Rodoma 1 - 24 iš 25 įrašų
Rodoma 1 - 24 iš 25 įrašų
Rodoma 1 - 24 iš 25 įrašų

Elektrostimuliacija - TENS aparatai

Transkutaninė elektrinė nervų stimuliacija, arba TENS terapija, - tai ypač modernus, klinikiniais tyrimais patvirtintas skausmo malšinimo metodas. Specialiai tam sukurti TENS aparatai paprastai tvirtinami prie kūno ir siunčia specialaus dažnio signalus į skaudamas kūno vietas. Prietaisus galima naudoti ne vien skausmo malšinimui. Elektrostimuliatorius taip pat tinka raumenų stimuliavimui, ištvermės, jėgos didinimui, riebalų deginimui - EMS elektrostimuliatoriai. Naudojant šiuos aparatus jausitės geriau, dailinsite figūrą arba greičiau atsigausite po treniruočių. Tens terapija tinkama ir reabilitacijai po traumų, kaip pagalbinė priemonė reabilitacijos procese. Tokios terapijos esmė – į smegenis siunčiamų impulsų blokavimas ir skausmo malšinimas natūraliais būdais. Elektrostimuliatoriai daugeliu atvejų pakeičia cheminius vaistus. Jis yra nepavojingas, visiškai saugus ir efektyvus būdas pasijusti geriau ir atsistatyti po sunkių darbų. Tiesa, modernūs aparatai yra skirti ne visiems. Dėl siunčiamų elektros impulsų, elektrostimuliatorius netinka žmonėms, turintiems dirbtinį širdies stimuliatorių, sergantiems kraujagyslių ligomis ar epilepsija, taip pat nėščioms moterims.

 

Elektrostimuliacija – tai specialus metodas, patvirtintas profesionalų ir naudojamas medicinoje skausmo malšinimui, raumenų atpalaidavimui, ištvermės bei jėgos didinimui, siekiant sulieknėti ir padailinti kūno linijas. Ne vienos problemos sprendimo būdas – TENS aparatai – elektroninėje medicinos priemonių ir įrenginių parduotuvėje „Biomed“ tiekiami tik iš patikimų užsienio gamintojų.

 

Siekdami patenkinti net ir pačių reikliausių klientų poreikius, galime pasiūlyti ne vienos žinomos ir pasaulyje jau įvertintos kompanijos TENS aparatus. Aukštos kokybės prietaisai veiks skausmo židinį iš karto, vos tik bus įjungiamas elektrostimuliatorius. Paprastai uždedami TENS aparato elektrodai arba veikimas wi-fi bangomis užtikrins tikslų elektros impulsų siuntimą tiesiai į skaudamą kūno vietą, pavargusius raumenis. Toks skausmo malšinimo, jėgos bei ištvermės didinimo metodas yra visiškai nekenksmingas ir neskausmingas.

 

Galime pasiūlyti įvairių funkcijų, komplektacijos, veikimo principų, dizainų bei dydžių TENS elektrostimuliatorius gera kaina. Šiuo metu prekiaujame šių gamintojų skausmo malšinimo, jėgos bei ištvermės didinimo aparatais:

- Hydas;

- Vitammy;

- Medisana;

- Pain gone;

- Beurer;

- HubDIC;

- Saneo;

- WiTouch Pro;

- Omron;

- I-Tech.

 

Kiekvienos kompanijos elektrostimuliatoriai užtikrina efektyvų ir ypač greitą veikimą, juk, kai skauda kurią nors kūno vietą, ieškoti būdų, kaip sau padėti, – ne laikas. Išbandykite šiuolaikišką ir natūralų skausmo malšinimo metodą – TENS elektrostimuliaciją. Nustebsite, kaip staiga skausmas nugaros, pečių, kojų, rankų ar juosmens srityje dings ir Jūs vėl džiaugsitės nevaržoma judėjimo laisve. Elektrostimuliatorius tinkamas ir ištvermės, jėgų didinimui, raumenų atstatymui po sunkių treniruočių ar varžybų, riebalų deginimui. Šiam tikslui pritaikyti EMS elektrostimuliatoriai. TENS terapija taip pat gali būti naudinga ir kaip viena iš priemonių raumenų atrofijos gydyme. Nors raumenų atrofija yra neišgydoma, tačiau yra siekiama kaip ymanoma ilgiau išlaikyti raumenis funkcionuojančius, sulėtinti raumenų nykimo procesą.

