Reduced price! Kombinuotos ultragarso ir elektroterapijos prietaisas I-TECH SONICSTIM - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Kombinuotos ultragarso ir elektroterapijos prietaisas I-TECH SONICSTIM

Garantija: 24mėn.
Unikalus kombinuotos ultragarso ir elektroterapijos (TENS) prietaisas skirtas tiek skausmo malšinimo, tiek ir estetinėms grožio procedūroms. Ultragarso dažnis 1 MHz - giliųjų audinių terapijai.

More details

I-TECH
299,00 €
Kaina:239,20 €
-20%

Pristatysime
gruodžio 01d. - 02d.
Pristatymas į OMNIVA siuntų terminalą
Nemokamai
Pristatymas į namus
Nemokamai
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele pristatymo metu
  • Lizingu
Lizingo bendrovės:

Prekės aprašymas


manufacturer_69.jpg

Kombinuotos ultragarso ir elektroterapijos prietaisas I-TECH SONICSTIM

Naujoviškas, itin aukštos kokybės prietaisas terapinėms procedūroms atlikti tiek profesionaliai, tiek namuose. Jis sujungia TENS (transkutaninės elektrostimuliacijos) ir ultragarso terapijos metodus į vieną ergonomišką ir lengvą naudotis prietaisą. Šis prietaisas gali būti naudojamas atskirai skausmui malšinti (skausmo terapijos procedūroms) arba tipinėms 1 MHz ultragarso terapijos (giliųjų audinių gydymo) procedūroms, o pasirinkus kombinuotąjį režimą iškart apimsite abi terapines procedūras.

IIa klasės medicininis prietaisas.

I-TECH SONICSTIM yra profesionalus kombinuotos ultragarso ir elektroterapijos prietaisas, skirtas:

• ultragarso terapijai
• elektroterapijai
• kombinuotoms terapijos procedūroms, t. y. ultragarso ir elektroterapijos kartu
• 7 programos, skirtos kombinuotoms ultragarso ir elektroterapijos procedūroms kartu
• 1 ultragarso terapijos programa
• 7 elektroterapijos programos
• 1 MHz ultragarsas, maksimali galia 4 W, maksimalus intensyvumas 1 W/cm2
• Kolimuojamas ultragarso bangų spindulys, kad geriau įsiskverbtų ir pasiektų veikiamą sritį
• 5 ultragarso bangų spindulio intensyvumo lygiai: 5 %–20 %–50 %–80 %–100 %
• Iš anksto nustatytos elektrostimuliacijos programos, dažnis 2–150 Hz, impulso plotis 60–250 μs, maksimalus intensyvumas 80 Vpp (1 kOhm apkrova)


Kombinuotos ultragarso ir elektroterapijos prietaiso I-TECH SONICSTIM komplekte rasite:

• Kombinuotos terapijos nešiojamasis prietaisas
• Ultragarso gelis
• Specialios elektroterapijos procedūroms skirtos jungtys
• Elektrodai
• Kelioninis laikymo krepšysI-TECH SONICSTIM – tai, kas unikalu, naujoviška, veiksminga. Viename prietaise – net trijų prietaisų galia.

Rinkitės:
• tik ultragarso terapiją
• tik elektroterapiją
• ultragarso terapiją ir elektrostimuliacijos terapiją kartu: sujunkite abi terapijas neįtikėtiniems rezultatams pasiekti


Ultragarso juosta – su 5 intensyvumo lygiais, kad puikiai įsiskverbtų į audinius ir išspręstų jus varginančią problemą.


PROGRAMOS

PROGRAMA  DAŽNIS  IMPULSAS
Kombinuotoji 1  35 Hz  200 µs
Kombinuotoji 2  70 Hz  50-200 µs
Kombinuotoji 3  80 Hz  200 µs
Kombinuotoji 4  100 Hz  175 µs
Kombinuotoji 5  2-100 Hz  250 µs
Kombinuotoji 6  2-110 Hz  175 µs
Kombinuotoji 7  150 Hz  50-200 µs
Ultragarso  1 MHz  Nepertraukiama
Elektroterapija 1  35 Hz  200 µs
Elektroterapija 2  70 Hz  50-200 µs
Elektroterapija 3  80 Hz  200 µs
Elektroterapija 4  100 Hz  175 µs
Elektroterapija 5  2-100 Hz  250 µs
Elektroterapija 6  2-110 Hz  175 µs
Elektroterapija 7  150 Hz  50-200 µs„Sonicstim“ yra unikalus medicinos prietaisas, gebantis suderinti ultragarso terapijos galimybes su neįtikėtinu elektroterapijos poveikiu viename inovatyviame prietaise.

