir jis, siųsdamas elektrinius impulsus, atliks savo darbą, o Jūs netruksite pasijusti puikiai.
  • TENS ir EMS aparatų funkcijas sujungiantys prietaisai, kurie bus puiki pagalba mažinti skausmą ir drauge treniruoti raumenis, atpalaiduoti juos, deginti riebalinį sluoksnį.
  • Daug dėmesio sulaukia maždaug iki šimto eurų kainuojantys ir namuose labai lengvai naudojami TEMS aparatai, išsiskiriantys aukštu funkcionalumu: jie malšina fizinės veiklos sąlygotą skausmą, taip pat tą, kurį sukelia netaisyklinga laikysena, ilgas laikas automobilyje ar sėdimas darbas. Šie aparatai gali būti naudojami daugeliui kūno vietų ir turi platų programų pasirinkimą. Jų programų sąrašą sudaro sparti stimuliacija, endorfinų gamyba, priešuždegiminė programa, nugaros skausmų malšinimas, raumenų atpalaidavimas, atrofijos prevencija ar reabilitacija, padų stimuliacija ir daugybė kitų.
  • Prie populiariausių prietaisų verta priskirti ir daugiafunkcius elektrostimuliatorius, orientuotus į sporto medicinos gydytojus, profesionalius ir neprofesionalius sportininkus. Šių prietaisų programų sąrašas siekia kelias dešimtis ar net perkopia šimtą.
  • Mūsų asortimente kiekvienas išsirinksite tai, kas idealiai atitiks Jūsų poreikius. Identifikuokite, kokias problemas norite spręsti, ir įsigykite geriausią prietaisą Jums.

Didelė įvairovė BioMed.lt: kaip pasirinkti?

TENS impulsų terapija – efektyvus būdas kovoje su daugeliu ligų. Tačiau norint pasiekti tikrai aukšto lygio kokybę svarbu pasirinkti ir tinkamiausią įrangą. TENS procedūros orientuotos į skirtingas sritis, tad joms reikalingas ne tik skirtingas intensyvumas, tačiau kartu ir skirtingai lokalizacijai pritaikytas prietaisas. Biomed.lt siūlo itin platų skirtingų gaminių pasirinkimą, kad kiekvienas, kuris nori gyventi sveikiau ir būti gražesnis, galėtų tai nesunkiai pasiekti. TENS EMS – puikus pasirinkimas norintiems gydytis be vaistų.

Įranga pagal lokalizaciją. Elektrostimuliacijos poveikis juntamas skirtingose kūno vietose ir jis universaliai gali panaikinti skausmą tiek nugaros, tiek kaklo srityje. Tiesa, poveikis bus veiksmingas tik pasirinkus konkrečiai kūno vietai reikalingą įrangą. Suprantama, kad kai skauda rankas – reikia pirkti įrangą skirtą rankoms, o kai kaklą – elektrostimuliacijos aparatas turi būti subalansuotas kaklui. Elektrodai elektrostimuliatoriui gali būti tvirtinami prie tam tikros kūno vietos arba aparatas paprasčiausiai laikomas lokalioje skausmo vietoje.

Raumenų stimuliacijos aparatas taip pat varijuoja ir savo kaina, tad Biomed.lt siūlo daug skirtingų įrangų, kad kiekvienas išsirinktų pagal savo galimybes. Nuo skausmo malšinimo pieštuko iki itin kompleksiškai fizioterapijai atlikti reikalingo aparato.

Sveikatos gerinimas neatsiejamas ir nuo pasidomėjimo gamintojais. Kaip minėjome, Biomed.lt siūlo labai daug galimybių. Po prekėmis palikti atsiliepimai yra rašyti klientų, kurie jau naudojosi ir išbandė elektros impulsų terapines prekes namuose.

Raumenų elektrostimuliatoriai gali būti subalansuoti reguliariam naudojimui, pavyzdžiui, skirti sportininkams, o taip pat orientuoti naudoti kartais, kai patiriama kokia nors trauma. Patogu, kai po ranka visada yra „vaistas“, kuris veiksmingas ir neturi jokio šalutinio poveikio. Tens impulsų terapija puikiai tinka visiems.
Raumenų elektrostimuliatoriai, kaip ir kitos Biomed.lt prekės, labai dažnai parduodami su akcija bei nuolaidomis. Visa produkcija kokybiška ir puikiai patenkina išrankaus kliento poreikius. Rinkitės patikrintą kokybę.

Kiek kainuoja TENS aparatai?