 

Nuskausminamoji elektrostimuliacija paremta tam tikro dažnio elektros impulsų siuntimu laidais iš TENS/EMS aparato į elektrodus (arba wi-fi bangomis). Tose vietose, kur priklijuotas elektrodas per odoje esančius receptorius, nervais į smegenis siunčiami signalai, kurie slopina skausmo židinius. Be to,  diskomfortas, ūmus ar lėtinis skausmas pamažu dingsta, žmogus vėl tampa energingas.

 

Visi elektrostimuliatoriai yra patvirtinti kliniškai, todėl juos naudoti galima be baimės. TENS terapija tampa alternatyva cheminiams vaistams ar net chirurginei intervencijai. Naudojant šiuos aparatus nekenksite vidaus organams ir greičiau atstatysite normalią fiziologinę būklę.

SVARBUtam, kad kūnas nepriprastų prie elektrostimuliacijos, reguliariai keiskite dažnius. Be to, šio prietaiso žmonėms, kurie turi širdies stimuliatorių, serga kraujagyslių ligomis, epileksija, moterims, kurios laukiasi negalima naudoti prieš tai nepasitarus su gydytojais. Tik sveikatos priežiūros specialistai gali profesionaliai įvertinti žmogaus būklę ir tiksliai pasakyti ar elektros impulsų terapijos prietaisas pavojingas sveikatai ar ne.

Elektrostimuliacija – kenčiantiems nuo raumenų skausmo

TENS impulsų terapija – efektyvus būdas kovoje su daugeliu ligų. Tačiau norint pasiekti tikrai aukšto lygio kokybę – svarbu pasirinkti ir tinkamiausią įrangą. TENS procedūros orientuotos į skirtingas sritis, tad joms reikalingas ne tik skirtingas intensyvumas, tačiau tuo pačiu ir skirtingai lokalizacijai pritaikytas prietaisas. Biomed.lt siūlo itin platų skirtingų gaminių pasirinkimą, kad kiekvienas, kuris nori gyventi sveikiau ir būti gražesnis – galėtų tai pasiekti. TENS EMS – puikus pasirinkimas norintiems gydytis be vaistų.

  • Įranga pagal lokalizaciją. Elektrostimuliacijos poveikis juntamas skirtingose kūno vietose ir jis universaliai gali panaikinti skausmą tiek nugarai, tiek kaklui. Tiesa, poveikis bus veiksmingas tik pasirinkus konkrečiai kūno vietai reikalingą įrangą. Suprantama, kad kai skauda rankas – reikia pirkti įrangą skirtą rankoms, o kai kaklą – elektrostimuliacijos aparatas turi būti subalansuotas kaklui. Elektrodai elektrostimuliatoriui gali būti tvirtinami prie tam tikros kūno vietos arba aparatas paprasčiausiai laikomas lokalioje skausmo vietoje.
  • Raumenų stimuliacijos aparatas taip pat varijuoja ir savo kaina, tad Biomed.lt siūlo daug skirtingų įrangų, kad kiekvienas susirastų pagal savo galimybes. Nuo skausmo malšinimo pieštuko iki itin kompleksiškai fizioterapijai atlikti reikalingo aparato.
  • Sveikatos gerinimas neatsiejamas ir nuo platesnio pasidomėjimo gamintojais. Kaip minėjome, Biomed.lt siūlo labai daug galimybių. Po prekėmis palikti atsiliepimai yra rašyti klientų, kurie jau naudojosi ir išbandė elektros impulsų terapines prekes namuose.
  • Raumenų elektrostimuliatoriai gali būti subalansuoti reguliariam naudojimui, pavyzdžiui sportininkams, ir tuo pačiu naudojami kartais, kai patiriama kokia nors trauma. Patogu, kai po ranka visada yra „vaistas“, kuris veiksmingas ir neturi jokio šalutinio poveikio. Tens impulsų terapija puikiai tinka visiems.
  • Raumenų elektrostimuliatorius, kaip ir kitos Biomed.lt prekės, labai dažnai parduodamos su akcija bei nuolaidomis. Visa produkcija kokybiška ir puikiai patenkina išrankaus kliento poreikius. Rinkitės patikrintą kokybę.


