Prekių kategorijos

Šildytuvai, šildyklės 

Elektrinės šildyklės

Įvairios elektrinės šildyklės, kaip elektrinė šildanti pagalvėlė, elektrinė kojų šildyklė, elektrinė šildanti paklodė ar kitos šio tipo prekės yra skirtos suaugusiems, kuriems dažnai šąla galūnės ar maudžia tam tikras kūno vietas, arba vaikams, susirgusiems peršalimu ar kitomis ligomis, kurių metu patariama būti šiltai.

 

Elektrinė pėdų šildyklė, elektrinė šildyklė nugarai, elektrinės pečių šildyklės ar elektrinis kaklo šildiklis taip pat gali būti puikios dovanos daug dirbantiems ar senyvo amžiaus žmonėms, besiskundžiantiems nugaros ar kaklo skausmais. O elektrinė pagalvėlė ar paklodė – tai universalios prekės, padėsiančios atsipalaiduoti net ir po eilinės darbo dienos.

 

BioMed.lt siūlo puikią progą internetu įsigyti reikalingą šildyklę skirtingoms kūno vietoms šildyti. Mūsų svetainėje nuolatos skelbiamos akcijos, kurių metų patrauklios šildyklių kainos leidžia džiaugtis šiluma ir greitai bei efektyviai numalšinti sąnarių bei raumenų skausmus.
Akumuliatorinės šildyklės

Akumuliatorinė šildyklė arba akumuliatorinis šildytuvas - tai mobilios, su savimi galinčios būti nešiojamos akumuliatorinės šildančios pagalvėlės, kurių paskirtis - vaikams ar suaugusiems suteikti komfortą ir malšinti skausmą įvairiose kūno vietose. Akumuliatorinis šildytuvas gali būti naudojamas pečių sričiai, kaklui, juosmens sričiai. Jis dažniausiai primena paltų susegamą diržą, kuris užfiksuojamas ties skaudančia kūno vieta ir nuolatos palaiko joje gydančią šilumą.

BioMed.lt - tai galimybė internetu įsigyti kokybišką šildomą mobilią pagalvėlę. O akcijos metu šių pagalvėlių kainos nudžiugins kiekvieną, besiskundžiantį juosmens ar kaklo skausmais.
Infraraudonųjų spindulių šildytuvai

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai – tai patogiam naudojimui namuose tinkama mūsų katalogo prekė, kuri naudojama įvairiems sveikatos sutrikimams ir susirgimams gydyti. Vyrauja klaidingas mitas, kad bet kokios spinduliuotės kenkia žmogaus sveikatai, tačiau mobilūs elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai namams skleidžia kaip tik žmogui naudingą šiluminę energiją, kurios pagalba stimuliuojami vidiniai audinių sluoksniai, nukenksminamas virusų, bakterijų neigiamas poveikis, greičiau vyksta ląstelių regeneracija, ir efektyviau malšinamas skausmas raumenyse ir t.t. Tad elektrinių infraraudonųjų spindulių šildytuvų poveikis sveikatai netgi labai teigiamas. Neretai šie šildytuvai parduodami moterims, norinčioms jauninančių procedūrų veidui.

 

Dažnam kyla klausimas, kaip veikia infraraudonųjų spindulių šildytuvas. Jo naudojimas yra daugiau nei paprastas – šie prietaisai tiesiog skleidžia malonią šilumą – tai spinduliai, kurie šildo ir gerai įsiskverbia į mūsų kūno audinius. Taigi, infraraudonųjų spindulių šildytuvo veikimo principas nesudėtingas, todėl nekils didelių klausimų, kaip naudoti šį prietaisą. Vienintelė taisyklė – vienu kartu apsiriboti 12 min seansu.

BioMed.lt – tai pažangios medicinos prekės internetu. Mūsų kataloge rasite Jums tinkantį infraraudonųjų spindulių šildytuvą puikia kaina, nes visados siūlome akcijas ir nuolaidas daugeliui prekių, kurias jau pamėgo mūsų klientai. Medisana ir Beurer – tai pripažinti gamintojai, kurių šildytuvai turi puikius atsiliepimus iš naudotojų visame pasaulyje. Jų prekės parduodamos ir mūsų parduotuvėje.

Nugaros šildytuvai

Nugaros skausmas – viena labiausiai paplitusių lėtinių ligų. Diskomfortą kelianti diagnozė anksčiau būdavo konstatuojama fizinį darbą dirbantiems asmenims. Deja, pasyvus gyvenimo tempas bei darbas prie kompiuterio pastumia vis daugiau žmonių susirūpinti savo nugara. Nugaros šildyklė naudojama ne tik nemaloniems simptomams malšinti, tačiau ir skausmą sukeliančiai problemai šalinti. Šildytuvas nugarai padeda raumenims kur kas labiau atsilaiduoti ir taip mažėja skausmas. Juolab, seniai įrodyta, kad šiluma mažina skausmą.

