Rodoma 1 - 24 iš 102 įrašų
Rodoma 1 - 24 iš 102 įrašų
Rodoma 1 - 24 iš 102 įrašų

Masažuokliai

Apie kūno masažo galią buvo žinota dar gilioje senovėje. Iki pat šių dienų masažo teikiamais malonumais ir gydomosiomis savybėmis džiaugiasi ne vienas žmogus. Šiandien profesionaliu masažu galima mėgautis tiesiog namuose. Įvairioms kūno vietoms, pvz. Nugarai, pritaikyti masažuokliai atlieka atpalaiduojantį, tonizuojantį, gydomąjį masažą. Skirtingų formų, dydžių prietaisai idealiai prisitaiko prie žmogaus kūno formų, problemos ir iš karto teikia efektyvią pagalbą. Elektroninėje medicinos priemonių ir įrenginių parduotuvėje „Biomed“ siūlome įsigyti įvairius masažuoklius, skirtus pačioms įvairiausioms problemoms gydyti: veido, odos ligoms, bėrimams, randams, kūno raumenų atpalaidavimui, celiulitui, tinstančioms kojoms, išsiplėtusioms venoms, nugaros ir kaklo traumoms ir pan.

Masažuokliai, pradedant masažiniais kilimėliais, masažinėmis sėdynėmis, Liapko aplikatoriais, elektroniniais keturių pirštų, smūginiais, burbulinio masažo vonios burbuliatoriais ar kraujotakos gerinimo treniruokliais ir baigiant čiužiniais, voleliais ir t. t.

Rinkitės iš daugiau nei 60 Medisana, Lanaform, Hydas, Vida 10, Circulation Pro, VeinoPlus ir kitų firmų prekių, padėsiančių atlikti pačias įvairiausias masažo funkcijas namuose, kelionėje ar darbe. Siūlome rinktis iš įvairovės šildančių, vibruojančių, smūginių, elektrinių, paprastų rankinių, infraraudonųjų spindulių, akumuliatorinių, daugiakryptinių masažuoklių, taip pat masažinių sėdynių, pagalvėlių, čiužinių, vonelių, kilimėlių, aplikatorių ir kt. Asortimente ne tik tradiciniai masažuokliai, bet ir hidromasažo, kompresinės terapijos (presoterapijos — limfodrenažo) aparatai, bei masažuokliai su infraraudonųjų spindulių šildymo funkcijomis.


Masažas


Po ilgų darbų, dienos rūpesčių, turint problemų su kraujagyslėmis, medžiagų apytaka, sergant tam tikromis ligomis arba tiesiog siekiant atsipalaiduoti, - visais šiais ir panašiais atvejais yra rekomenduojamas atpalaiduojantis-gydomasis masažas. Rankų, kojų, juosmens, nugaros masažuoklis ar kitų kūno vietų masažavimo aparatai suaktyvina tose vietose kraujo tekėjimą, taip į visus audinius patenka reikalingos maistinės medžiagos, šalinami toksinai, druskų ar skysčių perteklius. Masažuoklis aktyviai veikia giluminius odos sluoksnius, tad čia ilgainiui dingsta infekcijos (dėl to mažėja celiulitas), pagreitėja ląstelių regeneracija (jos greičiau atsinaujina, todėl sparčiau gyja randai, strijos, egzema), sureguliuojama kraujotaka (kojos tinsta mažiau, venos tampa ne tokios ryškios, ne taip vargina kojų varikozė), atpalaiduojami įsitempę raumenys (masažuokliai kūnui grąžina jėgas). Be visa to, masažuokliai padeda atsikratyti ar sumažinti raumenų skausmus. 

Masažas namuose taps nepamainomu, kasdieniu ar kas savaitiniu Jūsų draugu, padedančiu maloniai ir efektyviai atsigauti po sunkios darbo dienos ar fizinių krūvių.

BioMed.lt siūlo Jums išbandyti efektyvias ir veiksmingas priemones, padedančias pamaloninti save ir savo kūną namuose. Šios priemonės tiks kiekvienam pagal poreikį, masažuojančias pačias įvairiausias sritis, nuo galvos iki kojų ar atliekančias daugiafunkcinius masažus bei procedūras.


