Sąnarių skausmo malšinimas

Rodoma 1 - 40 iš 79 įrašų
Rodoma 1 - 40 iš 79 įrašų
Rodoma 1 - 40 iš 79 įrašų

Sąnarys, tai jungtis tarp dviejų arba daugiau kaulų, kurią sudaro kremzlė, kapsulė ir sąnarinė ertmė. 
Sąnarių skausmo priežastys yra įvairios, sąnarių skausmas gali prasidėti dėl uždegimo, per mažo fizinio aktyvumo, infekcijos, sutrenkimo, kaulų lūžių arba osteoartrito. Svarbu paminėti, kad šiais, moderniais technikos laikais, daugelis žmonių itin dažnai skundžiasi riešo sąnario skausmais. Taip nutinka dėl ilgo, monotoniško to paties darbo atlikimo - kompiuterio pelytės spaudinėjimo.
Jeigu jaučiate skausmą piršto, riešo (rankos), alkūnės, peties, klubo, kelio, čiurnos, žandikaulio ar kito sąnario srityje, nieko nelaukite ir imkitės priemonių padėsiančių ne tik slopinti, mažinti skausmą, bet ir gydyti skaudančią sąnąrio vietą.

Sąnarių skausmas: gydymas

Jei turite problemų su sąnariais, o sąnarių skausmas Jus vargina itin dažnai ir smarkiai, rekomenduojama vengti peršalimo, sušlapimo arba skersvėjų, nes sušalus sąnarių skausmas paaštrėja. Taip pat geriau vengti aktyvaus sporto, pavyzdžiui, futbolo.

Kaip sumažinti sąnarių skausmą? Naudokite BNM Medical sukurtas mikrosrovių ir magnetines priemones, skirtas sąnarių skausmo mažinimui. Platų jų pasirinkimą rasite šiame puslapyje.

Susiję straipsniai

Skausmo malšinimas
Elektrostimuliacija. Įvadas.
Elektros impulsų elektrostimuliatoriuje savybės