Ultragarso (kavitacijos) masažuoklių priedai

Rodoma 1 - 4 iš 4 įrašų
Rodoma 1 - 4 iš 4 įrašų
Rodoma 1 - 4 iš 4 įrašų

Šioje prekių kategorijoje rasite ultragarso masažuoklių priedus, kaip losjonas, serumas, kremas ar masažo gelis. Šie priedai skirti kavitacijos procedūroms naudojimui ant odos: prieš procedūrą, po procedūros ar jos metu.

Kaip žinia, ultragarsinės procedūros, nesvarbu, ar tai ultragarso tyrimai, ar ultragarsinis masažas, reikalauja specialaus laidininko tarp aparato ir odos. Tankus ir klampus masažo gelis yra puiki kontaktinė medžiaga, kurios dėka ultragarso bangos sklinda veiksmingiau ir užtikrinamas sklandus aparato veikimas. Norėdami namuose savarankiškai atlikti kavitacijos procedūras, pasirūpinkite ir tam reikalingais priedais. Be procedūrai būtino gelio galime pasiūlyti maitinamuosius kremus odai po procedūrų, kurie įsiskverbia giliai į audinius, aprūpina odą naudingomis medžiagomis ir padeda naikinti celiulitą.

Biomed.lt rasite visas reikalingas priemones, kurios užtikrins efektyvias ultragarso procedūras bei gražią ir sveiką odą. Kviečiame kataloge internetu išsirinkti prekes, kurias Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ar kituose Lietuvos miestuose pristatysime per 1-2 d.d. Kai kurioms prekėms taikome patrauklias akcijas – tai gera proga įsigyti, tai, ko ieškote, geriausia kaina.