Laimo ligos nustatymo testas VEDALAB TIK'ALERT N1 - 1
Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Laimo ligos nustatymo testas VEDALAB TIK'ALERT N1

Laimo ligos nustatymo testas TIK'ALERT N1 tai testas, kurio pagalba galima nustatyti anti-Borrelia antikūnius esant erkių įkandimui (Laimo liga). Borrelia genties bakterijos pažeidžia nervų sistemą ir gali sukelti sunkių neurologinių sutrikimų.

Detalus aprašymas

More details

Vedalab
Kaina:24,20 €

Pristatysime
liepos 18d. - 19d.
Pristatymas į OMNIVA siuntų terminalą
Kaina: 1,99 €
Pristatymas į namus
Kaina: 2,90 €
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele arba grynais pristatymo metuLaimo ligos nustatymo testas VEDALAB TIK'ALERT N1

Galiojimo laikas: 31 mėn.

Laimo ligos nustatymo testas TIK'ALERT N1 tai testas,kurio pagalba galima nustatyti anti-Borrelia antikūnius esant erkių įkandimui (Laimo liga). 

Erkės yra vabzdžiai, gyvenantys vidutinio klimato zonose, pamiškėse ir miškuose. Šie vabzdžiai gali būti užsikrėtę bakterijomis ( Borrelia ), kurios gali būti perduodamos žmonėms erkei įsisiurbus į ranką, koją ar kitą rūbais neapsaugotą kūno dalį. Borrelia genties bakterijos pažeidžia nervų sistemą ir gali sukelti sunkių neurologinių sutrikimų. Ši infekcija taip pat pažeidžia odą ir sukelia atritą.


Po įsisiurbimo praėjus 3–10 dienų ar net keletui savaičių erkės įsisiurbimo vietoje gali atsirasti uždegimas ir paraudimas (eritema). Uždegimas gali būti su karščiavimu.


Kilus infekcijai imuninė sistema reaguoja gamindama specifinius antikūnus prieš Borrelia genties bakterijas. Po užsikrėtimo praėjus 2–4 savaitėms galima aptikti tam tikros kategorijos antikūnų (IgM, M klasės imunoglobulinų).


TIK’ALERT® testas specifiškai aptinka tokius kraujyje esančius antikūnus ir galima įtarti, kad organizme yra bakterijų.


Aktyviausios būna kovo–lapkričio mėnesiais. Pastaruoju metu, vykstant klimato atšilimui, erkių aktyvumas pailgėjo net iki gruodžio mėnesio. Svarbu ir tai, kad pastebimas erkių pagausėjimas ir geografinis išplitimas. Svarbu žinoti, kad kuo anksčiau diagnozuojama Laimo liga , tuo lengviau ją išgydyti. Ankstyva diagnostika ir laiku pradėtas gydymas sutrumpina ligos eigą ir neleidžia išsivystyti sunkesnėms stadijoms.


Pačioje pradžioje pradėta gydyti Laimo liga nėra pavojinga, tačiau laiku nepastebėta ji gali pažeisti svarbias organizmo sistemas. Ligos pradžia neretai būna nepastebima, o ir pasireikšti ji gali tik po mėnesio ar net metų.


Medikai primena, kad vakcina nuo Laimo ligos dar tik kuriama, todėl, įsisiurbus erkei, net ir pasiskiepijus nuo erkinio encefalito, reikėtų atlikti diagnostinius kraujo tyrimus dėl Laimo ligos.


Laimo ligos nustatymo testą reikėtų atlikti praėjus 2–4 savaitėms po erkės įsisiurbimo arba iš karto erkės įsisiurbimo vietoje atsiradus apvaliam uždegimo židiniui (eritemai). Užsikrečiama tik 1–2 proc. atvejų, tačiau IgM klasės antikūnų buvimas, patvirtinamas teigiamu testo rezultatu, reiškia, kad yra infekcija, kurią reikia nedelsiant gydyti.


Patikimumas:
91%


Testo rezultatai - per 10 minučių su 1 kraujo lašo pagalba.

Atsisiuntimai