Skaitmeniniai, elektroniniai termometrai

Rodoma 1 - 15 iš 15 įrašų
Rodoma 1 - 15 iš 15 įrašų
Rodoma 1 - 15 iš 15 įrašų

Elektroninis termometras – tai saugus ir geras variantas matuoti temperatūrą, jeigu baiminamasi naudoti senąjį gyvsidabrio termometrą ir norisi naudotis funkcionalesniu prietaisu temperatūrai matuoti. Vaikams, kūdikiui, suaugusiam tinkantis elektroninis termometras yra patikimas būdas tikrinti temperatūrą. Šio prietaiso veikimo principas ir naudojimo instrukcija paprasti ir tikrai nekils klausimų, kaip matuoti temperatūrą. Kaip ir gyvsidabrio, taip ir elektroniniai termometrai temperatūrą matuoja pažastyje, tačiau pastarieji taip pat leidžia tai daryti po liežuviu bei tiesiojoje žarnoje.

Elektroninių termometrų tikslumas – labai geras, o parodymai – tikslūs. Atsiminkite, kad paklaida gali būti, jei temperatūra matuojama netinkamai – ką tik po vonios, sporto, valgymo ar vaikščiojimo ir pan.

Skaitmeniniai termometrai

Elektroninis skaitmenis termometras patogus dėl to, kad išmatuotą temperatūrą pateikia skaitmeniniame ekranėlyje, kur kas lengviau pamatyti temperatūrą nei gyvsidabriniame termoemtre. Taip pat, skaitmeninis termometras paprastai išmatuoja temperatūrą kelis kartus greičiau nei įprasti gyvsidabriniai ar gyvsidabrį pakeičiančių metalų (sudarytų iš indžio, galio bei alavo mišinio) termometrai. Be to, elektrinio skaitmeninio termometro nereikia nukratyti, paskutinių matavimų rodmenis galima anuliuoti vienu mygtuko paspaudimu. Paprastai kiekvienas skaitmeninis termometras — lanksčiu galu, o tai yra patogu matuojant temperatūrą vaikui ar kūdikiui. Tiesa, norint, kad Jūsų elektroninis skaitmeninis termometras veiktų, visgi reikia pasirūpinti vienu dalyku — tinkama baterija. Kiekvienas elektrinis termometras turi instrukciją, kurioje būna nurodyta kokia baterija reikalinga. 

BioMed.lt rasite aukštos kokybės ir patikimus termometrus iš tokių gamintojų kaip Omron ir Medisana internetu. Šių termometrų kaina prieinama kiekvienam, o su akcija juos įsigyti galima dar pigiau.

Populiariausios paieškos

Susiję straipsniai

Termometrų rūšys: kokį pasirinkti?
Termometrai: viskas, ką reikia apie juos žinoti
Termometrai be gyvsidabrio