Vaistas nuo visų ligų

Platus masažuoklių pasirinkimas tikrai džiugina, kadangi tai suteikia galimybę kiekvienam susirasti tokią atsipalaidavimo priemonę, kuri leistu net ir po labai sunkių dienos darbų paprasčiausiai… pamiršti kasdieninius rūpesčius. Skirtingi masažuokliai padeda ne tik palaiduoti konkrečias kūno vietas, tačiau tuo pačiu susidoroti su sudėtingomis sveikatos problemomis.


Kojų masažuoklis

Ne tik stovimą darbą dirbantys žmonės skundžiasi nemaloniais kojų skausmais. XXI amžiaus rykštė – kojų skausmas, kuris kyla dėl intensyviai sėdimo darbo. Jeigu kiekvieną diną prasidėsite bent po aštuonias valandas – tokiu atveju fizinis aktyvumas Jums yra būtinas. Tik tokiu atveju pavyks ne tik išlaikyti gražias kūno linijas, tačiau tuo pačiu ir sveiką organizmą.

Kojoms skirti masažuokliai dažniausiai suaktyvina kraujotaką. Tai padeda sumažinti skausmus ir tuo pačiu patinimus, kurie dažniausiai atsiranda ilgą laiką stovint ant kojų. Štai masažuokliai šlaunims dažniausiai pasirenkami ne dėl nemalonaus skausmo (jis dažniausiai kankina ties blauzdų vietomis). Šlaunų masažuokliai dažniausiai padeda atsikratyti celiulito, kuris kankina net ir lieknas moteris. Masažuokliui celiulitui mažinti aktyvina riebalinį sluoksnį, kuris kaupiasi po oda ant šlaunų. Kuo sluoksnis labiau aktyvinamas – tuo oda atrodys lygesnė ir masažuoklis nuo celiulito padės pasiekti ilgalaikį rezultatą. Anticeliulitiniai masažuokliai – efektyviausias būdas kovoje su odos nelygumais.

Pėdų masažuoklis taip pat geras pasirinkimas. Pėdos yra labai jautrios, tad dažniausiai pėdoms skirti masažuokliai padeda pasiekti maksimaliai didelį atsipalaidavimą.


Veido masažuoklis

Veidui skirti masažuokliai padeda išlaikyti odą kuo ilgiau elastinga ir jaunatviška. Žinoma, tam reikalingos reguliarios procedūros. Taip pat labai rekomenduojamos tiems, kurie skundžiasi spuogais ir po jų likusiais randeliais. Masažuokliai aktyvina kraujotaką, kuris paskatina žaizdas greičiau gyti ir tuo pačiu veido odą gražiai atrodyti. Infraraudonųjų spindulių masažuoklis taip pat puikiai tinka tokiu atveju, kai norisi, kad veido kapiliarai būtų kuo mažiau matomi. Apskritai, veido masažas gali padėti sustabdyti laiką. Svarbus, kad jis būtų reguliarus. Prie to paties būtina nuolatos drėkinti veiduką.


Kaklo masažuoklis

Kaklui masažas dažniausiai reikalingas tuomet, kai žmogus intensyviai dirba sėdimą darbą. Ypač tokiu atveju, kai darbas yra prie kompiuterio. Tokiu atveju kaklas, kuris dažniausiai būna nuleistas žemyn, labai greitai praranda savo tvirtumą. Daugelis žmonių tokiu atveju paprasčiausiai pradeda skųstis nemaloniais skausmais, kurie net pereina į galvą ir akis.

Greta rekomenduojamas ir sprando masažuoklis, kuris taip pat reikalingas tiems, kurie dirba prie kompiuterio. Masažuoklis sprandui pirmiausia padeda panaikinti nemalonius skausmus, padeda atsipalaiduoti.


Galvos masažuokliai

Jeigu norite pilnai atpalaiduoti ir išvalyti galvą – tokiu atveju galvai skirtas masažuoklis yra puikus pasirinkimas. Daugelis žmonių skeptiškai vertina šiuos masažuoklius, kadangi atrodo, kad galva nėra jautri.  Tiesa, tik atrodo, kol galiausiai nepabandote mėgautis galvos masažuoklio nauda. Tai masažuokliai skirti ne tik atsipalaidavimui. Tai būdas paskatinti ir plaukų augimą. Taigi – dvi naudos viename.