• Elektrinė šildyklė nugarai gali būti panaudojama ir kitoms kūno šalims pašildyti: rankoms, kojoms, kaklui. Dėl savo formos nugaros šildyklė yra daugiafunkcinė.
• Nugaros šildytuvas padeda ne tik sumažinti nemalonius, dažnai stuburo traumos arba išvaržos sukeltus simptomus, tačiau ir atsilaiduoti, leisti raumenims pailsėti. Tai svarbu tiems, kurie dirba sėdimą darbą ir visą dieną praleidžia toje pačioje pozicijoje.
• Nugaros šildymas taip pat padeda aktyvinti kraujotaką.
• Gydytojai tikina, kad nugaros šildymas nėštumo metu yra apauga leidžianti Jūsų kūnui kur kas geriau jaustis. Daugelis nėštukių skundžiasi, kad didėjant pilvui didėja ir nugaros skausmai. Šildomi nugaros diržai padės išvengti diskomforto.
• Šildomo nugaros diržo intensyvumas turi savireguliacijos funkciją, tad nusistatykite tokį intensyvumą, koks Jums yra patogus.

Nugaros skausmas ir šildymas yra bene labiausiai tarpusavyje derantys elementai. Net ir medikai pripažįsta, kad šiluma padeda sumažinti skausmą, tad vietoj vaistų pirmiausia reikia pabandyti šildyti kūną, problemines vietas, o tik tam nepadėjus gerti vaistus.

Juolab, šildymas gali padėti išspręsti lėtines ligas. Kaina – nedidelė, nauda – nesuskaičiuojama, internetu greitai rasite tinkamiausią variantą, o akcija leis sutaupyti, tačiau kokybė nuo to nebus mažesnė.

Pamirškite lėtinius skausmus ir vėl GYVENKITE!
Elektrinis kaklo ir pečių srities šildytuvas Hydas
Šildo, ramina ir atpalaiduoja kaklo ir pečių srities raumenis, padeda malšinti skausmą. Magnetinis užsegimas, atjungiamas valdiklis. Galima skalbti.
36,99 € 49,99 € -26%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Akumuliatorinis kaklo ir pečių srities šildytuvas Hydas
Akumuliatorinis, judėjimo laisvės nevaržantis kaklo ir pečių srities šildytuvas su 4 temperatūros lygiais ir magnetiniu užsegimu.
38,49 € 69,99 € -45%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Akumuliatorinis juosmens srities šildytuvas Hydas
Akumuliatorinis, judėjimo laisvės nevaržantis juosmens srities šildytuvas - raumenų atpalaidavimui, audinių šildymui ir skausmui juosmens srityje mažinti. Tinka naudoti lauke.
48,99 € 69,99 € -30%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Kojų šildyklė Medisana FWS
Kojų šildyklė MEDISANA FWS - prietaisas, kuris pritaikytas asmenims, kuriems dažnai šąla kojos. Universalus šildyklės dydis tinka tiek mažoms, tiek didelėms kojoms. Galima rinktis iš 3 šilumos intensyvumo lygių. Kiti kojų šildyklės MEDISANA FWS privalumai - ją galima skalbti, ji automatiškai išsijungia.
27,99 € 39,99 € -30%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Kojų šildyklė Beurer FW20
3 tempertūros nustatymai, paviršius pralaidus orui, tikslus elektroninis temperatūros regulaivimas, tinka net didelę pėdą turintiems žmonėms.
31,00 € 34,44 € -10%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Kojų šildyklė Beurer FWM45
2 masažo nustatymai, 2 temperatūros nustatymai, šildymas ir masažas gali būti naudojami atskirai, tinka net didelę pėdą turintiems žmonėms.
49,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Kojų šildyklė Beurer FWM50
AKCIJA!
Kojų šildyklė Beurer FWM50
1 masažo nustatymas, 1 temperatūros nustatymas, šildymas ir masažas gali būti naudojami atskirai ypač švelnus paviršius.
47,50 € 55,88 € -15%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Juosmens ir kaklo šildytuvas Beurer HK49
Juosmens ir kaklo šildytuvas su magnetiniu tvirtinimu. Itin švelnus, malonus odai, orui pralaidus apvalkalas. Greitai įkaista.
37,99 €
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Infraraudonųjų spindulių lempa Beurer IL21
Infraraudonųjų spindulių lempa stiprina organizmą ir stabdo virusų dauginimąsi, padeda esant peršalimo ligoms, įvairioms odos ligoms, stimuliuoja kraujo apytaką, malšina skausmus, stimuliuoja raumenų įtempimą, skatina žaizdų gijimą.  
38,60 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Infraraudonųjų spindulių lempa Medisana IRH 100W
AKCIJA!
Infraraudonųjų spindulių lempa Medisana IRH 100W
Infraraudonųjų spindulių lempa Medisana IRH 100W - modernus prietaisas, identifikuojantis ir gydantis nosies, gerklės, ausų ligas bei užtikrinantis veido ir kūno odos priežiūrą. Lempos pagalba stiprinamas organizmas ir stabdomas virusų dauginimąsis. Prietaiso galingumas - 100W, projektuojamas kartu su stovu.
14,90 € 19,87 € -25%
10-15 darbo dienų
IŠPARDUOTA
Infraraudonųjų spindulių lempa Beurer IL30
Infraraudonųjų spindulių lempa stiprina organizmą ir stabdo virusų dauginimąsi, padeda esant peršalimo ligoms, įvairioms odos ligoms, stimuliuoja kraujo apytaką, malšina skausmus, stimuliuoja raumenų įtempimą, skatina žaizdų gijimą.  
42,00 €
2-3 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Infraraudonųjų spindulių lempa Beurer IL50
Infraraudonųjų spindulių lempa stiprina organizmą ir stabdo virusų dauginimąsi, padeda esant peršalimo ligoms, įvairioms odos ligoms, stimuliuoja kraujo apytaką, malšina skausmus. Spinduliavimo laukas 30x40 cm.  
65,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Akumuliatorinė šildanti pagalvėlė Hydas
AKCIJA!
Akumuliatorinė šildanti pagalvėlė Hydas
Šildanti pagalvėlė Hydas - tai belaidis vandeniui atsparus šilumos šaltinis naudingas bet kurio metu laiku.
52,49 € 69,99 € -25%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Daugiafunkcinis šildytuvas Beurer HK55
AKCIJA!
Daugiafunkcinis šildytuvas Beurer HK55
Lengvai užsideda ant pilvo, nugaros ir sąnarių. Suvyniojus galima naudoti kaklui. Malonus odai, orui pralaidus apvalkalas.
42,00 € 46,67 € -10%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Šildanti paklodė Medisana HU 665
AKCIJA!
Šildanti paklodė Medisana HU 665
Šildanti paklodė MEDISANA HU 665, turinti net 3 temperatūros nustatymo padėtis su lengvai valoma medžiaga. Paklodės šildymo mechanizmas - automatinis (išsijungia po 180 minučių). Garantuota apsauga nuo perkaitimo.
20,79 € 30,57 € -32%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Šildanti paklodė Medisana HDW
AKCIJA!
Šildanti paklodė Medisana HDW
Šildanti paklodė MEDISANA HDW turi net 4 skirtingus temperatūros nustatymus. Esant poreikiui, galima pasinaudoti specialiu turbo šildymu bei automatinio išsijungimo funkcija po 180 minučių. Su šia paklode neina perkaisti, o jos matmenys tinkami 180-130 cm lovoms. 
51,50 € 72,53 € -29%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Šildoma pagalvėlė Medisana HP 605
AKCIJA!
Šildoma pagalvėlė Medisana HP 605
Šildoma pagalvėle MEDISANA HP 605 - unikali net 4 temperatūros nustatymus nurinti pagalvė sauganti nuo perkaitimo. Medvilninis pagalvės uždangalas gali būti skalbiamas 30 laipsnių temperatūroje.
22,89 € 33,66 € -32%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Nugaros ir kaklo šildytuvas Beurer HK58
Išskirtinės formos nugaros ir kaklo šildytuvas. Itin švelnus, malonus odai, orui pralaidus apvalkalas.
42,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Šildoma pagalvėlė Beurer HK63
3 temperatūros nustatymai, automatinis išjungimas po 90 min, tikslus elektroninis temperatūros reguliavimas, medvilninis užvalkalas.
37,00 €
9-10 darbo dienų
IŠPARDUOTA
Rodoma 1 - 19 iš 19 prekių
Šildytuvai, šildyklės