TENS procedūra puikiai tinka bet kokio amžiaus asmenims. Tiek vaikams, gal net kūdikiams, kurie kartais negali pasakyti, kurią vietą jiems skauda ir seneliams, kurie dažnai skundžiasi lėtiniais raumenų skausmais. Ilgainiui vartojant tabletes jos nebenumalšina skausmo, kadangi organizmas paprasčiausiai pripranta prie jų. Elektrinis raumenų stimuliatorius yra tas būdas, kuris gali padėti susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.


Raumenų elektrostimuliacija - elektros impulsų terapija - nerekomenduojama tokiu atveju, jeigu:

  1. Asmuo turi širdies stimuliatorių. Tokiu atveju poveikis gali nebūti toks, kokio tikimasi. Bet kuriuo atveju, elektrostimuliacijos nauda yra akivaizdi, tad naudinga pasitarti su savo gydytoju. Galbūt tai bus efektyvus ir jums naudingas gydymas, skausmo malšinimas.
  2. Ši nuskausminamoji priemonė taip pat ne visada naudinga, kai asmuo serga širdies arba kraujagyslių ligomis. Visgi, vėl naudinga pasitarti su savo gydytoju. Kontraindikacijos yra tik papildoma apsauga.
  3. Raumens elektrostimuliacija nerekomenduojama tokiu atveju, jeigu esate nėščia. Tokiu atveju reikėtų ieškoti kitų skausmo malšinimo priemonių. Puikiai tiks masažuokliai.
  4. Raumens elektrostimuliacija nerekomenduojama kai asmuo serga epilepsija.


Funkcinis elektrostimuliatorius, turint šias sveikatos problemas, turėtų būti naudojamas po konsultacijos su gydytoju. Jis, įvertinęs jūsų sveikatos būklę, gali patarti, ar raumenų stimuliacijos aparatai Jums naudingi ir kaip juos naudoti, kad organizmui nebūtų per didelio poveikio.


Elektrostimuliatorius raumenims yra puikus vaistų pakaitalas. Jeigu jį naudojate reguliariai, tačiau vis tiek juntate nemalonius raumenų skausmus – naudinga papildomai išbandyti masažuoklių galimybes. Konkrečiai kūno vietai skirti masažuokliai nuramina raumenį, todėl jo skausmas yra kur kas mažesnis arba visiškai išnyksta.

Elektroninėje medicinos priemonių parduotuvėje „Biomed“ kviečiame rinktis aukštos kokybės, iš patikimų gamintojų tiekiamus TENS elektrostimuliatorius. Gera kaina ir reguliariai taikoma akcija – nepraleiskite progos įsigyti modernius aparatus, malšinančius skausmą įvairiose kūno vietose. Užsakymus siunčiame visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir mažesniuose miestuose ir miesteliuose. Rinkitės prekes internetu net neišėję iš namų. Turintiems klausimų, į juos atsakysime telefonu arba elektroniniu paštu. Susisiekite su „Biomed“ konsultantais jau dabar.

Daugiau informacijos apie elektrostimuliatorių kainas, akcijas, pristatymo sąlygas, prietaisų veikimą, elektrostimuliaciją – nurodytais kontaktais.

Slide background