Pečių masažuoklis

Pečiams skirti masažuokliai taip pat padeda labiau atsipalaiduoti ir tuo pačiu pamiršti skausmus, kurie gali kankinti tiek nuo fizinio darbo, tiek nuo ilgo sėdėjimo. Geriausia įsigyti tokį masažuoklį, kuris yra prilaikomas kito žmogaus. Tokiu atveju pavyks dar labiau atsipalaiduoti ir visiškai pasimiršti. Toks ir turi būti masažuoklio tikslas.

Gydomieji masažuokliai – vaistas ir nuo fizinių, ir nuo psichologinių ligų.


Nugaros masažuoklis

Stuburo masažuokliai dažniausiai orientuoti į sveikatą ir juos renkasi tie žmonės, kurie skundžiasi nemaloniais skausmais. Stuburui skirtas masažuoklis yra reabilitacijos priemonė. Žinoma, geriausia reguliariai naudoti dar tuomet, kol neturite rimtų sveikatos problemų ir paprasčiausiai norite užkirsti joms kelią. Nugarai skirti masažuokliai orientuoti į pagalbą, kurią gali suteikti kitas žmogus. Tai reiškia, kad pagalbininkas naudodamasis masažuokliu padės pacientui išspręsti stuburo problemas. Kitas variantas – visada galima užsidėti masažuoklį ant liemens. Tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, jeigu neturite pagalbininko. Tai geras pasirinkimas nuo raumenų skausmo.


Rankų masažuoklis

Masažuoklis skirtas rankoms yra puikus būdas ne tik atsipalaiduoti, tačiau tuo pačiu ir sustabdyti laiką. Tai masažuokliai skirti nuo raukšlių. Turbūt ne kartą teko girdėti, kad moters rankos išduoda jos amžių. Jeigu nenorite, kad Jūsų rankos atrodytų bent gerus dešimt metų jauniau nei rodo pasas – tokiu atveju elektriniai gydomieji masažuokliai rankoms yra puikus pasirinkimas.


Pilvo masažuoklis

Pilvui skirti masažuokliai padeda sumažinti kūno apimtis ir pagaliau turėti plokščią pilvuką apie kokį svajoja daugelis. Liekninantys masažuokliai neturi jokio šalutinio poveikio ir tuo pačiu  neteks skirti labai daug laiko savo kūno priežiūrai. Ypač rekomenduojami vakuuminiai arba vibraciniai masažuokliai, kurie padeda greitai pasiekti norimą rezultatą. Lieknėjimui kirti masažuokliai taip pat rekomenduojami ir nuo įtampos. Jie padės atsipalaiduoti. O laimingas žmogus – gražus žmogus.

Pilvo masažuoklis yra universalus, tad puikiai tinka bet kokio sudėjimo žmonėms, jį gali naudoti visa šeima. Keičiantis pilvui paprasčiausiai keisite  uždegimo vietą.

Ypač rekomenduojami limfodrenažiniai masažuokliai, kurie suaktyvina limfą. Jos suaktyvinamas padeda labai pagražinti odą, suteikti jai elastingumo. Elektrinis limfos masažuoklis kūnui – 100 skirtingų terapijų ir procedūrų viename.

Biomed.lt masažuokliai ir kėdės – puikus pasirinkimas norintiems tiesiog jaustis geriau ir atrodyti gražiau. Pamirškite brangius kremus. Masažuoklių kaina nedidelė, o nauda – sunkiai įvertinama.

 •         Hydas
 •         Medisana
 •         Shiatsu masažuokliai
 •         Beauty center masažuokliai ant kėdės
 •         Vida10 Beauty care
 •         Lanaform
 •         Advaita pranamat masažuokliai – kilimėliai
 •         Liapko masažuokliai
 •         Beurer
 •         Saneo Vital
 •         Globus Lipomed
 •         I-TECH-I-PRESS
 •         Feet care mini masažuokliai
 •         TECH MIO-SONIC
 •         Tecnovita DUAL CARE masažuokliai
 •         Tecnovita
 •         Lipoless
 •         Ir kiti masažuokliai

Nusprendę, kad norite būti sveikesnis ir gražesnis? Tokiu atveju Biomed.lt masažuokliai leis Jums atrodyti puikiai, pailsėti ir paprasčiausiai geriau jaustis. Masažuoklius galima atsiimti Vilniuje biure, o į kitus Lietuvos miestus: į Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį ir kitus miestelius masažuokliai bus atsiunčiami per kurjerį.

Slide background