Ultragarsas – tai mechaninės garso bangos garsas, kurių dažnis didesnis už žmogaus ausies juntamo diapazono dažnį, t. y. už 20 000 Hz.

Ultragarso mechaninės bangos, generuojamos pjezoelektrinių elementų, naudojamos įvairiose pramonės srityse daugybę metų.

Ultragarso bangų taikymo žmogui tyrimai leido sukurti naujoviškus diagnostinius medicinos prietaisus, kurie šiandien plačiai naudojami ginekologijoje, gastroenterologijoje, hagiologijoje ir kardiologijoje.

Šių prietaisai pasiunčia ultragarso signalą ir priima jo aidą, kuris plinta žmogaus organizme, ir sulėtėja skirtingai, atsižvelgiant į žmogaus anatomines struktūras. Kiekvienas audinys turi skirtingą akustinį tankį (varžą), taigi ultragarso bangos pereina per anatomines struktūras ir sukelia skirtingus biologinius efektus. Terminis efektas yra pirmasis poveikis, kuris išsiskiria skausmą malšinančiu poveikiu: tai ypač aktualu kalbant apie ortopediją, sporto mediciną ir estetiką, pavyzdžiui, celiulito ir riebalinio audinio gydymą.

Kaip ultragarso bangos generuoja šilumą? Ultragarso bangos praranda energiją, kai jos skverbiasi į audinius. Sukaupta energija perduodama anatominei struktūrai. Tada energija virsta šiluma ir gerokai padidina vietos temperatūrą, ypač tarp audinių su skirtinga akustine varža (pavyzdžiui, kaulų ir (arba) minkštųjų audinių), bei mikrocirkuliaciją. Kraujotaka padeda išsklaidyti padidėjusią šilumą.


Pirmasis – mechaninis poveikis, kurį sukelia ultragarso bangų jėgos ląstelėse, ir šios bangos juda link žemo slėgio sričių. Būtent todėl ląstelės sukasi, keičiasi ir susidaro maži verpetai tarpaudininiuose skysčiuose (sruvenimas).

Tokie slėgio svyravimai gali sukelti ląstelių membranų pralaidumo pakitimus (biocheminius ir biologinius poveikius). Tokiu atveju riebalinių ląstelių slėgio pokyčiai skatina sudėtingų molekulių išlaisvinimą kaip riebalų, kurie yra išleidžiami į kraujotakos sistemą, o vėliau pašalinami per limfinę sistemą ir mikrocirkuliaciją.

Kitas aspektas, susijęs su biocheminiu poveikiu, yra fonoforezė – technika, kuri padeda patekti vaistams į audinius per ultragarsą. Pagrindinis neterminis efektas yra kavitacija.

Gydomojoje srityje ultragarsas išgaunamas dirbtiniu būdu. Iš tiesų kai kurie mineraliniai kristalai, veikiami elektrinio lauko, gali plėstis ir kondensuoti. Ultragarso spinduliavimas sukuria tam tikras vibracijas ir nuoseklų intensyvų giliųjų audinių mikromasažą ir taip generuojama šiluma (ultragarso sąveika su biologiniais audiniais pasižymi mechaniniu, šiluminiu, cheminiu ir kavitacijos poveikiu).

Ultragarso bangų sąveika su biologiniais audiniais sukuria mechaninį, šiluminį, cheminį ir skausmą malšinamąjį efektą. Ultragarso terapija skirta skausmo paveiktiems vidaus organams gydyti ir židiniams šalinti, sutrauktiems ar mėšlungio paveiktiems raumenims atpalaiduoti, fibroziniams ir trofiniams pakitimams šalinti.