Sergant cukriniu diabetu, sutrikus skydliaukės veiklai, sumažėjus hemoglobino kiekiui kraujyje, dėl širdies, kraujagyslių ligų ar tam tikros anatominės struktūros, gali sutrikti kraujotaka. Apie tai dažnai byloja šąlančios galūnės ar visas kūnas. Žinoma, rankos ar kojos šalti gali ir dėl daugelio kitų priežasčių, dėl kurių Jums nevertėtų jaudintis. Įvairių sričių šildytuvai – nepamainoma Jūsų kūno šildymo įranga.

Pakeitėte mitybą, išbandėte įvairius mankštos pratimus, masažus, o šąlančios galūnės vis tiek neleidžia atsipalaiduoti? O gal reikalingas tam tikrų vietų šildymas po traumų? Siūlome įvairią pripažintų gamintojų įrangą kūno šildymui:

  • Juosmens srities šildytuvas;

  • Kaklo ir pečių srities šildytuvas;

  • Šildantis pledas,

  • Kojų šildyklė;

  • Šildanti paklodė ir t.t.

Taip pat rekomenduojame infraraudonųjų spindulių lempą su vibromasažo galvutėmis ar be jų. Infraraudonųjų spindulių masažas:

  • Stimuliuoja kalogeno gamybą;

  • Gerina kraujotaką;

  • Didina deguonies lygį kraujyje;

  • Didina baltųjų kraujo ląstelių kiekį kraujyje ir t.t.

BioMed.lt siūlo Jums išbandyti efektyvias ir veiksmingas priemones kūno šildymui. BioMed.lt - visada gera kaina.