Rekomenduojame
Dulkių erkučių naikinimo prietaisas Aller DMX - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Dulkių erkučių naikinimo prietaisas Aller DMX

Garantija: 24mėn.
Efektyvus, netoksiškas ir bekvapis dulkių erkučių šalinimo prietaisas, kuris išvalys jūsų namus nuo dulkių erkučių, bei sumažins ar visiškai panaikins astmos bei alerginius simptomus.

More details

Aller DMX
32,95 €
Kaina:26,36 €
-20%
Išparduota

Prekės aprašymas


manufacturer_24.jpg

Tai labai veiksmingas elektroninis prietaisas kuris efektyviai ir greitai išvalys jūsų namus nuo dulkių erkučių. Net 75-80% visų namuose esančių dulkių sudaro negyvos mūsų odos ląstelės – pagrindinis dulkių erkučių maistas, tad šis prietaisas naudingas tiek vaikams, tiek suaugusiems ir jo dėka atsikratysite iki 100% dulkių erkučių.

Daugelis žmonių yra alergiški būtent šioms erkutėms, tačiau to nežino ir kankinasi. Įsigijus šį prietaisą dulkių erkučių sukeliama alergija nebekankins ir visi šeimos nariai tuom bus patenkinti.

Kada naudoti šį prietaisą? Šį prietaisą patartina naudoti visada, taip tiesiog išvengsite bet kokio galimo kontakto su dulkų erkutėmis. Šio prietaiso dėka pašalinsite net ilgą laiką jūsų namuose gyvenančias dulkių erkutes, bei užkirsite kelią naujų dulkių erkučių atsiradimui. Šis prietaisas yra labai kompaktiškas ir lengvai naudojamas.

Veikimo principas: ultragarsinių impulsų pagalbą prietaisas šalina dulkių erkučių populiacija iki tol, kol jų visiškai nelieka, bei užkerta kelią naujų dulkių erkučių atsiradimui. Tuo pat metu prietaisas mažina dulkių erkučių sukeltus alerginius simptomus. Prietaisas pradeda veikti vos tik jį įjungus, ir pasiekia stulbinantį efektą vos per 90 dienų. Šis prietaisas visiškai nekenksmingas tiek vaikams, tiek gyvūnams, jis yra netoksiškas ir bekvapis. 

Kodėl pasirinkti būtent Aller DMX?

1. 100% efektyvumas! Šis prietaisas sunaikina bet kokius dulkių erkučių pėdsakus.
2. Greitas veikimas. Dulkių erkutės pradedamos naikinti praėjus vos 10 minučių po įjungimo į elektros lizdą.
3. Tylus veikimas. Šis prietaisas neskleidžią jokio garso.
4. Sumažėja alergijos ir astmos priepuoliai! Airfree® technologija sunaikina dulkių erkutes, kurios yra didžiausios astmos, alergijos ir kitų kvėpavimo takų ligų sukėlėjos.
5. Ekonomiškas. Sunaudoja žymiai mažiau elektros energijos negu 50 W elektros lemputė, kurios pakeitimui išleidžiama šimtai litų per metus.
6. Lengva naudoti.
7. Saugus. Nereikia keisti filtrų ar kitaip liestis prie alergijas sukeliančių mikroorganizmų. Elektros saugumas įvertintas CE ir TUV ženklais.

Aptarnaujamas plotas: 60-80m3
Įtampa: 230V
Matmenys: 6.0 x 5.0 x 2.3 cm
Triukšmas: absoliučiai tylus, nekeliantis jokio triukšmo.
Svoris: 30g


Atsiliepimai apie prekę
Kokybė gera
Valentina L. - 2020-01-11Labai viskas nuostabu. Prietaisas pasiteisino.
Noretusi naujoviu
Zidrunas S. - 2019-12-18Puikus pirkinys.
Aller DMX
Danguolė J. - 2019-12-09Veikia puikiai
DULKIŲ ERKUČIŲ NAIKINIMO PRIETAISAS ALLER
Modestas G. - 2019-08-08Super.
Veikia
Gedeminas S. - 2019-07-09Šis prietaisas man paliko didelį įspūdį. Su šiuo aparatu dabar galiu išsimiegoti normaliai. Iš pradžių galvojau, kad įsitikinimai jog jis veikia, tačiau įsitikinau kad veikia kai savaitgalį miegojau ne namuose.
Puikus
Diana V. - 2019-05-30Pirkiniu labai patenkinti,iškart palengvejo ir kvepavimas pas vaika normalizavosi,labai labai ačiu ir nuo manes ir nuo vaiku.Rekomenduoju tikrai padeda šitas prietaisas
Aller DMX
Algis R. - 2019-04-12Prietaisas veikia!!!Rytas jau be čiaudulio ir akių perštėjimo
Aller dmx
Lina S. - 2019-02-26Nežinau ar tai sutapimas, tačiau alergija sumažėjo ženkliai!
Dulkių erkučių naikinimo prietaisas Aller DMX
Alytė D. - 2018-02-07Aš pirkiniu patenkinta, nosis pradëjo nebeužsikimšinėti, todėl manau, kad padeda.