Jei vargina peties–mentės periartritas, ultragarso terapija gali sutrikdyti kalcifikaciją ir padėti absorbuoti, ištirpinti kalcio druskų sankaupas. Ultragarso terapija taip pat puiki išeitis norint sustiprinti ir suaktyvinti kineziterapijos poveikį.

Jei problemos ūmios, 8–10 procedūrų pakanka akivaizdiems rezultatams pasiekti, jei vargina lėtinės ligos, gali prireikti 10–15 terapinių seansų.

Ultragarso terapija ypač rekomenduotina judėjimo aparato patologijoms gydyti, nes ji puikiai malšina skausmą, pavyzdžiui, kojų, nervo uždegimų sukeltus skausmus, užkerta kelią periartikulinių audinių kalkėjimui, yra puiki išeitis sergant Diuplei ar Diupitreno (Diupitreno kontraktūra) ligomis. Be to, ultragarso terapija ypač veiksminga, jei atsirado hematomų, ji greičiau atkuria ir gydo audinius, sausgysles, raumenų susitraukimus. Ultragarso terapija taip pat gali būti naudojama celiulitui gydyti, nes aktyvina kraujo ir limfos cirkuliaciją ir sumažina apelsino žievelės efektą. Ji skatina eterinių aliejų, riebaluose tirpstančių vitaminų (pavyzdžiui, vitaminų A ir E) ir vandenyje tirpių medžiagų veikliųjų elementų įsiskverbimą per odą. Atpalaiduojami audiniai, todėl net veikiant ir norint sumažinti raukšles pasiekiama puikiausių rezultatų.

Ultragarso terapija pasižymi uždegimą slopinamuoju poveikiu. Atkuriami aknės pažeisti audiniai, skaidomi riebalai ir aktyvinama audinių apykaita, ultragarso terapijos poveikis unikalus kalbant apie vaskuliarizaciją ir limfodrenažą.

„Sonicstim“ naudojamas kaip TENS (transkutaninės elektrostimuliacijos) terapijos prietaisas platesniam skausmo židinių spektrui apimti. Jis puikiai malšina ūminius, lėtinius, raumenų, pooperacinius ar nėštumo sukeltus skausmus.

Galiausiai veikdamas kombinuotuoju režimu „Sonicstim“ suvienija viską – ultragarso ir elektroterapiją. Du veiksmai, t. y. dviguba terapija, vos vienu gydymu iš karto, vienu metu, geriausiems rezultatams pasiekti.
Ultragarso terapijos taikymo būdai

Ultragarso terapija – tai du skirtingi pažeistų ar skaudamų audinių gydymo būdai: reikiamą vietą prietaisu galima veikti tiesiogiai, panaudojus atskirą (mobiliąją) arba fiksuotąją galvutę, arba taikant panardinimą.

Tiesioginis kontaktas – dažniausiai naudojamas ir, ko gero, veiksmingiausias metodas. Konkreti kūno sritis veikiama (gydoma) ultragarso spindulius skleidžiančią prietaiso galvutę dedant tiesiogiai ant odos su specialia laidžia medžiaga (paprastai – laidžiu geliu).

Naudojant mobiliąją galvutę, prietaiso daviklis lengvai spaudžiamas ir juda per odą lengvais trumpais statmenais vienas kitam 3–4 cm arba sukamaisiais judesiais, ne daugiau kaip 30–50 cm2 plote.


Grožio procedūros

Kavitacija

Kavitacija yra fizikinis reiškinys, kurio metu skystyje susidaro burbuliukai, užpildyti prisotintais to skysčio garais. Skysčių ištirpintų dujų formos garų burbuliukai ar ertmės dėl ultragarso slėgio sumažėja. Tada garų burbuliukai dėl judėjimo aukšto slėgio srityse suyra. Sukaupta energija aplinkinėse srityse išprovokuoja skirtingas reakcijas.

Kavitacijos aplikatoriaus skleidžiamų akustinių bangų dažnis yra nuo 1 iki 16 MHz, jos naudojamos medicinos srityje tiek diagnostiniais, tiek dermatologiniais tikslais. Šios bangos sukuria šiluminį ir skausmą malšinantį, taip pat – kavitacijos poveikį, kuris gali būti pritaikytas inkstų akmenims pašalinti (litotripsija). Mikroburbuliukai irdami sunaikina inkstų akmenis ir suskaido jų kietąsias medžiagas per inkstus. Be to, šis kavitacijos poveikis yra naudojamas estetinėje medicinoje, siekiant efektyviai sumažinti arba pašalinti antsvorį. Šis metodas dar vadinamas nechirurginiu riebalų nusiurbimu.