Elektrostimuliatorių kainos varijuoja labai plačiame diapazone, kadangi priklauso nuo funkcijų, suteikiamų galimybių, komplektacijos, dizaino, papildomų funkcijų, suteikiančių daugiau patogumo ir komforto, bei kitų aspektų. Mūsų asortimente TENS aparatai stebina labai patraukliu kainos ir kokybės santykiu. Kompaktiški TENS / EMS elektrostimuliatoriai kainuos vos nuo poros dešimčių eurų. Mini prietaisai kainuoja tikrai nedaug, bet jų funkcionalumas nuo to nenukenčia. Brangiausi daugiafunkciai elektrostimuliatoriai mūsų asortimente kainuoja apie šešis šimtus eurų. Nors kaina gali pasirodyti aukšta, ji atsipirks, kai pajusite šio prietaiso naudą. Negana to, mūsų el. parduotuvėje elektrostimuliatoriams labai dažnai taikomos akcijos, leidžiančios sutaupyti ir už norimą prekę mokėti kur kas pigiau!

Ar elektrostimuliatoriais yra saugūs?

Visi mūsų asortimente esantys elektrostimuliatoriai yra patvirtinti kliniškai, todėl juos naudoti galima drąsiai, nesibaiminant, jog pakenks sveikatai. TENS terapija tampa alternatyva cheminiams vaistams ar net chirurginei intervencijai. Naudodami šiuos aparatus nepakenksite vidaus organams ir greičiau atkursite normalią fiziologinę būklę.

Svarbu! Šį tą reikia žinoti

Tam, kad kūnas nepriprastų prie elektrostimuliacijos, reguliariai keiskite dažnius. Be to, šio prietaiso žmonėms, kurie turi širdies stimuliatorių, serga kraujagyslių ligomis, epilepsija, moterims, kurios laukiasi, negalima naudoti prieš tai nepasitarus su gydytoju. Tik sveikatos priežiūros specialistai gali profesionaliai įvertinti žmogaus būklę ir tiksliai pasakyti, ar elektros impulsų terapijos prietaisas saugus ir nepavojingas sveikatai.

Kada elektrostimuliacijos negalima naudoti?

Kartais raumenų elektrostimuliacija – elektros impulsų terapija – nerekomenduojama.

Kai asmuo turi širdies stimuliatorių. Tokiu atveju poveikis gali nebūti toks, kokio tikimasi. Bet kuriuo atveju, elektrostimuliacijos nauda yra akivaizdi, tad naudinga pasitarti su savo gydytoju. Galbūt tai bus efektyvus ir jums naudingas gydymas, skausmo malšinimas.
Ši nuskausminamoji priemonė taip pat ne visada naudinga, kai asmuo serga širdies arba kraujagyslių ligomis. Visgi, kaip minėjome, šiuo atveju taip pat naudinga pasitarti su savo gydytoju. Kontraindikacijos yra tik papildoma apsauga.
Raumens elektrostimuliacija nerekomenduojama tokiu atveju, jeigu esate nėščia. Tokiu atveju reikėtų ieškoti kitų skausmo malšinimo priemonių. Puikiai tiks masažuokliai.
Raumens elektrostimuliacija nerekomenduojama, kai asmuo serga epilepsija.

Funkcinis elektrostimuliatorius, turint šias sveikatos problemas, turėtų būti naudojamas po konsultacijos su gydytoju. Jis, įvertinęs jūsų sveikatos būklę, gali patarti, ar raumenų stimuliacijos aparatai Jums naudingi ir kaip juos naudoti, kad organizmui nebūtų neigiamo poveikio.

Elektrostimuliatorius raumenims yra puikus vaistų pakaitalas. Jeigu jį naudojate reguliariai, tačiau vis tiek juntate nemalonius raumenų skausmus, naudinga papildomai išbandyti masažuoklių galimybes. Konkrečiai kūno vietai skirti masažuokliai nuramina raumenį, todėl jo skausmas yra kur kas mažesnis arba visiškai išnyksta.

Elektroninėje medicinos priemonių parduotuvėje „Biomed“ kviečiame rinktis aukštos kokybės, iš patikimų gamintojų tiekiamus TENS elektrostimuliatorius. Gera kaina ir reguliariai taikoma akcija – nepraleiskite progos įsigyti modernius aparatus, malšinančius skausmą įvairiose kūno vietose. Užsakymus siunčiame visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir mažesniuose miestuose bei miesteliuose. Rinkitės prekes internetu net neišėję iš namų. Turintiems klausimų į juos mielai atsakysime telefonu arba elektroniniu paštu. Susisiekite su „Biomed“ konsultantais jau dabar.

Dažnas išbandęs elektrostimuliaciją svarsto, kaip galėjo be šio aparato gyventi iki šiol. Tai nedidelė investicija į Jūsų komfortą, puikią savijautą ir gyvenimą be skausmo.

Populiariausios paieškos

Susiję straipsniai

Naudingi patarimai kasdienei elektrostimuliacijai
T.E.N.S kategorijos, reabilitacija ir programos
Svarbiausios elektrostimuliatoriaus detalės bei jų taikymas
Elektrostimuliacijos taikymas gydyme
Pagrindiniai elektrosimuliacijos principai
Elektrostimuliacija. Įvadas.
Elektros impulsų elektrostimuliatoriuje savybės
TENS terapija