Celiulitas yra liga, jis formuojasi, kai hipodermoje, poodiniame riebaliniame ląstelyne, atidedamos riebalų atsargos. Celiulito pasekmė – riebalinių ląstelių apimties padidėjimas, skysčių sulaikymas ir nusistovėjimas tarpląstelinėse ertmėse.

Celiulitas gali būti trijų tipų:
• kompaktiškasis: šio tipo celiulitą sukelia edema – pernelyg didelis skysčių susikaupimas audiniuose; celiulitas pasirodo riebaliniame audinyje, ypač netoli kulkšnių, blauzdų, šlaunų, jis gali pasitaikyti bet kam – ir asmenims, kurių sveikata nepriekaištinga, su toniniais raumenimis.
• Glebusis: pasitaiko vidutinio amžiaus asmenims su hipotoniniais raumenimis.
• Išbrinkusis: progresuojantis kompaktiškasis celiulitas, atsirandantis dėl kraujo apytakos patologijų.

Kavitacija ir estetika

Estetinę kavitaciją sudaro žemo dažnio (0,03–3 MHz) ultragarso bangos, kurios generuoja garų burbuliukus riebaliniame audinyje. Šie burbuliukai greitai sprogsta sukaupdami energiją, kuri išyra riebalinėse ląstelėse ir sutelkia riebalus, kuriuos iš organizmo gali lengvai pašalinti limfinė sistema arba per šlapimą ir pasirinkus tinkamą audinių drenažą.

Estetikos srityje 3 MHz ultragarsas buvo naudojamas daugelį metų. Neseniai nauji tyrimai ultragarsinių prietaisų gamintojus paskatino sumažinti veikimo dažnius, nes išsiaiškinta, kad ultragarso bangos giliau į audinius prasiskverbia, kai ultragarso spindulio dažnis yra žemesnis. Šiandien rinkoje siūlomi 3 MHz, 1 MHz iki 0,03 MHz ultragarsiniai prietaisai. 3 MHz spindulys, įprastai stipriau kolimuojamas, bet su mažesne skverbtimi į audinius. 1 MHz spindulys, įprastai silpniau kolimuojamas, bet su didesne skverbtimi į audinius.
Kontraindikacijos

„Sonicstim“ negalima naudoti TENS (transkutaninės elektrostimuliacijos) arba kombinuotuoju ultragarso ir elektroterapijos režimu žmonėms, kurie turi širdies ritmo reguliatorius, sergantiems kardiopatija ir kitomis širdies ligomis, epileptikams, nėščioms moterims, nerimo kamuojamiems žmonėms, sergantiems flebitu, tromboflebitu ir sunkiomis ligomis.

„Sonicstim“ negalima naudoti kaip ultragarso terapijos prietaiso arba kombinuotuoju (ultragarso ir elektroterapijos) režimu žmonėms, kurie turi rimtų širdies ir kraujagyslių problemų, sergantiems tuberkulioze, stuburo ligomis, žmonėms, kurie turi piktybinių navikų, sergantiems neoplazija, metalinių protezų nešiotojams (išskyrus tam tikrus medicinos receptus), sergantiems ūmiomis infekcijomis, venų tromboze, sunkia osteoporoze, arteriopatija, turintiems uždegimų ir jaunesniems nei 12 metų amžiaus vaikams.

Jei patyrėte traumą, vargina raumenų patempimai arba yra bet kokių kitų sveikatos problemų, prietaisą rekomenduojama naudoti su gydytojo priežiūra.

Venkite naudoti prietaisą taip, kad ultragarso spindulys būtų nukreiptas į akis, netoli liaukų, šalia gimdos ir pilvo, paviršinių venų ir netoli uždegimų pažeistų vietų.

UAB Doris Group yra I-TECH prekinio ženklo atstovas Lietuvoje
Atsisiuntimai

Atsisiųsti